24 jún 28, 22:47:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578007 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5550 Dátum: 09 okt 06, 13:30:59 »

Sok mindent akartam írni, remélem nem hagyok ki semmit...

Szóval maga ez az egész helyzet egy kész röhej a számomra. Ott vannak tizenakárhányan 3 emberre és az összes csak bámul ki a fejéböl h. mit kéne csinálni az élen Yamával akiről már kezdem azt hinni azért nem csinál semmit mert esélytelennek tartja magát, és ha vki megis támadja Aizent akkor vagy Gin vagy Tousen hátulrol/oldalrol leszedi míg a többiek arra se méltóztatnak h. fedezzék az illetőt. Én pont ezért szeretem ennyire Hiyorit(amellet h. szerintem tök aranyos) mert nem csak áll mint vmi gyáva kis kezdő és néz ki a fejéböl hanem tesz is valamit...csak itt jön ugye közbe h. a többi 10-11 emberke még annyira sincs képbe h. legalább fedezné ha már segíteni nem segítenek.
Továbbá én sejtettem h. ez lesz, Kubo kinyírja az összes espadat és utána h. ne csak a rosszak hulljanak elkezdi a vaizardokat ölni mert még a végén vkit bekéne áldoznia a drágaláto kis gotei tizenhármábol, pedig ahogy Gabesz is írta Hiyori egy eredeti karakter nem pedig csak 1 tulajdonság van szétnyomatva benne(gondolok itt arra h. forrófejű de a barátaira még kardot se tud emelni ha komoly a helyzet-kensei esete). Ráadásul Shinji is elkezd ordibálni Ichigóért, mintha ő tehetne bármit ilyenen ellen...neki kéne épphogy tennie vmit...
Amit pedig Ashen írt az is helytálló mert ez beteges egyszerűen...kicsit off de katonai fősikolára készülök és tudom hogy milyen az ha fáj egy seb(pedig a többséghez képhez jó a fájdalomküszöböm), szal amit Kubo it leművelt az egyszerűen brutális, gondolom egy szúnyogcsípésnél életébe nem érzett nagyobb fájdalmat mert hogy vkinek szétvágja az egész bélrendszerét és még beszélteti is utánna...lehet mások szemében túlreagálom de tényleg már ennek csak a szövegbeli elolvasása is annyira megrázott(talán mert a kedvencemről van szó aki egy KISLÁNY TE ELMEBETEG) hogy még evel is álmodtam és lazán el is aludtam első két órárol...talán Lilynettnél az volt a "szerencsém" h. ott Starkk kapta az ütéseket de ez itt már más, szal pls vki pénteken majd dobjon meg 1 PÜ-vel vagy ha fennvan nekem akkor msn-en írjon rám h. mennyire brutálisak  a sebek, és ha nagyon akkor a szövegeket is írja le melé pls meg az oldalszámot h. akkor azokat átugordjam.
Viszont azt remélem hogyha már az ilyenek mint Hitsugaya, Hinamori, Iba, Matsumoto ésatöbbi mindent túlél akkor Hiyorit is felhealeli vki.
Továbbá bocsánat a Gin fanoktól de nagyon remélem h. Shinji vagy Kisuke biológia hulladékot csinál belőle...még1x bocs a Gin fanoktól, semmi bajom sincs velük sőt Davidot még jó fejnek is tartom meg amúgyis tudom milyen ha a kedvenceimnek hasonló "jókat" kívánnak csak ez nagyon kikívánkozott belőlem de nem fogom ismételgetni minden hszemben vagy ilyesmi.
Köszi ha végigolvastad.
Kicsit off de új ava Kubo "tiszteletére"...remélem nem szedik ki.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 13:47:48 írta Den » Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5551 Dátum: 09 okt 06, 14:25:14 »

Hiyorit én kifejezetten jópofának tartom ,nem azért ha már valakit kettévágnak az lett volna a dagadt hadnagy vagy Orihime ,sőt az öreg Yama is. Vagy Hitsu bár ez még meglepőbb lett volna ,hisz ő tudjuk ki sokaknak meg úgy a mangába.  Hümm-hümm Ja Hitsut simán felapríthatta volna Gin a SS-be lévő harcnál  ,erről ennyit.  Örülhettek. smirksweat
Gint ismered gondolom Den ,ő képes hidegvérrel őlni ezért az aki és ha lehetőséget lát támad. Ebből látszik ,hogy nem kicsit unja már ami ott megy.  Gondolkozik Hisz ölni mentek,miért nem ölne?  Pontosan Bocs ,hogy ezt mondom.
Egy Hikifunét(a régi kapitánya Hiyorinak) bekapnának vagy jön Isshin és Ryuken és összekaparja. Túl badass ahoz Hiyori ,hogy itt meghaljon. kacsint
Genetikai hulladékot meg nehezen hisz láthatod ,hogy egy azért maszk+ shikai-os (!) Hiyorit így elintézett, ami nem semmi. Hiába provokálták Hiyorit. Ez azt jelenti ,hogy shunpo-ban gyorsabb jóval Gin és erősebb.  
Csak azt nem értem Shinjiék felálltak díszsorfalba vagy mi és lestek?
Valami ilyen szöveget képzelek Isshintől: "Ichigoval nem szolgálhatok. Jó az apja is?"  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 14:43:36 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5552 Dátum: 09 okt 06, 14:43:40 »

Ezt nem értem én se és ki is fejtettem h. a többiek mi a r*kot csinálnak...egyesével senki se fog semmire se menni.
Az meg tény h. SS-ben Gin akkor öli meg Hitsut amikor akarja csakhát Aizen terveinek nem tett volna jót hisz a vizsgálat meg minden egyéb miatt elhalasztották volna a kivégzést.
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5553 Dátum: 09 okt 06, 14:46:31 »

Újabb spoiler darabka hisz nem sok. Érdekes egy bankai-nak tűnik Kensei-é.
Translations
Source: Ohana @ 2ch
Credit: sheetz @ FLOL


377 Shout at the Dark


苺、上半身裸だ。
Ichigo, his upper is body unclothed.
永き因縁… 堅く握る拳にのせて、今…
Eternal destiny...caught in a hard grip, now...(TN: This must be the side text.)
けんせい、空中で白捕まえる。
Kensei catches Mashiro in midair.
白『け けんせい あたしのかたきうち…?へへ…』
Mashiro: "Ke, Kensei. Are you avenging me...? Hehe..."
白右顔面潰れて、口から血。
The right side of her mast is broken and blood flows from her mouth.
ケンセイ『ナニ嬉しそうに言ってんだ バカ テメーが俺の忠告きかなかったからそうなったんだろが そんなアホの仇なんか誰が討つか』
Kensei: "What are you so happy about? Why would I do that when you were dumb enough to ignore my warnings? Who would attack the enemy of a fool like that?"
ケンセイ『調子に乗ってるガキにちょっとゲンコツくらわしてやるだけだ』
Kensei: "I'm just shoving my fist into this showoff kid."
アーウーが寄ってくる
WW comes.
ケンセイ『卍解』
Kensei: "Bankai!"
ケンセイの刀は短剣。
His sword is a dagger.
『鐵拳 断風』 見た目はチャドの右手みたいになる。刀は メリケンみたいな
"Iron Fist Cutting Wind" turns into something looking like Chad's right arm. The sword looks like a fist.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 14:47:03 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5554 Dátum: 09 okt 06, 14:57:12 »

Ha jól emlékszem valami ilyesmit, már mondtam én is. Hogyha ez a sok idióta, csak ott áll semmi nem fog történni már kifejezetten irritáló, hogy semmit nem csinálnak csak néznek ki az ostoba fejükből. Mondjuk nekem nem kedvencem Hiyori egyáltalán, de ezt egy kicsit én is durvának találtam, de attól függetlenül hatalmas ostobaság volt Hiyoritól, csak így neki rontani egymaga Aizenéknek. Viszont kíváncsi lennék, hogy amíg ő gondolkodás nélkül neki ment Aizenéknek hol voltak Shinjiék :/
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5555 Dátum: 09 okt 06, 15:04:18 »

Most valakinek jönni kéne segíteni...Am Kensei-nek elkéne vernie WW...elegem van belőle..pusztuljon Ördögi Meg azért úgy jöttek ide a Vaizardok, h most kicsináljuk őket...Hacchi még kemény is volt...de Love , Rose no comment...Kensei azért ne kapjon ki..az olyan illúzióromboló lenne....Azért ő egy volt kapitány, van maszkja tessék bealázni Bankai-ban WW! Csak sajna ez úgy szokott lenni, h ha a shinigami bankaiozik és utána arrancar release akko shinigami lost.... Neeem Uraharát hiányolom, és Yoruichi kardjára is kiv. vok....( hisz van neki)
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5556 Dátum: 09 okt 06, 15:13:35 »

Den elolvastam a  hozzászólásodat és igazad van... Igen nekem is ez a  legnagyobb bajom a jó istent csinál Yama meg a többi... Nem volt Hiyori a kedvencem soha mivel túlságosan hasonlítok hozzá személyiségben (azért Ukitake a kedvencem mert ő totálisan más mint én), így pontosan tudom miért tette azt amit tett és nem értem Kubot h.miért kell kinyírni,ő legalább harcol nem csak áll és várja  a sült galambot. Kubo soha nem gondolkozott azon, hogy ennek az egésznek valamiféle tanulsággal is kellene járnia? Tudjátok mit nem bírok Kuboban és mit bírok Kishiben? Azt h.Kishi értelmet ada  halálnak a történetnek van tanulásga ezzel szemben Kubo: alkotott egy tök eredeti karaktert akit sokan bírtak és egyszercsak mindenféle értelem nélkül (tényleg röhej h.mindenki csak áll és néz) széjjel metszi...Drámai hatás aztán lehet h. fel is éleszti még na de hadd kapjanak idegbajt a rajongók... Ukitakénél legalább vhogy meg volt magyarázbva miért nem tudott reagálni, na de Hiyorinál...Bár Ukitakét is egyszerűen egy fordulatra használta föl aztán fuff annyi nem érdekes h.elvileg ő is öreg kapitány és erős most meg kellmutatni milyen erős WW.
 
Nem azért de én Shinjiben is kezdek csalódni ő is csak áll és nem ugrik neki Aizennek a  világért sem. Yama túlságosan hülye ahhoz h. bármit is tegyen (már többször kifejtettem h.nem való főkapitánynak) de ha Shinji nem kezd el normálisan harcolni akkor meg kell állapítanom magamban h.ő sem való annak...

Ginnél meg magyarázatot várok. Én nem értem miért gyilkol (tudom írták, h. azért mentek h. gyilkoljanak) de akkor is... Szeretném ha Gin személyisége és mit miért csinál az rendesen ki lenne elemezve...

Na mindegy a manga elolvasása után biztos többet fogunk tudni az egészről...
 
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5557 Dátum: 09 okt 06, 15:22:04 »

Na végre egy hoszabb újabb. Hátulról érte valszeg találat Hiyorit. A probléma: Aizenre emelte a kardját itt a válasz asthi.  smirksweat
Narutós példa: Asuma halála például hülyeség volt. Jirayaá-é is félig ,de elég kemény mondanivalója lett a végén ez igaz. Neki spec nem csatahalált képzeltem. Na de ez off már.
Mashiro meg röhögcsél betört koponyával hát mi van itt?!!

Source: Ohana @ 2ch
Credit: sheetz @ FLOL

377 Shout at the Dark


苺、上半身裸だ。
Ichigo, his upper is body unclothed.
永き因縁… 堅く握る拳にのせて、今…
Eternal destiny...caught in a hard grip, now...(TN: This must be the side text.)
けんせい、空中で白捕まえる。
Kensei catches Mashiro in midair.
白『け けんせい あたしのかたきうち…?へへ…』
Mashiro: "Ke, Kensei. Are you avenging me...? Hehe..."
白右顔面潰れて、口から血。
The right side of her mast is broken and blood flows from her mouth.
ケンセイ『ナニ嬉しそうに言ってんだ バカ テメーが俺の忠告きかなかったからそうなったんだろが そんなアホの仇なんか誰が討つか』
Kensei: "What are you so happy about? Why would I do that when you were dumb enough to ignore my warnings? Who would attack the enemy of a fool like that?"
ケンセイ『調子に乗ってるガキにちょっとゲンコツくらわしてやるだけだ』
Kensei: "I'm just shoving my fist into this showoff kid."
アーウーが寄ってくる
WW comes.
ケンセイ『卍解』
Kensei: "Bankai!"
ケンセイの刀は短剣。
His sword is a dagger.
『鐵拳 断風』 見た目はチャドの右手みたいになる。刀は メリケンみたいな
"Iron Fist Cutting Wind" turns into something looking like Chad's right arm. The sword looks like a fist.

場面かわりアイゼン
Scene switches to Aizen.

ヒヨリ仮面取れはじめる
Hiyori begins to remove her mask.
ヒツガヤ、ラブ、ローズ、ハッチ、ソイフォン 棒立ち。
Hitsugaya, Love, Rose Hacchi, Soifon are standing around.
平子『迂闊に近づかんとけよ。アイゼンのあの能力や 考え無しに近づいたらその時点で終いやど』
Hirako: "Don't approach carelessly. With Aizen's ability, getting close without thinking would be the end."
ヒヨリ『わかっとるわ』
Hiyori: "I know."
平子『アホ お前に言うてんねん 柄から力抜け ひより』
Hirako: "Fool. I'm talking to you. Loosen your grip, Hiyori"
アイゼン『流石 思いやり深い言葉だ 平子隊長』
Aizen: "As expected, profound words of sympathy, Captain Hirako."
ヒヨリ『!』イラついた顔
Hiyori makes an irritated face.
平子『ひより!』
Hirako: "Hiyori!"
アイゼン『だが 迂闊に近づいたら終わりとは 滑稽に響くな 迂闊に近づこうが 慎重に近づこうが 或いは全く近づかずとも全ての結末は同じこと 未来の話などしていない
Aizen: "'But saying that it'll be over if you approach. Don't try to be funny. Approaching carelessly or cautiously, or even not at all, the conclusion will be the same. I'm not creating your future story.
君たちの終焉など 既に逃れようのない 過去の事実なのだから』
It's already too late for you to escape your demise because of the facts from the past."
ラブ、ローズ イラつく
Love and Rose are irritated too.
平子『挑発や!乗るな!!』
Hirako: "He's trying to provoke you! Don't give in!!"
アイゼン『何を恐れる事が有る?
Aizen: "Is there something you're afraid of?
百年前のあの夜に 君達は既に死んでいるというのに』
Even though on that night a hundred years ago all of you died already."

ひよりキレてアイゼンにむかう。
Hiyori angrily moves toward Aizen.
平子止める『ひよりっ!!!』
Hirako stops her. "Hiyori!!"
ひより刀を振りかざす~~~
Hiyori raises her sword.
真っ二つ。
She's split in 2.
ひより自分で下半身が落ちていくのを見てる
Hiyori sees the bottom half of her body fall away.
後ろからギンの伸びる刀が…
She was sliced from behind by Gin's extended sword.
『お一人様 おー終い』
Gin: "The customer is finished." [TN: Gin literally says "one person is finished," but he talks like he's a
restaurant worker and Hiyori is the customer. Gin speaks in Kansai dialect and characters who speak
that dialect are often portrayed as shopkeepers, so this may be Kubo's way of poking fun at that stereotype.] Note:  >.<#
平子『ひより!!!』
Hirako: "Hiyorii!!!"
駆け寄り、上半身を掴む(抱き抱える)
He rushes over and holds her upper body.
ひより、声たえたえ(虫の息)
Hiyori, with faith breath:
『ご… ゴメンな… …シンジ… ウチ…ガマンできひんかった』
"I'm sorry...Shinji...I couldn't stand it..."
平子愕然
Hirako is shocked.
平子『ハッチ!!!』
Hirako: "Hacchi!!!"
ハッチの右手が使えないことに気づく
He notices that Hacchi can't use his right arm.
織姫思い出す。
He remembers Orihime.
平子『せや… 織姫ちゃんの能力やったら まだ治せる…! 一護!!! 一護はまだ… 戻って来えへんのか…!! 一護!!!!』
Hirako: "That's right...with Orihime-chan's ability we can still cure you...! Ichigo!!! Ichigo still hasn't returned...? Ichigo!!!"
一護飛んでる2ページ
Two page spread of Ichigo leaping.
煽りは 間に合うか…!?
Text says, "Will he bein in time...!?"
で終わり。です。
The end.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 15:30:38 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5558 Dátum: 09 okt 06, 15:22:50 »

Den elolvastam a  hozzászólásodat és igazad van... Igen nekem is ez a  legnagyobb bajom a jó istent csinál Yama meg a többi... Nem volt Hiyori a kedvencem soha mivel túlságosan hasonlítok hozzá személyiségben (azért Ukitake a kedvencem mert ő totálisan más mint én), így pontosan tudom miért tette azt amit tett és nem értem Kubot h.miért kell kinyírni,ő legalább harcol nem csak áll és várja  a sült galambot. Kubo soha nem gondolkozott azon, hogy ennek az egésznek valamiféle tanulsággal is kellene járnia? Tudjátok mit nem bírok Kuboban és mit bírok Kishiben? Azt h.Kishi értelmet ada  halálnak a történetnek van tanulásga ezzel szemben Kubo: alkotott egy tök eredeti karaktert akit sokan bírtak és egyszercsak mindenféle értelem nélkül (tényleg röhej h.mindenki csak áll és néz) széjjel metszi...Drámai hatás aztán lehet h. fel is éleszti még na de hadd kapjanak idegbajt a rajongók... Ukitakénél legalább vhogy meg volt magyarázbva miért nem tudott reagálni, na de Hiyorinál...Bár Ukitakét is egyszerűen egy fordulatra használta föl aztán fuff annyi nem érdekes h.elvileg ő is öreg kapitány és erős most meg kellmutatni milyen erős WW.
 
Nem azért de én Shinjiben is kezdek csalódni ő is csak áll és nem ugrik neki Aizennek a  világért sem. Yama túlságosan hülye ahhoz h. bármit is tegyen (már többször kifejtettem h.nem való főkapitánynak) de ha Shinji nem kezd el normálisan harcolni akkor meg kell állapítanom magamban h.ő sem való annak...

Ginnél meg magyarázatot várok. Én nem értem miért gyilkol (tudom írták, h. azért mentek h. gyilkoljanak) de akkor is... Szeretném ha Gin személyisége és mit miért csinál az rendesen ki lenne elemezve...

Na mindegy a manga elolvasása után biztos többet fogunk tudni az egészről...
 


Nem látnám sok értelmét ha Shinji neki ugrana most idegességében Aizennak mire megy vele :/? Úgy járna mint Hiyori, azt ott vagyunk ahonnan kiindultunk.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5559 Dátum: 09 okt 06, 15:26:17 »

Sztem nem mert én Hirakoban látom a képességet arra h.legyőzze Aizent 1 vs. 1ben ő az egyetlen aki szerintem képes erre....

Most olvasom a hosszabb Spoilert. Ez nagyon fájni fog ez nagyon már így spoilerben ennyire fáj mi lesz akkor amikor olvasom...Pedig én nem vagyok Hiyori fan))))
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5560 Dátum: 09 okt 06, 15:29:43 »

De épp ez az h. 1v1-ben...de így nem lesz az. Gin bárkit leszed hátulrol ha nekimegy Aizennek akár egyszerre többet is. Ezért kéne hogy végre megmozduljon mindenki és Gin-t meg Tousen-t is támadják hogy Aizent ne fedezze senki.
Naplózva

Kakashi-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #5561 Dátum: 09 okt 06, 15:30:53 »

Hát kezd elgem lenni a bleach-ből. Logikátlan hülyeség az egész, ne értsetek félre én is nagy bleach-fan vok de
kezd elegem lenni abból h Kubo igy elb**sza ezt az eddig naon jó sorozatot. Egyszerűen nincs benne erő egyensúly.
Elvileg a vaizardoknak erőssebbeknek kéne lenni mint a többi kapitánynak hisz egykor ők is azok voltak (mármint csak 4-en) de eddig ennek semmi jeét nem mutatták.
Naplózva

..........AZOKAT, AKIK A NINJA VILÁGBAN NEM KÖVETIK A SZABÁLYOKAT, SZEMÉTNEK HÍVJÁK..............AZOK, AKIK NEM TÖRŐDNEK A TÁRSAIKKAL,  ROSSZABBAK A SZEMÉTNÉL.
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5562 Dátum: 09 okt 06, 15:36:02 »

Keményebbek ,de Aizen és Gin még keményebb. Egyébként nem tökéletes hibridek és mégiscsak korlátozza őket a shinigamiság túlsúlya. Aizen nem hiába főgonosz. Most bebizonyította.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 15:37:41 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5563 Dátum: 09 okt 06, 15:36:59 »

Komolyan elegem van ebből a  hátulról leszed stílusból...Nem szoktam meg, hogy így gondolkodjak amikor Bleacht olvasokés nézek mivel én megszoktam h.mindig 1 vs. 1 van... Most meg tömegpankráció... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5564 Dátum: 09 okt 06, 16:35:44 »

asthi na tessék tipikus példa, hogy az embernek semmi se jó, eddig mindenkinek azért sírt a szája, mert senki se halt meg a jók közül és most, hogy Kubo sensei végre elszánta magát, hogy megritkítsa a jó fiúk népes táborát, mindenki nyavajog, hogy miért csinálja, na látjátok pontosan ezért nem tette meg eddig, mert tudta, hogy ez lesz.
A Bleachnek van egy olyan tulajdonsága, amit akár nevezhetünk hibának is, hogy rengeteg karakter van benne és mindegyik olyan jól sikerült, hogy millió ember kedvence lett, ez van ez ellen nincs mit tenni, viszont azt el kell fogadni, hogy most eljutott a történet arra a pontra, mikor a jók közül is soknak vesznie kell és itt nem kell a Narutohoz viszonyítani, ennek a mangának közel sincs akkora lélektani háttere, mint Kishimoto sensei mangájának, szóval itt nehéz is lenne igazi hátteret és értelmet adni egy-egy szereplő halálának.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!