24 jún 02, 12:09:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1020586 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #6675 Dátum: 16 jan 13, 22:28:11 »

Most ez a dolog, hogy Kaido halhatatlan ugye nem tudom mennyire biztos. Hiszen nem volt még kimondva, hogy az előző műtétgyümölcs használó tette-e rá a halhatatlanságot vagy csak azért ragadt rá a név mert annyira bitang erős. Viszont ha a gyümi képesség az oka akkor én eltudnék képzelni egy olyan szabályt, hogy egyszerre csak egy embert lehet felruházni ezzel a hatalommal, és akkor ha Law eltolja ezt a képességet életét feláldozva akkor Kaido már nem lesz halhatatlan.  Gondolkozik
De ez persze még rohadt messze van és mindannyian csak találgatunk de érdekes lenne. És valamikor biztos befog következni h law megfog halni emiatt csak ugye még nem tudni hogy mikor és hol.

Amire én nagyon várok az Kaido-nak a maradék kettő főtisztje. Vajon hogyan néznek ki?, ők is barbárok-e?, milyen képességeik személyiségük lesz nagyon várom már. Csak lassan annyi a szál amik nem tudom hol és mikor fognak össze érni. Fehérbajusz gyereke, Marko a főnix, Dragon vs Feketeszakáll nah nemfogom felsorolni az egészet várom a holnapi napot az biztos Mosolyog
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6676 Dátum: 16 jan 14, 08:56:05 »

Nem hiszem,hogy pont akkor kerül a szalmakalapos zászló,mikor Big mom laposra verték. Bár az igazi kérdés inkább az,hogy ki ellen fognak harcolni.Kaido vagy Big mom ellen.
Kid szövetségtől pedig nagyon elvárom,hogy egy Youkot megöljenek.

Luffy megmondta világosan, hogy mind a négyet le fogja verni, nem? Nevet Amúgy nem tudom. Én el tudtam volna képzelni, hogy az egyik yonkout megveri, a másik mellé áll/haverok lesznek, a harmadik meghal idő előtt (Shanks), a negyedik meg marad a végére (nyilvánvalóan Kurohige). De megismerve Kaidout és Big Mom-t, egyikük sem tűnik olyan embernek, akikkel Luffy össze tudna, vagy akarna haverkodni. De az meg elég extrémnek hangzik, hogy most kettőt is leverjen gyors egymás után. Majd meglátjuk, szerintem most már nyilvánvalóan Kaidou lesz az első számú célpont. Habár ki tudja mit csinál(t) Sanji Big Momékkal.Kidéktől amúgy én is elvártam volna...ha nem Shankséket akarnák. Hatalmas csalódás lenne, ha ők kapnák el őket...bár elég nyilvánvaló, de legalábbis valószínű, hogy valaki meg kell verje/ölje Shankséket, hiszen Luffy nem fog harcolni velük, ez egészen valószínű, ráadásul mekkora plusz motivációt jelentene ez Luffynak. Mindenesetre ha valaki megveri Shankséket, akkor azt egyedül Feketeszakállékról tudom elképzelni, senki másról.
Igen ezt mondtam,csak annyi időnk nincs.Most gondolj bele,nevetséges lenne ha csak Luffyék lennének az egyetlenek akik képesek legyőzni a Younkokat.Ez már tényleg túlzás lenne.Másik pedig 3-3-3év kellene a younkokra aztán késöbb még ott vannak az admirálisok,másik rossz generáció kalóz, kalózkirály és Gorosei elleni harc.Már nem tudom hol olvastam,de Op történetét már kb 63%tartunk.(kb)
Amikor itt Doflamingo kijeletete a http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/801/12 a 5shinobi háborút.Akkor már itt kijelentette Oda a manga végét.Ezeket a harcokat tudom elképzelni:
Gorosei vs Dragon(Dragon halál) .Shanks vs Baclbeard(Shanks halál),Big mom(Halál) vs kidék,Luffyék vs Kaido,Luffyék vs akainu stb.(??)
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6677 Dátum: 16 jan 14, 14:10:39 »

Hát szerintem nem ilyen egyszerű és lineáris lesz a sztori kimenetele. Abban biztos vagyok, hogy a végén egy hatalmas háború lesz (Marineford 2, ahogy Oda is mondta), és valószínű, hogy, ezt sok harc fogja megelőzni. A Feketeszakáll-Forradalmárok, meg a Luffy-Kaidou már erősen körvonalazódik, de eléggé bezavar az, hogy Luffyék Big Mommal is szemben állnak, meg hogy Kidék ugye most belebotlottak Kaidoba.
De ennek egyelőre nem sok értelme van. Majd meglátjuk.
És azért, hogy Doffynak ez a mondata már a manga végét jelzi, azért az erős túlzás Nevet Reális lehet az a 60-65%. De akkor még mindig nagyon messze van a manga vége Nevet Mind fejezetszámban, mind történésekben.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 14:12:45 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #6678 Dátum: 16 jan 14, 14:28:47 »

Itt az új rész:

http://www.mangareader.net/one-piece/812

Szépen tisztul a kép, hogy mi is történt. Viszont Capone vérdíja remélem csak elírás, vagy félre fordítás. Ez már nevetséges összeg.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6679 Dátum: 16 jan 14, 14:38:02 »

Biztos, hogy nem 3 billió Nevet Valószínűleg 300 millió.
És a fejezethez meg....fúúúúúúúha Nevet Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Nem lehet olyan erős ez a Capone, mint amilyennek tűnik...mert hogy rohadt erősnek tűnik így egyenlőre Nevet És milyen lehet Big Mom, ha egy ilyen ember simán besorolt hozzá.
Amúgy meg jó újra Sanjit látni. Az, hogy egy nemes családból származik, nem lepett meg, de nagyon örülök neki. És a reakciója is sokat mondó...gondolom nem véletlenül nem beszélt róla.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz....nagyon Nevet
És ezek után nem tudom elképzelni, hogy sokáig maradjanak. Hát most Oda felkeltette az érdeklődésem, az biztos Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 14:39:28 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6680 Dátum: 16 jan 14, 14:39:41 »

Nem volt rossz fejezet, de megint több kérdés merül fel mint amennyi választ kaptunk.

Szerencsétlen Pekomst nagyon megsajnáltam, Capone gyakorlatilag semmi ok nélkül lőtte szét, mert mint végül kiderült csak beszélni akartak Sanjiékkal.. Amúgy a vérdíján én is kiakadtam 3 billió.. Kid nem ért el ennyit és én Caponet gondoltam az egyik leggyengébbnek a legrosszabbak generációjából..

Amúgy ez az esküvős dolog érthetetlen. Akkor gondolom Sanjinak nem lesz epic háttértörténete, ha a családja hozzáadná Big Mom családjához. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz, de tudtam, hogy valami idiótaság fog kisülni belőle.  Hümm-hümm

Lesz még mit megmagyarázni, de az már csak a flashback után lesz. Én 1 max 2 fejezetre tippelem még a visszaemlékezést, bár nem hiszem, hogy a visszaemlékezésbe megtudunk erről valami fontos infót, szóval szerintem majd nemsoká ugrunk Sanjiékhoz, és remélem, hogy Luffyék is lassan elindulnak. Hülyeség lenne tovább maradni meg Kinemonékkal elhúzni az időt, mert Sanji tényleg nem tud visszamenni Zou-ra.

Sanji is eléggé meglepődött, főleg, hogy a Gyojin ívnél még azt se nagyon tudta, hogy ki az a Big Mom. Majd ha meglátja őt meg a jövendőbelijét..az jó kis poénos fejezet lesz smirksweat ikszdé Mondjuk így legalább nem fog Big Mom berágni, amikor kinyitja a tamatebakot.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 14:42:25 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6681 Dátum: 16 jan 14, 14:50:21 »

De hogy lőtték szét Pekomst? Ő golyóálló, már láttuk. Ha Capone minden embere mesteri hakihasználó, az pont akkora túlzás, mint az az összeg.
Am tuti az lesz a csattanó, hogy ez a Puding Rozi nem is rossz nő és Sanji tényleg belé szeret. Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6682 Dátum: 16 jan 14, 14:54:03 »

Csak a teknős páncélja golyóálló. Itt meg nem változott át.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6683 Dátum: 16 jan 14, 14:54:40 »

Kairosekiről beszélt Bege. Gondolom őt is azzal lőtték hátba. Így érthető az egész. A spoiler többé kevésbé pontos volt. Bár pár név eltért.
Lehet Sanji tudja ki az és ezért szökött megXD Valami rusnyaság. Bár amit te írtál viccesebb lenne. Igen 300 milla a vérdíja elírták.
Ceasarral csak a baj van:D Viszont a szíve még lehet Zoun van, ha Sanji odaadta valakinek.
Igazából most kiderül milyen ember Linlin. Ha pofán bassza Caponet, mert bántotta as társát még lehet remény.

Dani meglátása kézenfekvőbb így vagy úgy semmi meglepő nincs ebben.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 14:58:12 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6684 Dátum: 16 jan 14, 15:01:47 »

Meglepett hogy Pekomsot szétlőtte.De ez az One piece szóval nem halt meg.A vérdíj az pedig 300 000 000 csak elírták. Kíváncsi vagyok mi lesz ezzel az esküvővel Nevet
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6685 Dátum: 16 jan 14, 15:05:52 »

Hehe, sanji megtalálja idő előtt allblue-t!  Nekem tetszett, és ilyen is rég volt.

Luffyék mennek majd megmenteni, de ő majd könyörög hogy hadd házasodjon.   Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6686 Dátum: 16 jan 14, 15:16:51 »

nem lehet hogy az a háromszemű csaj az akihez hozzá akarják adni? tudjátok aki ott ült big mommal amikor bobbin leadta a jelentést. így kiesett a szemem amúgy a három milliárdon és gondoltam hogy elírták. érdekes fejezet volt. Gondolkozik
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6687 Dátum: 16 jan 14, 15:25:46 »

Nekem is a háromszemű nő ugrott be elsőnek. Oda nem mutogat ennyire senkit véletlenül és egy random csicska biztos nem fog egy trónon üldögélni, ráadásul háttal a kalózúrnőnek. Eddig azt hittem, hogy az adott sziget hercegnője, de ja, most szerintem is ő az ara.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6688 Dátum: 16 jan 14, 16:18:16 »

Szerintem már most beírhatjuk Ceasart a Szalmakalapos csapatba.Itt szinte egyértelművé vált.Vagy csak nekem van Frankys feelingem?Komolyan mondom Franky óta nem örültem ennyire embernek de még előtte se.

A fejezet is nagyon jó volt kíváncsi vagyok mi lesz Pekoms kicsit meglepett de összességében jó fejezet volt.

Ami viszont bassza a csőrömet az az, hogy Namiékat csak az nem ejti foglyul aki nem akarja.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #6689 Dátum: 16 jan 14, 16:19:40 »

Miből gondolod, hogy egyértelművé vált?
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!