24 szep 29, 23:36:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 371 372 [373] 374 375 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702929 alkalommal)
0 Felhasználó és 94 vendég van a témában
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5580 Dátum: 09 okt 06, 18:39:10 »

Meg a fél karját se csak úgy vesztette el szerintem.
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5581 Dátum: 09 okt 06, 19:53:26 »

Kukaku tuti shinigami volt. Ami Yourichi kardját illeti sztem az h. ott van a kardja nem bizonyíték lehet simán csak egy kard. Én inkább azért gondolom h. van neki kardja mert Kisukéval együtt gyakoroltak meg tanultaka  shinigami akadémián kizárt h. ne legyen zanpakutója. Viszont feltételezem a macskává alakulás elég fura képesség mi van ha összefüggésben van a Zanpakutójával...

Írták oldalakkal ezelőtt h. igen előző héten az volt a bajom h. sneki nem hal meg most meg az h. vki meghal...Hát én már csak olyan csaj vagyok akinek semmi sem jó. Aza  baj h. olyanokat öl meg (Ukitake, Hiyori) akiket kedvelek... Jó persze pont azért mert más halálát simán elviselem...Nya mindegy.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5582 Dátum: 09 okt 06, 20:08:11 »

asthi Ukitake azért egy elég oszlopos karakter a mangában, nem hiszem, hogy ha Kubo sensei meg akarná ölni azt egyszerűen csak a már látott WW jelnettel intézné el, szóval még ne add fel, akár még befuthat Orihime és feltámaszthatja, de ott van Hachigen is, aki jó eséllyel látta hogyan sérült meg vagyis meg is tudja menteni.  kacsint
Naplózva

katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #5583 Dátum: 09 okt 06, 20:31:05 »

Tudom, hogy nem jelent semmit, de Byakupapi benne volt a moviebanXD.
Ő véletlenül nem a Kuchiki család szolgái közül az egyik? Csak mert Byaku mindig utasítgatja, és nem hiszem, hogy a nagyapját ugráltatná.  Nevet Az öreg Ginrei tutira meghalt már.

Yoruichi kardjával kapcsolatban én is úgy gondolom 100%, hogyvan neki, bár érdekes lenne, ha köze lenne hozzá macska alakjának. Az inkább a mágiára vezethető vissza, bár Kubonál sosem lehet tudni, mit hoz ki a dolgokból. Szal, sztem ez egyáltalán nem rossz logika.  Pojén

Amúgy nekem nem azzal van a bajom, hogy melyik oldalról ki hal meg, vagy ki nem. Sokkal inkább az bosszant, hogy mindenkiről kiredül valami v. történik vele egysmás, de Kubo mindent félbehagy.
Ott van pl. Ukitake meg Kyoraku kardja, megtudtunk valamit a képességeikről, de a bankai-t a világért sem mutattak volna. Mellette meg izgulhatok is, h kedvenc kapitányom közül az egyik életben marad-e, legalább konkrétan tudnám, él-e vagy sem. Pont ez a szitu Hiyorinál is, alig láttunk valamit az erejéből, aztán máris durván elbánnak vele, sajnálom, pedig nem volt az a tipikus kedvencem.
Szal, szerintem ez így csöppet WTF, meg el nem hiszem már, hogy az übererősnek beharangozott vaizardoktól is ennyire futná. Ez a pár fejezet szerintem  nagyban arra ment ki, h dejóóó, megmutatta Kubo bácsi a vaizardok shikai-át meg pár képességét egynéhány shinigaminak, aztán örüljünk... Technikai KO
Am, szeretem a Bleach-et, csak indulna be a gépezete ismét. Talán majd most.  Mosolyog
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5584 Dátum: 09 okt 06, 20:48:06 »

Hát Hachigen nemfog senkit se megmenteni. Shinji is rá gondolt először de a jobb keze nélkül nem tudja használni a képességét hiszen egyből más opció után "nézett" szal itt csak Orihime menthet meg bárkit is...vagy esetleg Tessai, ő is brutális szinten tolhatja a gyógyítást hiszen van tér-idő spellje.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 20:48:39 írta Den » Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5585 Dátum: 09 okt 06, 21:01:46 »

Dancsa - Elképzeltem Aizen-t, ahogy üldögél és fonogatja a lábszőrét! Pojén Nagyon nagy gáz, mert így már nem fogom tudni komolyan venni - mivel mostantól mindig röhögnöm kell majd, ha meglátom a palit! Nevet Nevet Nevet
Tényleg baromira idegesítő, hogy minden alkalommal csak egyvalaki jut el odáig, hogy megtámadja a trió valamelyik tagját, közben pedig a többiek csak állnak, és bámulnak ki a fejükből! Egyszerre kellene rájuk mozdulni, hogy levegőt venni se legyen idejük! Ördögi
Csak nekem tűnik úgy, hogy szegény Shinji azért hívogatja annyira Ichigo-t, mert totál besokkolt? Gondolkozik Szomorú
Az egy dolog, hogy Yamamoto nagyon erős, de amúgy egy kretén az öreg! Pont tegnap akadtam ki rajta kb. századszor, mikor Kariya fel akarta robbantani a várost, és minden szerkentyűt mágiával kellett elzárni, hogy ne legyen tüzijáték. Mindenki azon dolgozott, hogy időben sikerüljön mindet megtalálni, a vén f.tyi meg csak ült, és szövegelt, hogy az a kötelességük, hogy megvédjék a várost, és sikerülni is fog, nem akar ilyen beszédet hallani (azt hiszem, hogy Komamura parázott, hogy túl sok van, és kevés az idő nem fogják tudni mindet elintézni). Ráadásul ott volt vele a hadnagya, meg még Komamura is, mintha bizony vigyázni kellene az öregre! A többiek versenyt futottak az idővel, ők hárman meg csak malmoztak, rohadtul felidegesített! Leüt
Ha már itt tartunk, Yama nyugodtan bekrepálhatna! A tanítványai sírdogálnának egy kicsit, aztán ennyi volt! Ördögi Szegény Orihime sem a kedvencem, de ő most maradjon csak életben, hogy gatyába rázhassa a sérülteket! Nevet
Ami Orihime képességét illeti, azért vannak korlátai. Attól félek, hogy Kubo majd kitalál valami magyarázatot arra, hogy miért is nem tud segíteni Ukitake és Hiyori "rendbehozásában"... Gondolkozik
Tényleg, Tessai! Kerüljön már elő! Mosolyog Isshin szintén, mert már nagyon várom, hogy harcoljon! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 21:05:26 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5586 Dátum: 09 okt 06, 21:34:08 »

Ja egyetértek le Yammával!!!! Ördögi Ördögi Ördögi Tényleg nem normális az öreg...

Huh most kezdem itt magamban számolgatni hány olyan ember5 vana  fórumon aki szintén kedveli Ukitake taichot vagy a a13-as osztagot...Hát lehet h. Ukitake tényleg oszlopos tag és nem csak az én kedvencem Nyelvesít Csak aza  baj h. soha nem volt egyetlenegy tisztességes fightja sem.... (azt nem tom mi vana  movieban mivel csak szombton nézem meg, addig meg nem akarok tudni róla semmit mert elvileg angyon élvezni fogomXD)...

Jah ezzel kapcsolatosan melyik magyar fordítás a jobb? Mivel most ezta  filmet nem nagolul fogom nézni nem tom eldönteni melyik lenne jobba aBleach.hus fordítás vagy a a uraharashopos...(Mindenta  tökéletes élvezetért...)
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 21:36:17 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5587 Dátum: 09 okt 06, 21:40:40 »

Orihime képessége a valóság elutasítása... nah ha ezt übereli Kubo, nos...ikszdé
Aizenről még azt se szabad elfeledni, hogy iszonyat jó kidou-ban...90es spellt varázsige nékül. De ugyanez volnatkozik tessaira is. (Kensei elleni spell, azis 90 környékén volt ha jól emlékszem.)
Kisuke lehet hogy egy olyan eszközön dolgozik, amellyel kivédheti az ultimate hipnóizist?
De hogy hol epilálja a lábát Yoruichi? Meghalgatást kért a királyhoz? kúl lenneXD.

A fillereken meg nem kell felhúzni magunkat, abba nincs beleszólása Kubonak. De jelenidőben....  Igazán odamehetne Aizenthez, tarkon ...csapja  a botjával.... Aztáán háát  valami harcot... Elvégre ő volt a felettese... igazán csinálhatna valamit, nem? Yama bankaijáról se tudunk semmit. Van pár ember, akinek a bankaija totál ütős: Kisuke, Yama, (Kyoraku?), vs Aizen... Vaksiról tudjuk, hogy a bankaija nem nagy szám....Bár...kérdéses, hogy az érzékeitől megfosztva ki tud még harcolni?, Ichimaru... nos róla nem tudom elképzelni....
Most jut eszembe... ugye ott harcolgatnak a nullás ellen HM-be... ott van Byakuya, Mayuri, Kenpachi... 3 taichou (tudom, unohana is ott van, de ő nem az a harcolós tipus...) 3 taichou összegyülne, 1 pill alatt redukálnák a nullás espádát nulláváXDXD...
Más animékben ugye mindig egy csapat megy rá egy emberre (ha jó a csapat, akkor "Csapatmunka" címmel, ha a gonosz, akkor "persze... 5en egy ellen.") Ez ott idegesítő tud néha lenni... itt pedig az állok, és nézem, hogy döglik meg a társam... Bele kéne lendülnie a mangának... Ha az lesz,hogy Ichigo, ott porrátörve a HM-ből visszajön Karakurába, azt lever mindenkit, nos akkor kapnék idegbajtX"D

Én kedvelem Ukitakét, gyakorlatilag onnantól, hogy a Sereiteiben megtörtént a Gandu-Hana-Rukia-Ichigo-Yoruichi-Byaku-Ukitake találkozó^^" Olyan ember, aki tisztességes, van cukorkája, jóóófej, kiáll az igazáért.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5588 Dátum: 09 okt 06, 21:56:27 »

Ukitake - szerintem - sokak kedvence, de ettől sajnos még nincs biztonságban. Szomorú
Dancsa - Ukitake a helyi cukrosbácsi! Nevet Nevet Nevet Tényleg mindenkit az édességeivel töm, ez nálam plusz pont! Nevet
Kérdés: emlékszik valaki olyan jelenetre, amiben Kyone kesztyű nélkül szerepelt? Gondolkozik
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5589 Dátum: 09 okt 06, 22:00:22 »

Hát Hachigen nemfog senkit se megmenteni. Shinji is rá gondolt először de a jobb keze nélkül nem tudja használni a képességét hiszen egyből más opció után "nézett" szal itt csak Orihime menthet meg bárkit is...vagy esetleg Tessai, ő is brutális szinten tolhatja a gyógyítást hiszen van tér-idő spellje.

Jó akkor megjelenik Orihime visszanöveszti Hachigen karját és probléma megoldva, együtt összekaparnak mindenkit. xDD

A lényeg, hogy amíg ők ketten életben vannak semmi sincs veszve. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 22:01:25 írta Csibe19 » Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5590 Dátum: 09 okt 07, 14:23:13 »

Ez az anime rész Byakuya árulása és egyebek. Volt egy harc. Mostmár érdekelne Muramsa tényleg ki és mi a helyzet vele. Byakuya meg a szabadság nagy védelmezője lett. Pedig a zanpik szolgák és nem szabadok. Muramasa is csak átveri és kihasználja őket. Valamit beszét a testéről ,hogy rossz.  Meg ,hogy Ichigo fogja a céljaiban segíteni elérni azokat úgy érzi. Byakuya megmentette Muramasát. OMG!

A másik pedig: Még senki sem érte el határait a Bleach világában. Aizen Ginnel való beszélgetése a Kido-zás után is azt bizonyítja ,hogy még Aizen is fejlődésben van.
A hibrid pedig áttöri ezt a határt  majd ,amit még senki nem ért el.
A lényeg így lehet erősebb Kyoraku ,mint a Vaizardok ergo SS kapitányok nem gyengébbek sőt erősebbek ,mint a Vaizardok. A sima  Vasto Lordék meg keményebbek ,mint az arrancarok.
Ukitake tervezhet valamit hisz mikor a kivégzésnél láttuk ,hogy mit művelt. Kyoraku mondja is Ukitakénak:
„Király! Ez rád vall!”
A kérdés az ,hogy sneak attack Aizen ellen Ukitake részéről? Nagyon bírnám ha végre ő is elővenné a gyilkoló énjét. Tuti ,hogy Kensei meg lesz szorongatva vagy félig-kikap és Ukitake fogja leverni WW-t.
Gondoljatok bele WW még nem is durvult be annyira és még ott a resurrection-ja is.
Ukitake az nem Hiyori szintben. Ideje volna végre megmutatni miért ő az egyik zseni, Yama-jii  egyik legendás tanítványa.

Yama a „legerősebb” egy jelkép a shinigamik „zászlóshajója” a csatában, a morál egekben tartója ,ha ő bukna vele bukna a remény,morál,esélyek is. Mivel ő a legerősebb és ha őt leverik akkor kampec hacsak nincs egy olyan aki átveheti a helyét.
Ha meg is halna Kyoraku átvehetné a helyét ,mivel tuti ,hogy erősebbek Ukitakéval.
A mestert mindig túlszárnyalja a tanítvány alapon.
Kyoraku shikaial megverte Starrkot. Rose és Love meg szerencsétlenkedett ott maszkba és shikai-al azért látszik a kölönbség. Túl "fiatalok" a Vaizardok.
Még ők akarnak Aizent ölni? Ugyanmár.  
Espadaknál még jól teljesítettek nagyjából ,de Aizen and his crew már túl nagy falat.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 14:41:22 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5591 Dátum: 09 okt 07, 15:27:06 »

Hát hogy azért az ss kapitányok erősebbek a vaizardoknál nem mondanám...a HM-be ment küldöttség minden tagja aki harcolt ellőtte a bankait, és Kenpachi is kénytelen volt mindent beleadni pedig azok a lower level espadak voltak csak. A vaizardoktol pedig még csak most fogjuk látni az 1. bankait és az ellenfeleik se említhetőek egy szinten a kapitányok eddigi ellenfeleikkel.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 15:29:47 írta Den » Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5592 Dátum: 09 okt 07, 16:08:39 »

Amennyiben a halom aninés közül, aki ma a hetes buszon hangosan beszélgettek a Bleachről itt van, elmondanám, hogy nem mindenben mondtak jótXD
Azért én még nem írnám le a vaizardokat..... Elösször mindenki kikap, aztán fognak csak fel kelni és leverni mindenkitXD
Jöhetne már a HM, és utána gyorsan térjünk rá, az ultimate battle-reXD Mosolyog
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5593 Dátum: 09 okt 07, 17:34:28 »

Bocs ha ők ilyen kemények már régen keményen kéne harcolni és nem vágják az egyiküket ketté. Persze nem minden kapitány erősebb ,de egy réteg biztosan. Nem leírom őket csak van pár tényező itt.
Ki volt kiáltva ,hogy jönnek és szétszedik Aizent meg a co.-t hát piszkosul nem. Meg ,hogy keményebbek ,mint az SS kapitányok. Nem feltétlen.
A két legöregebb+ Yama  tuti keményebb ,mint Shinjiék. Most ,hogy Ukitake úgy tűnik ,mintha le volna verve ez semmit nem jelent. Korban ők állnak az élen. Amúgy meg Aizen is több ,mint amennyinek gondolnánk. Nem lepődnék meg ezen.
A négy volt hadnagy elérhette és gyanítom ,hogy így is van el is érték a bankait ,de korban és tapasztalatban a 4 volt  kapitánytól elmaradnak. Egy bankai használatát tökéletesre csiszolni is elég hosszú idő lehet.
Kenpachi meg ha shikait nemhogy a bankait  tudja használni az 5-öst kapásból levágja. Mayuri nem szenvedett. Byakuyának meg Rukiát is mentenie kellett. Unohana nem harcolt. Renji és Uruyu előadása a 8-assal elég  röhejes volt. Unohana hadnagya se harcolt. Yachiru hátra lett parancsolva. Nemu meg elintézve ,de hát ő csak Nemu. Nevet
Aki szenvedett az Soifon volt . Hitsu mondhatsz bármit ,de nem volt vesztes pozícióban egyszer sem. A kezében tartotta a dolgokat. Halibel túlélése meg WW-n múlott. Kyoraku nem keményített és Ukitake se bohóckodtak csak.
Yama ? Állt ,mint egy f*sz. Nevet Komamura meg elvolt ,de ő sem állt vesztésre.
Viszont a hadnagyok egy jó része csúnyán kikapott Allontól. Ez tény.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 17:46:42 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5594 Dátum: 09 okt 07, 17:44:56 »

Most ez olyan h. hátulrol Tousen levágta a fél vizard bagázst mégse teszi ez erősebbé egyiküknél sem, hátulrol úgy hogy az ellenfél nem rá koncentrál nem nehéz legénynek lenni.
Én úgy vagyok vele h. a 3 öreg se nagy szám...Kyouraku is csak hátulrol bír nyomulni miután már Starkk mindenét ellőtt, Ukitake a földön fekszik, Yama meg sz*rt se csinál...keménység mondhatom Mosolyog Szal sztem Shinjiék jobbak...persze ez csak az én véleményem, majd kiderül idővel úgyis.

A Hm-es harcokhoz:
-Kenpachi kardja alapbol shikaiba van.
-Mayuri nem szenvedett mert mindent tudott Szayelröl Ishidának köszönhetően, ha nem cseréli ki a szerveit ugyanúgy kivégzik.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 07, 17:46:58 írta Den » Naplózva

Oldalak: 1 ... 371 372 [373] 374 375 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!