24 szep 29, 23:12:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702804 alkalommal)
0 Felhasználó és 245 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #8565 Dátum: 10 aug 20, 09:02:26 »

Szerintem sem éli túl szegény, bár nem volt a favom de kedveltem. Aizen Halibelt is megölte együttérzés nélkül a semmiért, szóval... smirksweat
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #8566 Dátum: 10 aug 20, 22:59:51 »

Idézet
Renningan: Nah most ha ichigo leveri, sirógörcsöt kapok.

Tudom, hogy a blícs nem éppen az értelmes erőviszonyairól híres, de a szabály az szabály!A tápolt shounen animehős srác beszerez egy új kapát és lekapálja a nagyra nőtt Gonosz Retek bácsit,aki lassan már túlnő a kerten!  smirksweat
Mindenki tudja, hogy már rég túlnőtt rajta, de az a Főkertész Kubo papát nem naon érdekli.

Am meg, egyszer azért siránkozunk mert Ichigo a főszereplő, mégis mindenkinél szánalmasabban ábrázolják olykor, máskor meg azért mer nehogy legyőzze? Ez a dolga. Nevet Az meg már kit érdekel, hogy gyakorlatilag lehetetlennek kellene lennie egy Aizen-kaliberű lényt legyőzni, mer Ichigo összefoghatna a Naruto stábjával is, akkor se sikerülhetne neki, elméletileg. De gyakorlatilag sikerülni fog. Nevet
Nekem mind1, h ki győzi már le Aizent, csak vki tűntesse már el a nagyképét a mangaoldalakról, mert a legtöbb fejezet azért megy kárba, mert Kubo próbálja beletuszkolni a főgonosz egóját. Pff, nem csak Ichigo tápolódik, hanem Aizen nagyképűsége is. xD

Amúgy most jutott eszembe, egy régebbi fejezetben, ahol Ichigo találkozott a bensőjében Tensa Zangetsu-val, akkor Tensa mondott egy okosságot. Vmi olyasmi volt, hogy régebben felhőkarcolók voltak bent mindenütt, de mára már csak az unalmas városkép maradt. Szerintem ezt Kubo munkásságára is rá lehetne húzni, rosszabb napjain.  smirksweat Nyelvesít

Bár ez a fejezet,tetszetős volt (de én még mindig nem tudtam felépülni abból a megrázkódtatásból, hogy a vaizardok csak feltűntek majd eltűntek. annyira vártam őket, de minek. és most ez történik Ginnel is. Neeem )
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8567 Dátum: 10 aug 21, 02:01:44 »

De még ha Ichigo agyon is volna tápolva, azt mondom ámmen. De igy, mind2 hős, hát ... "érdekes":

Aizen mindent tud, mindent előbb feltalált, mindent előre lát, folyamatosan erősödik és nő a haja, és már a sejtjeit se lehet elpusztitani, miközben már nem is élőlény, csak "tudat".

Ichigo semmit se tud, semmit se ért, de folyamatosan erősödik, az ő bankaianak már újabb és újabb szintjei vannak, ha megölik csak kérni kell, és nő a haja, a halálból is vissza jön többszörös tudathasadással.

Aminek meg értelme és logikája van vagy lehetne, annak nem nő a haja.
Naplózva







dongatto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 29



« Válasz #8568 Dátum: 10 aug 21, 10:50:52 »

Hát Gin-t bírtam úgyhogy sajnálom.
Most biztos nagy fight lesz. Nagy lenne ha Aizen nyerne és megcsinálná a király kulcsát.
Én azt szeretném ha Yamma-ji felkelne még és mutatna valamit de attol tartok nincs rá sok esély.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #8569 Dátum: 10 aug 21, 11:09:31 »

szerintem az fog nyerni akinek fultápon hosszabb a haja a haj fog eldönteni mindent ikszdé de most komolyan ha valaki erősödik miért nő a haja? most elképzelem h yama is hajat növeszt bankai ba  Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8570 Dátum: 10 aug 21, 11:36:17 »

Nincs olyan anime ahol valakinek szintlépéskor ne lenne ilyen effekt. Nem értem , hogy miért minden az animékre jellenző dolgot csak a Bleachre köpködünk. Am. meg a Bleachben Grimmjownak és Aizennek nőt a szintlépéskor a haja. Ichigonak nem attól nőtt 3-4 centit a haja mert erősebb lett , hnaem mert 3hónapja nem látott fodrászt abban a dimenióban ahol edzett ikszdé.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8571 Dátum: 10 aug 21, 12:31:00 »

Én nem azt a hajnövést kritizálom, nincs semmi bajom a természetes funkciókkal, de ha valakinek meg kell döglenie akkor haljon már meg:D

Ez nekem olyan mint a pokémon:D nem láttam annyi sok animét, mint itt sokan, de még ennyire halhatatlan csávót nem láttam xD
Naplózva







echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #8572 Dátum: 10 aug 21, 12:41:29 »



Renningan, ha itt Ichigora céloztál, akkor szerintem eléggé vicces lenne, ha véglegesen kiírnák a főhőst a sorozatból..xD
Abban egyetértek, hogy eléggé sokszor lyukasztották már ki a mellkasát, de hát ez Kubo fétise...ugyanúgy mint ahogy a kezek leszabdalása/letörése/lenyisszantása stb. Nevet

/ha a fentiekben mégsem Ichigora céloztál, akkor bocsi Nevet /
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 12:43:37 írta echoCHANNEL » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8573 Dátum: 10 aug 21, 12:43:42 »

Dragon Ballban Cell volt ilyen. De ennél csak egy valaki volt durvább . Az nem más mint a Chrno Crusade animéből Aion. Ő maga volt a megtestesült gonosz akit nem tudott Chrno sem elpusztítani. De a Shaman Kingben is Hasonló volt Zick. Azzal a különbséggel , hogy ő nagyjából csak a sorozat végén lendült igazán akcióba xD Az a baj , hogy nem szeretném , hogy a Bleachnek már vége legyen , de Aizen halálával vége lesz , mivel 1mortal enemy story. Így ha meghal akkor nincs értelme folytatni tovább >.< Am. a hajas dolgot Gerynek céloztam , nem neked Renningan xP

Am. meg Grimmjow mondta , hogy Ulqi heppje , hogy ugyanott üti át ellenfeleit ahol neki van sebhelye . Szal ezért lett Ichigo ementáli xD

Illetve Echo... Előző hszt idézni nem illik. Gondoltam szólok hátha nem vagy tisztában az ilyen kézenfekvő dolgokkal. ^^
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #8574 Dátum: 10 aug 21, 17:11:27 »

Hmmm... Ez annyira szánalmas húzás volt Kubotól... Aizen is csinált egy hougyokut... Csak azért nem gondoltam erre, mert ez annyira szánalmas... A Bleachnek elvileg még koránt sincs vége. Ráadásul Aizen direkt azért csinálta azt a dagnaiban, hogy Ichigo erre a szintre kerülhessen. Nem hiszem, hogy azt akarná, hogy valaki megállíthassa. Ichigonak jelenleg köze sincs ahhoz, hogy megölje Aizent...
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #8575 Dátum: 10 aug 21, 22:19:28 »

Ha már a főhősnek sincs köze a főgonosz megöléséhez, akkor Aizen tényleg elpusztíthatatlan. xD Itt már csak a Power Rangers csapat segíthet.  >.<#

Ishida, köszi a tanácsot, de amint elküldtem a hsz- utána egyből át is szerkesztettem a mostani formájára..mindössze 1 perc tolódás lehetett. De azért köszi.  Nevet
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #8576 Dátum: 10 aug 22, 21:15:50 »

Lehet h Kubo a L'orealt nézte ki szponzornak , Aizen szájából " Mert megérdemlem " elég hihető lenne  Nevet
  Hógolyó elpusztíthatatlan , Aizen elpusztíthatatlan de azért reménykedhetünk.
 Gin Matsumoto szűzességét akarta vajon visszaszerezni ?  Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #8577 Dátum: 10 aug 22, 22:26:31 »

Nem, azt ő vette el  Kúl

Aizen mint L'oreal reklámarc, hát ez mekkora lenne   Nevet Amúgy nem úgy volt, hogy nagymellű pompomlányunk fogja az időtekerő trükkjével elpusztítani a fagyigömböt?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8578 Dátum: 10 aug 23, 00:07:05 »

Csak Ichigo Bankai-hoz  írnék egy kicsit amikor előszór használta Byakuya ellen akkor mondta is, hogy ez még nem egy kész Bankai gondolom, ezért tudott tovább fejlődni elvégre ha belegondolunk Rukia megmentése óta csak annyit edzett, hogy fel tud húzni magára egy nyamvadt maszkot ami azért nem sok minden.
Még valami a több szintes Bankairól Byakuyaé 3 különböző alakot tud felvenni és mind erősebb az előzőnél. Nevet
(más kérdés, hogy ő egy nemesi család feje kapitány és ki tudja mennyi ideje volt tökéletesíteni, de attól még így van)

Ha már itt vagyok Gin búcsújáról csak annyit, hogy az elmúlt 18 fejezet címe Kamishini (Istengyilkos) volt szóval ennyi pont elég belőle. Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8579 Dátum: 10 aug 23, 08:41:12 »

1hónapig szinte egésznap kapitányok és hadnagyok ellen harcolt. Az elég komoly edzés.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!