24 jún 28, 22:20:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577953 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4095 Dátum: 09 júl 07, 12:47:37 »

hát, ha csak pár részes lesz a filler, akkor semmi gond, de ha elnyújtják, én behalok... Bár azt meg kell hagyni, hogy a Bleachben még a fillerek is jók... Bár a Narutoval is ez lenne... A bountókat egyszer majdnem végignéztem, de mielőtt lezárultak volna azok a részek, abbahagytam, mert nem bírtam, hogy ilyen sokáig nem haladt a story. (Aztán kevesebb, mint két hete nekiestem, és vasárnap gyűrtem le a 226. részt ikszdé )... nekem az egésszel az a gond, hogy nem fejlődnek... főleg Ichigo nem... mármint Ichi felveszi a maszkját és már magán is tartja, ezzel elver mindenkit... ez kicsit unalmas lenne egy hosszabb filler-adagban. de animében hol lesz még az, hogy (Animések Vigyázzanak, Mangából Spoiler= AVMS): ichigo tudatát veszti és átalakul hollowvá?! Vagy hogy azzal a szemes döggel megjelenik Wonderweiss és majdnem megöli ukitakét???

Amúgy az Amagaios részek nekem is nagyon tetszettek^^

Dancsa: A mangával annyi a bajom... ami tulajdonképpen MINDEN Shounen Jumpos mangával bajom: rövid és túl sokat kell várni ráXD
Az a pár képecske engem nem nyugtat meg... ráadásul a fenébe is... mindig úgy tudják befejezni, hogy a következő fejezetig szívrohamot kapjak... Hümm-hümm

« Utoljára szerkesztve: 09 júl 07, 12:50:16 írta Nikolka17 » Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4096 Dátum: 09 júl 07, 12:53:32 »

Kubo csinálja mind a kettőt, ill. az animenek csak gyártásvezetője, és ha megfigyelitek, amikor a manga egy sarokponthoz ér, mint most, vagy amikor a Gotei 13 megjelent Aizen előtt, akkor jön egy filler. Felteszem bevált a manga HM-be, hogy az eddig ott zajlott harcokat is megnézzük, hiszem elég meleg lenne, ha Vaizardok teszem fel kikapnak, és egyszer csak megjelennek egy Gargantából azok, akik eddig bezárva voltak!

2-3 hónap, annyit ki lehet bírni, és utána megint akció.
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4097 Dátum: 09 júl 07, 12:56:05 »

2-3 hónap?  >.<# Fenének kell a filler. Ajánlom nekik minél rövidebb legyen ,mert ez nagyon nem hiányzott ide..
Elmehetnek a fenébe ,ha hosszú filler lesz.. Pont nyáron filler,amikor az ember nem is tud várni meg rá is érne nézni..  Szomorú
Mire gondolsz eddig zajlott harc alatt?  Itt most Yammy vs trió lesz.  Más nincsen. Espadak hullák.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 07, 12:58:41 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #4098 Dátum: 09 júl 07, 12:58:12 »

Hát az holt bizti h most HM-ben fogunk kikötni. Én vhogy ugyképzelem el, h már Renji meg a többiek már földbe vannak gyalúlva és Yammi-bá ütne egyet és megjelenik Urahara v Ichi és megállítja a kezét mint régen amikor Chadre ütött rá....
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4099 Dátum: 09 júl 07, 13:00:36 »

Hát szerintem nem ők lesznek.  kacsint Yamy még épp csak ütni készül ennyi. Nem vert ott el senkit. Pont jó alkalom egy új szereplő erejét demonstrálni.  Tőlem lehet power up is. Csak haladjunk már ,ha tényleg bevált HM-be.
Ott is 10-20 chapter harc csak azzal a barommal beb*szn*.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 07, 13:03:01 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #4100 Dátum: 09 júl 07, 13:02:27 »

Pl? Kikre gondolsz? Jó Vl-ekre?Nevet Háát 6-7 ch bizta meglesz, sok duma lesz benne az is tutti.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 07, 13:05:19 írta Senpai » Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4101 Dátum: 09 júl 07, 13:04:39 »

Hát kb arra ,hogy valaki kettévágja remélem. ikszdé Általában a Yammy féle karaktereknek nagy az arca és ilyen véget érnek.
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #4102 Dátum: 09 júl 07, 13:06:24 »

Háát ő a NO.0 espada és erre lehet vernie magát Nevet De Isshin is mondta h minél nagyobb a kard, esetleg a ökle annál könyebb kikerülni stb.. de sztem a reitatsuja nagy és igy nehezen fog megsérülni.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 07, 13:08:27 írta Senpai » Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4103 Dátum: 09 júl 07, 13:10:48 »

Akkor is csak egy benga állat Adjuchas.   Hümm-hümm  Hiába espada csak töltelék.  Sorkatona ha úgytetszik.  smirksweat
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4104 Dátum: 09 júl 07, 13:13:22 »

Pedig beváltunk HM-be és van ott bőven mit tenni, pl Yammi, akkor Kurosaki v Shirosaki (de legalább egy beszélgetés), Kiutat keresni ott van Mayuri, lehet jön ott is egy WW szintű espada, vagy bármi!

Don Davido: arra, hogy ugye egyszerre egy dolgot mutat Kubo, amíg kinn a Taicho-k kaptak, addig benn is mentek az események, ergo lesz egy Meanwhile... dolog!

A filler meg azért kell, jobb esetben hogy minőségi anime szülessen a manga alapján. Rosszabb esetben, mint most is, mert japánban szeretik a nyári szünet nevű időszakot! Emiatt rendszeresen van filler a top animekban!
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4105 Dátum: 09 júl 07, 13:17:41 »

Nagyon minőségi a grafikai romlással meg a cenzúrával.  smirksweat 
Mutassa inkább Isshinéket ,mert velük is ment gondolom az esemény és már rég nem láttuk.
Ja csak HM-be nem telt el azért olyan sok idő. Bár annak örülnék ,ha már hulla lenne Yammy.
Bár úgyse lesz mivel mutatni kell a harcot. smirksweat Neked nem unalmas már ez a harc,harc,harc?
Most sem jutunk előrébb így csak lassan.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 07, 13:21:07 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4106 Dátum: 09 júl 07, 13:26:33 »

Legalább valami történik, a duma,duma,duma se jobb, sőt attól még vontatottabb is lenne az egész. Cenzúra a japán törvények miatt van, mivel ezeket a sorozatokat kora este adják. Ha kijön DVD-n, abban rendesen meg lesz csinálva a vér, meg minden!
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4107 Dátum: 09 júl 07, 13:31:49 »

Hát elég durva olyan dolgokra cenzúra ami nem is durva még.. Felkéne egyébként is fogni ez felnőtt manga,anime. DVD-re meg 10 milió év várni. Hiába a mangához sose fog felnőni az anime. Cenzúra is a begyepesedett emberiség miatt is van. Ilyen a világ sajna.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 07, 13:35:08 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4108 Dátum: 09 júl 07, 14:45:48 »

Off:Én tudjátok melyik percet utálom legjobban? Ezt. Már kinnt vana  spoiler Japánul és senki nem fordította le még.... Ilyenkor utálom az időeltolodást...De ma estére biztos meg lesz...Valaki tud japánul? Ha igen itt a spoiler: http://www.mangaspoiler.com/bleach-%e3%83%96%e3%83%aa%e3%83%bc%e3%83%81-365-spoiler/

A cezúra nagyon komoly lett, nem igaz legyen inkább vér mint ez a cezúrázott megoldás....Miért nem voltak jóka  régi szabályok? Jah és egyetértek méga  nem is durva részeket cezúrázták mi lesz később? Ami tényleg durva...Ez így komikus hatást ér el az embernél...
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 07, 14:51:16 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4109 Dátum: 09 júl 07, 14:59:48 »

Lent az a beírás ledöbentett Ohh My God Stark megtámadja Hiyorit? B*sszus nehogy Lily vs Hiyori legyen már, így egy harc se lesz amiben szurkolnék valakinek...remélem vmit elírt a gyerek smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!