24 szep 29, 23:40:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703010 alkalommal)
0 Felhasználó és 158 vendég van a témában
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #8550 Dátum: 10 aug 18, 23:48:24 »

Oh szegény Gin, tényleg kár érte, bár a remény hal meg utoljára. ^^  Lazán el tudom képzelni hogy valahogy mégis túléli, bár nem sok rá az esély  Szomorú
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #8551 Dátum: 10 aug 19, 00:12:08 »

Se normális flashback, se resi, merthát gondolom az is volt neki, hamár Tousennek megadták a lehetőséget... :/
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #8552 Dátum: 10 aug 19, 07:21:39 »

Esélye sem volt neki semmire, tehát Aizen nem árult el nekik mindent, de az érdekes hogy ő is kísérletezett egy hógolyóval. Ez megmagyarázza az elmésségét, ő is minden eshetőségre gondol, mint Urahara!

Ichi-nél meg érdekes, hogy a karjára van tekeredve a kardnak a lánca, ami kb. 10-20cm-es alapból! Várom mi lesz a folytatásban!
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #8553 Dátum: 10 aug 19, 14:00:42 »

Gin  Sír Sír
Ezt neee...
Pedig hogy szerettem őt Szomorú
Na, mindegy. R.I.P.
Bár eddig aki meghalt, annak szép halála volt. Mármint megelőzte valami "búcsúfejezet" szerűség. Vagy legalább búcsúoldalak.
De Gin? Mármint persze, most jöhetne egy visszaemlékezés, és nagy valószínűséggel az is fog jönni, csak nem Ginről, hanem Ichi belső harcáról.
>> Bár nem is tudom, miről lehetne még visszaemlékezni. Abból a pár pillanatképből, amit kaptunk, végül is megtudtuk a lényeget, hogy miért lett shinigami, meg minden, de na. Nekem valahogy "szebben" kellett volna ^^" Igazából nem tudom elmagyarázni, mire gondolok, de értitek, naxDDD
 (*oké, halkan bevallja, hogy még reménykedik benne, hogy Gin nem purcan ki, hanem valaki valahogy megmenti... de tényleg csak suttogva, hogy valaki meg ne hallja. Úgyhogy pppssssszt!*).

Kubonak valami Félkar-fétise van? Vagy mi?  Hmm? Nem igaz, hogy mindenkinek a kezét kell letépni/vágni/szaggatni...

Ichi tekintete meg tetszik. Nevet
A külsejével még nem foglalkozom, úgyis a kövi részekben látjuk majd igazán, hogy mi is van vele.

« Utoljára szerkesztve: 10 aug 19, 14:03:07 írta Nikol » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8554 Dátum: 10 aug 19, 14:13:19 »

A 415ösben is volt Ginről flashback ... Gin búcsúja meg Rangikuval volt teljes. Animében ez a 2fejezet 1 teljes rész lesz szóval nem kell aggódni ott nagyon effektív lesz majd!
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #8555 Dátum: 10 aug 19, 14:40:12 »

Őszintén szólva nem értek itt egyeseket.
Eddig mindenkinek azza volt a baja, hogy soha senki jó, nem hal meg, amikor pedig megtörténik már az a baj, hogy maghalt...

Ha van sapkája az a baj, ha meg nincs akkor az? Hümm-hümm
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #8556 Dátum: 10 aug 19, 15:51:41 »

Szerintem nem hal meg Gin...De ha meghalna akkor végre ez egy kerek egész halál volt. De sztem érdemes reménykedni.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #8557 Dátum: 10 aug 19, 17:37:18 »

Nem értem a mangaka logikáját, összesen ennyi a problémám. Rangiku nem halt meg, nyilván azért, hogy Gin jófiúként léphessen át a...aaaaa...mondanám, hogy túlvilágra, de már ott van. Gin egy érdekes karakter volt, de nem nagyon állt közel senkihez a gotei13-ból, így az elvesztése nemigazán sokkol senkit. Gin halála így amolyan "csepp a tengerben" effektus lesz. Megpróbálta, nem jött össze, megmurdált.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #8558 Dátum: 10 aug 19, 18:02:00 »

Hatalmas volt ez a fejezet, bár Gin kedvenc, de ha meghalt hát meghalt legalább felpörögnek az események Nevet. Ichi nagyon állatul néz ki várom a kövi fejezetet nagyon. Kíváncsi leszek Ichi idióta haverjaira akik ott vannak a közelben milyen pofát vágnak ha majd meglátják.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 19, 18:06:37 írta Train » Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #8559 Dátum: 10 aug 19, 18:39:36 »

Ugye Bankai által megváltozik az emberek ruházata ( Renji, Ichigo) Na és lehet , h ez a Bankai végső formája! Remélem, h Isshin is így néz majd ki Bankai-ban v. hasonlóan, hamár rokon kardok! Hümm-hümm
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8560 Dátum: 10 aug 19, 19:12:42 »

Nem feltétlen kell megváltoznia a ruhának szerintem. Szal nem vettem észre semmi újat Madaramen , se Kuchikin. Aztán lehet valami elkerülte a tekintetem.
(balli ment a link pmben és szívesen küldtem , de nem érdemlem meg , hogy itt a topicban és pmben is megköszönd ikszdé elvégre nem a világot mentettem meg ;P )
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 19, 19:21:31 írta Ishida » Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #8561 Dátum: 10 aug 19, 20:59:13 »

Nem automatikus a ruházat váltás, talán egy-kettőnél.

Akik értetlenkednek hogy értetlenkedünk Gin álomba szenderülése miatt, csak annyit, hogy van egy csomó már-már felesleges karakter, amelyik meg él és szuszog boldogan, ahonnan meg lehetett volna ritkítani.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8562 Dátum: 10 aug 19, 21:03:18 »

Csak engem zavar, hogy Aizen is kisérletezett hógolyóval?

Azért ennyire istennek már nem kéne lenni xD

Szegény Gin, én adnák neki egy flashbacket. Érdekel miért nem akarja, hogy Rangiku sirjon és hogy hogyan jött rá arra, hogy mi a gyengéje aizen kardjának.

Nah most ha ichigo leveri, sirógörcsöt kapok.
Naplózva







L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #8563 Dátum: 10 aug 19, 21:15:18 »

Renningan, készítem neked a 100as zsepit...

Várható volt, hogy ez kiderül, de szerintem nem nyúlta volna le, ha nem tudja miről is van szó, mivel nem egy gyp-s. Gint, viszont ha meg is menti valaki, sokat kell magyarázkodnia, szóval megvan rá az esély. De bejött a számításom vele kapcsolatban, és számomra ez a lényeg.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #8564 Dátum: 10 aug 19, 21:34:18 »

Arra gondolsz hogy ő a tégla? :DDD Lehet

Kösz, reménykedek, de nem hiszem hogy gin megmenekül, legfeljebb még annyit tudok elképzelni, hogy félholtan még oda ugrikmIchihez, és elnyög egy  "fogd meg a kardját" -t és ámmen neki.
Naplózva







Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!