24 máj 19, 13:56:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6330 Dátum: 15 okt 29, 20:23:24 »

Ha jól rémlik nekem Law és Kid kalózok együtt vertek le egy Pacifistát; tehát kb egyforma erősek voltak ketten mint a Mugiwarák (és nem voltak a halálukon...)
Erősödhettek annyit mint Kidék, azért mert nem váltottak szerkót  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
DenTeK
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #6331 Dátum: 15 okt 31, 12:11:14 »

Érdekes fejezet volt,tetszik a helység kíváncsi vagyok erre a jackra milyen erős lehet? Vajon erősebb mint a Doflamingo?
Sanjiék Tényleg meg haltak?(mondjuk ez butaság) Brook tuti halott de ő már régóta Nevet
Naplózva

Dobj a farkasok közé, és zárd be az ajtót én csak attól félek,hogy a farkasoknak bajuk esik, és Amikor eszedbe jut az, hogy aligátorverembe dobsz, jusson eszedbe az is, hogy kivagyok éhezve.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6332 Dátum: 15 okt 31, 15:25:31 »

Én vagyok az egyetlen, akit eddig nem nyűgözött le Zou?
Okés, a sziget maga totál király. De ez a cselekmény egyelőre nagyon lagymatag. Tudom, még csak 1-2 fejezet óta kezdődött a sztori. De például annak idején Punk Hazard az első pillanattól kezdve érdekes volt. (Bármennyire is lesüppedt a végére.)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #6333 Dátum: 15 okt 31, 15:44:43 »

Azt se hittem, hogy megéljük mikor Zoro vélekedik pozitívan Sanjiról  Nevet
Naplózva

Mr. Prince
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6334 Dátum: 15 okt 31, 17:26:20 »

A hely maga feelinges. A cselekmény az nem sok van és elképzelésem sincs mit akarunk itt, de kaland szagot szimatolok. Punk hazard nem tetszett. Semmi nem volt benne, ami miatt újra akarnám nézni. Az animében még lehet nem is láttam végig azt az arcotxD
Ez a helyérdekesebb, de nem szeretnék egy hosszú komplikált cselekményt. Most egy könnyed szösszenet esne jól.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 31, 17:27:29 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #6335 Dátum: 15 okt 31, 20:50:37 »

Azt se hittem, hogy megéljük mikor Zoro vélekedik pozitívan Sanjiról  Nevet
Ez fordítva is megtörtént már. Nevet (bal felső képkocka) http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/687/5

Egyébként örülök, hogy itt is van speciális képessége az itt lakóknak. Ez az elektromos izé. Nevet pl. geppo, tekkai, soru a cp9 től meg a hasshoken Sai-tól nekem nagyon bejött. Szerintem király lenne, ha több szalmakalapos sajátítana el ilyeneket, mint Luffy a sorut, Sanji meg a geppot. Ezek a haki és a gyümölcsképesség mellett adnak egy szép színt a shounennek.
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #6336 Dátum: 15 nov 01, 11:28:10 »

Így van, pont ez a jelenet jutott eszembe, és ezért is örültem, hogy most Zoro produkált hasonló megnyilvánulást Nevet
Naplózva

Mr. Prince
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6337 Dátum: 15 nov 04, 09:39:39 »

Úgy tűnik erre a válaszra még várnunk kell egy kicsit. Nem akarok regényt írni arról, hogy mit gondolok. Bizton állítom, hogy nem győztek meg az érveid Dungeon Lord, és nem is fognak. Ha esetleg pár év múlva fény derül erre, akkor majd megbeszéljük. Mosolyog
Most kíváncsivá tettél Duu Mosolyog .Ha lesz időd,akkor leírod az elméletedet ide vagy prívátban?Mert elméletileg lehetetlen lenne.

Én vagyok az egyetlen, akit eddig nem nyűgözött le Zou?
Nem vagy egyedül.Mert én jobban örültem volna,ha Sanji,Nami,Brook,Chopper kap egy külön arcot.
Ussop nagy vérdíja nekem se tetszik.Hogy miért?Ez miatt:http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/740/21Ussop még mindig egy gyáva féreg .Az animében nagyon felidegesített,hogy megint majdnem cserben hagyta a csapatát. Odára most nagyon haragszok.Remélem egy nap Sanjinak nagyobb vérdíja lesz mint Zorronak.
Ja és itt http://www.mangahen.com/One_Piece_Chapter_List/805/15/ jót kacagók.Szegény Sanji  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 04, 09:46:30 írta Dungeon Lord » Naplózva
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6338 Dátum: 15 nov 04, 14:10:41 »


Remélem egy nap Sanjinak nagyobb vérdíja lesz mint Zorronak.


Usopp vérdíjja után már bármi lehet  Mosolyog
Naplózva
strack89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #6339 Dátum: 15 nov 05, 07:19:05 »

http://www.mangamint.com/one-piece-806
Naplózva
DenTeK
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #6340 Dátum: 15 nov 05, 09:07:59 »

Na most már kezdek aggódni Sajni miatt lehetséges lenne ,hogy Jack magával vitte?
Naplózva

Dobj a farkasok közé, és zárd be az ajtót én csak attól félek,hogy a farkasoknak bajuk esik, és Amikor eszedbe jut az, hogy aligátorverembe dobsz, jusson eszedbe az is, hogy kivagyok éhezve.
strack89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #6341 Dátum: 15 nov 05, 09:15:18 »

Szinte biztos, majd most kiderülhet Sanji múltja meg hogy miért kell élve elfogni
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6342 Dátum: 15 nov 05, 09:17:44 »

Sztem meg állattá változott Sanji... Nevet
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6343 Dátum: 15 nov 05, 10:39:00 »

Oh te jó ég de nagyon király fejezet volt. Nevet

Már maga a borítókép is elég érdekes.
http://mangafox.me/manga/one_piece/vTBD/c806/1.html
Ott van egy szőke kisgyerek Dadan kezében. A bal alsó sarokban pedig a csávó fején ott van Sabo kalapja. Nevet Na itt vajon mi történt?

Rettenetesen kíváncsi vagyok ki lehet ez a Jack. Tényleg nagyon brutális lehet, ha elsüllyesztette két hadihajót miközben Fujitora, Sengoku meg Tsuru is ott voltak. Viszont nem teljesen értettem. Most azt írták az újságban, hogy meghalt, de a kutya Nami szerint még életben van?

Ami pedig a legfontosabb az Sanji. Már akkor éreztem, hogy baj van amikor Nami úgy Luffy nyakába ugrott, de az utolsó kép meg is győzött róla. Pedig mikor legutoljára láttuk Sanjit még teljesen oké volt. Szerintem nem halt meg, de az bőven lehetséges, hogy elvitték/elrabolták. Sőt ha maga Jack vitte el akkor nem kevés esély van arra, hogy már a tengerészet kezében van.

Alig bírok magammal. Nagyon kíváncsi vagyok a következő fejezetre! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 05, 10:39:56 írta hagabi » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6344 Dátum: 15 nov 05, 11:16:00 »

Én is azt tartom valószínűnek, hogy elrabolták. Ha állattá változott volna, és emiatt van ez a nagy felhajtás, az baromi nagy trollkodás lenne Oda-mestertől. Ha viszont nagy múlttal bír a családja, nemesi esetleg égi sárkány, és elvitték Mariejoa-ra például, akkor megértem az utolsó panelen Namit, mivel onnan szinte lehetetlen kiszabadítani.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!