24 okt 06, 03:20:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1708248 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #1395 Dátum: 08 máj 09, 20:53:24 »

Rukia rajzán már meg sem lepődtem,sőt mintha előre tudtam volna h nyuszik lesznek Technikai KO
imádom Nevet
Bár télleg kár,h így félbevágják az egész történetet
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
Hiei
Vendég
« Válasz #1396 Dátum: 08 máj 10, 20:59:14 »

Megnéztem az új részt ez valami vicc akar lenni? Hírtelen ott vannak a városban mind annyian Mosolyog. Elég tréxD. Remélem legalább kitalálnak valami értelmes indokot,bár szerintem nem fognak semmitxD. Mindenesetre eddig engem nem hatott megxD.
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1397 Dátum: 08 máj 10, 21:01:34 »

Én agyaltam ezen,és lehet,hogy ez még a Hueco Mondo-s részek előtt van ideileg,csak így oldották meg,mert ez így gáz,bár legalább a Bleach megtartotta a Bleach-ességétr Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1398 Dátum: 08 máj 10, 21:14:18 »

Én  is azon elmélkedtem hogy elötte van. Viszont Ishidával nem találkozott csak a kapu nyitásakor, elötte nem látta és az új fajta íja van tehát megvolt apuci edzése. Így ezt kizártam magambanxDD. De lehet tévedek 50-50%xD.
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1399 Dátum: 08 máj 10, 21:39:09 »

Oan mint egy mozifilm részekre szedve...  :/ Hát nemtom mi lesz belőle, de nekem se teccik, h csak úgy ott termettek Ichigoék... Elég hülyén oldották meg... Nekem fele-felén tetszik...
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1400 Dátum: 08 máj 11, 01:57:05 »

Látom páran nem figyelték a halandzsát az elso filler résznél miszerint egy teljesen új torténet fog kezdodni aminek koze sincs a 160 valamennyi részhez.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1401 Dátum: 08 máj 11, 09:36:12 »

DsAdamnal a pont, es Handynel. Ezeknek a reszeknek semmi koze az eddigiekhez, se idoben, se sehogyan, csak ugy, hogy a szereplok ugyanazok Nevet de pontosan, ezeket a fillereket most ugy kell kezelni, mint egy specialt, vagy egy moviet. Ne tevesszen meg senkit, hogy az uj kapitany Gin helyere jott (szoval Aizen arulasa utan jarunk idoben, de ez meg nem koti a fillerekt ezekhez a reszekhez, marmint a Hueco Mundosokhoz)

viszont egesz vicces az eddigi ket epizod, sikerult visszahozni az a regi bleaches hangulatot Nevet nekem eddig tetszik
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1402 Dátum: 08 máj 12, 02:04:00 »

Most olvastam a legújjabb fejezetet, nem semmi volt.
Kíváncsi vagyok mi(vagy ki) cincálta szét a 9-es osztag tagjait.
Naplózva

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #1403 Dátum: 08 máj 12, 02:21:10 »

Csibe19 én is olvastam és arra tippelek hogy Gin volt   :/ azért gondolom mert ugy csak nyissz aztán a közelben meg senki sincs... pont ideális feltétel arra hogy Gin legyen az elkövető ikszdé de majd kiderül a következő fejezetben hogy ki az
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1404 Dátum: 08 máj 12, 08:54:04 »

Bizony az első filler rész elején mondták, hogy most más történetet mesélnek el és egy ideig hagyják a hueco mundo-s részeket. Kitudja lehet úgy térnek vissza majd az espada-s részekhez, hogy a filler részek 10 évig tartanak és már mindenki öreg, a kandalló mellett ülve az unokáiknak mesélik el, hogy bezzeg az ő idejükben mikor még Hueco Mundoban örök éj volt és az espadak voltak a tápláléklánc csúcsán, akkor....................

Hogy írjak valami normális dolgot is: Látok potenciált a filler részekben, remélem valami érdekes történettel állnak elő, és láthatok egy, vagy inkább kettő f*sza harcot.

A "bleachességre" meg: Valóban lehetett érezni, a régi idők szelét a részeken(Nevet). De annyira látszott, hogy minden egyes szereplőt szerepeltetni akartak, hogy ez némileg felesleges és enyhén(nagyon enyhén Mosolyog ) elcsépelt előre látható párbeszédeket eredményezett. Csak azért, hogy mindenkinek jusson egy kevés játékidő Mosolyog.

That's all folks.
Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1405 Dátum: 08 máj 12, 10:41:49 »

Csibe19 én is olvastam és arra tippelek hogy Gin volt   :/ azért gondolom mert ugy csak nyissz aztán a közelben meg senki sincs... pont ideális feltétel arra hogy Gin legyen az elkövető ikszdé de majd kiderül a következő fejezetben hogy ki az

Hát nem biztos, hogy Ichimaru akkoriban már olyan erős volt, hogy csak így kinyírjon egy kapitányt meg alkapitányt meg akik még ott voltak, egyébként ennyi erővel Aizen is lehetett elvégre ő a nagy illúzionista.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 12, 11:27:50 írta Csibe19 » Naplózva

verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #1406 Dátum: 08 máj 12, 11:16:24 »

Csibe19 végülis igaz ikszdé de azért Gin ott már szépe nyírt ki embereket /az egyik előző fejezetben,/ mondjuk örülnék ha nem ő lenne ikszdé
a lényeg hogy kb péntek este kiderül Mosolyog
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Claire
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

Ezer évente ha felnézek... XD


« Válasz #1407 Dátum: 08 máj 13, 16:33:27 »

Nem tudja vki, hogy a magyar szinkronba ki Hitsu hangja? Elég gáz... de azért érdekelne. Olyan ismerős volt ( hozzá viszont nem illik  Neeem )
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1408 Dátum: 08 máj 14, 21:37:35 »

Nem tudom ki Hitsu hangja, de aki kitalálta, hogy ez legyen az ő szinkron hangja az eltemethetné magát jó mélyre.
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1409 Dátum: 08 máj 15, 21:28:27 »

Komoan foglalkoztok a szinkronokkal ? ikszdé.. Jesszus, én már 1 ideje nem foglalkozom velük.. mivel ugyis ittvan nekem az original igy most mit erdekeljenek a szinkornok ?  Mosolyog :/ Egyébként a mangat azt fordithatnak lefelé  Hümm-hümm.
Annyira birtam mikor Kenpachi megmutatta azt az ULTIMATE POWER-t ahh isten kiraly, "levagom egygesével a karjaid, Ken-chan de akkor nem tud tovabb harcolni... Uhh basszus télleg.. Akkor.. 1 kezed meghagyom  Ördögi " Imádom ezt az "embert"... Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!