24 jún 28, 22:18:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577949 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #4950 Dátum: 09 aug 16, 18:35:24 »

Bocsi, kicsit régen kezdtem már az animét. Mangát csak mostanság Nevet.
/kb. 2 éve ^^/...


Spoiler:
Hm... Kubo-san eléggé végtaglevágós hangulatában van mostanság....
Ishida, Soi, Hitsaguya (majdnem), Ulqi, Ichigo (majdnem)
Naplózva

gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4951 Dátum: 09 aug 16, 20:42:53 »

Haku - tényleg.  Nevet Szegény Ukitake viszont rosszabbul járt. Szomorú

Ma megvilágosodtam (sikerült rájönnöm, hogy miért kedvelem Gin-t). Nem azért, mert - szerintem - alapból ő a legszimpibb a három áruló közül (pfujj, Tousen). Nem is azért, mert még mindig nem vagyok meggyőződve arról, hogy Aizen nem befolyásolja őt valahogy (mármint nem zsarolásra gondolok, hanem arra, hogy nincs eszénél), bár a sunyi képéből ítélve talán nem kellett neki túl nagy lökés a rossz irányba. Nem is az az oka, hogy Matsumoto-val szemben képes volt mutatni valamiféle érzelmet és őszinteséget. Azért csípem a fickót, mert röhögnöm kell, ha meglátom - ugyanis mindig az a jelenet ugrik be róla, mikor a megkötözött Zaraki-t rángatta maga után! Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 16, 20:46:39 írta gyalogbagoly » Naplózva
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #4952 Dátum: 09 aug 17, 13:38:54 »

Am a bleach 2009- ben lehetséges eseményekről vannak interjúk?? Gondolkozik( mint a Narutónak) Am most csak én érzem úgy v télleg unalmas volt az előző pár fejezet? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 17:51:24 írta Senpai » Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #4953 Dátum: 09 aug 17, 19:04:57 »

Mikor kötözte meg Zarakit?  Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4954 Dátum: 09 aug 17, 19:54:20 »

uchiha tamás: még a legelején, amikor kiderül, hogy Rukiát halálra ítélik, Zaraki és Gin együtt mennek "megvigasztalni" Byakuyát, de Zaraki elkezd kötözködni, és mielőtt összecsapna Kenpachi és Byakuya, Gin megkötözi Zarakit és elrángatja:)
hű, ezt de értelmesen leírtamXD

Senpai: én nem azt mondanám, hogy unalmas... sőt... csak.. ööö... mondjuk nem volt új informáicóval/tartalommal telezsúfolva... nem is tudom, hogy lehetne szépen megfogalmazni...
de nem is lényeg...  ez egy shounen fight manga, így nem maradhatnak ki a harcok, akár hosszadalmassak, akár nem; akár érdekel minket egy adott szereplő küzdelme, akár nem... megjegyzem, ha kimaradnának, hozzá nem nyúlnék többet egy Bleaches cucchoz sem... Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 19:58:00 írta Nikolka17 » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4955 Dátum: 09 aug 17, 20:06:25 »

Am a bleach 2009- ben lehetséges eseményekről vannak interjúk?? Gondolkozik( mint a Narutónak) Am most csak én érzem úgy v télleg unalmas volt az előző pár fejezet? Gondolkozik

Hm...Annyi h. nem tiudja meddig fog még tartani mert még egy csomó mindent el akar mesélni illetve h. ki fog térni Isshinre...Meg hogy nem lesz belőle szerelmi történet. Dióhéjban ennyi.

Tudjátok min gondolkoztam? Yourichinek miért nincs kardja? Lehet hogy neki a kardjánaka  képessége h. macskává tud változni...Mert szerintem biztos h. van kardja annélkül nem lehetett volna kapitány... Ilyen kérdéseket is megválaszolhatna Kubo...

Másik ami felötlött bennem hogy szerintetek tényleg szükséges Ukitakénak és Kyourakunka az a kis versike a kard előhívááshoz mert nekem van egy olyan érzésem hogy azt csak úgy költötték....Mert amikor gyorsnak kell lenniük nem verselnek... Pojén Csak Yamabának  adták elő... Biztos kontrázva a izommutogatást..
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 20:08:50 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4956 Dátum: 09 aug 17, 20:15:50 »

Na igen, Yoruichi kardja-képessége-ereje-akármilye engem is érdekelne. Tényleg az lenne az ereje, hogy macskává tud változni? Nem is tudom... Végülis annyi szent, hogy mást még nem láttam állattá változni, és mégis mindenki másnak van kardja (na, taáln ez alól kivételt képez Nanao)... Lehet, hogy ez lesz a megoldás, remélem, bizonyítékot/cáfolatot is kapunk rá egyszer.

Ami a "mondókát" illeti, lehet, hogy a duplakardok megkövetelik maguknak a tiszteletet- egy versike formájábanXD
Na, jó, lehet, hogy a kardjuk megbecsülésének jeléül találta ki Ukitake és Kyouraku, aztán ha van idejük a harc előtt, elmondják, ha nem, nemXD
És így tényleg dagadhat a melle nagypapin@k a büszkeségtől Nevet Nem csak kapitányok és ügyes kardforgatók a "fiacskái", de még szövegelni is művészien tudnak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 20:17:34 írta Nikolka17 » Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #4957 Dátum: 09 aug 17, 20:23:39 »

Hát ha például  ha egy bankai miatt megváltozik a shinigami külseje akkor amikor viszaváltozik a ruhája is vele változik
yoruichinél ( szerencsére) nem így van
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #4958 Dátum: 09 aug 17, 20:36:19 »

nem véltelenül volt egy kemény osztag feje...valamit csak tud:P
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #4959 Dátum: 09 aug 17, 20:42:22 »

A pendulumban mintha nála lett volna a kardja. Ő amúgy is a 2. osztag kapitánya volt szóval lehet erre ott többen is képesek. Mert hát rejtőzködésre jó. A shika ban kai meg lehet vmi tól feltűnő azért nem használja.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #4960 Dátum: 09 aug 17, 21:13:12 »

DE Soinak most máshogy néz ki a bankai-a és ( eltünt a lába v a ruhája lett ien polipos??) mi az a sok kinyulása v mi? Mert multkor amikor lőtt csak 1 kötése volt és az sem ien volt... Gondolkozik
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4961 Dátum: 09 aug 17, 21:44:29 »

Hát szerintem ebben most hacchi van benne,ugye ő csak jobban ismeri  a kötéseket,és mivel azt akarta hogy soi most ne rontsa el,adott neki egy hatékonyabb lekötési módszert!
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #4962 Dátum: 09 aug 17, 21:53:33 »

Meg hogy nem lesz belőle szerelmi történet. Dióhéjban ennyi.
HM... ez rosszul esik, pedig az elejét csak az Ichi x Rukia cucc miatt tudtam nézni... Azután jött az SS arc és már ők se kellettek hozzá így, de azért örülnék valaminek Nevet.

Amúgy meg a tiszteletadós cucc nem jött be, mivel az ők zampakutojuk is puccsol a mostani fillerben Nevet..
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4963 Dátum: 09 aug 17, 23:05:34 »


Amúgy meg a tiszteletadós cucc nem jött be, mivel az ők zampakutojuk is puccsol a mostani fillerben Nevet..

Pedig igazán értékelhették volna a költeményeket...Igazán szépek lettek. S nem tudom mennyire lehet alapozni az első filmre de ott Ukitake (igen ő életében egyszer rögtön előkapja a shikait és nem várja meg míg keresztül döfnek rajta...) szóval ott nem mond versikét...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4964 Dátum: 09 aug 17, 23:18:00 »

Lehet, hogy csak a vén szivarra kellett annyira rákészülniük, hogy végig kelljen mondaniuk a versikéket. Nevet
Nem emlékszem, hogy valaha láttam volna Yoruichi-t karddal. Gondolkozik
Nekem ez az Ichigo-Rukia dolog valahogy soha nem jött be. Ichigo és Orihime az rendben van, bármilyen idegesítő is a kiscsaj. Mosolyog Szerintem inkább Renji-Rukia - az egyetlen gond az, hogy ha a srác tényleg bepróbálkozna Rukiánál, "Byakushi" biztos kinyírná! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 17, 23:34:10 írta gyalogbagoly » Naplózva
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!