24 szep 30, 03:30:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703986 alkalommal)
0 Felhasználó és 84 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5625 Dátum: 09 okt 08, 22:42:54 »

Az nem baj ráadásul így történik is valami, és nem csak az lesz, hogy a sok szerencsétlen egy helyben áll, azt várja a csodát :/.
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5626 Dátum: 09 okt 08, 23:07:01 »

Puli -  Wátdöfákk Ááááúúúúúú!!!  Technikai KO  Lefordultam a székről a röhögéstől! Nevet Nevet Nevet
Egyébként meg szomorú vagyok - vagy inkább dühös -, mert az Animax-on pont most jönne Shinji, meg Isshin is most gyakná le a Grand Fisher-t, erre nem abbahagyják?! OFF: Ráadásul Soul Eater lesz helyette (amit nem ismerek), pedig a D.Gray-man-t várom, azt viszont csak decemberben kezdik. Szomorú OFF vége Remélem, hogy azért valamikor még folytatják, mert innentől kezdene igazán pörögni! Szomorú
asthi - Tényleg jó volna egy Ukitake-Kyouraku visszaemlékezés (pl. az első találkozásukról) - csak nehogy úgy kezdődjön, hogy Kyouraku térdel Ukitake mellett a tetőn, mert akkor Kubo-nak annyi! Ördögi
Most őszintén, van itt olyan, akit Kon nem idegesít? Én valamiért perverz örömömet lelem abban, ha leütik, megtapossák, összenyomják, vagy átrúgják a szobán - nála jobban csak a csirke tud kiborítani! Ördögi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 09, 22:37:52 írta gyalogbagoly » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5627 Dátum: 09 okt 09, 07:32:26 »

Na végre az új fejezetet elolvastam magyarul is. Aizen már egyre durvább dolgokat mond, de én tényleg nem értem Hiyorit, hogy húzhatja fel ennyire magát, hogy maszk minden nélkül neki megy Aizennek :/. Nos, hogy Shinji ennyire kétségbeesetten kiabál Ichigóért az úgy vélem elárul mindent a helyzetről.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5628 Dátum: 09 okt 09, 09:13:40 »

Én éppen sírok... Szegény Hiyori  "Én csak nem tudtam uralkodni magamon" , Shinji kétségbesett kiáltása s Aizen az Isten...Sztem már mind az illúziójában vannak... S Hiyori valszeg valóban szét lett daraboova nem Aizen hanem Gin által az nem illúzió...Én annyira szomorú vagyok...  Sír Sír Sír

« Utoljára szerkesztve: 09 okt 09, 09:54:06 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5629 Dátum: 09 okt 09, 13:51:14 »

Mit csinálna Shinji? Épp most vágták ketté a legjobb barátját. Az a rész mindent elárul azt ,hogy milyen erős a kettejük kapcsolata. Senki sem bírná ki szemrebbenés nélkül szerintem ezt amit most átél.
Igazából shika-al ment Aizennek ,de az mindegy most.
Mostmár láthatják egyesek ,hogy Ichimaru shikia-ja nem gyenge és nem röhejes.  smirksweat
Mindenkitől láttuk már csak tőle nem ,hogy igazából mit is tud a shikaia.
Most az  utolsó "kapitány" is  megmutatta  mire is képes az a shikai.
Ichimari és Aizen  mind visszafogták magukat nehogy kiderüljön valójában milyen erősek is.
Gondoljatok bele simán bejuthattak volna a Royal Guardba is ennyi erővel  ,de mégis leredukálták a mutatott erejüket. .
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 09, 14:52:33 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5630 Dátum: 09 okt 09, 14:05:03 »

Jó rész volt! Először nagyon irritált, h Shinji Ichigo után sír, de ebéd közben rájöttem Nevet, h ugye Ichi Orihime után ment ,  ha Ichi viszajön...ako Orihime is jön vele >.<# De ez nagyon jó rész volt...Várom örömmel HM-et!
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5631 Dátum: 09 okt 09, 16:08:06 »

Hehe tudtam én milyen sunyi... féreg... ...Gin tiszta nyomorult. Szolga lelkűxDD. Shinjinek nem Ichigo ereje kell... Orihime kell neki akit épp Ichi-nee szabadit kixDD.
Én hiszek Hyoriban! Ennyitől nem hal meg. Viszont szerintem közeleg Gin halálaxDD. Piros betűs ünnep lesz számomra.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 09, 16:08:45 írta Hiei » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5632 Dátum: 09 okt 09, 17:36:49 »

Bleach moviera visszatérve, valaki belinkelt egy képet, hogy Ichigo kardja cenzúrázva lett-e... És nem dölt el, hogy baki-e vagy sem... azt ott csak szimplán elszurták, mert többször is mutatták a kardot, és ott nem volt cenzúrázva.
Hiei, majd együt ünepeljük Gin halálát ^^
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5633 Dátum: 09 okt 09, 18:17:40 »

Moviera visszatérve: szerintetek miért zongora billentyű van a számítógépes billengyűzet helyett. Sztem az sokkal jobban nézne ki ez röhejes....

A másik megnéztem a ae heti részt. Senbonzakura és Byakuya nagyon ott voltXDXDXD
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5634 Dátum: 09 okt 09, 20:49:33 »

Aha, visszatérünk HM-be. Király! Kíváncsi vagyok Kenpachi meg Mayuri következő szövegére  Nevet Meg persze Unohanára is  Pontosan

Azért Gin pöppet bekeményített - de szerintem kifejezetten jól jött ez. Eddig mindenki azon sírt, hogy csak a Hollowok halnak (R.I.P., Starrk), a jófiúk-jólányok közül meg senki. Most Hiyori beadja a kulcsot és mindenki tisztára paff tőle. Nem leszek népszerű most, de szerintem érte abszolút nem kár.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 09, 20:53:10 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5635 Dátum: 09 okt 09, 21:00:54 »

Hehe tudtam én milyen sunyi... féreg... ...Gin tiszta nyomorult. Szolga lelkűxDD. Shinjinek nem Ichigo ereje kell... Orihime kell neki akit épp Ichi-nee szabadit kixDD.
Én hiszek Hyoriban! Ennyitől nem hal meg. Viszont szerintem közeleg Gin halálaxDD. Piros betűs ünnep lesz számomra.
Ez a hsz teljesen kifejezi a véleményem a mangárol, és én is remélem h. hamarosan bekövetkezik Gin halála.


Hiyori meg kemény csaj, nem kell örülni h. meghalt az első jó kari mert úgy se fog kacsint

Az animáben pedig elég szépen lebutították a teknikákat, a maszk eltörik egy getsuga után, senkei bírja 10mp-ig és hasonló fincsiségek...nah mind1 pont emiatt nem merem megnézni a moviet se amellett hogy egyáltalán nem érdekelxDDD
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5636 Dátum: 09 okt 09, 21:05:39 »

Pedig szerintem nem lett rossza  aMovie meg engem mondjuk nem szokott zavarni ha le vannak butítva a technikák... Hümm-hümm Mert van UKITAKEXDXDXDXDXDXDXD És pöröga a kardjával úgy bizonyXD
Én nem kívánom Gin halálát de azt igen h. kiderüljön már vmi róla...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 09, 21:06:25 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5637 Dátum: 09 okt 09, 21:09:19 »

Mit kell sírni?  Gondolkozik  Hmm? Kubo a mangaíró és ő nem hallja meg.
 Ha nem Gin akkor Tousen vagy Aizen vágta volna le.
Ez egy háború vérrel és szenvedéssel,kínnal,halállal.
Ezt mutatta meg Gin ez nem gyerekjáték sosem volt az. Meg is lehet ám halni.  Pontosan
Tudom fáj ,de így van.
Ez nem a happy tipusú manga. Meg ,hogy a jók körül ilyen hihetetlen védőfal van és szinte halhatatlanok.
+ A súlyos hiba vége itt is lehet halál. Hiyori bepörgött és nekiment Aizennek. Bár ez már ilyen reflex nála. Ő és a lehiggadás két külön fogalom.  
Ez most ilyen dráma ,mint régebben a kapitányok kilátástalan helyzete. (Mielőtt Shinjiék jöttek) Valami nagy dolgot készít elő ezzel mindig Kubo és más mangakáknál is van ilyen.
Egy biztos ,valami nagy dolog lesz. Tuti okkal csinálta ezt Hiyorival. Ott volt még 10 másik ember akit kivégezhetett volna és mégse hanem pont Hiyori.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 09, 21:19:17 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5638 Dátum: 09 okt 09, 21:37:49 »

Shinjit hozza mozgásba Hiyori halála....Most HM jön de ezekután Shinji fog neki állni Aizennek...

Off: Nem tom én Itachi halálánál is sírtam meg amikor Sasuke vs. Naruto utáni harcnál is a végén (talán túlságosan átérzem az eseményeket az más kérdés h. lehet h. fórumba nem kell beírni én meg beírtam hogy bizony engem meghatott és fájt...Tudom hülyeség...És igazad van Don valóban Hiyori bepörgött és neki ment és nem is lehetett ez másképp. És ez valóban valahol háború... Egyébként nem a manga írónak sírtam hanem átéreztem mit érezhetett abbana a pillanatban Shinji és mindez azt jelenti h. nagyon jó a manga mert hat rám...)
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 09, 21:39:25 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5639 Dátum: 09 okt 09, 21:51:48 »

Én  dühöt éreztem...vagyis még most is érzek és nem is kicsit...pont emiatt a háborús maszlag miatt. Eddig se halt meg 1 jó se pedig már legalább 5-10 harcnak simán úgy kellett volna végződnie hogy a jó fél belehal...erre most kezdené el egy olyan karakterrel aki még semmit se mutatott míg a sok kis nyomoronc már mutatott 135335 féle végső-hiper-ultra-mega támadást és még sincs semmi bajuk...szal ennyi a véleményem Kubo "hatalmas háborújárol"...

Off: Már rég akartam mondani csak mindig elfelejtetem hogy jó az avád Ben, Greed-sama Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!