24 szep 29, 00:11:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701465 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #3135 Dátum: 09 ápr 17, 21:30:16 »

volt már említve hogy Hitsu Bankaija nem teljes. épp itt az ideje hogy kiteljesedjen.
Ukitake esélytelen lenne? vagy Koryaku? kb ugyanannyit láttunk belőlük mint az espádákból. semmit.
Naplózva
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3136 Dátum: 09 ápr 17, 21:31:52 »

Igen ebben van valami, hogy ha a számozás magától áll be, akkor az eredeti számokat és számozást tényleg ki lehet dobni. Amúgy mostanában gondolkoztam, hogy mekkora gáz, hogy a rajongók miatt nem lehet, hozzá nyúlni a karakterekhez.Pedig egy kis vérfürdő új szint vinne a mangába(legalább egyet biztos) Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi, de tényleg akkik régebb óta olvasnak mangát, milyen szélsőséges eset volt a rajongók oldaláról, amikor egy fan karakter megölése után otthagyták az adott mangát?(Egyedül a Death note dologról tudok, hogy L megölése után csappant meg a manga népszerűsége)
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3137 Dátum: 09 ápr 17, 21:38:05 »

kapásból hármat tudnék mondani, mivel a jelenlegi események sok embernek elvették a kedvét. Pedig ez nem volt rossz manga, oké hogy fura ez a számozásos dolog, de... ez legalább váratlan volt.  Mosolyog De én a Haliben ressurekciónt nem lőttem volna el ilyen hamar. :/
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #3138 Dátum: 09 ápr 17, 21:39:27 »

nem maguktól áll be a számozás már csak Nell-ből kiindúlva sem.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3139 Dátum: 09 ápr 17, 21:42:43 »

Miért? Nel volt régen a 3. legerösebb és?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3140 Dátum: 09 ápr 17, 21:44:04 »

Egyébként pár külfödli fórumon voltak akik kitalálták Yammi 0. espada mivoltját szóval nem volt mindenkinek olyan hatalmas ledöbbenés ez, habár azis igaz hogy ott szinte mindenröl teóriákat alkotnakxD.
Hitsu bankaiija meg úgytudom anyiban nem teljes hogy nemtudja sokáig tartani mert túl fiatal de itt teljesen mindegy meddig tartja.
Hali szintjét meg lehet azért lövik el ilyen hamar mert Kubo lehet nem csak Ulquinak szánt  2.szintet is Hümm-hümm
Naplózva

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #3141 Dátum: 09 ápr 17, 22:03:23 »

Miért? Nel volt régen a 3. legerösebb és?
Ha magától álna be a szám akkor sztem nem lehet egyszerre 2 3-as pedig volt... és ez az egész számbeállós onnan jött hogy 10ről 0ára ment. viszont akkor ha valaki szintet esik akkor változnia kellene legalábbis ezalapján de mivel Nellnek 3asa volt nemhiszem hogy magától változna. Yamyra egyszerűen 2szer van szám írva az egyik 10es majd ha szabadon engedi az erejét csak egy 0 ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 17, 22:04:21 írta Dave90 » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3142 Dátum: 09 ápr 17, 22:09:23 »

volt már említve hogy Hitsu Bankaija nem teljes. épp itt az ideje hogy kiteljesedjen.
Ukitake esélytelen lenne? vagy Koryaku? kb ugyanannyit láttunk belőlük mint az espádákból. semmit.

Jah bocsánat, őket kifelejtettem a számításból. Mosolyog

Hali szintjét meg lehet azért lövik el ilyen hamar mert Kubo lehet nem csak Ulquinak szánt  2.szintet is Hümm-hümm

Nem hiszem, akkor Kubo sensei magát hazudtolná meg, Ulqui megmondta, hogy az Espadak közül csak neki van második szintje. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 17, 22:10:19 írta Csibe19 » Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3143 Dátum: 09 ápr 17, 22:22:07 »

Igen de gondolom késöbb újra számozztak vagy ilyesmi vagy csak berakták a helyére Halibelt mint Grimjow helyére Lupit
ő se egy espada szintű

Ja szerintetek ha meghal egy menos akkor azzk a hollowok akiket megevett a ejlődésért seireteibe kerülnek?
És az arancaroknál?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3144 Dátum: 09 ápr 17, 22:23:31 »

Ha rendszer szerint van beállva akkor nem lehetetlen, hogy egyszerre, több ugyanolyan számmal rendelkező személy legyen, többen is lehetnek egyszerre ugyan azon a szinten. Bár azért, ahogy elnézem az espada kulbtagságihoz elég komoly ajánlás kell. Nelnél talán ez lehet a magyarázat. Ő is elég tápos espada volt, ahogy elnéztem, nem lehetetlen, hogy ha teljes ereje lenne akkor ott lenne 3 szinten.

Én nem tudom, miért van itt felháborodva a jó nép, hogy Yammy ennyire tápos lett. Azért azt lehetett sejteni, hogy nem gyenge őrzőkre fogja hagyni Aizen HM. Engem inkább az alakja zavar (tuti, hogy egy nagy testű százlábú, és egy magányos mezei sárkány boldog légyottjának gyümölcse lehetett, nézzétek , meg, hogy a kép hátterében meg van egy két lába)
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3145 Dátum: 09 ápr 17, 22:40:49 »

Aizen adta nekik a számot, nyilván Yami-n kettő van egy a sima egy reselt alakján.
Nel a 3. volt, de elment és kellett egy másik bögyös a topba hogy legyen nyáltermelés, hát berakta Halibel-t!

A kapitányok nem hiszem, hogy nyernek, majd max a Vaizardok, szerintem még ők is csak nyögve nyelősen..
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #3146 Dátum: 09 ápr 17, 22:47:39 »

Én se értem ezt a felháborodást Yami ellen kifejezetten meglepő és érdekes fordulat volt.


Nem hiszem, akkor Kubo sensei magát hazudtolná meg, Ulqui megmondta, hogy az Espadak közül csak neki van második szintje. Mosolyog

Ulqi azt mondta hogy ő az egyetlen aki képes rá és Aizen sem tud rla és mi van ha a top 3 ból is képes rá valaki? az hogy Ulqi nem tudott róla nem jelent semmit. de sztem sem lövi el mégegyszer ezt a dologot. Viszont nem cáfolná meg magát.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3147 Dátum: 09 ápr 18, 09:09:50 »

Hát ez a Yammis dolog azért elég meredek, gondoljatok bele mennyire elnyomja az erejét, ha az alapszintje és a szabadon engedett ereje a két véglet az Espada rangsorban.

Egyébként ha tényleg erősebb Starknál akkor ott mészárlás lesz.  >.<#
Naplózva

csomolungma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #3148 Dátum: 09 ápr 18, 09:22:28 »

Azért engem ez a Yammis dolog meglepett. Még az a scrissoros csóka mondta Hitsugayának: "...The Espada's have their given number carved into their very flesh"
Akkor Yammi most vagy leszedte a bőrét, vagy matrica volt az az 1-es...
Naplózva

Átlag három másodpercig tart amíg ezt az aláírást elolvasod.
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3149 Dátum: 09 ápr 18, 09:31:00 »

Hát akár matrica is lehetett, mert úgy nézett ki mintha leszakadozott volna róla ahogy nőtt.
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!