24 szep 29, 00:18:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701564 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3120 Dátum: 09 ápr 17, 14:22:59 »

Egyébként én már régóta nem tudok úgy tekinteni a Bleachre mint például a Narutora hogy izguljak hogy vajon most ki fog a jók közül meghalni. Tehát Yammi akár lehetne az espadak ősapja is úgy is lehet tudni hogy be lesz darálva, és Halibel meg szerintem nem fogja tudni megölni Hitsut mert úgy is rájönn a gyengepontjára vagy valaki az utolsó pillanatban befut aztán meg is van a happy.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3121 Dátum: 09 ápr 17, 14:24:07 »

Ashen....asszme tényleg az lesz amit mondassz és tényleg a jég miatt fog győzni Hitsu.
Különösen nincs nekem vele bajom,de nem bírom és kész,megdögölhet.....viszont ez a Yammy-s izé idegesítő és kész,ez anynira abszúrd....és nem érdekel,hogyn em vitte magávla Aizen vagy ilyesmi....úgyis el fog patkolni.....vagy egy hihetetlen mélyenszántó monológ után vagy egy újabb meglepő és mindent elsöprő formával....mint Ichigo eper v2-je.......
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3122 Dátum: 09 ápr 17, 14:32:42 »

Don, direkt nem kommentáltam, nagyon jól tudom, hogy Kubo Tite a manga rajzolója, de te meg nézzél légy oly kedves utána, hogy milyen szerepet is játszik az animeban, mert pontosan ő a gyartásvezető, és  nem csak a keretet adja!!

Halibel nem hiszem, hogy megöli Hitsu-t, már csak a fanok miatt sem, de pl. én el tudnám képzelni, hogy Ukitake meghal. Matsumoto a kis "völgyecskéjével" meg ne hulljon el! Nevet Bár vannak még páran, akik kifeküdhetnének!!

Yamira meg ott vannak 8-an, csak levágják valahogy, ne mindent Ichigo oldjon már meg!!
Naplózva
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3123 Dátum: 09 ápr 17, 14:38:08 »

Yammi ellen remélem most valami jó kis epic fight lesz mondjuk beszálhatnának még a tájcsók akik ott vannak vagy akár Ichigoék is és akkor lenne egy fasza kis sok vs. Yammi ilyen harcok asszem még úgyse nagyon voltak a Bleachben.
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3124 Dátum: 09 ápr 17, 18:07:22 »

Nagyon remélem hogy Hali csak valami ütősebb cerot akar lőni vagy hasonló és ahoz gyűjt reiatsut. De most komolyan hova resel mikor csak egy sonido kéne egy nyakvágásal kombózva és kész. Szayelnál is ez volt hogy reselt pedig alázta Ishidáékat mint állat, elég idegesítő Kubonak ez a szokása hogy reselteti az espadákat és később így verik le őket, itt is az lesz már pont ölné le Hitsut de befut valaki aki látta hogy mire képes Hali és már ellenszere is van a dologra.
Bleachben örök szabály, hogy egy karakter nem tűnhet el addig, míg meg nem mutatta az erejét...azt hiszem ebből könnyen kitalálható, hogy mi lesz Halibel sorsa. És nem Hitsu fogja levágni, arra  fejemet tenném
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3125 Dátum: 09 ápr 17, 18:15:58 »

Én is úgy érzem Nevet. Nem sok vizet zavart Halibelnek de, úgy se vágja le mert az lesz amit Den mondott.  Mert úgyis az espadak halnak meg, miután erő bemutatót tartottak :/.
Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #3126 Dátum: 09 ápr 17, 18:37:08 »

tuti hogy hitsu fogja halibelt megölni sajna:( de még előtte szétverik egymást és a halálból visszatért hitsu egy könnyed csapással majd megöli halibelt szerintem ez lesz várható a következő fejezetekben Gondolkozik
Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3127 Dátum: 09 ápr 17, 18:44:42 »

ott senki nem rúg labdába, pláne ha reselnek, majd jönnek a Vaizardok ők megoldják a problémát, a kapitányoknak nincs sok sansza..
Naplózva
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #3128 Dátum: 09 ápr 17, 19:00:09 »

Én amellett vagyok, Halibelt nem lesz könnyű kiütni és nem Hitsu lesz az, aki ezt megteszi.  Pojén
Elég kiszámítható már így is a manga:
1. Shinigami harcol Espadával
2. Espada kap egy zanpakutou-t a mellkasába vagy egyéb testrészébe Shinigamitól
3. Espada összevakarja magát, release-el
4. Shinigamit péppé veri a felturbózott Espada
5. Shinigami a halálán van, de ekkor váratlanul előbukkan egy rejtett képessége vagy a segítségére siet valaki
6. Tuningolt Shinigami vagy a helyébe lépő Shinigami 2 lezúzza végleg Espadát, aki szívfacsaró monológ vagy teljes lelki nyugalom kíséretében távozik az élők sorából.
Kb. ezt a kaptafát rá lehet húzni minden harcra az espadákkal. (pl. Ichi vs. Ulq, Szayel vs. Renji, Ishida, segíteni jön Mayuri, illetve Rukia vs. 9.espada, majd jön Zommari, akit meg Byakuya zúz le).  Pojén
Itt tényleg kell a Vaizard-ok ereje, megkockáztatom azt is, hogy a többi taicho sem boldogul majd könnyen, bár többre fognak menni, mint Hitsu. Uki, Shunsui és Soi legalábbis mindenképp. Mosolyog

Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3129 Dátum: 09 ápr 17, 19:12:56 »

Szerintem ha meg is halna Hitsu akkor valami isteni csoda folytán úgy is vissza kerülne az élők sorába, tehát teljesen mindegy. Nyelvesít
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3130 Dátum: 09 ápr 17, 19:24:04 »

De végülis hitsu teljes erejével csak Aizen ellen és Patros ellen harcolt. Aizen ellen semmi esélye sem vot patros ellen pedig túl sok.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Drave
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #3131 Dátum: 09 ápr 17, 20:23:42 »

Yammy 0 dik espada?! No comment, Bár mint valaki mondta nagy erö, kis ész ez lesz a gyengéje.

Ulqi szerintem a 2. id formájába erősebb volt mint egy 4 es espada, végülis azt mondta ezt még aizennek se muatta meg, igy nem hiszem hogy bárki tudta a valódi erejét.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3132 Dátum: 09 ápr 17, 20:27:18 »

Eddig én is pont így gondoltam de azztán Yamy azt mondta hogy ő az egyetlen akinek a feléledés után megváltozik a száma.
Megváltozik szóval magától állt be a számozás sztem nem Aizen döntött
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3133 Dátum: 09 ápr 17, 21:22:07 »

Bírnám, ha Yammi-t Unohana nyomná le - legalább látánk, miért is kapitány.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #3134 Dátum: 09 ápr 17, 21:24:00 »

Szerintem kár ezen vitatkozni, a kapitányoknak Yama apót kivéve nincs esélyük az első 3 Espada ellen, szóval egész biztos, hogy a vaizardok fogják lerendezni őket.  Pontosan

Hitsuról meg annyit, hogy már bankait használ és még csak megkarcolni sem tudta az erejét éppen szabadon engedni készülő Halibelt.  kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!