24 jún 28, 21:57:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577911 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5445 Dátum: 09 okt 01, 15:43:04 »

Csak nehogy félreértsétek, és valami TÚL jóra számítsatokXD
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5446 Dátum: 09 okt 01, 18:05:16 »

Hát ez az anime rész. Hitsugodnak még csak keményebben harcolnia se kellett. Látszik ,hogy kiskedvenc. Na mind1.
Viszont az egész  háttér storya nem nagy szám ,nuku (kölök volt aki kemény ,lett keményebb és most keményít)  hiába kemény ez így elég gyesza. Ez így van. Miért kemény,honnan jön ez a keménység vagy valami azt nem tárgyalták.  Ichigo meg egy lélekenergia eleresztéssel és bankaial kitöthetett volna. Nem tudom mit állt ott annyira nem kemény Hitsu bankaia. Bocsánat az börtön technika úgy értem.  Muramasa szerintem egy gyengébb adjuchast verhetett le majd az energiáját elnyelte ezel időt nyerve magának.
A két bitch vs két bitch a helyén volt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 18:10:52 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5447 Dátum: 09 okt 01, 18:20:51 »

Don Davido! Ha egyszer nem rajzolt többet Kubo, a készítők sem tudtak többet csinálni belőle:) A mangában is csak ennyi volt a háttérstory...
Kiskedvenc Hitsugaya? Nevet
Ichigo tényleg állt ott, mint a... szobor, de na... legyen 50% Hitsugaya kemény technika, 50% Ichi lusta ikszdé
Engem nem zavart, hogy nem volt nagy fight. Persze, szeretem azokat is, de nekem tetszett ez a megoldás.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 18:23:07 írta Nikolka17 » Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5448 Dátum: 09 okt 01, 18:22:28 »

Úgy értem ha hypolja már ennyire a népnek akkor ne csak lógjon ez nálam idegesitő hatású. A sok fannak mind1 tudom én ,de nekem spec nem mégha nem is rajongok Hitsuért. Mindig az van ,hogy ő az isten... de miért is? Ez mindig lemarad. ikszdé
WW: Látunk majd  csodát  ,mikor resizik már normális felnőtt lesz. Tuti ,hogy van valami és nem ezt fogja produkálni. Több ez a Wonda ennél ami most. Resinél dől el sokminden. Eléggé érdekelne már és ne húzza. Elég volt vagy 2 évig húzta itt a dolgokat az espadákkal Kubo akik csak adjuchasok. Nem is ,mert még mindig húzza csak Wonda lehet egy gyp-s hógolyózottVLarrancar alapon. ikszdé
Már úgy emlegetik a nagy nemzetközi fórumokban ,hogy Aizen "Winter War"-ja. Igaz is.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 18:29:59 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5449 Dátum: 09 okt 01, 18:24:39 »

Hát, mert ''zseni'' Nevet Amúgy szerintem se ártana egy komolyabb háttértörténet, de ez van, sprite.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5450 Dátum: 09 okt 01, 18:29:26 »

Módosítottam az előző hsz-em-csak szólok Mosolyog

Amúgy kinek ez tetszik, kinek az, sosem egyezhet az ízlésünk:)

Vigyázz, Soul, erre a "zseni"-re sokan ugranak Nevet Amúgy szerintem a "korához képest kifejezetten tehetséges" valamivel enyhébb megfogalmazás ...
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5451 Dátum: 09 okt 01, 18:33:26 »

Kiskedvenc: Nem Kubo-é az olvasók egy jelentős profit termelő hányadá-é fogalmazzunk így. Kubo Orihimét vette szárnyai alá van valami célja. Ha beleviszi ezt a love szálas nyöszörgést mégjobban...... :S
Zseni azt mondom lehet a kukába dobni így magába. Ez így lóg a levegőbe. Amúgy pontosabban "child genius".
Semmit se jelent úgy értem. Rárakták Kaienre mégis meghalt.  Neeem
Tehetséges ez a jó szó és potenciállal rendelkező ifjonc. Aztán nem lesz magától kemény azért dolgozni is kell szerintem.
Agyilag zseni ,de attól még nem következik ,hogy erős. Persze kihasználva az eszét jobban tud fejlődni ezen van a hangsúly.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 18:41:03 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5452 Dátum: 09 okt 01, 18:36:19 »

Tényleg ugranak rá :O Am. tudom hogy vaizardokhoz képest semmi, meg néhány idősebb kapitányhoz képest is gyenge, de ha a korát nézed és azt hogy (már nem tudom hol mondta és ki) idővel még fejlődni is fog, akkor egyértelműen zseni Mosolyog
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5453 Dátum: 09 okt 01, 18:38:25 »

Don Davido! Ha egyszer nem rajzolt többet Kubo, a készítők sem tudtak többet csinálni belőle:) A mangában is csak ennyi volt a háttérstory...
Kiskedvenc Hitsugaya? Nevet
Ichigo tényleg állt ott, mint a... szobor, de na... legyen 50% Hitsugaya kemény technika, 50% Ichi lusta ikszdé
Engem nem zavart, hogy nem volt nagy fight. Persze, szeretem azokat is, de nekem tetszett ez a megoldás.
Na ja, én Kubo miatt nem követem a Bleach-et.  Pojén
Úgy értem, az az ember nem tudja kihasználni a lehetőségeit, megteremtett egy érdekes világot, egy csomó érdekes karaktert, de nem képes kidolgozni rendesen semmit. Nincs rendes háttere, vagy motivációja egy karakternek (egykét főbb szereplőt leszámítva, de az övék sem túl meggyőző mindig), semmit nem tudunk mondjuk erről a királyról, az egész Shiingami rendszerről, gyakorlatilag alig van bármi háttér-információnk bármilyen részletről.
A történet sokaknak tetszik, de szerintem az sem a legeredetibb, sokkal több mindent ki lehetett volna belőle hozni, nincs semmi különösebb mondanivalója, és elég banális.
Nem akarok senkit megsérteni, szórakoztató kis manga, tele nagyon eltalált karakterekkel, harcokkal, képesésgekel, és maga a bleach-univerzum is nagyon érdekes, mint már mondtam, csak Kubo.. hát, lehetne kevésbé Kubos.
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5454 Dátum: 09 okt 01, 18:45:37 »

STM: Ez veszélyes volt. Hiába a potenciál itt is megvan és hatalmas. Ez most ilyen komótos. A Narutoban is volt mikor Kishit anyáztátok emlékszem. Nevet Ott sem értek be a dolgok egyből. Ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 18:48:45 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5455 Dátum: 09 okt 01, 18:49:23 »

Igaz hogy többet is kihozhatna, értem mire gondolsz, DE:
1. A történet zseniális, főleg amikor kiderül hogy Aizen él, sőt ő irányított a háttérből
2.Az hogy most nincs elmagyarázva minden, nem jelenti azt hogy nem is lesz

Még egyszer mondom, van abban igazság amit mondasz, mert pl. a shinigami rendszert ne mvalószínű hogy mostanság fogja kidolgozni, de pl. a király és egyéb dolgok elhallgatása a ''balladai homályt'' (tudom, nem ballada de sztem ez a legjobb kifejezés rá) erősíti
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5456 Dátum: 09 okt 01, 19:00:30 »

Nekem valahogy nem hiányzik a király. Elhúzott, és rájuk bízta az irányítást. Ennyi bőven elég, nem kell tovább ragozni. Szerintem a dolgok nem is fognak eljutni odáig, hogy előkerüljön a figura. Elvileg erre csak akkor kerülne sor, ha Aizen most sikerrel járna, ami totálisan kizárt - mivel ahhoz ki kellene nyírnia a fél várost, és elég ciki lenne, ha összejönne neki.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 19:04:11 írta gyalogbagoly » Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5457 Dátum: 09 okt 01, 19:11:18 »

Nem vonom kétségbe, hogy sokminden homályos, és többet is megtudhatnánk. De a Bleach nem csak Kubon múlik, hanem A szerkesztőjén is. Márpedig a Shounen Jump nem kis hajcsárokat küld rá a mangakákra, ezért én úgy gondolom, hogy türelem kérdése minden, és lassacskán fény derül majd a dolgokra.
Engem is érdekelnének a függőben hagyott, csak megemlített dolgok, mint a 0. osztag, a király, isshinék, stb., de biztos, hogy később ki fog róluk derülni egy csomó dolog.
Ahogy Don Davido mondta, a Narutóban is volt olyan rész, amikor nem sok érdekességet mutatott. Emlékszem, volt olyan (nem tudom, mikor, melyik résznél), amikor 3 hétig nem olvastam Naruto mangát, mert egy fejezet nem adott annyit, minthogyha 3 fejezetenként lépkedtem volna a történetben.
De pont ezért ezek a toplistás mangák, mert ha van is ilyen időszakuk, egyszercsak jön a 180 fokos fordulat, és az olvasó csak fogja a fejét, hogy erre hogy nem jött rá, és vúúúú és vááá, aztán kéztördelve várja a következő hetet.

Jön még macskára úthenger, na! Nevet

>> gyalogbagoly, nem értek egyet. Szerintem tuti lesz még itt szerepe a királynak. Az szerintem nem túl valószínű, hogy megemlítik, fontos szerepe van a dolgokban (hisz Aizen terve, hogy megölje- ha nem látnánk, kit kell úm. megvédeni, az érdekes lenne :S) , és végül még csak nem is látjuk...
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 19:13:08 írta Nikolka17 » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5458 Dátum: 09 okt 01, 19:48:15 »

Igazatok van, még bármi lehet a blechből, de az sem lehet véletlen, hogy nem csak én vagyok azon a  véleményen amit kifejtettem, és az is tény, hogy nincs olyasféle mondanivalója mint a Narutonak, és, a története is túl egyszerűnek, banálisnak tűnik egy ilyen hosszúságú mangához képest, bár ez már csak az én egyéni benyomásom.
Amit én még nagyon hiányolok belőle, az a számtalan utalás különböző mitológia, történelmi dolgokra, vagy bármiylen valós háttérrel rendelkező elem, ugyanis a legtöbb anime tele van ilyenekkel. Itt is van néhány olyan lapvető körülmény, mint a shiingamik léte, vagy, hogy a Zanpatou létező fegyver volt, és még egy-két apróság, de azért ez elég kevés.
Egyszer, ha befejezi Kubo, majd valószínűleg végig olvasom, de addig is pihentetem., és a kedvenc mangáim közt sem lesz.

Azt nem hiszem, hogy sokat túloztam, bár az igaz, hogy a véleményemet jó pár elem ismerete nélkül formáltam meg, ugyanis nem követem a mangát.


Off: Amúgy, micsoda troll vagyok, hogy egy topicban, ahol kb. úgy beszélnek a bleachról, nap mint nap,mint a Narutóról a Naruto manga topicban, beírok valami olyasmit mint az előző hsz-om?! Ehhez azért kellett pofa.
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5459 Dátum: 09 okt 01, 19:55:47 »

Drága STM! Ez egy fórum... azt írsz, amit akarsz. Ha ez a véleményed, tiszteletben tartjuk Mosolyog
Én követem a Bleachet... miért? Nemtom ikszdé Olyan... izgi...asszem xDD
Nekem tetszik, van akinek szintén,  másnak nem, és ez így van jól:)
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 19:56:46 írta Nikolka17 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!