24 szep 29, 23:06:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702652 alkalommal)
0 Felhasználó és 178 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5115 Dátum: 09 szep 03, 22:03:41 »

Jah nekem is a baseball ütő jutott eszembe... Kubo kezd kifogynia  farppáns (Senbonzakura, Hyourinmaru) kardokból... Ha ez így folytatódik Kyouraku Bankaija tényleg egy atombomba lesz..... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5116 Dátum: 09 szep 04, 03:33:20 »

asthi: Ha ez így folytatódik Kyouraku Bankaija tényleg egy atombomba lesz.....   Technikai KO Nevet Nevet Nevet Nem röhögtem ám betegre magam, áááá! Nevet De ha már itt tartunk, ha a vén szivar szabadjára engedi a kardját, akkor vajon mi fog elszabadulni? Ukitake és Kyouraku már a shikai szintjét is nehezen viselték, és ha az ennyire kemény, akkor a bankai tényleg valami nagyon durva dolog kell legyen - vagy Kubo végképp kifogy az ötletekből, és az öregember bankai-ja ugrándozó, copfos kislányokat csinál az ellenfeleiből, rózsaszín szalagokkal a hajukban, aztán a nagypapi teletömi őket édességgel.  Pojén Huhh, belegondoltam, milyen lenne az a féreg Tousen iskoláslánynak öltözve - nem kellett volna...  Lehánylak
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 03:38:03 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5117 Dátum: 09 szep 04, 07:24:05 »

"vagy Kubo végképp kifogy az ötletekből, és az öregember bankai-ja ugrándozó, copfos kislányokat csinál az ellenfeleiből, rózsaszín szalagokkal a hajukban, aztán a nagypapi teletömi őket édességgel.   Huhh, belegondoltam, milyen lenne az a féreg Tousen iskoláslánynak öltözve - nem kellett volna... "  Nevet Nevet Nevet Nem is rossz bankai... smirksweat

Elolvastma  legújabb részt. Nagyon tetszett, bírom ezta  Stark figurát igazából azt kell mondanom nagyon nem lenne jó ha történne velük vmi komolyabb... Szinte szeretném ha nyernének Lovék ellen... (Vhogy Lolve és Rose figurája sohasem fogott meg) szóval hajrá Stark Lilinette ikszdé S ez a farkas csorda így másodszori nézésre egészen cool.....
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 12:29:05 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5118 Dátum: 09 szep 04, 14:05:54 »

Love nagyot alakított meg Rose az elején. Nevet  Love shikai nem semmi és stílusos.  kacsint Stark farkasaira kiváncsi leszek. Ja és létszi miután jobban elverték ne pattogjon és ne áldozza fel magát Aizenért. Lilly is el van tévedve túl hű Aizenhez és makacs ez okozta Barragan vesztét is és ,hogy megbízott benne. Látták mi volt Aizennek Barragan ,egy gyalog ami bármikor eldobható. Egy szót sem szólt a halála után és a reakciója egy nagy semmi volt. Könyörgöm ezért ne legyenek hülyék. A barátaikat sem azért vesztik el ,mert mindenképp Vaizardok kinyírják őket. Hanem az általam említett Aizen kiszolgálás miatt. Stark erejét szerintem nem tartja sokra ,hiába Aizen az egy számitó dög.  Lilly beszólása most kicsit se tetszett ,a logikája hibás. Összességében jó volna ha gyorsan menne a dolog.  Hacchi shikai,bankai nélkül verte le Barragant ami több ,mint fantasztikus erőre vall. Jól mondta Stark ezek a fickók szét kapják őket. Ő jól mérte fel az erőviszonyokat ,ezzel nem lehet szembe menni. Stark a józan eszét használja míg Lilly meggondolatlan.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 14:14:57 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5119 Dátum: 09 szep 04, 14:15:39 »

Lily mikor volt megfontolt? Nevet Lek*rvázta Soit és nekiment volna mint atom ha Stark nem fogja vissza...de az utolsó mondtata tetszett, "ha nem akarod hogy a barátaid meghaljanak harcolnunk kell" Mosolyog
Csak nem tudom kire célozhatott evel...ilyen jóba lenne Stark Wondával és Harival?...mármint gondolom Aizenéket nem barátként emlegette volna...mindenesetre ezen a ponton Stark igazatt adott neki...bár most az egyszer tényleg nem kellett volna.
Idézet
Elolvastma  legújabb részt. Nagyon tetszett, bírom ezta  Stark figurát igazából azt kell mondanom nagyon nem lenne jó ha történne velük vmi komolyabb... Szinte szeretném ha nyernének Lovék ellen... (Vhogy Lolve és Rose figurája sohasem fogott meg) szóval hajrá Stark Lilinette ikszdé  quote]

Same here, egyetlen harc amiben  nem vizard párti vagyok az ez, de itt sajna nem nyerhetnek, de remélem megússzák a dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 14:19:01 írta Den » Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #5120 Dátum: 09 szep 04, 15:01:05 »

Halival ,hogy jóban vannak azt el tudnám képzelni. Na ,de hogy Barragannal. Nem értem miért beszélt így. Barragan,Aruneiro halálára is célzott. Én is így értettem.  A halálal. Hacsak nincsenek még HM-ben barátaik akiket meg akartak védeni ergo ezért csatlakoztak Aizenhez... Érdekesnek találom én is..
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 15:02:29 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #5121 Dátum: 09 szep 04, 17:01:38 »

Ez igen! Nagyon jó rész a Vizardos részek közül a legjobb! Stark keményít, ugyh kövi részben sztem látunk 1 Rose shikait is! Love shikai pedig szó szerint ürős! Nevet Az komoly volt, h a második támadást nem tudta megindítani a saját fegyverének káosza miatt ( füst)... >.<# De rem nem az lesz, h most Hali fight lesz Gondolkozik  Azért jó látni h a Vizárdok tényleg oan erősek amiennek hittük. Shikaia- v anélkül ( Hacchi) felveszik a harcot simán a Releasert Top Espádákkal! Am rem h ne mlesz Rose v Love bankai, jó lenne ha shikai formában nyernének, h az elkövetkező időkben az erősebb ellenfelek ellen is legyen sanszuk! Mert a Bleach világába má mindne megtörténhet! Ugye a VL-ek és a 0. osztag még rejtve van és a 0. osztagról tudjuk, h kapitányokat rendelnek oda, szal ők nem no name, alap kardal fognak rohangálni!
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5122 Dátum: 09 szep 04, 17:24:57 »

Nem volt olyan rossz. Starkra, most azért kíváncsi vagyok, hogy mihez kezd azokkal a jószágokkal Nevet. Lili viszont engem eléggé idegesített. Nem tudom Love-ék harca engem, valahogy nem köt le. Vaizardok közül egyedül Shinji érdekel de hogy rá, mikor kerül sor gőzöm sincs.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5123 Dátum: 09 szep 04, 18:45:50 »

Én azt remélem, hogy Starrk Aizen ellen fordul. Úgy látom van annyi esze. Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Frostmourne
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #5124 Dátum: 09 szep 04, 18:53:48 »

Nagyon érdekes volt ez az új rész az egyszer biztos!
Kíváncsivá tett, hogy azok a farkasok, vagy mik az utolsó oldalon mire képesek! Remélem egyszerre fognak támadni, és egy jó kis tömeg harc fog kialakulni!
Kár hogy egy hetet kell várni a következő részre!
Naplózva

(\__/)
( o.O)                           BUNNIES ARE SMART!
(")_(")
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5125 Dátum: 09 szep 04, 20:07:41 »

Stark józansága és gondolkodása nagyon helytálló. De sztem Lilinettének is igaza van ő (sajnos nem sajnos) Aizen seregébe tartozik ott él HMban és ha elpusztítják Aizent és lényeit akkor megszűnika  jelenlegi hazája is szóval habár Aizennel eleve nem kellett volna lepaktálni most már h. megtette h. beállt  a csapatba igenis küzdenie kell még akkor is ha aVaizardok sokkal erősebbek és valószínüleg evszteni fognak ellenük.
Igen a Vaizardok olyan erősek ahogyan azt nagyjából elgondoltam...De mivel Aizen tudott róluk biztos h. megint görénykedik vmit és kihazsnálja az Espadákat vmire. Nagyon remélem h. Stark és Lilinette túlélik. Most nagyon megszívleltem őket. Nevet
Remélem megtudjuk hogyan került Stark az Espadák közé...Ahogyan remélem h. Ukitake Taicho is elő kerül még vmikor vhogyan... Hümm-hümm
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #5126 Dátum: 09 szep 04, 21:00:03 »

Kicsit visszatérve erre a beszélgetsére Stark sztem kicsit tújátszotta a szerepét, mármint igen  ésszerű hogy visszavonulna de Kubo meg akarja mutatni a teljes erejét így bizony Lilyt használta fel erre, így értem h túljátszatta ezt, most mindenki Lilyt okolja meg utálja pedig csak az amúgy is elkerülhetetlent segítette elő...és már századjára írom le én is de tényleg remélem h. nem esik baja.
Aizent pedig félreismerte, ez sajna tény, na de ne feledjük h. Aizen 100 évig sz*vatta SS-t, ráadásul úgy h .annak a fele őt tartotta a megtestesült igazságnak szóval ehez nagyon ért, egyedül Shinji látott át rajta, de ő se teljesen, majd pont Lily nem ismeri félre mikor alapjáraton se vmi észlény de nem is az eszéért szeretjük Nevet(habár ez kicsit túlzás, mert nemhogy itt de nemzetközileg is alíg van aki szereti rajtam kívül de mind1 Pojén)
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 21:05:02 írta Den » Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #5127 Dátum: 09 szep 04, 21:22:22 »

Mindenesetre nemigen látszott rajta semmi komoly sérülés miután Rose eltalálta.

Starkból simán kinézem, hogy egy 5 percig komolyan veszi magát, aztán szól, hogy "Na jól van fiúk, megyek aludni." Utána meg Lily leordítja a haját  Mosolyog
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #5128 Dátum: 09 szep 04, 21:53:02 »

Szerintem Love shikai-ja olyan, mintha valami bazi kaktusszal hadonászna a fickó.  Technikai KO
Az Espada-k közül Stark a kedvencem, ne nyírják már ki! (Igaz, hogy a "másik felét" ki nem állhatom, de ha csak "szettben kapható", ám legyen, csomagolják hozzá a kis genyát, és már viszem is!) Nevet Simán belefért volna, ha tesz rá, hogy mit dumál a kis stukker, és megágyaz magának valamelyik háztetőn. Még most is megtehetné... Gondolkozik Az az igazán nagy gáz, hogy szerintem egyedül neki tűnt fel, hogy "Aizen sama" pont lesz.rja őket. De arra vajon mit lépne, ha Stark úgy dönt, hogy leül, és csak nézi a műsort? Meg még valami házilag pingált lepedőt is belenget néha azzal, hogy "Hajrá Vaizardok! Aizen, te vagy a legnagyobb mocsok!". Valahogy én sem akarom, hogy Love-ék győzzenek, csak ha képesek úgy győzni, hogy nem ölik meg a dilis párost. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 21:56:00 írta gyalogbagoly » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #5129 Dátum: 09 szep 04, 21:56:19 »

Ha belegondolunk Aizen szívatta az SSt ami azért a hollowoknak nem lehetett negatív dolog...Szóval sztem logikus h. akármilyen "ember" is Aizen az ő szempontjukból mindenképpen érdemes meg elekerülhetetlen volt a csatlakozás hozzá mert vhola  céljaik megegyeztek...
Egyébként van esély rá h. túlélik hiszen Grimmjow is túlélte...Egyszerűen Stark nem fogja itt hagynia  bőrét nem aza  típusú "ember".
Sztem Aizennek jó pár nagyon okos ember is hisz (Gin, Yamabá is megbízott benne) s Lily szerintem azért helyesen noszogatta erre a harcra Starkot, hsizen lehet h. esélytelen de nem teheti azt meg h. csak így azért mert esélytelen itt hagyja az egészet és elmegy aludni... Szóval nekem nem volt erőltetett--- S Lily csak abba a hibába esik mint Momo meg még sokan mások de sztem pl. Stark nem hinném h nagyon megbízna Aizenben... Na pontosan ez az téma ami nagyon izgat ki miért szolgálja a görényt... Stark sztem azért mert az érdekek vhol egyeznek de aztán kiderülhet vmi egészen más  is Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 04, 21:57:28 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!