24 szep 29, 23:43:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703096 alkalommal)
0 Felhasználó és 218 vendég van a témában
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5460 Dátum: 09 okt 01, 19:57:57 »

Nikolka17 - Ha a SS valamilyen szinten kapcsolatban áll az uralkodóval, akkor jöhet, de az eddigiek alapján úgy értelmeztem, hogy csak akkor lehet némi kommunikáció, ha a 0. osztagba kell valaki, és csak onnan tudnak valami átjárófélét nyitni. Egyébként meg a királynak és a testőrségnek halvány fogalma nincs arról, hogy mi folyik a SS-ben. Persze elő lehet rukkolni valami olyasmivel, hogy vészhelyzet esetén azért mégis tudják értesíteni őket valahogy... Gondolkozik
Ami azt a másik dolgot illeti, én még mindig nem vagyok elégedett, túl kevés volt. Szomorú De legalább valami! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 02, 14:58:28 írta gyalogbagoly » Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5461 Dátum: 09 okt 01, 20:00:04 »

Hm  Gondolkozik
Lehet, hogy pont az fog a végén kiderülni, hogy a király dirigál Yama bánakXDD
Na, jó, nemtom, majd meglátjuk.

Na igen, a másik dolog nem volt sok, de legalább több, mint amit eddig valaha láttunkXD
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5462 Dátum: 09 okt 01, 20:13:04 »

Drága STM! Ez egy fórum... azt írsz, amit akarsz. Ha ez a véleményed, tiszteletben tartjuk Mosolyog
Én követem a Bleachet... miért? Nemtom ikszdé Olyan... izgi...asszem xDD
Nekem tetszik, van akinek szintén,  másnak nem, és ez így van jól:)
Ez így van Mosolyog
Habár kicsit Off de én a Narutoval vagyok úy mint te STM a Bleachel, azaz elolvasgatom meg nézegetem de nem tartozik a kedvenceim közé, ha nem lenne benne Sasuke akkor még ennyire se méltatném mint jelenleg, ő a Naruto legnagyobb pozitívuma számomra Nevet

Nah de visszatérve a témához, én is remélem hogy Kensei jól legyakja Wondát, nagy arc a tag és sztem Shinji után a legerősebb vizard szal hajrá Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5463 Dátum: 09 okt 01, 20:25:06 »

 Nevet Nevet Nevet
Igen Kensei nagy arc és nagy harcos. WonderWakarék pedig nehogy már többet és jobban harcoljon mint Stark mert megesza  fene h. egy fogyi ilyen tápos...Minden Espadát levertek ez meg mindig kergetia  pillangókat meg átnyúlkál embereken meg belerúg...Na nem Kensei hajrá! Akkor lennék boldog ha Ukitake verné agoyn de ez irreális álom....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5464 Dátum: 09 okt 01, 20:39:59 »

asthi - Huuuúúú! Elképzeltem, ahogy Ukitake nekiáll agyonverni Wondát! Pojén Elég durva lenne, ha hirtelen megjelenne, elkezdené feltűrni a kapitányi haori ujját, aztán rárontana, hogy "Nesze b.meg!" - azt hiszem, hogy egy hétig ülnék, és bámulnék magam elé, hogy WTF??? Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 20:51:00 írta gyalogbagoly » Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5465 Dátum: 09 okt 01, 20:42:41 »

Ki tudja, láttunk már csodás felépüléseket, én el tudom képzelni hogy Ukitake feláll, (talán) nyomat egy bankait és péppé veri, ezzel csak az a gond hogy valahogy Kenseinek ehhez el kéne tűnnie onnan (nem kell félreérteni, semmi bajom Kensei-el, sőt..), Ukitake pedig nem tűnik olyan típusnak aki megkéri a másikat hogy had harcolhasson ő WWvel
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5466 Dátum: 09 okt 01, 20:43:40 »

jah inkább elmegy teázni nagy boldogan h. de jónem kell harcolni..... Pojén
Gyalogbagoly: Ukitake habzó szájjal feltűrt haorival, lángoló szemekkel nekiesne s közben csúnyán beszélne.... komolyan leesnéka  székről mint akkor amikor meghallottam h. létezik sinuszhiperbolikusz......
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 20:52:46 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5467 Dátum: 09 okt 01, 20:51:33 »

még ha nem is az, hogy nem kell harcolni, de nem kell bántani szegény gyereket... >.<#
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5468 Dátum: 09 okt 01, 20:54:32 »

Hát igen, Ukitake illemtudó, türelmes meg minden, de szerintem még egy gyereknek se nézi el hogy átnyúlt rajta Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5469 Dátum: 09 okt 01, 20:59:38 »

asthi -  Nevet Nevet Nevet
Azt hiszem, hogy Ukitake akkor fog nekiállni káromkodni, mikor Kyouraku halálig tartó józanságot fogad. Gondolkozik Nevet
Ha nem tekintik gyereknek Wondát - márpedig szerintem nem az -, akkor nyírják ki, ha gyerekként akarják kezelni, akkor meg rángassák ki a kezéből a kardot, valaki fektesse a térdére és jó alaposan verje el a fenekét! Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 21:00:19 írta gyalogbagoly » Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5470 Dátum: 09 okt 01, 21:01:55 »

ha gyerekként akarják kezelni, akkor meg rángassák ki a kezéből a kardot, valaki fektesse a térdére és jó alaposan verje el a fenekét! Ördögi

Volt már WW kezében kard? o.O
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5471 Dátum: 09 okt 01, 21:03:10 »

még nem egyébkénta  kardja királyul néz ki de csak dísz ő simán átnyúl mindenkin nem kell ehez az a húsvágó bizé különben is ahhoz inteligencia kell nehgy megvágja magát....nem tudjátok véletlenül milyen magasan harcolnaka  shinigamik? 17km? vagy 17m? vagy 170m?
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 21:04:10 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5472 Dátum: 09 okt 01, 21:04:29 »

Igaz, annál könnyebb a dolog, akkor csak el kell kapni. Nevet Ha már itt tartunk, vajon a kis görény kardja mit tud? Gondolkozik
asthi - Ez egy jó kérdés. 17m tuti kilőve.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 21:05:58 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5473 Dátum: 09 okt 01, 21:05:17 »

atombomba....na jó nem az már foglalt Kyouraku Bankainak...
ahhoz kell h. kiszámoljam mennyi volt Ukitake becsapodási sebessége....(tudom elmebeteg vagyok agyamra ment mi is??? mindegy ennek a kiszámítását már tervezem egy ideje...)
Akkor legyen 17km....én valami 17re emlékszem...de a méter irreális....
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 21:09:07 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5474 Dátum: 09 okt 01, 21:09:25 »

Nem emlékszem, hogy mennyi volt. Szomorú
Az atombombára már több jelentkező is van (Yama, Zaraki - ha egyszer úgy alakulna). Nevet
Kyouraku bankai-ja szerintem valami a shikai-hoz hasonlóan sunyi dolog lehet, de biztos nagyot durran! Nevet
Kíváncsi leszek az eredményre! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 21:12:18 írta gyalogbagoly » Naplózva
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!