24 szep 30, 07:15:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1704342 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #10305 Dátum: 11 szep 25, 17:35:26 »

Jelen pillanatban, mivel újra Shinigami, valószínűleg szerintem már nem kerülhetne SS-be, mert ugye a normál Shinigamik haláluk után SS környezetébe bomlanak. Ezt még azt hiszem Kaien magyarázta. Szóval nagy a valószínűsége, hogy Ichigonak nem nagyon kellene kipurcanni, mert akkor bokor formájában látnánk viszont.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Putir
Vendég
« Válasz #10306 Dátum: 11 szep 25, 19:45:33 »

és ha mondjuk a testébe van és megölik akkor beteleportál ss-be?
vagy akkor és szétbomlana?
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #10307 Dátum: 11 szep 25, 19:54:24 »

De ha nem halálistenként halna meg ,hanem emberként ,akkor elvileg lehetne hivatásos halálisten ,bár izgalmasabb lenne ha Hueco Mundoba kerülne.Mindenesetre kezdünk offolni.
Naplózva
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #10308 Dátum: 11 szep 26, 08:28:35 »

Miért most mi akadálya annak, hogy hivatásos halálisten legyen? Nem tudhatjuk, neme ez a másik ok amiért vissza adták az erejét. Már régebben írta valaki, mikor arról volt szó itt a fórumon, hogy a 3. 5. 9.osztag élére kerülte új kapitány. Akkor írtátok, hogy nem terem minden bokorban kapitány szintű Shinigami. Már pedig azt nem tagadhatja senki, hogy Kurosaki Ichigo kapitány szintű Shinigami. A logika szerint ezt ki kellene használni. Na meg az erő elvesztése és a vissza szerzése közötti élet vitele már nem hiszem, hogy össze egyeztethető a helyettes Shinigami léttel.  Pontosan
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #10309 Dátum: 11 szep 26, 12:06:15 »

Mégis hogy lehetne hivatásos halálisten ,amikor még él és az emberek világában létezik.Meg nem hiszem ,hogy Ichigot aki nem is végzett semmilyen shinigami akadémián ,nem ismeri a szokásokat semmit ,csak úgy felkérnék kapitánynak.
Naplózva
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #10310 Dátum: 11 szep 26, 12:13:52 »

Mégis hogy lehetne hivatásos halálisten ,amikor még él és az emberek világában létezik.Meg nem hiszem ,hogy Ichigot aki nem is végzett semmilyen shinigami akadémián ,nem ismeri a szokásokat semmit ,csak úgy felkérnék kapitánynak.


Miért Zaraki Kenpachi végzett bármilyen shinigami akadémián? Mégis kapitány.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10311 Dátum: 11 szep 26, 12:34:37 »

Miért akarna kapitány lenni Ichigo? Ő elsősorban ember és nem shinigami. A kapitányhoz váláshoz teljesíteni kell bizonyos követelményeket. Az egyik ilyen követelményt Kenpachi teljesítette. Az nincs leírva a követelmények között, hogy kötelező lenne elvégezni az akadémiát. Persze, ilyen szempontból Ichigo is lehetne kapitány, hogy kihívja valamelyiket és legyőzi. Neki viszont eszébe sincs egyenlőre így tenni mert ő emberként gondol elsősorban magára. Másrészt ő szereti a családját és a barátait. Így nemigen lenne ideje olyan dolgokkal foglalkoznia mint SS-ben intézni az osztagának feladatait és idehaza tanulni és védelmezni a családját és barátait. Az már más kérdés, hogy mi történne ha meghalna? Kerülhetne SS-be és akár HM-ba is. Sok példát láttunk már rá. Az sem biztos, hogy ha SS-be kerülne akkor lenne szellemi ereje és csak egy lézengő lélek lenne erő nélkül. Ez már csak talány számunkra, hogy mi lenne ha. Viszont előre vetíthet egy akármilyen folytatást is.

Szerintem az akadémia feladata, hogy összegyűjtse és alapszintű shinigami képzésbe (négy harcmodor) részesítse azokat a lelkeket akikben felébredt a szellemi erő. Ettől még, hogy valaki nem járt oda lehet valaki jó shinigami ha felismeri a saját erejét. A jobb képességű shinigamiknak állást ajánl SS míg a többi akadémián kiképzett shinigamit pedig különböző házakhoz, családokhoz, céhekhez, stb. kerülnek beosztásra. Tulajdonképpen mint a feudális Japánban történt csak ott nem volt akadémia.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 26, 12:49:13 írta rini67 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10312 Dátum: 11 szep 28, 15:54:57 »

Szegény ellenség eddig nem sok mindent tudót csinálni...
 Ördögi
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10313 Dátum: 11 szep 28, 17:38:11 »

Bleach 466 magyar a főoldalon!
Naplózva



 
Putir
Vendég
« Válasz #10314 Dátum: 11 szep 28, 17:49:54 »

megint egy semmit mondó rész:S
vártam volna valami ichi vs ginjo-t vagy egy kis byakuyát
Naplózva
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #10315 Dátum: 11 szep 28, 18:05:12 »

Igazából a rész lényege hogy -2Fullbringer  Nevet
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #10316 Dátum: 11 szep 28, 18:24:25 »

Ez egy nagyon jó rész volt Nevet én nem csak Ichigora vagyok kiványcsi de a többiekre is (egyedül Ikkakura nem smirksweat) egyébként ez a rész nagyon tetszett kicsit szívhez szóló és nekem többször elkellet olvasnom hogy mindent megértsek nagyon tetszik Kubonak az új műve ahogy ilyen jóra csinál egy karaktert nagyon tetszik és hogy pont Hitsugayaval hozta össze aki szintén árva... hát nagyon jó  Nevet nemtom fokozni tetszik most nagyon a bleach Pirul
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #10317 Dátum: 11 szep 28, 18:27:39 »

gondolom nekem azért nem tetszett mert nem szerettem hitsugayát meg ikkakut:D
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #10318 Dátum: 11 szep 28, 18:49:39 »

Jó volt látni, hogy Toushiro is fejlődött. Ha jól láttam, nem használt még shikait sem (legalábbis én sehol sem láttam a láncon csüngő félholdat), és úgy használta a kardjának a képességét. (Ha jól tudom, ezt eddig csak Yamamoto és Isshin előadásában láttuk). Ráadásul egy érintéssel fagyasztott.

A nagy kérdés viszont, hogy most vajon Yukio halálával feloldódik-e a privátszoba-rendszer, tehát amíg valaki meg nem hal, addig benn kell maradniuk. Ez a Riruka-Rukia párharc szempontjából a legérdekesebb talán (Riruka nem úgy tűnt, mintha nagyon harcolni akarna). Valószínű, hogy a következő fejezet róluk fog szólni, legalábbis részben. Szépen lassan fogynak a fullbringerek, és elérkezünk a Byakuyás és az Ichigo&Ishida vs. Ginjou harchoz is.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #10319 Dátum: 11 szep 28, 19:40:11 »

Ennél a Bountok is tovább húzták  ikszdé
Nekem ez erődemonstrációnak édes kevés volt Renji részéről szint úgy mint Kenpachi .
Nincs mihez viszonyítani a fullbringereket , alapból vesztett meccsnek véltem.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 28, 19:41:18 írta Banzai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 686 687 [688] 689 690 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!