24 júl 07, 21:45:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1594469 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1440 Dátum: 08 máj 18, 18:40:51 »

Jaja mondom már felvilágosítottak Mosolyog .   Sry de nem jegyzek meg minden nevet ami elhangzik az animeben főleg nem ugy hogy a 170. résznél járunk és összesen 10 percet nem szerepelt még benne. Persze az arcról már beugrik.
Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #1441 Dátum: 08 máj 18, 18:54:30 »

Így már én is tudom kiről van szó NevetŐ erősebb mint Aizen??? Ohh My God
(igen,én sem olvasok mangát)
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1442 Dátum: 08 máj 18, 19:18:04 »

Hát annak idején mikor még ő is Shinigami volt akkor Aizen a Hadnagya volt szal elvileg erősebb ^^
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #1443 Dátum: 08 máj 18, 19:28:14 »

Hát ezt nem tartom valószinüleg, hogy erősebb, mert Aizen egész végig csak megjácotta magát..mondjuk még Shinjinek se láttuk az igazi erejét
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1444 Dátum: 08 máj 18, 19:36:23 »

Én se azt mondtam hogy erősebb hanem azt ,hogy kapitánya volt Aizennek. és nekem nem ő tűnik a legerősebbnek ^^ a vizardok közül sem ^^
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1445 Dátum: 08 máj 18, 19:54:49 »

Hát Shinji hazavágta Grimi ha jól rémlik Nevet Mégha Aizen hiper erős,akor se hiszem,hogy nem azóta tervezi,mármint mióta ő hadnagy
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #1446 Dátum: 08 máj 18, 19:59:29 »

De végülis Grimmjownak cask 1 keze volt és elötte meg harcolt egy hollow ichigo ellen..bár tény hogy erösebb Shinji mint Grimmjow.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1447 Dátum: 08 máj 18, 21:36:03 »

Hát azért vegyétek figyelembe, hogy Shinji ugy harcolt Grimmjow ellen, hogy mégcsak első szinten sem engedte szabadon a zanpakutou-ját, na jó azért a maszkot használta, de csak biztos ami biztos alapon ez látszott, meghát még így is csak szórakozott egész végíg Grimmjow-val.(Persze nem biztos, hogy van olyan erős mint Aizen, de az majdnem biztos, hogy az 1. espadanál is erősebb ha fullon van)
Naplózva

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1448 Dátum: 08 máj 19, 06:32:13 »

Hát nekem van egy olyan Gyanum hogy A Shinigami kapitányok most nem fognak nagyot alakítani Hitsugaya alig bírt el a Grimmjow helyettesel akkor itt mit fog csinálni? ő lessz a beugró vagy mi?... szóval ez engem eléggé nyugtalanít
Valami olyasmira gondolok, hogy Felbukkannak majd Vizard barátaink és a még harcolni tudó kapitánnyokkal együttesen legyőzik őket ha ki nem is nyírják... Mert Aizen elég menekülősnek tűnik ^^(ha nehézre fordúl a helyzet).
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1449 Dátum: 08 máj 19, 17:50:11 »

hát az úgyvolt, hogy ugye Hitsu nem a teljes erejével küzdött az elején, de mikor feloldották a pecsétet vagy mit, akkor egy csapással legyőzte...  :'X
meg majdnem kinyírta a korábbi 6. espada-t, csak vmiért nem akart meghalni... >.>
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 19, 17:51:02 írta Handy » Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1450 Dátum: 08 máj 22, 01:03:29 »

Engem ugy idegesit az hogy mostanaban a Bleach is divatanime lett...Ne értsetek félre imádom a Bleachet de elég idegesítő hogy néhány ember (saját tapasztalat) hú de ki**szott nagy animésnek tartja magát csak azért mert nézi a Bleachet(enimekszes) (meg a dzsetikszes Narutot)...Ha OFF volt sorry de valahol ki kelett adnom magambol ezt ^^"
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1451 Dátum: 08 máj 22, 08:17:25 »

Nyugi Aysee én is rendszeresen nézem a Eredeti verziójú Narutot, és a Bleach-et, és még sem tartom olyan hú de nagy anime fannak magam...
Azokat a balfékeket, akik meg oda vannak maguktól, hogy ők Animaxos, és Jetixes verziókat néznek, jól kiröhögjük, és kész! Mosolyog
É nem is néem ezeket a TV-s verziókat, csak ami a neten jön... Mosolyog

Télleg mikor érkezik a következő Bleach epizód? Hmm? Már kíváncsian várom! Nevet Szegényy Ichigóra szépen ráakaszkodott az a kis hercegnő vagy mi...  Nevet
Naplózva
3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1452 Dátum: 08 máj 22, 11:17:03 »

Én örülök, hogy ha tényleg divat anime lett. Annak is örülnék, ha az összes kedvenc animem divat lenne, mert így többen látnák és ismernék el értékeit Mosolyog
Az, hogy meg a többi ember mit gondol magáról és hogy visekszik, az nem befolyásolja ezt a kérdést.

Just push the iggy button Mosolyog.
Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1453 Dátum: 08 máj 22, 11:37:57 »

Gabesz: az új rész vagyis a 171-es tegnap jelent meg RAW-ban, de úgy nézem már a DB-s verziót is le lehet szedni. Mosolyog

Az tény, hogy amióta az animaxon nyomatják a bleach-et azóta elég nagy divat anime lett, de ez miért baj a Dragon Ball talán nem volt az annak idején. kacsint
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #1454 Dátum: 08 máj 22, 12:34:20 »

Hát nem tudom én szeretem az animeket így fan vagyokxDD igaz nem túl nagyxDD. Amúgy Bleach alap anime nálam szóval ha valaki nem látta az nem is lehet fanxDD. Naruto úgy szint ilyen mű. Mindegyik korszak alkotó a maga stilusában,ilyen volt DB is (ha db nem látom lehet nem is nézek animeket soha...xD). És szerintem animax végre stílusosan választott animeket DN,Blíccs, megveszi Narutot is ez mind remekmű szal én csak őrülök hogy ilyet néznek a népek mert így nagyobb az esély hogy megszeretik őket.
Na hogy ne legyen offxDD.
Nem tudjátok milyen hosszú filler időszak várható?
És még egy kérdés Shinigami helyettesnek azt nevezzük akinek nincsenek Shinigami családja vagy azt aki nem végezte el az iskolát? Itt csak annyit hogy Byakuya mondja is hogy Ichigó nem lehet ilyen erős mert nem is nemes. Akkor lehetséges hogy az apja még is csak nemesi család tagja?
Hát ez jó hosszú lettxDDD GomenxDD.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 22, 12:35:29 írta Hiei » Naplózva
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!