24 jún 28, 21:57:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577911 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #5415 Dátum: 09 szep 30, 17:30:15 »

Szegény Mashiro jól kivan ütve.  Neeem WW pedig most nem is aranyos  Hmm? De Kensei megmenti Mashit. *.*
De Halibeel! T_T Buzi Aizen ><
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 30, 17:31:12 írta Handy » Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5416 Dátum: 09 szep 30, 17:32:57 »

Amiket felsorolát D. Davido azok igazak de 15 órábol akkor se lehetne pár perc...túl nagy arányú csökkenés, sztem más lesz a háttérben, kár pedig tiszta tápos volt vele Mashiro Neeem
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5417 Dátum: 09 szep 30, 17:36:46 »

Másik elképzelés ,hogy WW lélekerejével vagy valamilyen képességgel megzavarta Mashiro erejét és kb ez olyan volt ,mint egy jó erős túrbulencia. Erre a kis időre kihagyott az egyensúly és elég volt ennyi ,hogy megbomoljon az egész.  
Ja Halibel fél karját most levágja ha megnézitek beleszúrta majd vágó mozdulatot végez Aizen.  smirksweat
Handy: A hölgyeket elég keményen elverik a bleachbe érdekes módon.  >.<# Többet szenved ,mint Barragan mondjuk. Azt mondtam verjék le ,de tőlem élhet. Ez már "kicsit" több ,mint amit akartam. Radásul a kevés nőből és a kevés jó nőböl intéznek el egyet.  Aizen bastard meg ilyen tudjuk.... (A férfiakat szereti és férfi  arra mondjuk ,mindenki döntse el maga. Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 30, 17:58:59 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5418 Dátum: 09 szep 30, 17:46:45 »

Ez azz végre Movie 3 *____*

Amiket felsorolát D. Davido azok igazak de 15 órábol akkor se lehetne pár perc...túl nagy arányú csökkenés, sztem más lesz a háttérben, kár pedig tiszta tápos volt vele Mashiro Neeem


Den ne felejtsd el, hogy lényegében Soul Society-ben vannak, ami egy másik világ más szabályokkal, nem olyan világ mint az emberi világ ahol(valószínűleg) megtanultak bánni a hollow erejükkel és mellesleg az Espadak sem voltak olyan erősek mint vártuk volna tőlük, szóval biztos, hogy azért van, mert számukra kedvezőtlen helyen vannak.  Pontosan
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #5419 Dátum: 09 szep 30, 17:49:01 »

Den ne felejtsd el, hogy lényegében Soul Society-ben vannak, ami egy másik világ más szabályokkal, nem olyan világ mint az emberi világ ahol(valószínűleg) megtanultak bánni a hollow erejükkel és mellesleg az Espadak sem voltak olyan erősek mint vártuk volna tőlük, szóval biztos, hogy azért van, mert számukra kedvezőtlen helyen vannak.  Pontosan

Ajjjjajjjajjj te itt valamit keversz, ők most az emberi világban vannak, csak a várost rakták át SSbe
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5420 Dátum: 09 szep 30, 17:50:59 »

Hát, Aizen bastardtól ez tényleg mocsok dolog  volt. Bár, ha tényleg levágja Halibel kezét, én már meg sem lepődöm... lassan már az lesz a ciki, ha valakinek nem vágják le a kezét... ld: Yammi, Ulquiorra, Ishida...

Itt WW nemhogy nem aranyos, de egyenesen ijesztő... mint valami hibbant pszichopata!  Hmm?
Szegény Mashiro... azért ennyire durván elintézni... és amúgy tényleg, ahhoz képest, hogy nő...
WW nem egy úriember xDD

De Kensei... *_* vagááááááááááááááááány Nevet

/amúgy azt a bizonyos b betűs szót, amit Aizenre használtatok, ne használjátok, moderátor bácsiék nagyon nem szeretik.../

Amiket felsorolát D. Davido azok igazak de 15 órábol akkor se lehetne pár perc...túl nagy arányú csökkenés, sztem más lesz a háttérben, kár pedig tiszta tápos volt vele Mashiro Neeem


osztom a véleményt

WW lélekerejével vagy valamilyen képességgel megzavarta Mashiro erejét és kb ez olyan volt ,mint egy jó erős túrbulencia. Erre a kis időre kihagyott az egyensúly és elég volt ennyi ,hogy megbomoljon az egész.   

hát... de annak nem kellett volna, hogy valamilyen jele legyen? pl.: látszik, hogy a lélekenergiájával műveli, vagy valami olyan mozdulatot tesz, ami nem természetes, és valamilyen technikára utalhat, vagy nemtom...

És yeeeeeeeeeah, movie 3 (csak jönne kicsit gyorsabban) :S
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 30, 17:53:24 írta Nikolka17 » Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5421 Dátum: 09 szep 30, 17:54:17 »

Den ne felejtsd el, hogy lényegében Soul Society-ben vannak, ami egy másik világ más szabályokkal, nem olyan világ mint az emberi világ ahol(valószínűleg) megtanultak bánni a hollow erejükkel és mellesleg az Espadak sem voltak olyan erősek mint vártuk volna tőlük, szóval biztos, hogy azért van, mert számukra kedvezőtlen helyen vannak.  Pontosan

Ajjjjajjjajjj te itt valamit keversz, ők most az emberi világban vannak, csak a várost rakták át SSbe

Igen és ha nem tűnt volna fel még mindig abban a városban vannak vagyis ugyanazok a szabályok érvényesek mint SS-ben.  Pontosan
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5422 Dátum: 09 szep 30, 17:55:52 »

Soul: Fake Karakura Town=Átvitték SS-be. Pontosabban messzi határterületén áll Rukongainak. Lakosságot álomba tették és evakuálták. Gyakorlatilag van egy üres is  ezért fake. A 4 pillér azért kell ,hogy ott tartsa és elszigeteli. Ha elpusztulnának feltételezem visszakerülne az emberi világba az igazi ,ezért védték minden áron.
nikolka: Csillagozva volt és mint rövidítés. ikszdé Viszont javítva. Tudom ez a pofátlanság ilyen a világ és  csak a másik szót tűrik meg ami eredetileg nem is rájuk vonatkozik. Hagyjuk is ez most mind1.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 30, 18:06:37 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5423 Dátum: 09 szep 30, 17:58:34 »

Talán de nekem ez is túl kiszámítható ok...mármint evel sztem számoltak volna és nem lepődnének így meg. Meg ismét megemlítik a 15 órát, ez se véletlen szerintem, vmi váratlanabb dolog lesz a háttérben...talán ebbe a WW-s elméletbe van igazság...nah de majd kiderül, ha már így felhozta Kubo is akkor majd el is magyarázza Mosolyog
Naplózva

Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5424 Dátum: 09 szep 30, 18:00:56 »

Öhm...
Szerintem Soulnak van igaza... Az emberi világban vannak, Karakurában- illetve annak másolatában. Az igazi Karakura meg SS-ben van.
A helynek annyi köze van SS-hez, hogy SS "lakói", vagyis a kapitányok itt vannak...

Nem értem, miért lennének azok a szabályok érvényesek, mint SS-ben.
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5425 Dátum: 09 szep 30, 18:04:46 »

Fake Karakura: "Knowing that Aizen and the Espada were planning to destroy Karakura Town to create the king's key, Mayuri Kurotsuchi and the 12th Division constructed a perfect replica of Karakura Town in a remote corner of Soul Society and switched it with the real one after putting all the people of the town into a deep sleep."
Kicserélték az eredetivel a replicát. Az van az emberi világba az igazi meg SS-be lakóival akik alszanak. Ezért mondta Aizen ,hogy ez nem az igazi és ne nézzék már hülyének.
Ez SS-be is van meg nem is. Mivel ha elpusztítja a pilléreket SS-be jut és/vagy visszakerül az igazi vagy mehet és szépen ott megcsinálhatja a kulcsot mivel a lakosok SS-ben vannak ,de most az emberi világba áll  a FAKE míg állnak a pillérek.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 30, 18:12:24 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5426 Dátum: 09 szep 30, 18:11:27 »

Eddig oké, stimmel.
De az, hogy egy SS-ben készült másolat van az emberi világban, automatikusan azt jelentené, hogy a "készítés helyének" szabályai érvényesek, nem pedig a jelenlegi "tartózkodási" helyé?
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 30, 18:14:47 írta Nikolka17 » Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5427 Dátum: 09 szep 30, 18:14:17 »

Szerintem a jelenlegi hely ,mert gyakorlatilag az emberi világba átvitték,ott áll. Egyáltalán van-e valamilyen szabály azt sem tudjuk. Lélekerejük az emberibe is nagy csak pl a shinigamik visszafogják ,nehogy kárt okozzanak az emberekben.
HJ van ok,szabályszerűség később fog kiderülni és nem most. Felesleges ezen vitatkoni ,hisz még semmink nincs Mashiro maszk eltünésén kívül.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 30, 18:16:20 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #5428 Dátum: 09 szep 30, 18:19:11 »

Na, pont ezért van elvileg Soul-nak igaza.

Den ne felejtsd el, hogy lényegében Soul Society-ben vannak, ami egy másik világ más szabályokkal, nem olyan világ mint az emberi világ ahol(valószínűleg) megtanultak bánni a hollow erejükkel és mellesleg az Espadak sem voltak olyan erősek mint vártuk volna tőlük, szóval biztos, hogy azért van, mert számukra kedvezőtlen helyen vannak.  Pontosan

 Ezt írta Csibe, és ha jól értelmezem, akkor ő azt mondja ezzel, hogy a "készítés helyének" szabályai érvényesek.

Erre írta Soul, hogy szerinte nem így van, és szerintem ő is úgy gondolja, hogy a jelenlegi hely "szabályai" érvényesek- már ha vannak ilyenek, persze.

Javítsatok ki, ha tévednék Nevet

Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5429 Dátum: 09 szep 30, 18:19:56 »

Igazából az sem izgatna túlzottan, ha Aizen apró kockákra vágná Halibel-t. A lényeg az, hogy a bige komolyabb időhúzás nélkül eltűnik, és - talán - kezdődik végre az igazi harc. Ördögi
Kensei király - én meg csináltatok egy új szemüveget, mert az a piercing eddig valahogy nem tűnt fel. Bezzeg Shinji nyelvében egyből észrevettem! Nevet
Szerintem WonderWakarék soha nem volt aranyos, de nézőpont kérdése - bár én akármerről nézem, mindenhonnan egy alattomos kis takonynak látom, akinek kezét-lábát figyelni kell, hogy mit sunnyog...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 30, 18:21:38 írta gyalogbagoly » Naplózva
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!