24 máj 19, 15:50:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011514 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6180 Dátum: 15 szep 30, 22:33:02 »

Lvneel királysághoz amúgy kapcsolható Sanji: tudjuk, hogy Montblanc Norland onnan származik. A Mont Blanc egy franciaországi hegy. Sanji támadásai franciául vannak. Simán elképzelhető, hogy egy onnan származó herceg.
De... amúgy az sem kizárt, hogy ennek a Gorousei tagnak a gyermeke:

Erre gondoltam én is.Remélem igaz lesz.
Azt kizártnak tartom, hogy Égi Sárkány kölke lenne, az viszont egyáltalán nem kizárt, hogy herceg. Az Égi Sárkány fattya azért kuka szerintem, mert most kaptunk egy hasonlót Doflamingo személyében, és Odára nem jellemző, hogy két nagyon hasonló dolgot talál ki, és főleg nem az, hogy egymás utáni arc-ban süti el mindkettőt. Úgyhogy, az Égi Sárkány szerintem kiesett.
Már régóta voltak olyan elméletek,hogy Doflamingo és Sanji nagyon hasonlítanak. Attól,hogy 1x el volt játszva az még nem jelent semmit se. Azonban a Gorousei elméletnek jobban örülnék..Legalább egy darabig nem kell az olvasnom,hogy Zorro erősebb Sanjinál -.- .
Az animére ne alapozzunk Bartolomeo hajója se így nézett ki, ha jól emlékszem. Ezzel arra célzok, hogy az animések nem tudhatták, hogy Odának célja lesz még vele.
Viszont nem hiszem, hogy olyan lenne a szemöldöke a mangában, de maga a kép érdekes és Sanji reakciója is érdekes.
Érdekes elmélet volt az elején,de így többször átolvasva nem hiszem,hogy van köze Sanjihoz. Sanji arckifejezése inkább sajnálat volt,mert egy szép lány meghalt. Ha netán tényleg fontos lett volna a kép,akkor nem így oldották volna meg és nem hagyta volna ott a képet. Tehát ez az elmélet bukta. Ha netán tévedek,akkor elnézést.
Másik pedig Bartolomeo hajója lehet,hogy több is volt neki. Mert Luffynak is 3 vagy pontosabban 2hajója van. Talán Bartolomeo  már réges rég kalóz volt,mielőtt Luffy fangörcsös lett. Az tudom elképzelni,hogy a 2év ezelőtti hírek után csinált egy új Luffys hajót és azzal ment kaladozni Luffyék után. Harmadjára pedig,bárki,bárkimor csinálhat egy új hajót Mosolyog.
Tehát az nem anime baki kacsint
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6181 Dátum: 15 okt 01, 06:12:13 »

Azért, mert a kép át volt döfve nem biztos, hogy a nő is le lett bökve. Egyáltalán nem biztos, hogy a hajón volt, akkor. Nekem is van egy kép a az asztalomon a barátnőmről. Ha eltöröm véletlen attól a nőm még egyben marad...
Amúgy a gorosei elmélet azért is lenne jobb, mert így lenne a csapatban valakinek onnan egy konkrét ellenfele, ami miatt harcolni akarnak majd velük. Feltéve, ha Sanji miatta menekült el. A nő komplexusa miatta és hogy nem üt meg nőt gondolom látta, hogy az anyját rendszeresen idomítják.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 07:09:02 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6182 Dátum: 15 okt 01, 06:49:08 »

Még nem gondolnám, hogy Sanji annak a Gorosei tagnak lenne a gyereke. Anno Doflamingonál is ezt gondolták, amíg ki nem derült, hogy ki az apja. Bár valóban érdekes lenne ez a kimenetel.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 06:49:50 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #6183 Dátum: 15 okt 01, 06:59:31 »

http://www.mangamint.com/one-piece-802?page=0 Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6184 Dátum: 15 okt 01, 07:10:37 »

Hát nem örülök ennek a fejezetnek. Kár Shirohigét megalázni egy ilyen nyomorék gyerekkel. A nő mondjuk tuti nem az anyjaXD Annál többre tartom Fehérbajuszt.
A sziget meg érdekes. Remélem kiderül valami Zoan használó és valójában ember. Kaidou embere:D
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 07:11:47 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #6185 Dátum: 15 okt 01, 07:46:03 »

Ecsém... a fejezet első fele ritka nagy g***iség volt. Így elbánni  Shirohige emlékével, ez több mint ocsmányság -.-" Elsőnek azt hittem, hogy  Shirohige hullájából lett építve valami Kuma 2.0 féleség... még az is jobb lett volna ennél...
Ami meg a legszomorúbb az egészben, hogy biztos szerepelni fognak még egy párszor mert az a förmedvény shichibukai... undorító.

Nem is értem miért kell egy ilyne torzszülöttet erőltetni mikor ott van még 5-6 azonkívül, ennél még Boa Hancoc, vagy ne adj isten Mihawk is értelmesebb választás lett volna.

Öszintén ebben a fejezetben egy valami tetszett. Mikor Law Istennek hívta Usoppot, ez a vérdíj meg a titulus tényleg jó poén forrás Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 07:53:38 írta TrieDoX » Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
kodoktukre
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6186 Dátum: 15 okt 01, 08:15:49 »

Sziasztok! Szerintem az a nyomi biztos hogy nem Shirohige fia, csak  az anyja bemesélte neki.  Ha az lett volna, a Tengerészet már rég tudott volna róla.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6187 Dátum: 15 okt 01, 08:38:53 »

Szerintem se lehet a fia, hogy néz már ki? Pojén
Mondjuk érdekes ereje lehet ha így öli a kalózokat...
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6188 Dátum: 15 okt 01, 09:16:13 »

Sztem a fia, csakhát amilyen retardált anyja van (már ha tényleg az anyja), így "csak" félig félig sikerült a gyerek, de még így is elég pusztító ereje lehet. Viszont akkor nagyot csalódtam Fehérbajuszban h egy ilyen idióta nővel kavart, nem tudom Oda mit akar ebből kihozni, mert ez a "sérült" gyerek már nem ellenfél Luffy-nak.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6189 Dátum: 15 okt 01, 10:36:39 »

Tényleg kicsit gázos fejezet volt. Az elején örültem, hogy láttuk Kizarut és mivel a tengerészeti főhadiszálláson volt, így bíztam benne, hogy előjön a 3. admirális vagy a 7. Shichibukai. Hát az egyik végül bejött, de ez nagyon gyászos volt. Miért tett be egy ilyen idiótát Shichibukai-nak? Most kaptunk kb. egy Moria 2.0-t... Nem akarom elhinni, hogy ő Shirohige fia és remélem, hogy még nem találkozik Luffyékkal. Az lenne a legjobb ha Marcoékkal futna össze.

A fejezet második fele viszont tetszett. Kellett már egy kis újdonság a szigetekkel kapcsolatban is, hisz ez már az Újvilág.  Nevet

Az azért nem semmi, hogy egy hét telt el és még mindig nem mutatta se Sanjiékat, se Kidéket. A fejezet végén nem volt kiírva, hogy szünet lenne, pedig ha jól emlékszem pont most lenne majd 1 hét szünet, de ezután a fejezet után ne is legyen.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 10:37:31 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6190 Dátum: 15 okt 01, 11:38:12 »

Háh! Mondtam én, hogy egy új karakter lesz a 7. Shichibukai. Egyébként én is amellett vagyok, hogy tuti nem az igazi fia Fehérbajusznak. Az anyja bemutatása után pláne. Nála nagyon kilóg a lóláb.

Mellesleg ezen a képen az ott tényleg az új Shichi volt, és nem pedig Buggy haja. Pojén
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/801/10

Bartolomeoék megint hozták a kötelezőt. "Nincs navigátorunk. Ha gáz van, mindig hazatelefonálunk." ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #6191 Dátum: 15 okt 01, 12:28:36 »

Mikor először megláttam az új shichibukait, azt hittem Kizaru szó szerint értette a "flesh and bones" kifejezést, és a csávó valahogy zombi módra magára varratta Shirohige földi maradványait. Ez már egy kicsit morbid lett volna Nevet Összességében Edward kicsit csalódás számomra. Egy nagydarab izomagy, aki a mama kénye-kedve szerint táncol.  Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a vénasszony motivációja, hogy ennyire kiakarja irtatni Shirohige valamennyi egykori alárendeltjét. De hogy valószínűleg az ő ötlete folytán lett shichibukai a fiúból, az tuti biztos. Nagyon rafkósnak tűnik a nyanya.

Zou viszont nagyon tetszett. Valahogyan a Korongvilág regényeket juttatta eszembe a sziget. Csak ott egy teknős hátán álló két elefánt tartja vállán a világot Mosolyog 
Naplózva
Vangorf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6192 Dátum: 15 okt 01, 12:47:34 »

Szerintem az új Shichibukai nem Shirohige vérszerinti gyereke.Szerintem csak a földi maradványokat felhasználva tett szert az erejére.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6193 Dátum: 15 okt 01, 12:53:05 »

Persze hogy nem a gyereke Mosolyog majd pont Sirohige nem foglalkozott volna a gyerekével aki az utolso hajó sikálót is a fiának hívta Nevet az viszont elég durva ha tényleg kiásták a holttestet.... : O

Kaidou ugy is Sirohigerol beszélt valami majd adnak egymásnak foleg ha Luffyek is megérkeznek oda 😈
Naplózva
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6194 Dátum: 15 okt 01, 14:18:25 »

Nem a gyereke szerintem se. Nagy hülyeség lenne. De félek hogy az one pieceben bármi lehet Nevet De mint már mondták Whitebeard törődne a gyerekével.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!