24 máj 19, 17:15:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011554 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6645 Dátum: 15 dec 29, 21:42:35 »

jah amúgy mindenkinek boldog karcsit utóag  Nevet

remélem a másik ember akit pekoms említett hogy elegek lesznek ketten, nem is tamago és nem is capone hanem egy eddig ismeretlen tisztje big momnak  Ördögi sztetek bepo meg pekoms is ugyanúgy tudja csípőből nyomni az electrot vagy azért kell hozzá egy fajta edzés is hogy használni tudják. illetve volt egy a fehérbajusz szövetséges kalózok között az volt a neve hogy McGuy és a beceneve az hogy vilámmkardú, és a minkekéhez hasonló technikát használt a kardján. sztetek járt a minkeknél és megtanulta? vagy teljesen más dolog lehet az?
 Gondolkozik
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6646 Dátum: 15 dec 29, 21:45:17 »

Tamago a másik, mert láttuk őt, mikor lerázták a hajót Sanjiék. Mcgay gyerekről meg kiderül, ha eljön az ideje, addig mi is csak feltételezni tudjuk.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6647 Dátum: 15 dec 30, 01:17:53 »

Sokatmondó, hogy ennyire nem véleményezitek az új fejezetet.
Vagy csak sok volt a bejgli? Mosolyog

Én is csodálkoztam. Szintén nem voltam net közelben, csak mobilról, de nem is értettem, hogy miért nem kommentálja senki a fejezetet.

Mert amúgy szerintem továbbra is ugyanolyan érdekes, mint volt. Egy barátom úgy olvassa a mangát, hogy kicsit lemaradt, mert heti tempóval nem tudja követni, na és most, hogy behozta a fejezeteket, ő is szinte el volt ájulva tőle, hogy mennyire érdekes sziget.
Az biztos, hogy az időugrás óta a legérdekesebb, legpörgőbb és legígéretesebb sziget.
Persze ez szubjektív, de na, számomra meg mindenképpen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6648 Dátum: 15 dec 30, 07:09:21 »

Azt már egy fél éve tudjuk, hogy mivel nem szerepeltek Sanjiék egy évig majdnem, így bazi hosszú visszaemlékezésre lehet számítani. Én momenntán nem csípem a visszaemlékezéseket, mert az aktuális cselekvés még lassabban halad. Na most, eddig sem volt csúcssebességű.

A pozitív része a dolognak szálak káosza az Új világban. Ez a 2 Yonko közötti ugrálás, mint ellenfél eléggé megcsavarja a dolgokat Nevet. A Minkek semmilyen hatással nincsennek rám. Olyan "szürkének" érzem az egészet.  Újra megkaptuk az "idegesítő tömeget" (Lásd pl: Punk hazard gyerekek, Gyojin sziget lakosai a tér körül, Dressrosa törpék)

Majd ha a visszaemlékezés véget ér és végre Luffy dönt, onnantól érdekessé válik.
Naplózva
DenTeK
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #6649 Dátum: 15 dec 30, 09:38:23 »

Holnap Várható Manga?

Nincs meg a minimális négy szó.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 30, 09:59:24 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Dobj a farkasok közé, és zárd be az ajtót én csak attól félek,hogy a farkasoknak bajuk esik, és Amikor eszedbe jut az, hogy aligátorverembe dobsz, jusson eszedbe az is, hogy kivagyok éhezve.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6650 Dátum: 15 dec 30, 10:06:14 »

Most én se figyeltem, de lehet pont bele estünk a 4. hétbe mikor nem lesz One piece. Nem tudom.

Ha visszaemlékezés lesz az olyan lesz, mint a Sabos, ami számomra kifejezetten élvezetes volt. Annak ellenére, hogy nem kedveltem Ace-t.
Itt pedig a Minkeket nem lehet összehasonlítani a többséggel. Harcoltak becsülettel és tehetetlenek is csak a méreg miatt lettek. Nincsenek és nem is voltak ráutalva senkire.
Egyébként nem lepődnék meg, ha Big Momékkal való szövetség itt indulna virágzásnak. Pekoms szülőfaluját mentették meg. Ez már jó kiinduló pont.

Mi lesz, akkor, ha Luffy legyőzi az egyik Yonkout és nem öli meg?Nevet Onnantól öt Yonkou lesz?ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 30, 10:07:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6651 Dátum: 15 dec 30, 11:04:44 »

Gondolom megfosztja a területeitől, és ő válik az uralkodóvá azokon a helyeken. Még akkor is ha Ő nem akar az lenni...
De ha mindegyiket egyedül győzi le akkor raftel előtt, megválasztják kalózkirálynak 

Amúgy nevet váltanának, Gokoura vagy ilyesmi Faceg
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6652 Dátum: 15 dec 30, 11:26:50 »

Azt már egy fél éve tudjuk, hogy mivel nem szerepeltek Sanjiék egy évig majdnem, így bazi hosszú visszaemlékezésre lehet számítani. Én momenntán nem csípem a visszaemlékezéseket, mert az aktuális cselekvés még lassabban halad. Na most, eddig sem volt csúcssebességű.

A pozitív része a dolognak szálak káosza az Új világban. Ez a 2 Yonko közötti ugrálás, mint ellenfél eléggé megcsavarja a dolgokat Nevet. A Minkek semmilyen hatással nincsennek rám. Olyan "szürkének" érzem az egészet.  Újra megkaptuk az "idegesítő tömeget" (Lásd pl: Punk hazard gyerekek, Gyojin sziget lakosai a tér körül, Dressrosa törpék)

Majd ha a visszaemlékezés véget ér és végre Luffy dönt, onnantól érdekessé válik.

Nem hiszem, hogy hosszú visszaemlékezés jön. Miért jönne? Már majdnem utolérte a visszaemlékezés a jelent. Már csak annyit kell megtudnunk, hogy Sanji miért ment el, és hova. Aztán gondolom váltunk Sanjira (legalábbis remélem), és őt fogjuk látni egy darabig.
Zoun max annyiban bonyolódhat a helyzet, hogy megérkeznek Kinemonék, ill. ha az a majom Raizou. De még akkor is, meg tudjuk, hogy mi van Sanjival, és szerintem Luffyék mennek is tovább. Kétlem, hogy békésen ücsörögnének ha Sanji veszélyben van (márpedig...úgy tűnik). Aztán válthatunk Sanjira, amíg Luffyék utaznak.
Na mindegy, szóval én kétlem, hogy hosszú visszaemlékezés lesz.

És azt nem mondod komolyan, hogy a minkek idegesítő tömeg? Nevet Oké, megértem, ha valakiknek nem jönnek be, na de nehogy már az irritáló és tehetetlen gyerekekhez, vagy a nem tehetetlen, de irritáló törpékhez hasonlítsuk őket...Most verték (volna) le az egyik Yonkou főtisztjét Nevet
És a két vezér még fontos is lesz, úgy tűnik.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6653 Dátum: 15 dec 30, 13:48:04 »

a törpék se voltak teljesen tehetetlenek, csak elég erősek sem. mansherryvel tartották sakkban őket, és egy fotnos tússzal eléggé meglehet bénítani az embereket. ne értsetek félre énis rühelltem őket de abszolút nem egyenlőek a punk hazardi gyerekekkel akik csak arra voltak jó hogy oda nemcsak viccből rajzol nagy csöcsöket naminak meg tashiginek hanem mert anyáskodóak, illetve hogy caesar egy utolsó genny.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6654 Dátum: 15 dec 30, 13:52:15 »

Törpcsillákkal sem lett volna gond ha nem lettek volna ennyire hiszékenyek, mert ők sem voltak gyengék.

NAgy gondban lesz aki unja a minkeket is, ugyanis erről szól a One piece, ez egy kaland anime, nemcsak harcról fog szólni. Oda részletesen befogja mutatni az új helyeket, az új lakókat, akit ez nem érdekel hát... rossz anime-t választott.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 30, 13:56:15 írta jasek89 » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6655 Dátum: 16 jan 02, 02:42:01 »

Az "idegesítő tömeg" nálam nem erő alapon mérendő. Szimplán akiket fesoroltam, 254 milliószor ismétlik meg ugyan azt a klisét. Ezért idegesítőek.


Szerk:  Pl ha az egész arcon keresztül nyalogatni fogják Luffyékat az idegesítő lesz. 1-2x még jó poén, de folyamatosan nem.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 02, 20:38:52 írta Duuu » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6656 Dátum: 16 jan 02, 12:07:13 »

Ámen!
Sosem értettem, hogy miért attól szerethető egy karakter, hogy mennyire erős.
A kreatív jellem, és az igényes külső sem utolsó szempont.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6657 Dátum: 16 jan 03, 19:05:56 »

Nálam inkább az a fontos, azt hiszem, hogy a szerepük ne lényegtelen időhúzás legyen, hanem egy fontos szálhoz kapcsolódjon, ezzel...súlyt adva a karaktereknek.
Márpedig a minkek nagyon fontosnak tűnnek.
Amellett, hogy szerintem nagyon érdekes karakterek, ha mindentől eltekintünk, akkor is. Az viszont igaz, hogy a poénokat Oda gyakran túltolja, és így ami eredetileg vicces volt, az már nem lesz az. Ez a nyalogatás nekem elsőre sem volt az, de nem is érdekel nagyon, Odanak fétise, hogy minden karakternek legyen valami defektje. Viszont pl. a tontattáknál, a hiszékenység nagyon vicces volt elsőre, aztán ahogy haladtunk előre, egyre inkább úgy vált idegesítővé.
Szóval ja, igazad van Duuu.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6658 Dátum: 16 jan 03, 23:15:19 »

Visszakanyarodva arra a kérdésre h mi történhet akkor ha valaki legyőzi a yonkou t de nem öli meg.

Sztem a legyőzöttet hivatalosan már nem fogják yonkou nak tekinteni, hanem azt aki legyőzte, vagyis luffy az egyik yonkou lehet ha legyőzi Kaidout.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6659 Dátum: 16 jan 04, 09:49:35 »

Szerk:Búékot kacsint
Ez a nyalogatás nekem elsőre sem volt az, de nem is érdekel nagyon, Odanak fétise, hogy minden karakternek legyen valami defektje. Viszont pl. a tontattáknál, a hiszékenység nagyon vicces volt elsőre, aztán ahogy haladtunk előre, egyre inkább úgy vált idegesítővé.
Nem egészen értek egyet Duuval. Az igaz,hogy egy idő után unalmas vagy egyeseknek idegesítő lehet ez az apróság. Csak azt nem kéne elfelejteni,hogy 1nap alatt nem tudnak  megváltozni. Mert nekünk kb fél évig vagy tovább tart végig olvasni,míg a történetben csak 1-2nap alatt zajlik le az esemény Persze megértem a gondjaitokat,csak sajnos nem ilyen egyszerű.
Wanda pedig egy kutya,aki ismeri a kutyákat,az megérti,hogy miért oda vissza nyalogatja az embereket,főleg azokat akiket szeretnek.
Visszakanyarodva arra a kérdésre h mi történhet akkor ha valaki legyőzi a yonkou t de nem öli meg.
Sztem a legyőzöttet hivatalosan már nem fogják yonkou nak tekinteni, hanem azt aki legyőzte, vagyis luffy az egyik yonkou lehet ha legyőzi Kaidout.
Luffy már ellopott egy területet Big mom elől. Szerintem ha valakit legyőznek,az még nem azt jelenti,hogy övé az a terület.
Ilyenkor 2lehetőség van .Az egyik,hogy felszabadítják a területeket és semlegesek maradnak .Másik pedig szövetségesek lesznek az új vezetőjüknek. Mivel Luffyról beszélünk,akkor valami hasonló történhet mint a Halemberek szigetén(Hiei ne ölj meg)
Harmadik pedig Luffy  kalózkirály akar lenni  Nevet  .
Max annyit mondanak róla,hogy legyőztek egy Youkot.  Ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 09:58:39 írta Dungeon Lord » Naplózva
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!