24 júl 05, 02:39:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1589553 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4230 Dátum: 09 júl 10, 22:58:45 »

Fuhh, annyi mindenre akarok reagálni, nem is tudom,hol kezdjem...talán az elejénXD
De ettől függetlenül h. alapvetően nagy shinigami utálom azért amit csinál. Mindenkit feláldoz a saját céljaiért... Mindenkit átver.  De tehetséges...és okos....
De akit rühellek az Tousen az a álszent *mocskos a pofám* arra nem találok szavakar mennyire utálom...

Egyébként az a  fura h. én Aizent valamennyire tisztelem, nem gondolom ősgonosznak, csak hát a céljai hát nem éppen avgyok meggyőződve róla h. ha ő lenne a világ ura az jó lenne a világnak is...Na meg az nagyon rossz ahogyan ezta  hatalom átvételt meg akarja oldani és mindenkin átgázol aki az útjában van azt megöli gondolkodás nélkül...

De akit rühellek az Tousen az a álszent *mocskos a pofám* arra nem találok szavakar mennyire utálom...

Asthi: alapvetően egyetértek az aizennel kapcsolatos dolgaiddal... A kiemelt részekből az elsővel és a harmadikkal teljesen totálisan 100%-osan egyet értek, a másodikkal teljesen totálisan 100%-osan NEM.ikszdé  Szvsz aki ilyen eszközökkel szerez hatalmat, az inkább minél hamarabb szagolja alulról az ibolyát.
Amúgy még arra lennék kíváncsi, hogy Aizennek miért kell hatalom. Az oké, hogy megszerzi, de utána mire akarja használni?

Engem inkább az érdekelne, hogy a hülyegyereknek mekkora ereje van. Őt vajon ki fogja elintézni, és mennyire lesz nehéz dolga vele? Gondolkozik
gyalogbagoly:na igen... ez engemis érdekelne...  lehet, hogy azt mondják, mint Ukitake, hogy gyerekeket nem bántanak, és otthagyják, WW meg sírva visszavonul XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ha Tousen ereje nem növekedett, akkor nem lesz gond vele - bár most nincs itt Zaraki, hogy legyakja. Ukitake után Hülyeállat Zaraki a másik nagy kedvencem, de ő is egy barom, mert nem ölte meg azt az idiótát, mikor lett volna alkalma rá. Ördögi
Kenpachi egy külön fogalom... Az... az az ember kész. Szívesen látnám fightolni Tousennel:)

Asthi again: Tousen leverésére van egy Kensei tippem, elég morcos lehet rá.... smirksweat Tousen nem nagy szám, őt leverni sztem nem nehéz...Csak közben győzd elviselni az álszent dumáit az igazságról éés az igazság útjáról séa kevesebb vérről....Én arra lennék kiváncsi ki fog Ginnel harcolni. Gin egy zseni s ráadásul őt nem is nagyon ismerik a Vizardok...

Morci Kensei---> Döglött Tousen Ördögi  Ördögi Bárcsak, bárcsak...
Szerintem Tousen a filozofálgatást is támadádsra használja... pszichikai megterhelést jelent az ellenfélnek, nehéz,hogy  kibírja, ráadásul még fel is húzzák rajta magukat, és esztelenül kezdenek tombolni... Szerintem Tousenke direkt csináljaXD

Gin pedig... Ő számomra nem is tudom, hogy mondjam... Imádom, hogyha valamit nem kehet/ irtó nehéz kiismerni... Ennek a szempontnak Gin tökéleetesen megfelel, ezért szeretem annyira... Biztos vagyok benne, hogy egyszer meg fog halni, de remélem, előtte megtudjuk, valójában milyen ember is volt... tudni akarom, mire gondolt véges végig, hogy tényleg szívből tisztelte-e Aizent, meg minden ilyesmit... nekem ez létszükségletem...Nevet

Dancsa: Én csak reménykedem benne, hogy Aizen nem bűvészkedett semmit a Hógolyóval, mert az csak tovább rontaná a helyzetet... bár ha megkísérelne valamit, és közben a hógolyó megsemmisülne... mondjuk Aizennel együtt, az érdekes lenne...ikszdé
Nanao-chan már attól ki volt ütve hogy megérezte Yamabá reijatsuját... mit csinálna szerencsétlen Yama, X kapitány és Y Vaizard meg Z Arrancar ill. Espada mellett?(este van nem kezdek számolgatni ikszdé)

Hmm, én nagyon ritkán kedvelem a rosszfiúkat, a Narutóban pl. egyet se, de a Bleach ez alól nagyon erős kivételt képez... Imádom Gint, Grimmjowt, Ulquiorrát, Starkot is bírom, és Ggio Vegát is szerettem... Remek karakterek:)
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 10, 23:00:40 írta Nikolka17 » Naplózva

Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #4231 Dátum: 09 júl 10, 23:19:45 »

Nikolka17
Ginnel kapcsolatos álláspontodat osztom én is. Nekem olyan érzésem van vele kapcsolatban hog nem is annyira rosszfiú mint amilyennek látszik. Nála várok egy úgymond "Pálfordulatot" hacsak nem ez a dolog már megtörtént hiszen pl. ahogy Rangikutól elbúcsozott (még az SS saga végén) az nagyon furcsa volt legalábbis pozitív értelemben. Szóval titokban még reménykedem abban hogy Gin megjavul de csak titokban úgyhogy el ne mondjátok senkinek Mosolyog
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4232 Dátum: 09 júl 10, 23:26:14 »

Gin sohasem volt gonosz Nevet Nevet Nevet Én is kiváncsi vagyoka  sorsára de imádom a beszólásait meg a stílusát... Amit Rangikunak mondot annak az értelmét meg nehéz megállapítani mit akart vele mondani valójában...

Nah de talláltam egy ilyen infót az animékről:
229. Cry of the Soul? The Rug Shinigami is Born!
魂の叫び?ヅラ死神誕生!
Tamashii no sakebi? Zura shinigami tanjou!
Air date: 2009-07-21

230. A New Enemy! The Materialization of Zanpakutō
新たなる敵!斬魄刀実体化
Arata naru teki! Zanpakutō jittai-ka
Air date: 2009-07-28

231. Byakuya, Disappearing with the Cherry Blossoms
白哉、桜と共に消ゆ
Byakuya, sakura totomo ni shō yu
Air date: 2009-08-04

Szóvala  mostani fillerek tényleg Zanpakutosak lesznek Nevet Nevet Nevet mellette találtam egy kis SPOILERT is:
第230話 新たなる敵!斬魄刀実体化
Chapter 230: A new enemy! The materialization of the zanpakutos
瀞霊廷では、死神たちがそれぞれ平穏な毎日を過ごしていた。だがそんな折、
In the Seireitei, all the shinigamis went living its days in peace. But suddenly
死神たちに対して緊急招集がかけられる。白哉、恋次、日番谷、乱菊、
shinigamis receives an alert one from emergency. Byakuya, Renji, Hitsugaya, Rangiku,
.
雛森、吉良、一角、弓親、ルキアといった面々が集まった。ただならぬ
Hinamori, Kira, Ikkau, Yumichika, Rukia if congregates.
.
事態に戸惑う死神たちの前に、村正と名乗る妖しげな男が現れた。なんと
Muramasa makes with that all the zanpakutos he materialize and declares war.
.
村正はすべての斬魄刀を実体化させ、宣戦布告してきたのだった。そして、
While the shinigamis if prepare pra threat, a strange called man Muramasa appears
.
唯一の武器を失った死神たちに人間体となった斬魄刀たちが容赦なく襲い
E, zanpakutous in form human being attacks the shinigamis that had lost its only weapon.
かかる。こうして、斬魄刀と死神たちによる戦いの幕が切って落とされた。
Thus, the battle between the shinigamis and its zanpakutos starts.
---
記事の一部
One has left of the notice:
.
230話より必見!「斬魄刀異聞篇」!!斬魄刀が多数、実体化し、持ち主を襲い始めるのです!
Notice of the CAP. 230! Zanpakuto Ibun hen! They are some zanpakutos, if they materialize and they attack its owners!
.
阿部記之監督曰く「尸魂界という組織の一員である死神たちは、これまで大義のために戦ってきたわけですが、 今度はもっと内部の話なんですね。己の魂から生まれた斬魄刀が、人の形を成し、
向かってくる。つまり、自分自身とぶつかり合うということです。持ち主と
似ているかもしれないし、裏返しかもしれない…。
Commentaries of director Abe : The members of Soul Society, the shinigamis, had always fought for the side of justice, but of this time the fight is internal. One zanpakuto that it is born of its proper soul creates form human being and attacks. Summarizing, it is a battle against you yourselves. It can seem its owner, or to be total the opposite…
.
ある意味、究極の”キャラ物”として楽しんでいただければ。
I don't understand this
.
そしてこのシリーズの軸である、斬魄刀を束ねる”村正”という人物が、何を狙っているのか…」
And what it intends the center of the tram, Muramasa, the man who dominated zanpakutous
衝撃のオリジナルシリーズである!その前に更にオイシイ2本もチェック!
A surprising original arc! And plus a surprise!
特に、まさかの白哉の水着も「設定として作った」という阿部監督の言葉に、
Mainly, the bikini (!!??) of Byakuya also it will be original, for the commentaries of director Abe
.
アニメ界の景気対策は万全であります!
The protection against the crisis in the world you liven up of them is perfect! (it will be)

---

第231話 白哉、桜と共に消ゆ
Chapter 231: Byakuya, disappeared with the sakura flowers
.
虚退治をしていた一護は、なにやら不穏な気配が立ち込めていることに気が付く。
After defeating one hollow, Ichigo feels a presence strange.
.
そこには、瀕死の状態で現世に逃げ込んできたルキアがいた。
And he finds wounded Rukia, that had run away pro human world.
.
さらに、ルキアを追って穿界門から謎の女が現れる。その女はルキアと同じ斬魄刀で一護に斬りか かってきた。
An unknown woman appears of seikaimon pursuing Rukia. She attacks Ichigo with same one zanpakutou of the Rukia

ルキアは驚く一護に、自分の斬魄刀が実体化した姿こそがその女・袖白雪だと告げる。
Rukia says that this woman is the materialization of its zanpakutou.
.
そして、斬魄刀が突如実体化して反乱を起こしたことにより、瀞霊廷が壊滅状態に陥っていること を説明する。
E explains that it zanpakutou them to all if they had materialized and if they had rebelled, seireitei is in critical state.
ルキアは浦原商店で治療を受けながら、瀞霊廷の様子を見に行った夜一から白哉が行方不明であることを聞かさ れる。
Rukia is taken pra Urahara store, and had pra Yoruichi, before she going pra Seireitei pra to see things, that Byakuya disappeared.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4233 Dátum: 09 júl 11, 14:49:37 »

Gin rendkívülien egyenes ember ha megnézitek. Amit mutat az csak  a szívtelen és kemény oldala.
Nem gonosz igazából csak képes ölni ha kell szemrebbenés nélkül ha kell.  Ezt én nem nevezném gonoszságnak.  Viszont a barátság is fontos számára és nem bántotta Rangikut egyszer sem. Nem is nagyon akarta ,hogy belekeveredjen a dolgokba. Ezért volt mérges mikor összeütköztek.
Simán kiszabadíthatta volna magát Rangiku kezeiből ha akarta volna a menekülés előtt ,de nem.
Nem igazán félelemből vagy tiszteletből van Aizennel. Nincs más választása és valszeg volt egy pont ahol ő is csalódott a shinigamik rendszerében. Nem másítja meg a szavát és elég hideg,rideg,kiismerhetetlen  ember ,de sokkal jobban bírom ,mint Aizent.
Egy egyéniség nem úgy ,mint Aizen aki mindenkit lenéz  és az elmebeteg vigyorától már falra mászni.
Szerintem valamit Gin is tartogat még a tarsolyában ha szorulna a hurok. Mégis csak ő a Arrancar sereg parancsnoka és igen zseni. Aizen sem ismeri teljesen van egy olyan érzésem.
Kis kölök ként megölte a 3. legerősebb embert az osztagában (5. osztag) különösebb erőfeszítés nélkül és ezt a kis affért Aizen úgy simította el ,hogy betömte Ichimaru száját a 3rd seat rangal majd a hadnagyival "megajándékozta".
Az egyik  legérdekesebb karakter szerintem a Gin-é. + én még a célját szeretném megtudni ,mert tőle ezt még sosem halottam vagy mástól ,hogy ő mit akarna és ,hogy miért cselekszik úgy ahogy.
Tousent én is utálom ő egy kis barom. Neki is tudjuk a felfogását ez a Justice=igazság nevében teszi a dolgokat ahogy ő fogalmaz és ,mert anno a haverja meghalt. Inkább egy kis minion-ja Aizennek amúgy.
Aizen meg ugye a trónt akarja és a világuralmat. Nála sem tudunk egy dolgot. Nevezetesen azt ,hogy miért? Mi a kiváltó oka. Mert senki sem születik gonosznak valami behatásnak kellett lennie.
Én  nem szívesen találkoznék ezel a 3-al a sikátorba,éjjel bár kitudja,ha nem ellenség ként akkor jó van.  ikszdé
Ichimarutól valszeg lehet engem is kirázna hideg.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 11, 15:43:39 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Hidan-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 80


Hidan-kun


WWW
« Válasz #4234 Dátum: 09 júl 11, 18:36:50 »

Hát igen! Ez érdekes lesz! Mindenki kíváncsi hogy Gin valójában milyen! Bár nekem nem tetszik mint karakter mert az ember nem tudja hogy mikor vág komoly képet és mikor mosolyog Mosolyog
Hát Aizen és a kis csicskása Tousen nagy férgek. Amúgy van egy olyan érzésem hogy Urahara-san a Gargantaval foglalkozik míg a többiek harcolnak! Hisz ha sikerül kinyitnia akkor a többiek visszajöhetnek és máris megjött a Vizardok után az újabb erősítés.
Remélem tényleg így lessz
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4235 Dátum: 09 júl 11, 18:43:21 »

Akkor egyedül vagyok aki csípi Aizent is Gin mellett? Hmm?
Nekem nagyon bejön a karaktere meg a viselkedése, nagyon laza mintha semmi se érdekelné igazán, el se birom képzelni ordibálva vagy ilyesmi Pojén Volt egy ilyen op is, After Dark ahol Ichi ugrik rá ő pedig csak teázgat tovább...nagyon visszaadja a jellemét Nevet
Meg úgy egyébbként is én is úgy gondolom hogy a Bleachben sok szerethető karakter van a "rossz" oldalon is, ha nem lenne Lilyke választani se tudnék hogy melyiket csípem a legjobban közüllük Pojén De rajta kívül ott van még Stark, Aizen, Gin, Hali, Szayel, Findor, Ggio akik még sztem nagyon jól eltalált karik Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 11, 18:44:11 írta Den » Naplózva

Hidan-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 80


Hidan-kun


WWW
« Válasz #4236 Dátum: 09 júl 11, 19:00:44 »

Hát nekem is van olyan kedvenc karim aki a rossz oldalon van/volt..
Pl: Grimmjow, Ulquiora, de még Noitra is
Jók közül: Ichigo, Abarai, Urahara, Hisagi, Jinta, Ikkaku, Yoruichi
Vaizard: Shinji, Hiyori, és Kensei
Naplózva
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #4237 Dátum: 09 júl 11, 19:17:23 »

Ahh Nnoitrát én is naon kedveltem, jó karakter volt... Aizen jó karakter, az nagyon ütős volt amikor 1 ujjal megállítottta ichi bankai-át Ördögi
Naplózva
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4238 Dátum: 09 júl 11, 20:17:13 »

Engem a bleachben az nyűgöz le első sorban, hogy eszméletlen jó a karakter-felhozatal... Mármint minden szereplőben van valami, ami miatt kiemelkedik, nincs olyan, hogy beszélnek róla, és "az ki?"...

Aizent én eddig nem gyűlöltem... Olyan "tökéletes főgonosz" feelingje volt nálam, aztán a héten találtam egy AMV-t, amiben (naaagyon szép zenére) a TBTP részekből voltak összevágva jelenetek... És anynira előhozta azt, hogy ezek a szereplők mind boldogak voltak, nyugis életük volt, és Aizen ********* tervei miatt mindegyikük élete kiesett a régi kerékvágásból, és.... ááá, nehéz leírni, de az a lényeg, hogy AKKOR, mikor ezt megláttam, GYŰLÖLTEM MEG Aizent.

Öhm... Den, ahogy te állsz Lilyvel a Arrancaroknál, én úgy vagyok a teljes karakterhalomban Byakuyával... ha ő nem lenne, nem tudnám eldönteni, ki a kedvencem... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 11, 21:37:12 írta Nikolka17 » Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4239 Dátum: 09 júl 11, 20:24:53 »

Evel egyetértek, a Bleach tényleg nagyon szimpatikus karaktergárdával rendelkezik, valamint Kubo mindre szakít is időt.
Juj azt az amv-t nem nézném meg, sztem én is megutálnám, így is sokszor elképzeltem a fejembe egy hasonló amv-t ahogy Hiyoriék hülyéskednek  meg minden és egyszercsak bekavarnak.

Egyébbként nem piszkálás de sztem úgy akartad írni hogy Lily az arrancaroknál Mosolyog Vizardoknál Hiyori van aki nélkül nem tudnék a jók közül választani...habár kettejük között meg végképp nemtudok Pojén
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 12, 18:22:18 írta Den » Naplózva

Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Válasz #4240 Dátum: 09 júl 11, 21:36:50 »

váá, ne haragudj, csak egész nap úgymond szellemi munkát végeztem, és már le vagyok fáradva, javítom ^^

Igen, az amv-ben hasonló van, mint ahogy te elképzelted... átkozott Aizen. Szomorú
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4241 Dátum: 09 júl 11, 22:35:12 »

Tegnap óta annyi hsz jött, nincs kedvem leírni, kire válaszolok:
-Lehetetlen, hogy ne büvészkedne a hógolyóval, nem hiszem, hogy a hógolyó egy arancar-készítő eszköz lenne csupán.
- Én úgyérzem, tökmind1 mi Aizen indíttatása, aki csak úgy gyilkolgatni akar, az nem komplett karakter, elöbb utóbb földalatt lesz... Lehet, hogy nem történt vele semmi, szimplán kattant. (Aizennek, Tousennek, Ginnek mocskos a pofája**)
-Igazad van, Nanaonak tényleg nem sok esélye van ekkora reiatsurengetegben, viszont azzal nem érteket egyett, hogy erőttlen lenne, ha jól emlékszem a kapitány-meetingen nevezik ki a fukutaichoukat, nem szimplán Kyouraku kinevezi.
-Matsumotot tényleg nem tudja Gin bántani, lásd  semmi értelme nem volt, hogy visszavonuljon, amikor Hinamorit védte meg.
-Fürdőruhabemutatót nem csak bleachben lehetne csinálni, hanem Naruban isXD
-Én igazából a rosszak közül senkivel se találkoznék egy sötét sikátorban, nem lenne életbiztosítás.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Ver
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #4242 Dátum: 09 júl 12, 13:35:20 »

Én is nagyon bírom a Bleach szereplőgárdáját, egy rakat kedvencem van Nyelvesít
Sajnos én nem bírom elviselni Aizent, ha Aizen feltűnik nekem feláll a szőr a hátamon. Tousen szintúgy. De Gin király Nevet
Aizennek sajna nem tok megbocsájtani, mivel én teljesen Shinji-mániás vagyok, ő meg elárulta. De azért kapitány-hadnagyként nem voltak olyan rossz páros.  Kúl
Naplózva

"Like always, your fashion sense is hella' lackin'"
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4243 Dátum: 09 júl 12, 13:52:34 »

Mennyi mindent írtatok!
Nanao nem azért van Kyoraku mellett, mert a kapitánynak valamiféle bűntudata van, vagy sajnálja. Valamit csak tud, ha ő lehet az osztag második embere (a kivétel talán Yachiru, de azért ő is meredek volt, mikor nem akarta, hogy zavarják). Egyébként sem tudok olyan hadnagyot, aki megállna az öreg Yama előtt. Talán csak a saját hadnagya, de az sem valószínű. Meg hát Kyoraku jobban rá van kattanva, mint bármelyik másik nőneműre a környezetében. Nevet
Gin nem magától ölte meg a harmadik tisztet, hanem Aizen utasítására - így csináltak neki helyet az osztagban.
Aizen azt mondta, hogy aki egyszer látja a kardja különleges képességét, arra attól kezdve hatni fog, még akkor is, ha tisztában van ezzel. Tousen nem látta, ő azért segíti mert egy idióta - kiborító! Gin viszont talán a hatása alatt áll - megeshet, de én azért erősen kétlem. Bár az egy nagy csavar lenne. Azért valami jó tényleg van benne, mert Matsumoto-t nem akarta bántani - és nem bánta volna, ha vele megy. Úgy tűnik, ő az egyetlen ember, akivel szemben őszinték a megnyilvánulásai.
A háromból mindenképpen Tousen a legrosszabb, mert ő hülye.
Hirako tényleg király! Nevet
Naplózva
Ver
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #4244 Dátum: 09 júl 12, 14:27:07 »

Tousenben az a legrosszabb, hogy mindig jön ezzel a nagyobb jóért, meg békéért hülyeséggel. Nem tom,h ennyire hülye-e vagy nála így néz ki a világbéke, de engem teljesen kiakaszt ez az álszent duma. >.<#
Naplózva

"Like always, your fashion sense is hella' lackin'"
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!