24 szep 29, 00:26:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701665 alkalommal)
0 Felhasználó és 100 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #3090 Dátum: 09 ápr 16, 14:34:23 »

A pendulumban már Kenpachi (Zaraki) volt a kapitány ez ki is derül a mangában. Isshin meg majd le lesz tisztázva szerintem még maga Kubo se tud mit kezdeni vele.
10. espadanak köze van a kulcshoz? Ezt honnan vetted a spoilerből?<--- a mangaban nem igazán emlékszem ilyenre.
Akkor amikor már a kapitányok fele fekszik és épp meghalni készülnek jönnek a vaizardok és megmentik őket... ez is kicsit sablonos lesz, de valami ilyesmi jöhet szóba.
Nem hiszem, hogy Toshironak akár egy ép megmozdulása is lenne... a legszebb az lenne, ha tőben levágnák a fejét.
Na jó nem kell meghalnia csak ne szerepeljen többetxDD.<--- fanokkal nem állok le vitatkozni... én akkor is feleslegesnek tartom a sorozatban.
Kapott egy moveit harcolhat egy erős espadaval, most már ideje kiírni.xDD
Naplózva
katsuyu-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 196


« Válasz #3091 Dátum: 09 ápr 16, 18:04:05 »

Mondjuk, én azért gondoltam, hogy nem Zaraki Ken-chan volt a pendulum idején a kapitány a 11. osztagban, mert ugye még a shinigamivá válása előtt megismerte Yachirut. Nekem meg azért furcsa, hogy a kiscsaj száz év alatt gyakolatilag nem nőtt semmit, Byakuya, Soi, Hisagi és a többiek pedig felnőttek.  Technikai KO Abba nem megyek bele, miszerint a lelkek elvileg nem változnak SS-ben, ha így lenne, akkor ők sem öregednének (bár lehet ez nem vonatkozik a shinigamikra, hirtelen nem tudom). Nevet Ezek alapján gondoltam úgy, hogy Ken-chan nincs ott olyan túlzottan régen, mert akkor Yachirunak minimum tininek kellene lennie.
Viszont, ha Ken-chan volt a 10. Kenpachi, akkor valóban ő volt már akkor is a 11. osztag élén. Utánanéztem, Shinji és Love a tizedikről beszél a -108. fejezetben. Eléggé szidják, hogy egy akkora idióta hogy lett taichou, meg nem is akar elmenni a gyűlésekre.  Pojén Ezek viszont tényleg jellemzőek Ken-chanra.
Van itt még bőven megválaszolatlan kérdés.  Mosolyog
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #3092 Dátum: 09 ápr 16, 18:38:38 »

Hiei: Az erejét képes visszafogni és gyűjteni,növelni. Cero Espada már.  Nyelvesít Ennek fontos következménye lesz szerintem. Egyébként volt rá utalás a magában a King's Keyes megemlítéseknél. 100 000 lélek kell hozzá. Gondolom köze lesz ehhez én ennyit mondtam és ,hogyha helyes az elképzelés. De azt hiszem utaltak rá valahol.  Egyébként Hiei van pár momentum ami most lett világos javaslom olvassuk át a mangát a mostani fejlemények tükrébe ,mert volt ami eddig marhaságnak tünt csak szövegelésnek nekem is Yammy Ulq párbeszéd is. Pl célzott a biggest weaknessre.
http://www.onemanga.com/Bleach/343/02/
http://www.onemanga.com/Bleach/343/03/
Yammy ugye tudta ,hogy Ichigo erősebb lett figyelmeztette burkoltan Ulq-t rá és próbált neki segíteni. Kérte ,hogy ő intézhesse el. Erre  ugye Ulq elzavarta ,hogy neki nem itt van dolga el mehet aludni vagy elláthatja a baját a kapitányoknak.! Nem egynek többnek.  kacsint Hime megölésének gondolata  is érdekes volt ,mert elméletileg Aizen megtiltotta ,hogy kezet emeljenek rá. Arra kiváncsi lennék mit csináltak vele végülis ,mert erre is ment szöveg ,hogy "Mosmár hozzánk tartozik!"  
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 18:42:44 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Belnir
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125

Nem félek a haláltól, akkor mitől féljek?


« Válasz #3093 Dátum: 09 ápr 16, 19:18:31 »

jajj ne már hogy ez a benga állat legyen a tápos
ez illúzió rombolóó ikszdé
Naplózva


éljen az aszimmetrikus internet Nevet
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3094 Dátum: 09 ápr 16, 19:26:51 »

most komolyan yammi a top espada? Ohh My God, az eszem megáll hogy ez a tuskó marha az Szerencse, hát akkor úgy érzem hogy a yammi elleni harc is el lesz húzzva, bárcsak vissza térnénk már fake karakurába Hümm-hümm
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3095 Dátum: 09 ápr 16, 19:48:05 »

Most nézztem újra a flasback mangákat Hisagi a 69-et Kenseiröl másolta? Ez fel se tünt
Ja és Gin miért öregedett rajta kivül senki max yama meg talán az idösebb kuchiki
lehet az eősebb karakterek öregednek?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #3096 Dátum: 09 ápr 16, 19:51:27 »

Már nemazért de te is említetted Hisagit ő helyböl öregedett, nem is kicsit. Mosolyog
Aztán rajta kívül még ugye Soi Fn, Byakuya, blabla...mindenki csak a vaizardok nem, náluk közrejátszik valószínűleg a póttest amit Urahara csinált nekik.
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3097 Dátum: 09 ápr 16, 20:00:04 »

Jeddig úgy tudtam hogy miután shinigami lesz vki nem öregszik
Kyoraku sem öregedett és Aizen sem
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3098 Dátum: 09 ápr 16, 20:17:26 »

 
 Most ha Yammy resorectet nyom és tényleg olyan bazi nagy lesz akkor ő max adjuchas lehet.
Ügye most ha egy arrancar kiengedi a kardját akkor visszanyeri eredeti hollow alakját ( hasonlít rá) , és a vasto lordok hollow alakban akkorák mint egy ember ... grimmjaw meg Ulqui kb méretre ember nagyságuak voltak de erőben nem hiszem h vasto lord , grimjaw biztosan nem.

 Aizen viszont mondja h van neki vasto lordja :      
 http://www.onemanga.com/Bleach/213/19

" .... mihelyt felkészítettük a vasto lordokat  és  teljes lesz az espada...."

 ha az espadák vasto lordok lennének akkor azt mondta volna : .."felkészítettük a vasto lordokat  AKKOR  teljes lesz az espada..."      legalábbis én így értelmezem, de Aizen így is magabiztos h a 3 espada elveri a  többieket.

 Milyen poén lenne már jönnek a Vaizardok segíteni .......Aizen meg hívja az erősítést : vasto lordokat   Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 22:34:46 írta Banzai » Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #3099 Dátum: 09 ápr 16, 20:25:04 »

Azztán kiderülne hogy a vaizardok is igazából Aizennel vannak és akkor teljes lenne a káosz
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3100 Dátum: 09 ápr 16, 22:18:06 »

Aizen ott feltételes jövőidőben beszél, nem azt mondja, hogy felkészítettük a vasto lordokat.
Azt énse hiszem, hogy a jelenlegi espadak között lenne vasto lord de azt se, hogy Aizennek lenne vasto lord a "csapatában" nem hogy egy egész szakasz  Hümm-hümm
Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
balkovics33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111


« Válasz #3101 Dátum: 09 ápr 16, 22:22:38 »

Pedig a háttérben nem elképzelhetetlen, hogy ez a slusz poén jön.....gondoljátok el, most leverik mondjuk a legtöbb kapitányt, jönnek a vaizardok ők nagy nehezen győznek, és hop egy kis meglepetés......mondjuk egy ötfős vasto lord banda a háttérben....szerintem Aizen sem csak a 3 fő espadája miatt olyan magabiztos a hátérben biztos, hogy zajlanak az események csak most még nem látjuk azokat.

A HM részektől most búcsúzunk egy időre szerintem, pont így lesz izgalmas. Mondjuk az érdekes , hogy ez a saga azzal kezdődött, hogy Yammy lelkeket kezdett el szívni, mintha a királykulcshoz egy kísérletet csinált volna akkor Aiezen. Szerintem a kulcs elkészítése csak vele lehetséges. Bár azok a fekete rudak nagyon gyanusak, lehet, hogy Nagato castingján a második körben kiesett, és jött át Kubuhoz hanknizni egy kicsit Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 22:54:40 írta balkovics33 » Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3102 Dátum: 09 ápr 17, 07:36:03 »

Na kijött, Yami a top espada, de csak ott és akkor, mert amikor a földre mennek akkor Ichigo lazán leveri.

Ja Halibel egy szál cs*csben áll, Hitsuval szemben Ördögi Ördögi Ördögi
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #3103 Dátum: 09 ápr 17, 08:29:58 »

Hát mit ne mondjak, nem hiszem, hogy erre bárki számított Yamival kapcsolatban, ügyes csavar  bow
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3104 Dátum: 09 ápr 17, 09:30:08 »



 Yammy jó nagy dög lett..... kenpachi meglátja- röpködni fog az örömtől   Nyelvesít
 Ulqui halála kicsit Gaara effekt volt.......
Naplózva
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!