24 jún 28, 22:31:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577979 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5565 Dátum: 09 okt 06, 16:42:26 »

asthi na tessék tipikus példa, hogy az embernek semmi se jó, eddig mindenkinek azért sírt a szája, mert senki se halt meg a jók közül és most, hogy Kubo sensei végre elszánta magát, hogy megritkítsa a jó fiúk népes táborát, mindenki nyavajog, hogy miért csinálja, na látjátok pontosan ezért nem tette meg eddig, mert tudta, hogy ez lesz.
A Bleachnek van egy olyan tulajdonsága, amit akár nevezhetünk hibának is, hogy rengeteg karakter van benne és mindegyik olyan jól sikerült, hogy millió ember kedvence lett, ez van ez ellen nincs mit tenni, viszont azt el kell fogadni, hogy most eljutott a történet arra a pontra, mikor a jók közül is soknak vesznie kell

Egészen eddig a pontig egyetértek veled, de az hogy ne hasonlítsuk a narutohoz.... lehet hogy igazad van, de szerintem várjuk ki a végét, van egy olyan érzésem hogy lesz itt még nagy csodálkozás. Kénytelen vagyok a narutohoz hasonlítani (bár most más szempontból), emlékszem amikor úgy nézett ki hogy meghal Kakashi meg Hinata, ugyan így ki voltak akadva az emberek, mindenki mondta hogy ha tényleg meghalnak többet nem olvas mangát, de végül ott is kiderült hogy Kishinek mindennel célja volt. Szerintem itt is valami hasonló lesz, ki tudja... Ezért azt mondom várjuk ki a végét.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5566 Dátum: 09 okt 06, 16:50:18 »

Én se vagyok Hiyori-fan...  De szomorú az már vagyok. Kubo akkor elcseszte az egészet, amikor megalkotott egy karaktert az ultimate healing képességgel. Naruban legalább ha meghal valaki, akkor valószínütlen, hogy visszatér. (Orochi Edo-tensei-jét, és Chiyo-baat leszámítva).
Shinji vs Aizen 1v1-ben? hát ez valószínűtlen. Bár való igaz, hogy idáig a Vaizardok zanpakutouinak képességéről semmit se tudunk. Erőviszonyok... nos... Aizen kizárt, hogy több hónapig ott ült HM-ben, fonogatta a lábszőrét, és csak tervezgetett. Tuti sokkal erősebb lett. Shinji nem fogja 1v1-ben lenyomni. Valaki olyan kell, aki nem látta a shikaiját.
Tuti, hogy pár fejezeten belül jön erősítés. Yamapapi meg ...amit le akarok róla írni, azt tíltja a fórumszabályzat, aki akarja tudni, küldjön PÜ-tXDXD
Azon is nagyot csalódnék, ha a végső harc itt ál-karakurában történne. Tuti hogy nem itt fog. (Esetleg lejön a 0. osztag, Aizen meglóg, és az örizetlen kapun dörömböl, azt kijön a főbossXD)
És mint pár hónapja mondtam, nem tudom elképzelni a fő harcot a főhős nékül. Tuti hogy a ténylegesen a végső harcnál jelenlesz mindenki, aki él, és mozog.
Yoruichi... nos jogos a kérdés.... hol van neki a kardja? Én a Turn back the pendullumban se láttam nála kardot. Ha meg nincs, hogy lehetet kapitány?O.o? még a lowest-level shinigamiknak is van.

Nah ha már ketten is beírtak elém rájuk is reagálnék. Soul: Hinata nem halt meg a Narumangában, csak haldoklott! (Hinata(L))

Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5567 Dátum: 09 okt 06, 16:56:35 »

Dancsa én úgy emlékszem, hogy Yoruichi nem shinigami, csak véletlenül lett a második osztag kapitánya.
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5568 Dátum: 09 okt 06, 16:59:36 »

Én se vagyok Hiyori-fan...  De szomorú az már vagyok. Kubo akkor elcseszte az egészet, amikor megalkotott egy karaktert az ultimate healing képességgel. Naruban legalább ha meghal valaki, akkor valószínütlen, hogy visszatér. (Orochi Edo-tensei-jét, és Chiyo-baat leszámítva).
Shinji vs Aizen 1v1-ben? hát ez valószínűtlen. Bár való igaz, hogy idáig a Vaizardok zanpakutouinak képességéről semmit se tudunk. Erőviszonyok... nos... Aizen kizárt, hogy több hónapig ott ült HM-ben, fonogatta a lábszőrét, és csak tervezgetett. Tuti sokkal erősebb lett. Shinji nem fogja 1v1-ben lenyomni. Valaki olyan kell, aki nem látta a shikaiját.
Tuti, hogy pár fejezeten belül jön erősítés. Yamapapi meg ...amit le akarok róla írni, azt tíltja a fórumszabályzat, aki akarja tudni, küldjön PÜ-tXDXD
Azon is nagyot csalódnék, ha a végső harc itt ál-karakurában történne. Tuti hogy nem itt fog. (Esetleg lejön a 0. osztag, Aizen meglóg, és az örizetlen kapun dörömböl, azt kijön a főbossXD)
És mint pár hónapja mondtam, nem tudom elképzelni a fő harcot a főhős nékül. Tuti hogy a ténylegesen a végső harcnál jelenlesz mindenki, aki él, és mozog.
Yoruichi... nos jogos a kérdés.... hol van neki a kardja? Én a Turn back the pendullumban se láttam nála kardot. Ha meg nincs, hogy lehetet kapitány?O.o? még a lowest-level shinigamiknak is van.

Nah ha már ketten is beírtak elém rájuk is reagálnék. Soul: Hinata nem halt meg a Narumangában, csak haldoklott! (Hinata(L))



Egy szóval se mondtam hogy meghalt, de egy jó darabig úgy nézett ki hogy meghal. De ha már itt tartunk, a halálbólvisszahozom emberekből épp Nagatot felejtetted ki Nevet Ami Yoruichit illeti, én már tényleg nem tudom minek számít, de szerintem is shinigaminak kell hogy legyen, és akkor kell hogy legyen kardja is :S
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5569 Dátum: 09 okt 06, 17:17:11 »

1. A Naruto szépen lassan nyerte el ezt a szintet Csibe még 100 chapterrel azelőtt azt se tudtuk mi a frász van/lesz,hová vezetnek a szálak stb.
2. Yourichi shinigami csak nem használ kardot ezt nem tudom miért. Egyébként  pro  Hohō, Shunpō és Shunkō-ban így is. Remélem előkaparja mostmár és egy zanpi fightot látunk tőle.
Kardja meg van hisz elsajátította a bankait amibe Kisuke segített neki és csak így lehet akárki kapitány.
Van pár kemény ember akinek nem tudjuk a kardját részben: Kisuke,Yama,Ukitake,Gin,Aizen,Unohana shikait tudjuk vagy egészben: Yourichi semmit, Isshin annyit ,hogy milyen kard alakban., Shinji ,Kenpachi,Yachiru és még sorolhatnám azért látszik milyen nevek vannak itt.

Mi ez ha nem egy kard hátúl?  Nevet
Valszeg Kodachi (nagyobb mint egy tőr) vagy Wakizashi. (kisebb mint egy katana)
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 17:39:13 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #5570 Dátum: 09 okt 06, 17:25:48 »

az?
hát az egy szikla ^_^ Nevet Ördögi
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5571 Dátum: 09 okt 06, 17:34:36 »

Dancsa!
Tutti, h ez nem a final fight! A Vl-ek sehol..a 0. osztag sehol...és még pár ismert mellékszereplőnk sincs sehol nem h az előbbiek! És ha vissza meünk Hm-be az ott kb. 20 chp.-er tutti lesz. De télleg lassan megtudunk mindenki képességéről...és azért lassan lesz 1 kis vérfrissítés! :DDe inkább most a dark side-ra értem!( igaz ők vanak nyert állásban a spoi alapján, de ez sztem nem sokáig lesz!)
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5572 Dátum: 09 okt 06, 17:43:32 »

Ja és van pár érdekes dolog: A régi 12-es kapitány aki Royal Guardos lett. A régi 3-as az nyugdíjba ment és ezért lett Rose pár nappal (!) Kisuke előtt felavatva. Ergo Rose  is zöldfülű kapitány volt és váltott mást. Ezen voltak kiakadva Shinjiék ,hogy mi van már. Az akkori 10-es előtti meghalt csatában.
Az akkori  10-es-ről hallhattunk. Ginrei (Byakuya nagyapja a former 6-os) most meghalt vagy mi.. ezt se tudni.
Meg nem létezik ,hogy Shinjiék előtt és után ne lettek volna kemény kapitányok. + a Royal Guard úgy vettem ki folyamatos feltöltés alatt állt és áll a mai napig.
+ Unohana régi hadnagya is szerepelt a pendulumban akiről szintén semmit se tudunk. Meg még egy rakás akkori/előtti/utáni hadnagyról.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 17:50:35 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5573 Dátum: 09 okt 06, 17:53:30 »

Don Davido erre én is emlékszem, de ezt az egy visszaemlékezést kivéve sehol nem láttunk nála kardot, még a pendulumban sem, szóval ezzel az erővel az akár egy egyszerű mezei wakizashi is lehet. Mosolyog

És nem volt shinigami, eredetileg nem is akart osztagvezető lenni, de klánja miatt kellett elvállalnia.  Pontosan

Ami pedig a Bankait illeti, abban ő segédkezett Uraharanak, hogy a 3 napos módszer nehogy visszafelé süljön el, pont ugyanazt tette mint Ichigonál.

Egyébként ha lenne zanpakutoja nála lenne, mert azt nem lehet csak úgy eltüntetni, a méretét lehet változtatni, de teljesen eltüntetni szerintem nem. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 17:56:36 írta Csibe19 » Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5574 Dátum: 09 okt 06, 17:57:38 »

De belegondolva...a Vaizárdok belépőjét is , h húzta Kubo azt mi sült ki belőle...semi....nah most a 0. osztag is csak kapitányokból ál...szal. csodát nemkéne várni. Nevet ( de rem. h mindegyik amolyan Kyouraku szinten van(bár az necces))
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5575 Dátum: 09 okt 06, 18:02:37 »

Tudom, hogy nem jelent semmit, de Byakupapi benne volt a moviebanXD.
100 év folyamatos csata után simán elképzelhető, hogy egy-két taichou és fuku-taichou feldobta a tappancsát, összetalálkoztak valami nagyágyú hollowval azt leszedte, megkattant, azt kivégezték/lesittelték. Mint tudjuk, a gotei 13at nem lehet csak úgy otthagyni....
Don Davido, köszi a képet, én nem emlékeztem... mármint nem a kardja kötött leXD Pirul Nevet
A Darkside-ról már túl sokat nem várok....  hacsaknem Aizen most beáldozta a gyengéket, aztán most jön a lovasságXD
Amennyiben ez így van, na akkor csücsülünk nyakig benne...
Most vagy mindkét oldalra jön egy jelentős mennyiségü ember, vagy Kubo szórakázik velünk Ördögi

Am nem hiszem, hogy most el lesz mesélve minden egyes szereplőről az, akit láttunk visszaemlékezésben, hogy mi lett vele.

Csibe, ez merre felé volt, hogy nem akart shinigami lenni.  shinigami egyenruha, shinigami technikák... és mint kapitány. Byakuya meg mondta (vagy Yoruichi?!), hogy Zarakit leszámítva minden kapitány elérte a Bankai szintet: Mindenkibe beletartozik Yoruichi is, ha elérte a bankait, kell lennie zanpakutoujának.ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5576 Dátum: 09 okt 06, 18:09:15 »

+Az Assassin osztag vezetője volt érted Dancsa. lol
Csibe úgy valahogy ,de az tesztelés is volt egybe.
Tuti viszont ,hogy Yourichinek van kardja és shinigami. + A Shioninek az egyik nagy nemesi ház volt. Ha jól emlékszem tán az 1.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 18:22:22 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5577 Dátum: 09 okt 06, 18:18:54 »

Akkor egy kérdés, hol van talán lenyelte? xDD

Mindig Kidot használt vagy közelharcban jeleskedett, még Soi Fon ellen sem használt Zanpakutot és nem is adta jelét, hogy lenne neki ilyen, egyébként meg ott van Kukaku ő se shinigami mégis nagy ász a mágiában és nagyon erős.

Don Davido te meg meséld már el nekem, hogy te ezt hol olvastad a mangában? Mosolyog

Dancsa valahol ott keresd a visszaemlékezésnél, mikor a Yoruichi Soi Fon fight volt. Mosolyog
Lehet, hogy nem jól emlékszem, de valami ilyesmi volt.

Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5578 Dátum: 09 okt 06, 18:20:23 »

Beugrott közben a Bankaios cucc. Módosítottam is csak te nem láthattad.  Hümm-hümm
Nem tudom én ilyeneket nem neveznék simán Soulnak.  Hümm-hümm
Jó aki kardal rohangál akkor az is egyszerű lélek akkor mindenki lélek? Nevet  Pojén
Igazából a shinigamik is csak "feltúrbózott lelkek" ha azt nézzük. Nem egy isten szinvonalát mutatják. A kapitányok már valamik és a hadnagyok is esetleg ,de a többi...(Akik ott fekete ruhába rohannak ,mint a barmok na  azokra gondolok én) Meg azért nem mindenki lesz shinigami.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 06, 18:39:46 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5579 Dátum: 09 okt 06, 18:36:22 »

Kukaku is valószínüleg volt Shinigami. Holt tanult volna Kidou-t? (talán Kaien halála után telt be a pohár. )
Arról nem is beszélve, ha nincs szüksége rá, akkor minek hordozgatná a kardját Youruichi? Most tényleg ott van a képen mellette a kard... Lehet elpusztult a kardjaO.o? Talán Kisukénél hagyta. Talán talán... többféle változat is lehet.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!