24 máj 19, 14:34:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011419 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6660 Dátum: 16 jan 04, 10:02:10 »

Mindenesetre ha egy yonkou elbukik, onnantól lesz igazi káosz ugyanis az egyensúly amit a 3 yonkou tartott szertefoszlik és valszeg a kormány & tengerészet erre vár.

Fehérbajusz bukása azért nem hozott változást, mert a helyét töltötte be a Feketeszakáll.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 10:06:14 írta jasek89 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6661 Dátum: 16 jan 04, 10:17:38 »

Luffy nem vett el egyetlen területet sem Big Momtól egyenlőre. Csak mondta, hogy megpicsázza és reward ként elveszi majd a GYOJIN szigetet.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6662 Dátum: 16 jan 04, 10:53:33 »

Luffy nem vett el egyetlen területet sem Big Momtól egyenlőre. Csak mondta, hogy megpicsázza és reward ként elveszi majd a GYOJIN szigetet.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/651/19
Most előtte vagy utána a lényeg ugyanaz.Luffy első nagy területe GYOJIn sziget .
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/652/5
Itt peidg Jinbei  felbontotta a szerződést Big momal,tehát ez már Luffy szigete.Esetleg még Dressrosa vagy alabasta,de az inkább szövetség.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6663 Dátum: 16 jan 04, 11:57:02 »

Semmit nem bontott fel, csak beszélt róla. Nincs olyan információnk miszerint a kapcsolat köztük és a Gyojin sziget között megszakadt volna.
Amúgy láttad, hogy kitették a szalmakalapos zászlót? Nem. Szóval addig nincs miről beszélni.
Jinbei elment elintézni a magán ügyeit. Ami valszeg Big Momtól való függetlenedést jelenti. Addig nem csatlakozhat Luffyhoz, mert gondot okozna a szigetnek. Erre mondta neki Neptun, hogy túl sokat törődik a szigettel és inkább foglalkozzon magával.
Ergo Jinbei ezért nem csatlakozott és a Gyojin sziget is ezen okok miatt nem viseli a Mugiwara zászlót. Még egyszer mondom Luffy is azt mondta Maminak, hogy üljön a seggén az újvilágban megy és szétrúgja a seggét és kisajátítja a szigetet.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6664 Dátum: 16 jan 04, 13:17:28 »

Pontosan, szerintem egyértelműen Hiei-nek van igaza.

Nem egészen értek egyet Duuval. Az igaz,hogy egy idő után unalmas vagy egyeseknek idegesítő lehet ez az apróság. Csak azt nem kéne elfelejteni,hogy 1nap alatt nem tudnak  megváltozni. Mert nekünk kb fél évig vagy tovább tart végig olvasni,míg a történetben csak 1-2nap alatt zajlik le az esemény Persze megértem a gondjaitokat,csak sajnos nem ilyen egyszerű.

Persze, nem azt mondtam, hogy meg kellett volna változniuk Nevet Hanem csak annyit, hogy túl sokszor lett ellőve ugyanaz a poén, ezért egy idő után már nemhogy vicces, de inkább irritáló.
Amúgy a tontattáknál én még nem is mondanám ezt Nevet Nekem bejött a hiszékenységük, tudtam rajta nevetni. De Oda már rengetegszer eljátszotta a fenti dolgot, nemcsak Dressrosán.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6665 Dátum: 16 jan 04, 17:49:38 »

ha már a fontosság lett szóbahozva a tontatták a szalmakalpos flotta egy divizióját képviselik a minkek viszont nem. sztem igaziból mindenkinek csak az első benyomás számít azt kész.  bye bye
 a yonkous kérdésben max tippelni lehet mert fehérbajuszon kívül más yonkou teljes bandáját nem láttuk. ma még shanksét de nekik meg az erejüket nem ismerjük. sztem amúgy csak akkor vesznek el a yonkouk területei ha erőszakkal elfoglalják és képesek a megtartására tehát mint egy hagyományos foglalás vagy ha meghal a yonkou pl láthattuk marineford után micsoda razzia volt fehérbajusz területein: aki kapja marja pl az egyik szigetet barnaszakáll támadta meg és utána mondta jinbe hogy feketeszakáll elfoglalta az összeset
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6666 Dátum: 16 jan 04, 18:52:50 »

Ha a flotta hivatalos részei nem is, de az 100%, hogy Luffyék szövetségesei lesznek a Minkek.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #6667 Dátum: 16 jan 06, 18:52:54 »

Nem lesz fejezet a héten.

http://onepiecepodcast.com/2016/01/06/one-piece-chapter-812-arrives-january-18th/
Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6668 Dátum: 16 jan 06, 19:36:40 »

Meg sem lepődök, Oda nemcsak a tempót vette vissza az utóbbi években, de az évben kiadott mangák számát is jelentősen lecsökkentette. Értem én h betegeskedik, meg van magánélete, de ha ez így halad akkor ki fogja befejezni az animet és mikor?
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #6669 Dátum: 16 jan 06, 19:42:17 »

Ez nem miatta van. Shounen Jump nem jelenik meg a héten. Mosolyog
Naplózva

Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6670 Dátum: 16 jan 06, 21:11:07 »

Semmit nem bontott fel, csak beszélt róla. Nincs olyan információnk miszerint a kapcsolat köztük és a Gyojin sziget között megszakadt volna.
Amúgy láttad, hogy kitették a szalmakalapos zászlót? Nem. Szóval addig nincs miről beszélni.
Jinbei elment elintézni a magán ügyeit. Ami valszeg Big Momtól való függetlenedést jelenti. Addig nem csatlakozhat Luffyhoz, mert gondot okozna a szigetnek. Erre mondta neki Neptun, hogy túl sokat törődik a szigettel és inkább foglalkozzon magával.
Ergo Jinbei ezért nem csatlakozott és a Gyojin sziget is ezen okok miatt nem viseli a Mugiwara zászlót. Még egyszer mondom Luffy is azt mondta Maminak, hogy üljön a seggén az újvilágban megy és szétrúgja a seggét és kisajátítja a szigetet.
Pontosan, szerintem egyértelműen Hiei-nek van igaza.
De azóta eltelt 2-3hét.Meg itt  http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/652/10 Jimbei mondtam,hogy most már tényleg ott kell hagynia Big Momot. A Dressrosa események után város újjáépült és a zászló már ott lebeg a szigeten szerintem.Jimbei csatlakozását valahol big Mom főbázisán várom.
Nem hiszem,hogy pont akkor kerül a szalmakalapos zászló,mikor Big mom laposra verték. Bár az igazi kérdés inkább az,hogy ki ellen fognak harcolni.Kaido vagy Big mom ellen.
Kid szövetségtől pedig nagyon elvárom,hogy egy Youkot megöljenek.
Persze, nem azt mondtam, hogy meg kellett volna változniuk Nevet Hanem csak annyit, hogy túl sokszor lett ellőve ugyanaz a poén, ezért egy idő után már nemhogy vicces, de inkább irritáló.
Amúgy a tontattáknál én még nem is mondanám ezt Nevet Nekem bejött a hiszékenységük, tudtam rajta nevetni. De Oda már rengetegszer eljátszotta a fenti dolgot, nemcsak Dressrosán.
Mindenkinek megvan a saját hagyománya Mosolyog .Nekem se a gyerekekel,se a törpökel nem volt gondom.
Megértelek Jon,csak ilyenkor jön az a kérdés,hogy ki tudja elviselni és ki nem Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 06, 21:13:23 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6671 Dátum: 16 jan 07, 02:54:08 »

Nem hiszem,hogy pont akkor kerül a szalmakalapos zászló,mikor Big mom laposra verték. Bár az igazi kérdés inkább az,hogy ki ellen fognak harcolni.Kaido vagy Big mom ellen.
Kid szövetségtől pedig nagyon elvárom,hogy egy Youkot megöljenek.

Luffy megmondta világosan, hogy mind a négyet le fogja verni, nem? Nevet Amúgy nem tudom. Én el tudtam volna képzelni, hogy az egyik yonkout megveri, a másik mellé áll/haverok lesznek, a harmadik meghal idő előtt (Shanks), a negyedik meg marad a végére (nyilvánvalóan Kurohige). De megismerve Kaidout és Big Mom-t, egyikük sem tűnik olyan embernek, akikkel Luffy össze tudna, vagy akarna haverkodni. De az meg elég extrémnek hangzik, hogy most kettőt is leverjen gyors egymás után. Majd meglátjuk, szerintem most már nyilvánvalóan Kaidou lesz az első számú célpont. Habár ki tudja mit csinál(t) Sanji Big Momékkal.

Kidéktől amúgy én is elvártam volna...ha nem Shankséket akarnák. Hatalmas csalódás lenne, ha ők kapnák el őket...bár elég nyilvánvaló, de legalábbis valószínű, hogy valaki meg kell verje/ölje Shankséket, hiszen Luffy nem fog harcolni velük, ez egészen valószínű, ráadásul mekkora plusz motivációt jelentene ez Luffynak. Mindenesetre ha valaki megveri Shankséket, akkor azt egyedül Feketeszakállékról tudom elképzelni, senki másról.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 07, 02:58:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6672 Dátum: 16 jan 07, 13:33:19 »

Én nem ragaszkodnék ennyire a Feketaszakáll vs Shanks felálláshoz. Jelenlegi állás szerint Luffy Kaidoval és Big Mammal is összecsaphatna. Viszont Kidék szálját úgy fejeztük be, hogy ott van az orruk előtt Kaido, amiből tuti lesz valami. Akkor Burgess ott van Dragonéknál és lehet most a Forradalmárok és Feketeszakállék között lesz valami csetepaté. Én a későbbiekben simán el tudnám képzelni, hogy a Világkormány és a Tengerészet kapja el Shanksékat. A tengerészet jelenlegi erejét nézve még talán képesek is lennének rá. Mosolyog


http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/811/10

Legelőször itt azt hittem, hogy nami a fegyverzet színével vonta be a botját. De visszanézve máshol is ilyen színe van a botnak szóval nem. Nyelvesít Azért nem lett volna rossz.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/811/14
Caesarnek mennyire új a helyzet. Nem mérget hanem orvosságot kever. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 09, 10:47:06 írta hagabi » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6673 Dátum: 16 jan 10, 03:34:00 »

Ez megmosolyogtatott, köszi a fordítónak, akár direkt volt, akár nem Nevet
"Miért gyűlöltök MINK-et ennyire? Mit értek el azzal, hogy lemészároltok MINK-et?... Tényleg...meg fogtok MINK-et menteni...?"
Mosolyog))
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6674 Dátum: 16 jan 12, 08:11:28 »

Csak most vettem észre hogy lett 811.rész, még az Óévben. Bocsánat.
Szóval: jó hogy van egy orvos karakter is.  Gondolkozik
Sanji eltűnésével pedig kezd alakulni valami.
 Ördögi  Kúl
Érdekes lehet még Luffy fogadkozása. Kaidou kissé erős lesz. Ráadásul ugye kinyírni se tudták.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 443 444 [445] 446 447 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!