24 szep 29, 23:12:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702780 alkalommal)
0 Felhasználó és 242 vendég van a témában
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4200 Dátum: 09 júl 10, 12:18:48 »

80 capterig ott fog feküdni a földön. ikszdé Nanao-chan az sincs ott pedig hadnagy.   Gondolkozik Isshinéket várom most már. Nevet Az ő szövege még ennél is elmebetegebb lesz szerintem  kacsint
1. VC is meglett nagy nehezen.   Nyugi pont ezért nem hal meg Ukitake ,mert csak simán hátba döfték. Legalább nincs most veszélybe leszámítva a sérülést azt meg csak stabilizálják valahogy.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 10, 12:20:02 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4201 Dátum: 09 júl 10, 12:21:21 »

Igen, tényleg belóg egy tincs, úgyhogy Kira. Gyanús, hogy Ukitake az új részben sehol nincs. Kyorakut is csípem, de ha választani kell a kettő között, akkor inkább ő adja be a kulcsot.  Ördögi Ha most tényleg átugrunk Hueco Világvégére, és nem derül ki, hogy a kedvenc kapitányom feldobta-e a talpát, akkor Kubo-lincselést hirdetek. Ördögi Egyébként szerintem Ukitake ne haljon hősi halált. Egyáltalán nem kéne neki bekrepálni! Ha mindenképpen ki akarunk húzni egy kapitányi szintű shinigamit, akkor legyen Kurotshuchi. Azt a perverz vadállatot úgyse sokan siratnák! Nevet
Az a gáz, hogy nem szimplán hátba döfték, mert a hülyegyerek átintegetett rajta. Tényleg juthatott volna rá legalább egy fél kocka. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 15, 00:59:57 írta gyalogbagoly » Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4202 Dátum: 09 júl 10, 12:24:02 »

Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 15, 00:59:40 írta gyalogbagoly » Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4203 Dátum: 09 júl 10, 12:26:53 »

Az hátba döfés csak WW-sen.  Ördögi Hát gyanús kissé ,lehet valaki elkapta zuhanás közbe ,most ,hogy mondod.  Gondolkozik Ezeknek egy doki kell. Gyógyító shinigami ,mert Kira ezt nem bírja sokáig és nem szeretném ,ha meghalna valamelyik is ezek közül aki fekszik.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 10, 12:28:17 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4204 Dátum: 09 júl 10, 12:30:18 »

Anou..., Abban egyetértünk, hogy ebből a harcból Ichi nem maradhat ki, nem? Szóval tuti HMezünk egyet, aztán Ichigo visszajön Karakurába. azalatt VV-ben(való világ) csak anny történik majd, hogy MEGSÉRTETTED A CSALÁDOMAT...!, szóval jön a tipikus akcióanime feeling, ki kit utál miért, aztán esetleg, mielött Ichi visszajön max még egy ilyen Gilliangyilkolós cucc..., esetleg egy ki baráti kardcsapkodás... az all out harc elött vissza kell, hogy jöjjön.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #4205 Dátum: 09 júl 10, 12:31:18 »

Ugyse fog belehalni. 1 kapitány sem hallt meg még idáig.akkor ő se fog. megháát biztos sok ukitake fan van és halálba idegeli őket. Ördögi Am Shinji is igen öreg. ha jól emléxem Kyoraku említi, h ő, Ukitake meg a 4. tájcsó 100 éve kapitányok. Szal Shinji nincs annyira lemaradva tőlük, mert elég önbizalommal teli igyhát régóta ott lehetett ő is... Nah meg Rose ő róla tudjuk mikor lett még kapitány. Amikor a 0. osztagról beszéltek az elött említi Shinji h ő 2-3 éve van ebbe a pocícióba. Meg ebbe a fejezetben, Kiderült h mindegyik kapitány szintű 1. Hiyori bankai-ra kiv leszek.Nevet // De a visszaemléleződ részben az ütötte fel a fejem, h amikor Aizen elbújt a( kardja segitségével) Shinji lehúzta az álcát... Szal ő immunis rá v mi? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 10, 12:31:50 írta Senpai » Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4206 Dátum: 09 júl 10, 12:36:30 »

Tényleg érdekes, hogy Hirako kezdettől fogva tudta, hogy Aizen egy kis genya. Gondolkozik
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4207 Dátum: 09 júl 10, 12:39:55 »

Ukitake sztem sem fog meghalni, de azért aggódom érte elvégre ő a kedvenc számomra... Érdekelne h. hogy van. De valszeg igen 60 részen keresztül nem fog feltűnni a  lapokon. Aztán majd ha jön Unohana rendbe szedi...Akkor majd mutatják. Végülis Rangikut sem nagyon mutatják nagyon azóta h. a fél testét elvesztette...Ha azt túl lehet élni akkor bármit...Kezd kicsit irreális lenni, több méteres zuhanás fél test elvesztés és átdöfés csak rutin gyógyítással megoldható...

 Egyébként nem fogta fel őket semmi. Yama csak utánuk kiálltott és úgyanúgy ahogy Kyouraku Ukitake is földbe csapódott. Láttuk az előző résznbél h.a  kardját markolva földön fekszik...Nah mindegy majd megtudjuk. Végülis jó látni Shinjit, Hiyorit, Lisát és azt is tudjuk h. Kyouraku tökéletesen jól van... Az ő bankaiját sztem még látni fogjuk...Ukitake bankaija mint már mondtam ötven évvela  nagy csata után a pipacsos mezőn az utolsó utáni fejezetben...

S az is biztos h. ide még jön Kurosaki... Meg jönnek még Uraharáék és Ishinnék. Szal még nem teljes a létszám Nevet

Azon gondolkoztam h. Nel vagy Grimmjow nem képes átjárót nyitni?



« Utoljára szerkesztve: 09 júl 10, 13:00:04 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4208 Dátum: 09 júl 10, 12:45:49 »

Remélem ,hogy valaki rendbe kaparja ennyit írtam ,mert elvérzik ez a banda addig. Kira meg ehhez kevés lesz. Képesek persze csak Grimmivel nem tudni mi van + leverték. Neliel meg most kis tipegő  ezért nem tud nyitni gargantat.
Nem ,Shijit követte Aizen csak nem a saját alakjában. A shikai-at használta és Shinji nem is sejtette. Aizenre figyelt ,de mást nem képzelt volna ,hogy követi. Shinji nem nyitotta meg a szívét neki ,ezért más utat keresett és bejött. Lebecsülte Aizent az volt az egyetlen hibája Shinjinek. Nem ő választotta Aizent hanem Aizen őt.
http://www.onemanga.com/Bleach/315.1/007/
http://www.onemanga.com/Bleach/315.1/008/
Aizen itt kijelenti ,hogy Shinjiék tökéletes kísérleti anyagok.  Pontosan
http://www.onemanga.com/Bleach/315.1/020/
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 10, 12:59:18 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4209 Dátum: 09 júl 10, 12:51:30 »

Elvérzéstől nem kell tartani átlag 15 liter vérük volt már akkor is pl. amikor Byakuya és Ichigo egymás ellen harcolt....Meg renjinek is annyi volt legalább. Az az érzésem h. a szerző nem igazán foglalkozik az orvosi dolgokkal...

Don Davido: valóban úgy pontos ahogy te írod......törlöm is a hülyeséget az előző hszemből... De azért abban igazam van h. Shinji vana  legközelebb hozzá h. képes legyen Aizent legyőzni....
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 10, 12:59:21 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4210 Dátum: 09 júl 10, 13:03:12 »

Engem nem zavar, hogy egy-egy szereplő (Ichigo, Zaraki stb.) két-három ember teljes vérmennyiségét elspricceli, mikor harcol. Nevet Csak nehogy pont most találja majd ki, hogy Ukitake 3 liter után meghal. Neeem
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4211 Dátum: 09 júl 10, 13:08:41 »

Aizen ellen 1v1-ben sztem is Shinjinek lenne a legtöbb esélye a jelen állás szerint.
A fejezet meg elég szűkösre lett véve de jópofa volt...remélem azért a vizard shikaiok nem így fognak előkerüli hogy mind a 8 egyszerre akárcsak a maszkok, vmi feelingje bízom benne hogy lesz a dolognak Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4212 Dátum: 09 júl 10, 13:20:44 »

sztem biztos h. nem egyszerre fopgja elsütni az összes poént... A bankaijokra meg még biztos írtó sokat kell várni, mert ha Kyouraku Ukitake és Yama sem kapja elő rögtön azt hiszema  Vizardok sem fogják...A harcokat biztos egyenként mutatják mint eddig is...Kezdjük előlről.. Nevet Nevet Nevet Jah meg végülis a Vizardoknál a Shikai felér egy Bankaijal hiszen maszk, cero + shikai az már több mint kapitányi színvonal...Szóval az espadához sztem bőven elég is...De most tarolni fognak...Együtt...
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 10, 13:26:23 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #4213 Dátum: 09 júl 10, 13:23:24 »

Modnjuk nekem egy all in stílusú egyszerre shikaiok nagyon bejövős lenne Nevet Nekem borzasztóan tetszene Nevet
Nekem már ez is rohadtul bejött,hgoy egyszerre fle a maszkokat.....
Naplózva
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #4214 Dátum: 09 júl 10, 13:25:09 »

Én még mindig úgy gondolom, hogy Aizennel csak Yama boldogul. Persze, nem tudjuk, hogy Hirako mit tud, és ő alapból is baromira rá van kattanva. Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!