24 júl 05, 02:49:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1589679 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #1455 Dátum: 08 máj 22, 22:07:09 »

Szerintem azért csak helyettes meg minden mert még úgymond "él" és nem megszokott hogy élo embereknek ekkora legyen a szellemi emergiajuk és hogy halálistenek legyenek.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1456 Dátum: 08 máj 22, 23:19:53 »

Azért Shinigami helyettes mert úgy lett Shinigami ereje hogy nem Jelentkezett Shinigaminak. Ez nem erő szint különbség vagy valami egyszerűen mivel nem jelentkezett és nem is ált be Shinigaminak így csak helyetesi jelzést kapott és még Osztaghozsem tartozik.

Off:Ezt az "ALAP" anime dolgot meg úgy rühellem Mi az hogy "ALAP" ANime? nevetséges.
Mindenkinek Van Alap animéje ez igaz de az nem terjeszthető ki másokra ha nekik véáletlenül nem az.
Meg Divatanimék? Az ostoba magyar felfogás alapján ezek azok Jah persze itt igen amint levevődnek műsorról megfeleződik a Kedvelőik száma. vagy még kevesebb lessz.
Mindenhol máshol ahol emnt a Dragonball ott még most is szeretik mert jó. Itt meg? Ha felreppen egy hír a Szinkronokról mindenki rácsap de csak olyankor rácsapnak egy olyan dologra ami talán még a Naruto Szinkrontól is pocsékabb hát hajrááá...

A DB-t a Bleachet meg a Narutot nem kéne egy szintre emelni.
A DB ezeknek az őse és még most is bőven felűl múlja őket aki ezt nem veszi észre na arról aze mmberről van elképzelésem. Nem szerette a DBt? Semmi baj de akkor ne az alapján itélkezzen.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 22, 23:20:24 írta Dave90 » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #1457 Dátum: 08 máj 23, 12:09:45 »

Az hogy ha igazi Anime fan vagy akkor vannak olyan animek amik "Alap" animek.....xDD
És DB is alap anime, mert anime és hiába hívod elődnek akkor is anime amit illik megnézni legalább egyszerxDD.
És Bleach is ilyen anime illik megnézni különben nem vagy anime fan... És hogy miért alap anime mert jó története van izgalmas látványos nyálas egyszóval minden megvan benne ami megkell hogy legyen. Ez teszi alap művé hogy kiemelkedik a többi közül... Én ezt hívom korszak alkotonak mert egy meghatározó alkotás a korában, ami ösztönzőleg hathat más anime készítőkre.

Hát ez akkora off mint a ház szóvbal lehet törlik minden estre nem akarok ehez további hozzá szólást fűznixDD.
Ez a véleményem és ez nem is fog változni.
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #1458 Dátum: 08 máj 25, 14:44:07 »

Én mind a kettőt szeretem de én azért nem hívnám magam anime fannak. Egyébként megnyílt a www.Bleachhun.hu
És én se nevezném alapnak mert már jóval a db előtt voltak ilyen animék sőt nem csak animék.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 25, 14:48:02 írta nonomage » Naplózva
kezer
Vendég
« Válasz #1459 Dátum: 08 máj 25, 17:22:27 »

Valaki tud mondani 1 óldalt ahonnan le tudom tölteni a magyar Bleach mangát hálás lennék érte
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1460 Dátum: 08 máj 25, 17:26:54 »

Tessék, Jó olavsgatást!!! Nevet
http://bleach-anime.gportal.hu/

Egyébként az új fejezet nagyon jó, kíváncsi vagyok Urahara hogyan menti meg Hiyorit és a többieket.
Naplózva

kezer
Vendég
« Válasz #1461 Dátum: 08 máj 25, 17:42:26 »

ja azt elfelejtettem mondani hogy  20 kötetig  már elolvastam és utána az uraharán meg 182 től van fent  szóval 178 utáni részeket nem tsáslom :/
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1462 Dátum: 08 máj 25, 17:47:54 »

JAAAA, azokat még senki nem adta ki, ugyhogy légy türelemmel. Nevet
Naplózva

3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1463 Dátum: 08 máj 25, 18:07:59 »

Hagy szóljak már hozzá a Bleach "alap anime vagy nem" témához Mosolyog.   Én nem lennék elutasító egyik irányba sem. Mert ahogy a shinigami világot mutatja be, ábrázolja az egyedi.... A harc jelenetekről persze ez már nem mondható el, de ugyanakkor élvezhetőek Mosolyog
Az hogy korszak alkotó lenne, várjunk még ennek a kérdésnek az eldöntésével Nyelvesít...  ma még biztos nem hívnám annak Mosolyog. Bár tény, hogy a korszakának egyik legjobb animeje Mosolyog


Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1464 Dátum: 08 máj 25, 19:20:47 »

Engem nem az zavar hogy valaki irdatlan jónak tartja mert igen a korszakában nagyon is jó anime de
Alap anime nem létezik. Mindenkienek van oylan animéje amit alapnak tart és nem mondhatja azt hog ha ezt valaki nem látta akkor az nem anime fan. nevetséges.

Hát ez nem Uraharán fog mulni max akkor ér oda amikor már min Vizardok lessznek vagy már ott se lesznek de azért jó látni hogy ki is az első Vitzard és hogy hogyan is váltak azzá Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1465 Dátum: 08 máj 25, 19:34:55 »

Hát szerintem meg ő fog segíteni, mert Kensei is már teljesen hollowa vált vagyis nem tud vaizardá válni és valószínűleg mire odaér ez lesz a többiekkel is tehát csak Urahara Hougyokuja mentheti meg őket. Kúl
Naplózva

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1466 Dátum: 08 máj 25, 19:38:38 »

öszintén sztem az okozta a bajt is ... :'X
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1467 Dátum: 08 máj 25, 19:42:12 »

Hát ebben van valami, de nem hiszem, hogy Kenseiéket az változtatta hollowá, szerintem inkább Aizennek támadt kedve kisérletezni.
Naplózva

3mpty
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #1468 Dátum: 08 máj 25, 20:58:15 »

Alap anime nem létezik. Mindenkienek van oylan animéje amit alapnak tart és nem mondhatja azt, hogy ha ezt valaki nem látta akkor az nem anime fan. nevetséges.

Ehhe ebben a mondatban 2 logikai buktatót is találtam, amibe természetesen nem kötök bele, mert értem mit szeretnél közölni Mosolyog.

Más:
Mangát még mindig nem olvasok, de a mostani 171. részhez hozzá tudok szólni, amit most meg is ejtenék Nyelvesít.  Ha a következő részben tényleg SC-ben lesznek és elkezdik végre aprítani a nagyobb "halakat", akkor hamar befejezik ezt az arkot. Nem hiszem, hogy egy újabb 50+ epizódos Bountos filler időszakhoz érkeztünk. Oh és a Getsuga Tensho-t szépen megcsinálták a részben Mosolyog.

Osztja még valaki a véleményem, hogy hamarosan vissza kanyarodunk a fő szálhoz? Vagy ne talántán 2 filler történetet ismerhetünk meg?
Naplózva

Nagylevegőéés: A semmi nem semmi, hanem semmi, mert a semmi nem semmi, hanem semmi. Hiszen a semmi az semmi, nem pedig semmi.Ergo a semmi nem semmi, hanem semmi Nyelvesít
Mára ennyit jó éjszakát gyerekek


It's more than evil. It's... It's ningen.
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #1469 Dátum: 08 máj 25, 21:04:15 »

Hát az openingben benne van hogy ez The new captain arc, szóval valami még lesz velük is. Meg az is ritka ha elsőre sikerül legyőzni a főellenséget. Szerintem ez elfog még vagy 20 részig tartani...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!