24 jún 28, 22:02:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577921 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4155 Dátum: 09 júl 08, 18:11:49 »

Lol Hachi maszkja de lámaxD Mint vmi varacskos meg páva keverék, ilyen sámánbeütése is van. Az újak közül nekem egyedül Lisáé tetszik, persze még mindig az unicorn maszk a leglazább Kúl

Igen megeszik a gillianokat és majd hagyják is őket falatozni Hümm-hümm...sztem is csak az erődemonstráció áldozatai lesznek.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 18:23:24 írta Den » Naplózva

Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #4156 Dátum: 09 júl 08, 18:20:38 »

Hát a többi vaizard maszkjától nem ájultam el, mondjuk Kensei maszkja még jó(de azt is láttuk már), de Hirakoé és Hiyorié a legjobb. Harc sajna nem lesz, Kubo húzza megint az időt.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 18:29:22 írta Ben » Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
cyberwolf21
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Válasz #4157 Dátum: 09 júl 08, 19:32:40 »

kell az a kis idöhuzás. Gondolj bele ha ugy pörögne ahogy azt várnánk akor az egész csetepaté csak 1-2 résznyi animét tenne majd ki + ebböl látszik hogy Kubo még sokáig fog minket ellátni az izgalmakkal.
Naplózva

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél." (Mahatma Gandhi)
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4158 Dátum: 09 júl 08, 19:37:54 »

Eddig is az időt húzta. Kapitányok ökörködése arc.  Már majd kinyuvadunk chapter.
Jók A vaizard maszkok. Lisa jó megtapossa Kyoraku-t. ikszdé Szerintem Love maszkja is jó.
Bár Otorabashi maszkja valami madárfejnek néz ki.   Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 19:39:24 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4159 Dátum: 09 júl 08, 20:11:53 »

Nekekm tetszenek az új maszkok főleg Lizáé és Otorabashié. Hachiétól nem vagyok oda. De sztem is a legjobb maszk még mindig Hiyorié és Shinjié. Liza nagyon nagy de azért Kyouraku reagálása sem semmi, pont úgy ahogy el is képzeltem az ő párosukat... Nevet Sajna Ukitakéra fél kocka sem jutott( bár lehet, hogy ez még nem a  teljes) pedig engem érdekelne mi van vele....De azt hiszem ezt szinte minden hszemben említem szal már mindenki tudja.... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #4160 Dátum: 09 júl 08, 20:25:18 »

Helló még új vagyok a Bleach-ben, de megkérdeznék pár dolgot ha nem baj.
1. Hogy hívják azokat akik ilyen kapitányok? ( PL: Kenpachi, Hitsuyaga, Aizen... )
2. Kenpachit miért nem lehet megsebezni, és miért nem fáj neki ha megvágják?
3. Rukia-t miért vitték oda ahoz a nagy oszlophoz a tűzmadár elé?
Csak azért szeretném ezeket megtudni, mert én angolul nézem a részeket, és ezeket nem tudom. smirksweat
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4161 Dátum: 09 júl 08, 20:33:09 »

Az 1. kérdésnél nem igazán értem mire gondolsz. De ha jól sejtem akkor erre:
1. Yamamoto
2. Soifon
3. Ichimaru Gin
4. Unohana
5. Aizen
6. Byakuya Kichiki
7. Komamura
8. Shunsui Kyouraku
9. Tousen
10. Hitsugaya Toshiro
11. Kenpachi
12.Mayuri
13.Ukitake Jushiro
Nézd az endingeket s akkor szépen lassan összeáll. Nem mondom h. nem igényel memoriát és időt mire megtanulod ki kicsoda annyira egyszerre jelenik meg mindenki.
2. Kenpachit a hatalmas lélekenergiája miatt nem tudja akárki megsebezni. S miért nem fáj ha megvágják: mert egy állat és imád harcolni!
3. Mert ki akarják végezni!Elvileg megszegte a SS törvényeit ezért  abűntetése a 46 tanácsa által hozott ítélet: halál. S a 46 tanácsa által hozott ítélet szent(igaz akkor már le voltak gyilkolva...)
Egyébként érdemes magyar szinkronnal nézni! Állati jó!  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 20:43:15 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4162 Dátum: 09 júl 08, 20:38:00 »

Kezd el olvasni a mangát angolul az elejétől. Igen asthi állati jót lehet röhögni ,de amúgy elég szánalom.  Nyelvesít  Nevet
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4163 Dátum: 09 júl 08, 20:44:07 »

Hát azért a magyar szinkron egy átlagosnak befér...egyelőre.
Multkor volt "szerencsém" egy részt angolul nézni, mindaddig amíg Shinji meg nem szólalt azt gondoltam Hiyori hangjárol hogy nem lehet egy szereplőt rosszabbul szinkronizálni...de akkor rádöbbentem hogy mégisxD
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 21:43:48 írta Den » Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4164 Dátum: 09 júl 08, 20:50:54 »

Nem tudom én az első 52 rész magyar szinkronnal néztem és tetszett. Persze a japán nyomába sem ér, de jobb mint a Naruto jetixes  szinkronja, ahhoz képest csúcs... Angolul csak akkor néztem mikor nagol nylevvizsgára gyúrtam és hát az sem lett jobb mint a magyar...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #4165 Dátum: 09 júl 08, 20:53:29 »

Persze hogy nem jobb mivel a manga ráver évtizedeket az animére,azt akár milyen szinkronnal nézed...
(hangsúlyozom)Szerintem rosszul jártál hogy nem mangával kezdted el...
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 21:39:13 írta con » Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4166 Dátum: 09 júl 08, 20:57:47 »

hm.... Nevet Nevet :DEzt már nem tudjuk meg.... Én mindig animével kezdem ezek szerint ez rossz szokás? Gondolkozik....Na majd kipróbálom milyen fordítva... Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 21:12:12 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #4167 Dátum: 09 júl 08, 21:24:50 »

Helló még új vagyok a Bleach-ben, de megkérdeznék pár dolgot ha nem baj.
1. Hogy hívják azokat akik ilyen kapitányok? ( PL: Kenpachi, Hitsuyaga, Aizen... )
2. Kenpachit miért nem lehet megsebezni, és miért nem fáj neki ha megvágják?
3. Rukia-t miért vitték oda ahoz a nagy oszlophoz a tűzmadár elé?
Csak azért szeretném ezeket megtudni, mert én angolul nézem a részeket, és ezeket nem tudom. smirksweat

Én csak a legutolsó mondatodra szeretnék reagálni. Arra hogy angolul nézed. Nem szeretem kritizálni a weblapok minőséget (mert én ítéletnapig nem tudnék egy ilyet megcsinálni), de tény hogy a Videoplayer nem a legjobb a videonézésre (én néha a falra mászok már dühömben, amikor 60-adszor kell frissítenem az oldalt), de ott minden egyes Bleach rész fenn van (bár az ottani kereső sem a legjobb így néha érdemesebb a google ban rákeresni) viszont a Youtube-on fenn van (mikor legutóbb néztem akkor) minimum 63-ig magyar szinkronnal (beírod: bleach [rész szám] hun) az sokkal jobb mint a Videoplayer. Én azt javaslom, hogy ha nem is minden részt, de párat, ami úgy foglalkoztat, hogy mi van benne és benne van az első 60-70-ben azt nézd meg itt.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 21:32:19 írta szannya22 » Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #4168 Dátum: 09 júl 08, 21:37:27 »

Az 1. kérdésnél nem igazán értem mire gondolsz. De ha jól sejtem akkor erre:
1. Yamamoto
2. Soifon
3. Ichimaru Gin
4. Unohana
5. Aizen
6. Byakuya Kichiki
7. Komamura
8. Shunsui Kyouraku
9. Tousen
10. Hitsugaya Toshiro
11. Kenpachi
12.Mayuri
13.Ukitake Jushiro
Nézd az endingeket s akkor szépen lassan összeáll. Nem mondom h. nem igényel memoriát és időt mire megtanulod ki kicsoda annyira egyszerre jelenik meg mindenki.
2. Kenpachit a hatalmas lélekenergiája miatt nem tudja akárki megsebezni. S miért nem fáj ha megvágják: mert egy állat és imád harcolni!
3. Mert ki akarják végezni!Elvileg megszegte a SS törvényeit ezért  abűntetése a 46 tanácsa által hozott ítélet: halál. S a 46 tanácsa által hozott ítélet szent(igaz akkor már le voltak gyilkolva...)
Egyébként érdemes magyar szinkronnal nézni! Állati jó!  Nevet
Én arra gondoltam, hogy összefoglaló néven. Mintha olyan rémlene, hogy Boun-t-ok, de ez egyálltalán nem biztos...
Helló még új vagyok a Bleach-ben, de megkérdeznék pár dolgot ha nem baj.
1. Hogy hívják azokat akik ilyen kapitányok? ( PL: Kenpachi, Hitsuyaga, Aizen... )
2. Kenpachit miért nem lehet megsebezni, és miért nem fáj neki ha megvágják?
3. Rukia-t miért vitték oda ahoz a nagy oszlophoz a tűzmadár elé?
Csak azért szeretném ezeket megtudni, mert én angolul nézem a részeket, és ezeket nem tudom. smirksweat

Én csak a legutolsó mondatodra szeretnék reagálni. Arra hogy angolul nézed. Nem szeretem kritizálni a weblapok minőséget (mert én ítéletnapig nem tudnék egy ilyet megcsinálni), de tény hogy a Videoplayer nem a legjobb a videonézésre (én néha a falra mászok már dühömben, amikor 60-adszor kell frissítenem az oldalt), de ott minden egyes Bleach rész fenn van (bár az ottani kereső sem a legjobb így néha érdemesebb a google ban rákeresni) viszont a Youtube-on fenn van (mikor legutóbb néztem akkor) minimum 63-ig magyar szinkronnal (beírod: bleach [rész szám] hun) az sokkal jobb mint a Videoplayer. Én azt javaslom, hogy ha nem is minden részt, de párat, ami úgy foglalkoztat, hogy mi van benne és benne van az első 60-70-ben azt nézd meg itt.
Hát... akkor én már lassan nem bírom magyarul nézni, mert én Youtube-on nézem, mindent ott nézek, és már a 67. résznél járok... úgyhogy már magyarul nem igen nézem... smirksweat
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
szannya22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 108



« Válasz #4169 Dátum: 09 júl 08, 21:44:56 »

Én azt mondtam hogy mikor legutóbb azt néztem a Youtube-on. Az kb. egy hónapja volt. Nem tudom hogy azóta mennyit raktak fel. Lehet hogy egy részt se, de az is lehet, hogy már 80-ig felraktak. Nem vitatkozni vagy kötözködni szeretnék (mert úgy érzem mintha azt csinálnám) de én azt mondom, egy próbát megér.
Naplózva

Gyere közelebb, érints meg... de megfizeted az árát! (Császárnő)
Nézz az égre, fentről csapok le! (Torony)
Ne ezt a kezemet nézd, hanem a másikat! (Mágus)
Íme, a Kétségek Hozója! (Hold)
Rettegd a mélységet! (Főpapnő)
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!