24 jún 28, 22:35:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577987 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5130 Dátum: 09 szep 04, 22:08:30 »

Szerintem Love shikai-ja olyan, mintha valami bazi kaktusszal hadonászna a fickó.  Technikai KO
Az Espada-k közül Stark a kedvencem, ne nyírják már ki! (Igaz, hogy a "másik felét" ki nem állhatom, de ha csak "szettben kapható", ám legyen, csomagolják hozzá a kis genyát, és már viszem is!) Nevet
Egyszerű a megoldás, a "kis genyát" add nekem, Starkot meg tartsd megxD


Asthi: Én magát a helyzetet éreztem erőltetetnek amit Kubo teremtett. Meg akarja mutatni Stark teljes erejét ez nyílvánvaló de azért elmondatja Starkal h. haza kéne menni, Lilyvel meg h. nem mert vkinek ugyebár meg kell tenni ezt is, h Kubo akaratát érvényesítse akit utána lehet szidni Neeem
Stark meg Lily jelen állás szerint vmifélle barátok védelme érdekében  szolgálják Aizent, legalábbis az a mondat arra utalt..és fura h Stark erre egyből "pattant".

« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 22:09:22 írta Den » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5131 Dátum: 09 szep 04, 22:16:29 »

Mondjuk az igaz h. azokra a barátokra én is kiváncsi lennék... Mert ha vannak barátai hogy lehet magányos ... Vagiy lehet hogy a farkasaira gondol Lily??? Gondolkozik Mert akárhányszor meghalt egy Espada ő nem volt kiakadva csak feküdt továbba  sokszemű halálakor is és akkor is Lily rázta fel... Hm... Viszobnt Aizen parancsait maradéktalanul teljesítette...Orihimét visszalopta, eljött harcolni...Lily meg mindig vhogy kizökkentia  lustálkodásból...Jó páros...Sztem ne osszátok szét egymás között....Vagy akkor gyalogbagoly unatkozni fog egy állandóan lustálkodó Starkkal s ha nincs Stark Lilynette kinek osztaná az észt kit dobna ki az ágyból (már nem emlékszem pontosan) azt hiszema  nyála csurgatásával...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 22:23:51 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5132 Dátum: 09 szep 05, 08:04:51 »

Sztem kevered  Nelel, ő nyáladzott, annál a jelenetnél csak Starknál jött nyál mikor Lily lenyúlt a gyomrába Nevet
Farkasok...hát nemtudm az sztem inkább vmi támadás féle mintsem azok a bizonyos barátok, habár ki tudja Mosolyog

Off: Sztem Gyalogbagoly fel tudná költeni ha akarnáxD Szal nincs akadálya a felosztásnak Pojén
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5133 Dátum: 09 szep 05, 14:08:39 »

"Sztem Aizennek jó pár nagyon okos ember is hisz (Gin, Yamabá is megbízott benne) "
Gin? Látta milyen görény már 100 éve. Ugyan. Nem most jött le a falvédőről. Nevet  Yama meg nem okos. Nyelvesít Stratégiában síkhülye volt példa erre az SS erő megosztása 2 részre.  
Amúgy leher zsarolja Starkot vagy valami.
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5134 Dátum: 09 szep 05, 15:45:48 »

Jó az igaz h. sztem Gin kicsit olyan mint Stark bizonyosan tudják milyen görény Aizen de vmiért mégis szolgálják és vmennyire megbíznak benne...Különben minek álldogálnának ott az oldalán...Talán csaka  céljaik egyeznek. Pl. Gin nem szerette az SS vezetését ezt simán el tudom képzelni hiszen Yama hát azért lehetnbe az SSt hatékonyabban is vezetni... S valóban Yama mint okos ember az enm volt túl bölcs mondat...De Kyouraku is megbízott benne ő viszont stratégialiag sem hülye sőt szokta tudnia  dolgokat csak éppen olyan lusta mint Stark...Egyébként Kyouraku majdnem észrevette azt is amikor Shinjiék el lettek árulva...

Jah és még valami nézegettem azokat az  endingeket ahol egyes osztagok vannak bemutatva és azt próbálom kistabilizálni h. a 8.-as osztagnál a végén Kyoraku háttal áll és valóban elhányja magát???Vagy mit csinál ott... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 05, 15:47:56 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5135 Dátum: 09 szep 05, 20:26:58 »

Nah végre én is elolvastam az új fejezetet.
Love shinkaija nem semmi és Stark falkája sem, de az újabb és újabb fejezeteket olvasva egy kérdés visszhangszik bennem, hol a búbánatban van Urahara és Yoruichi és mégis mi a fenét csinálnak ilyen sokáig??? >.<#
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #5136 Dátum: 09 szep 05, 20:59:20 »

Grimjow ha már megint fel lett emlegetve. Ő most él és ha igen miért? Úgy értem mi lehet a célja vele Kubonak?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5137 Dátum: 09 szep 06, 00:36:26 »

"Sztem Aizennek jó pár nagyon okos ember is hisz (Gin, Yamabá is megbízott benne) "
Gin? Látta milyen görény már 100 éve. Ugyan. Nem most jött le a falvédőről. Nevet  Yama meg nem okos. Nyelvesít Stratégiában síkhülye volt példa erre az SS erő megosztása 2 részre.  
Amúgy leher zsarolja Starkot vagy valami.

Mondjuk, az engem is rendkívül érdekel, hogy Gin miért követi Aizent.  De azért Aizen tudhat valamit, ha ennyi embert gyűjt maga köré Mosolyog. De ha már így szóba lett hozva Gin, Nevet igazán kezdhetne valamit, már nagyon érdekel hogy milyen is valójában.
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5138 Dátum: 09 szep 06, 01:13:46 »

Den -   Hümm-hümm Nevet Nevet Nevet
asthi - Úgy tűnik, valaki egy hangyányit bepiált - de akkora hangyát se látott még senki! Én visítva röhögtem, mikor először feltűnt, hogy ott teregeti a rókabőrt. Szegény Nanao hogy kiakadt rajta! Nevet Néha nehéz lehet eldönteni, hogy a taicho épp részegen fetreng, vagy csak leheveredett. Kyouraku egy üde színfolt - szó szerint. Bírom a perverz képét, nagy arc a fazon. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 08, 03:06:40 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5139 Dátum: 09 szep 06, 15:45:17 »

Sztem Grimmjownak és Nelnek biztosan lesz még szerepe őket jobban hiányolom mint Uraharát és Yourichit mert ők tuti h. vagy átjárót nyitnak vagy SSben védik Karakurát... Én kiváncsi vok hogyan fogják legyőzni a Yammit... Most Unohana fog villantani vagy esetleg Grimmjow és Nel segítségével Renjiék végeznek vele vagy Ichigo.... Vagy még a taichok közül vki aki ott állomásozik csak a többinek már meg volt a csatája...
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 06, 19:20:35 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5140 Dátum: 09 szep 06, 21:30:42 »

Unohana még semmit sem mutatott fel eddig, csak azt, hogy tényleg ő a legjobb gyógyító - nem mintha ez kevés lenne, sőt, de én is szeretném egyszer harc közben is látni. Csak hogy lássam, miért retteg tőle mindenki  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 06, 21:31:34 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #5141 Dátum: 09 szep 07, 00:49:02 »

Hát valami azt súgja, hogy most teljesül a vágyad, elvégre Yummit le kell zúzni valahogy és ehhez olyan valaki kell aki kapitányi szintű képességekkel rendelkezik, de szerintem ott mindenki harcolni fog, hogy valahogy élve megússzák a dolgot, ugyanis bármennyire is szeretnénk az a nulla Yammi karján nem az intelligencia szintjét jelzi. :/
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #5142 Dátum: 09 szep 07, 20:24:17 »

Unohana még semmit sem mutatott fel eddig, csak azt, hogy tényleg ő a legjobb gyógyító - nem mintha ez kevés lenne, sőt, de én is szeretném egyszer harc közben is látni. Csak hogy lássam, miért retteg tőle mindenki  Nyelvesít

Sebezhetetlen... vissza regenerálja minden test részétxDD. Igazából engem is érdekelne mire képes. Elég zsákba macskaxDD.
Grimm nem meghalt?:O Noitora ketté csapta... vagy tévedek?XDD
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5143 Dátum: 09 szep 07, 20:35:13 »

Nem nem halt meg... Ha jól emlékszem Ichi védte meg...De Noitra le lett foglalva Zaraki által szóval Grimmjow vígan éldegél még (ha nem csal az emlékezetem)
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 07, 20:36:31 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #5144 Dátum: 09 szep 08, 19:30:38 »

By: Uraharashop / Ranma

ゆけ スターク!  とスターク
Stark belekezd!!
狼の群れが一斉に2人に襲い掛かる
Starkkal együtt a farkasok megtámadják Loveot és Roset
棍棒ともう一人の髪の長い男性の武器は鞭 金薔薇ウイップ?w 鞭の先端に薔薇
Love és Rose is shikaiol, Rose shikaia egy ostor egy arany rózsával?
倒しても倒しても出てくる狼にラブがかまれ爆発
Love sorozatban érik a robbanások a farkasoktól.

爆発から脱出し ラブ これは一体一体セロでできているぞ!?
Miközben menekül a robbanások elöl Love ezt mondja: Mi a fene ez? Olyanok mint a cerok?
スターク セロなんかじゃあんた達にたいしてダメージが与えられないのはわかっている
Stark: olyanok is mint a cerook. Egyébként, tudjátok, hogy ti még meg sem sérültetek igazán?
     これは自分の魂を分かちこれら全てがスタークだ
A farkasok Stark és Linelitte lelkének darabjai.
     これがスターク(フルネーム)リリネット(フルネーム)の能力だ!
Ez a képességük.

ラブ・ロンゲ !? 囲まれ一斉に爆発 瀕死の状態へ・・・
A farkasok körbeveszik Roset és Loveot hatalmas robbanás.
スターク もうどうだい降参したら? と空から地上へと降りて足がついた途端に
Stark: Miért nem adták meg magukat? Ebben a pillanatban Aizen elszáll a földre....
後ろから 刀が心の臓に突き刺さった所で 完です。
Ekkor hátulról, Starkot szíven szúrják.

Ez nagyon ütni fog, és ki szurja sziven Starkot? Ohh My God Love meg Rose 100% h nem hallnak meg! Ugyh sztem Rose szúrta át, hisz Love shikai maksz szétzúzni tudná!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 341 342 [343] 344 345 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!