24 okt 06, 00:41:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1708094 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1410 Dátum: 08 máj 16, 20:03:50 »

Help!
Van valakinek valami halvány lila gőze, hogy honnan birok feliratot letölteni a 170. Bleach anime epizódhoz? Mert az OtakuShakai fejlesztés miatt zárva...  :/
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1411 Dátum: 08 máj 16, 20:22:02 »

Hát rajtuk kívül csak az Urahara shop fordítja, de az ő feliratukra elég sokat kell várni. Szomorú
Naplózva

3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1412 Dátum: 08 máj 16, 20:25:39 »

Egy pár. Most nem jövök, hogy a google meg minden egyszerüen belinkelem Nyelvesít

http://kepfeltoltes.hu/080516/google_kep_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mellesleg az uraharan kijött már és én azt ajánlom neked, mert minőségi munka.
Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1413 Dátum: 08 máj 16, 20:44:01 »

hehehe...a google jobaratunk..de megsem szeressuk Nyelvesít kemkedik utanunk  :'X

de mar kuldtem privit a feliratot illetoen
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 16, 20:44:34 írta jadu » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1414 Dátum: 08 máj 16, 22:15:33 »

Ja... Google a barátom... Csak lusta vagyok használni!  >.<#

Kösz Jadu... A fordító csapatban nem a te nick neved figyeg? Pojén

Bleach mangát nem nézek... Nem akarok úgy járni mint a Narutoval...  >.<# Elég rossz előre tudni az animében, hogy mi történik...  :/
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1415 Dátum: 08 máj 16, 22:32:34 »

Én olvasom a mangát (nemtok árni anime-vel...) Sztem elég izgi, meg tök jó, hogy fény derül egy csomó dologra, érdekes ez, h kik voltak a régi kapitányok, hadnagyok. Mosolyog Kivi vok folytira naon ^^
Naplózva
3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1416 Dátum: 08 máj 17, 11:20:12 »

Tegnap néztem egy bleaches amv, aminek a hatására majdnem elkezdtem olvasni a mangát, mert tudni akartam hová fejlődik KIchigo Mosolyog. De nem akarok úgy járni mint a shipuval. Már vagy 3 hónapja nem néztem egy darab anime részt sem, mert elolvastam jó előrre a mangát :S.

De ha valaki aki párhuzamosan olvassa a mangát és nézi is az animet meggyőz arról, hogy érdemes és nem rontja az élvezeti faktort, akkor nem fogom vissza fogni magam Nevet

A fillereszekkel kapcsolatban, pedig bizakodó vagyok. Osztozom Jadu véleményével, olyannyira, hogy szóról szóra azt írtam volna le amit ő Nevet.....


Nem tudom mi ez a projekt lopkodásos dolog, de nincs benne az alkotmányban, hogy egy animet, mangát csak egy csapat fordíthat. Ha meg a felirat illetve egyébb "cucc" lopásáról beszélünk akkor konkrétumot ide nekem pü-be, mert tudni szeretném Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 17, 11:27:06 írta 3mpty » Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1417 Dátum: 08 máj 17, 11:33:57 »

a manga...ez a turn back the pendulum arc...nagyon a szeren van, kar hogy mar csak 2 fejezet van hatra Szomorú Kubo Taito nagyot alkot ezekkel...siman az egyik legizgalmasabb manga a Bleach Nevet

(es csak most esett le hogy Nanao Risa testvere...es vegre ertem miert ovja Shunsui ennyire Nanaot)

gomen..gomen...mindig elfelejtem, hogy a spoiler rossz dolog, amit el kell rejteni  :'X
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 17, 11:47:34 írta jadu » Naplózva
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #1418 Dátum: 08 máj 17, 11:39:20 »

jadu esetleg  a spoilert húzd át mert vannak akik nem szeretik ha lelövik a poént  Pojén
de valószínű hogy a következő két manga részben kiderül miért lettek vaizardok és még azt is tudni akarom mi lett Uraharával meg Yoruichivel :/
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1419 Dátum: 08 máj 17, 11:47:02 »

1000%-ig biztos vok,hogy Vaizárád váláshoz köze volt Urahara-nak és/vagy Mayurinak.Uraharanak azért mert ő alkotta meg a Hogyoukut(vagy hogy kell írni) és azt a Shinigami és Hollowok közti cérnát elszakítsa és mint válalkozó kedvű fiatalok Shinji és társai vaizardok lettek,vagy éppen akkora bajba keveredtek,hogy muszáj volt használni a Hogyoukut rajtuk Nevet
Naplózva
jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1420 Dátum: 08 máj 17, 11:49:49 »

De megis ki volt az aki leszurta Kenseit??? Amugy tuti, hogy Uraharanak valamilyen szinten koze van a dologhoz es Mayurinak is, de en meg Aizent se zarnam ki az esemenyekbol Nevet valahogyan kapcsolodik, max. ugy, hogy tud a dologrol...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1421 Dátum: 08 máj 17, 11:55:08 »

Ez a mostani fejezet tényleg jó volt,Kensei elég érdekesen festett a végén, de nem értem ha már teljesen hollowá változott akkor hogy lesz belőle vaizard, elvégre Ichigonál is azért paráztak, hogy még azelőtt legyőzze a hollow énjét milőtt végleg átváltozik, mert akkor vége a dalnak.

És ez a dolog Nanaoval és Risával kapcsolatban nekem is csak akkor esett le mikor ezt a fejezetet olvastam.

Egyébként még két fejezet van aztán vissza ugrunk a jelenbe, hogy lássuk az Ulquiorra vs. Ichigo összecsapást.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 17, 11:58:11 írta Csibe19 » Naplózva

jadu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1422 Dátum: 08 máj 17, 12:11:15 »

A mostani felallassal Ichigonak nincs eselye Ulqui-vel szemben, foleg nem Aizen-sama ellen...remelm Ezalatt az ido alatt, amig Kubo mester a Turn back the Pendulum arcot csinalta, ugyesen kiatalta hogyan fogja felerositeni Ichigot..mert power up nelkul semmi eselye...

De milyen jol nez mar ki az atalakult Kensei??? Kúl
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1423 Dátum: 08 máj 17, 12:17:40 »

Hát szerintem it is valami olyasmi lesz mint a Kempachi elleni harcban.
Ichigo ott is úgy kezdett, hogy jóval gyengébb volt nálla aztán a végén megis legyűrte. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 17, 12:18:44 írta Csibe19 » Naplózva

Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #1424 Dátum: 08 máj 17, 17:38:59 »

Azt k**** jól megcsinálták,végigizgultam az egészet h legyűri-nem gyűri... Mosolyog
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!