24 máj 29, 00:44:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018281 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6555 Dátum: 15 dec 15, 22:13:30 »

Hát egyáltalán nem értek egyet. Mindig úgy értelmeztem Mihawk és Shanks kapcsolatát, hogy Shanks a kardforgatóképességeivel rivalizál vele, de amúgy nem veti be a teljes erejét. Persze ki tudja, de nehezen tudom elképzelni, hogy Mihawk leverjen egy Yonkout. A tisztjét igen, de magát a yonkout... Ha Doffy admirális szinten volt, akkor Mihawk simán lehet erősebb. De egy Yonkou magasan az admirálisok szintje fölött van.
A három admirális szerintem most, Fujitora megismerése után sokkal fényesebb, mint előtte, és a harmadikat még mindig nem láttuk. Ahogy mondta is valaki, az admirálisok 1v1-ben valszeg levernék a tiszteket, azonban egy Yonkou ellen még hárman is megszenvednének. Nem hiszem, hogy van olyan kalózcsapat, amelyiknek egy maga lenne esélye a tengerészet ellen, úgy, ahogy két éve sem volt Fehérbajuszéknak. Szóval szerintem ugyanolyan fényesek, mint voltak. Csak annyi a különbség, hogy most jóval több admirális-majdnem admirális szintű embereket ismertünk meg, ráadásul nagyon rövid időn belül. De ettől függetlenül, a kalózok megosztottsága miatt a tengerészet ugyanúgy hatalom, mint eddig. Ha két Yonkou összefogna (ami ugye eleve lehetetlen) esélyük sem lenne, de ezt eddig is tudtuk.

És amúgy nagyon remélem én is, hogy most, hogy Sanji távol van a csapattól, megkapja a maga rivaldafényét. Mert az lehetséges, hogy bizonyos szigeteken bizonyos karakterek legyenek a középpontban (pl. Robin volt anno, ugye), de az, hogy ne Luffy verje le a főbosst, azt nem tudom elképzelni, és őszintén, engem ez nemhogy nem zavar, hanem szerintem ez a One Piece egyik alapja. Persze lehetne sokkal jobban variálni a szálakat, és néha akár Luffy is hagyhatná másokra a főbosst, de csak akkor, ha nincsenek reménytelen, vagy nagyon veszélyes helyzetben. Mert ha igen, akkor Luffynak kell az élre állni, és megvédenie a többieket. Erről szól a történet.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 15, 22:14:23 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6556 Dátum: 15 dec 15, 22:55:41 »

Az a baj, hogy az a Shirohige már haldoklott mire oda ment. Fénykorában valószínűleg megette volna az egész tengerészetet. A három admirálisnak momentuma nem lett volna ellene. Fujitora nekem is erősnek tűnik, de egy fecske nem csinál nyarat.
Nekem gyengének tűnik a tengerészet önmagában.
Szóval kíváncsian várom, hogy akarja az egyensúlyt megőrizni Oda. Ahogy jönnek az erősebbnél erősebb emberek úgy lesz egyre hitelét vesztettebb a tengerészet. Ezt mindenképp el kell kerülnie.
Úgy pedig nem fog menni, ha megalázza a Smoker kaliberű tengerészeket.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6557 Dátum: 15 dec 16, 03:54:08 »

Egyébként szerintem Mihawknak nincs vérdíja. Ő szimplán erős ellenfeleket keresett, amikor a Grand Line-ra jött, függetlenül attól, hogy tengerész kalóz vagy fejvadász. Shanks-al is így akadhatott össze, és legendás párbajaik voltak.

  A shichibukai posztot is ezért fogadta el, hgoy hátha talál méltó ellenfelet. Az más kérdés, hogy "kötelezettséggel" is jár a poszt, de alapjában véve nagy a mozgástere és úgy él ahogy akar.  Marinfordban, is van egy olyasfajta szövege, amikor Shirogigére suhint egyett, hogy látni akarja a különbséget erőben. Az, hogy erősebb e egy admirálisnál? Azt mondom, hogy simán. Erősebb e egy Yonko-nál? Nem. Viszont fel tudja venni a harcot velük. Nem mondom, hgoy nyer, de közel ott van.

Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6558 Dátum: 15 dec 16, 07:48:22 »

Azt se felejtsük el, h Mihawk egyik legerősebb csapását hárította Fehérbajusz egyik tisztje Jozu, akkor valszeg Fehérbajusznak fél kéz is elég lett volna ahogy Aoikiji ellen is.
Sztem amíg nem láttunk, vagy nem tudtunk meg többet Shanks vs Mihawk harcából, addig kár lenne következtetéseket levonni, még azt sem tudjuk Shanks mire képes. Ha tippelnem kéne én Mihawkot valahol Marco szintje körül raknám, de semmiképp sem egy yonkou szintre.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6559 Dátum: 15 dec 16, 10:41:48 »

Add hozzá, hogy Jozu egy tank volt.Mihawk úgy harcolt Shirohige tisztjei ellen, hogy közben volt ideje narrálni Luffyt ikszdé Megizzasztana egy Yonkot és több tisztel is fel tudná venni a versenyt.

Régóta mondom én is, hogy a legnagyobb baj a OP-el az egy sablonra felhúzott arcok, ahogy írtátok simán megléphetne más dolgokat Oda.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6560 Dátum: 15 dec 16, 11:15:38 »

Jack nem lehet probléma Zoronak. Ráadásul nem illik hozzá. Méretben inkább Chopper és Franky esete, akik a leendő kalózkirályt szolgálják.

Nem értem ezt a logikát. Ott volt Pica is, mégsem Chopper vagy Franky ment ellene.
Azért nézzük már meg Chopper eddigi összes ellenségét. Sosem kapott hú de nagy ellenfeleket. Oda meg nem a drasztikus változtatásairól híres. Ha ő eddig a Mugiwara csapat egyik legaljának avanzsálta Choppert, az is fog maradni. Nem hogy egy aktuális főbossnak menjen neki. (Mert bizony most ebben az ívben Jack az.)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6561 Dátum: 15 dec 16, 11:38:11 »

Pica kardorgató volt vagy akart lenni csak elcseszett lett szegény, ahogy a time skip óta minden ellenfél. Az összeset legyújthatta volna bármelyik Mugiwara. ez alól talán Mingo kivétel, de ő is egy kis sz*r kupac volt.
Bár szerintem Oda is rájött erre és végre elkezdi izgalmassá tenni újra a One Piecet ez az Saga legalább is masszívan ezt sejteti.
Usopp eddig szintén hátul volt, jelengleg a harmadik legnagyobb bountyval rendelkezik akkor miről is beszélsz? Nem mellesleg ki veszi fel Chopper hatalmas méretével a versenyt, ha nem valami baszott nagy Zoan. Elfelejted, Dani, hogy az Új világban vagyunk már ahol Drake kaliberű embernek be kellett csicskulnia Kaidouhoz. Altengernagy volt a tengerészetnél a time skip előtt, ha jól emlékszem. Azóta erősebb lett és még nem is garantált, hogy a legerősebb embereinek egyike.
Ilyen ellenfelek várnak Luffyékra. Amúgy had idézzem Sanji szavait van, amit megtudsz tenni én viszont nem és van, amit én tudok megtenni és te nem.
Sanji kikapott Kalifától Nami legyőzte. Egész biztos, hogy nem is egy ellenfél lesz, akivel mondjuk Franky, Sanji, Zoro nem bír el, de Usopp igen.
Nem véletlen képviselnek különböző stílusokat.

Egyébként kövezzetek meg, de én vagyok az egyetlen akinek felcsillant a szeme a time skip óta először? Na jó Mingonál is volt izgalom, de sajnos pofára esés lett belőle, mert sose gondoltam volna, hogy képes ilyen gyökereket maga mellé szedni. Bár igazából őt szedték oda Trébólék.  Eddig egy lagymatag valamit követtünk hétről hétre, de most újra érzem, hogy valami izzik a mangában.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 16, 12:01:38 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6562 Dátum: 15 dec 16, 14:06:38 »

Tényleg jelen van a régi feeling, de ezt egyenlőre nem annak tudom be, hogy hű de jól kezdődik ez az új arc hanem annak, hogy 2 év után megszabadultunk egy olyan arc-tól amibe már mindenki belefásult és a vérfrissítés már önmagában hoz egy feelinget, hogy ez elvész-e, az fog ezen az arc-on múlni  Pontosan

Szerintem Jack ellen ne a top3 menjen.El tudom képzelni amit Hiei írt bár akkor Choppernak jöhetett volna egy kis felvezetés és Gyojinéknál eléggé ki lett herélve az óriás forma.Meglátjuk.

Amitől még mindig félek az az, hogy Zoro hamarabb kapja majd meg az ellenfelét mint Luffy a sajátját aki Jack lesz és csak akkor fogja leverni kis híján életét vesztve amikor már negyedszerre megy neki és ötször újramászta az elefántot (vagy az adott helyszínt, csúcsról mindig visszaesnek az aljára minden arcban.. ) ezalatt persze Zoronak értelmetlenül húzni kell a harcát, hogy mire fel van vezetve a tényleg végső főboss harc akkor tudja 1 hitelje az ellenfelét, pedig már megtehette volna az első percen.

Ez sajnos eddig kb mindenhol jelen volt és félek ettől megint.Ha ez nem így lesz nálam már befutó ez az arc.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6563 Dátum: 15 dec 16, 14:44:25 »

Megint egy viták fogok nyitni,de az admirálos erő kapcsán még mindig nem fogok egyetérteni. Annyira bírom,hogy Luffyékat istenítik és a többi legrosszabb generációs tagokat pedig lenézik. Még mindig abban reménykedek,hogy Kid csapata majd  Big Momot intézik el és Blackbeard pedig Shankset ölné meg.Admirális kapcsán csak annyit nyilatkozok,hogy eddig csak Akainu vette komolyan a harcot. És ott a legerősebb kalóz csapat tisztjeit egymás után legyőzte és úgy,hogy a legerősebb kalóz ütését túlélte!.Se Kizaru,se Fujitora és az új admirális nem kéne lenézni. Mert eddig csak játszadoztak. Ha az admirálisok nem lennének nagyágyúk,akkor a shichibukai csapat se szolgálná a tengerészetet.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 16, 14:46:11 írta Dungeon Lord » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6564 Dátum: 15 dec 16, 16:25:46 »

Usopp eddig szintén hátul volt, jelengleg a harmadik legnagyobb bountyval rendelkezik akkor miről is beszélsz?

Ez azért nagyon rossz példa, mert Usopp egyáltalán nem az ereje miatt kapott ekkora vérdíjat. De szerintem ezt te is jól tudod. Erőileg ugyanazon helyen van, mint mindig is volt.

Mondjatok egyetlen egy olyan ívet, amiben nem Luffy, hanem egy másik szalmakalapos verte le a főmuftit.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6565 Dátum: 15 dec 16, 18:01:16 »

Mondjatok egyetlen egy olyan ívet, amiben nem Luffy, hanem egy másik szalmakalapos verte le a főmuftit.
Ott van pl marineford arc. Ott Luffy nem a fő boss ellen harcolt +Ace megmentése  szintén sikertelen volt.
Impel Down arc ahol Magellan ellen nem egyedül harcolt.
+  2éves edzés,ahol mindenkinek megvolt a fő ellenfele .Sanjinak Ivan,Zorronak Mihawk és Frankynak egy nap Kuma ellen fog megküzdeni. Igaz apróságok,de voltak olyan jelenetek.

Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6566 Dátum: 15 dec 16, 18:18:55 »

Nem ighazán volt, de ez eddig is tudtuk. Viszont azért, mert valahol eddig nem esett, hó az nem jelenti azt, hogy nem is fog. Még ha kevés is rá az esély meg van.
Értelmes harcuk se nagyon volt évek óta ígys az erejüket se lehet behatárolni. Usoppnak mert húzni egy váratlant, szóval bizakodó vagyok. Az erő sorrendnek egyébként se értem mi köze ahhoz, hogy ki harcol egy adott arc "bossával". Ha Nami letudja győzni nem mindegy, hogy Zoro erősebb? Buggy is boss még se ő a legerősebb a legénységben. Meg azt se mondtam, hogy Chopper most fogja leverni Jacket. Ha Oda helyében lennék nyilván a gyengébbeket hagynám utoljára  a szigeteket és kezdeném Sanjival vagy Zoroval.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6567 Dátum: 15 dec 16, 18:44:05 »

Mondjatok egyetlen egy olyan ívet, amiben nem Luffy, hanem egy másik szalmakalapos verte le a főmuftit.
Ott van pl marineford arc. Ott Luffy nem a fő boss ellen harcolt +Ace megmentése  szintén sikertelen volt.

Direkt kiemeltem, hogy szalmakalapost mondjatok, mert tudtam, hogy valaki felhozza Marinefordot. Nevet

Hiei:
Az a baj, hogy sajnos Oda iszonyúan földhözragadt, és mindent séma szerint csinál. Mániája, hogy 10-ből 9 ívben ugyanazok a párhuzamok peregjenek le. Az a felállás biztosan sosem fog megtörni, hogy:
Luffyé az aktuális főgenya, és Zoroé a második legerősebb ember.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6568 Dátum: 15 dec 16, 18:51:03 »

Igen sajnos ez valószínűleg tényleg így lesz és ez lesz a One Piece legnagyobb veszte. Sajnos egyre unalmasabbak lesznek a sagák, ha ez így marad.
Viszont akkor is optimista vagyok és hiszek a csodában.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #6569 Dátum: 15 dec 16, 23:48:17 »

Azért nem annyira szörnyű a helyzet. Szerintem Jacket még Luffy fogja leverni. Azt mondták, hogy a három csapásként ismertek egyike (valószínűleg a legerősebb). Szóval ha Kaidóra kerül majd a sor akkor Sanji és Zoro feladata lesz elintézni a másik kettőt.
A történet szerint pedig még hátra van Elbaf (Usopp), Wano (Zoro), Vegapunk (Franky). Továbbá remélhetőleg még ebben az arcban többet megtudunk Sanjiról.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!