24 máj 19, 17:10:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011553 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6075 Dátum: 15 szep 16, 18:33:28 »

Még a poénok ellenére is ez egy pofátlan időhúzás volt Odától.

Szerintem teljesen egyértelmű volt, hogy megalakult ez a szövetség, gondolni lehetett rá, hogy Luffy az elején nem akarja elfogadni, de ettől biztos volt. Még jó, hogy Luffy lefújta, hogy apaként tekintsenek rá, el se tudtam volna képzelni, hogy ezek úgy hívják majd, hogy "Öreg" vagy "Apa"  smirksweat ikszdé

Fujitora most nagyot nőtt a szememben, ez az "ajándék" hatalmas volt.  Nevet

Végül a buli az nagyon nagy volt.

Bellamy eltűnése nekem már kicsit gyanús.  Gondolkozik
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6076 Dátum: 15 szep 16, 18:36:48 »

Szerintem mérvadó az életkor is. Hiába volt valamikor csúcs a maga idejében ha évek elteltével már nem csinál olyan dolgokat amelyeket fénykorában. Rayleight éppen jó példa erre. Biztosan nagy vérdíjjal rendelkezett és most mégis alapjában "nyugodtan" éli az életét. Nincs utána hajtóvadászat és egyéb hülyeségek. Ha véletlenül elkapják akkor így járt eset. Don CHinjao is hasonló eset mióta beverték a fejét. Addig nagy szám volt de azon a ponton megállt a fejlődése vérdíj fronton. Most meg már túl idős lesz ő is ahhoz, hogy újra felemelkedjen. Szépen "elvegetál" mint Rayleight.  
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6077 Dátum: 15 szep 16, 18:46:35 »

Rayleigh más tészta, nem is róla volt szó.
Csak a karakter jelleme miatt? Mind a ketten megöregedtek. Rayleigh kevésbé lett gyenge, mert ő "más tészta"? Irreálisnak tűnik hogy az egyik karakter csúnyán kifejezve "több erőt veszít" mint a másik az öregedés áltál.
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6078 Dátum: 15 szep 16, 18:48:48 »

Szerintem számít a kor így 70-év fölött,de nem sokat.Max annyit,hogy gyorsabban fárad és kevesebb az erő tartaléka.

{jasek89:Én Rayleight-t fénykorában valahol Yonkou és admirális közé saccolnám, most gyengébb lett mivel nemcsak idősebb lett de már nincs edzésben sem, így kb admirális szintjén lehet.}

Egyet értek veled, Rayleigh 20 éve nem vett részt harcban,egész nap ivott,kaszinózott,és csajozott,és így nem bírt vele egy Admirális.Inkább békén hagyta.Remélem a két év alatt formába hozta magát és villant még egyet.
Vissza térve Don Chinjao fénykorára szerintem meg sem közelítette luffy jelenlegi erejét.Nem tudom mitől lehetett legendás,attól,hogy jeget tört.A lényeg a lényeg,ha tényleg 500 millió lesz luffy vérdíja akkor csalódni fogok,mert 600 milliót vártam. bye bye
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #6079 Dátum: 15 szep 16, 19:51:35 »

Bellamy eltűnése nekem már kicsit gyanús.  Gondolkozik

Szerintem Oda is megfeletkezett róla xD Amugy az utolsó oldalon mindenki rajta van még Chinjao is Csak Bellamy-t nem látom (Ha valakit nem látok de ott lenne akkor ez nem igaz persze). Visszanéztem pár fejezetet hátha észreveszem, hogy valahol leválik a csapattól de nem tűnt fel. Amikor futnak a kikötő felé még velük fut de utána már sehol sem lehet megtalálni  Technikai KO

Még arra tudok gondolni, hogy vagy magába fordult valahol mert nem volt hangulata a bulihoz vagy Menet közben (úgyse érdekli senki) Levált és megy Mingóhoz.  Ohh My God
Úgy hogy ennek az Arc-nak sajnos még nincs vége lesz még róla szó  Szomorú

Fujitora feje amikor mögötte hallgatózik Sengoku xD behaltam Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6080 Dátum: 15 szep 16, 20:36:55 »

Csak a karakter jelleme miatt? Mind a ketten megöregedtek. Rayleigh kevésbé lett gyenge, mert ő "más tészta"? Irreálisnak tűnik hogy az egyik karakter csúnyán kifejezve "több erőt veszít" mint a másik az öregedés áltál.

Chinjaon látványosan megmutatkoztak a kiöregedés jelei. (Letört a feje búbja, a nagy büszkesége) Rayleighnél még nem igazán volt ilyesfélére példa, sőt semmilyen kudarcra. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6081 Dátum: 15 szep 16, 20:53:13 »

Don Chinjao igenis erős volt fénykorában. Most nem kell Rayleighhez hasonlítani, mert ő egy teljesen más szint. De a kalózok között is kiemelkedő volt nemcsak erőben, de rengeteg kincse is volt, Király Akaratával rendelkezik és egy egész hadiflotta állt mögötte. Teljesen megérdemli az elismerést és az 500 milliós vérdíjat. AZONBAN itt jön az a dolog, hogy egy nagy név volt fénykorában, de bizony a legnagyobbak közé sosem kerülhetett be. Ezért nem mindegy, hogy őt vesszük számításba vagy Rayleigh-t.

A lényeg a lényeg,ha tényleg 500 millió lesz luffy vérdíja akkor csalódni fogok,mert 600 milliót vártam. bye bye


Erre csak annyit, hogy Ace-nek volt 550 milla a vérdíja. Nem érzem indokoltnak azt a 600 milliót.
Viszont vérdíjhoz kapcsolódóan van egy észrevételen. Miszerint zoro tetszik vagy sem sosem fog annyira hatalmas vérdíjjal rendelkezni, mint Luffy. Pl. ha most emelték neki a vérdíját max 200-220-ra saccolnám. Ez mindössze azért van, mert Pica legyőzése nem volt olyan hatalmas dolog. Persze hatalmas volt és badass, ahogy szétvagdalta, de közel sem egy Doffy szintű ellenfél. Ezért remélem nagyon, hogy egyszer kap végre egy tisztes ellenfelet. Ahogy Sanji is természetesen. Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6082 Dátum: 15 szep 16, 21:10:40 »

Látom páran emlegetik Bellamy-t (én is totál megfeledkeztem róla  ikszdé). Van olyan érzésem, hogy valahol elzárkózott és Luffy fogja megtalálni, majd felajánlja h csatlakozzon, szal előre megveszem a gyógyi tablettámat 1 hétre.....  Lehánylak
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6083 Dátum: 15 szep 16, 21:33:07 »

Hát pedig szerintem indokolt lenne a 600 milliós vérdíj.Ace ide vagy oda.
Luffy-nak már most 500 milliónak kellet volna lennie a vérdíjának,mert ugyebár legyőzte Moriát,aki shichibukai volt.
Csak a tengerészet eltitkolta, ezért nem nőtt a vérdíja.Ezért tartanám indokolt-nak a 600 milliót,amire egyébként már én is kicsi esélyt látok.Bellamy pedig a hajó egyik sarkában könnyes szemmel nézegeti a régi fotóalbumát joker-ról. Nevet
De,ha nem akkor remélem bele esett a vízbe miközben futott azon a kis hídon. bye bye
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #6084 Dátum: 15 szep 16, 21:49:29 »

Bőven indokolt lenne Luffy 600 Millios vérdíja. Sajnos nem tudjuk, hogy Ace miket csinált, hogy ekkora vérdíja legyen, de Luffyék elég csúnyán neki mentek a WG-nek. Enies Lobby-Impel Down-Marineford..Luffy mindegyiket a fejetetejére állította + kiütött 3 Shichibukait.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6085 Dátum: 15 szep 16, 22:40:07 »

Ace mindössze csak a Kalózkirály egyetlen gyereke volt. Akit a világ legerősebb embere Edward Newgate pártfogásába vett. Ezen felül egyik legerősebb logia képessége volt a Tűzgyömölcs.
Ha megnézed milyen durván félt a tengerészet Gol D Roger-tól és minden embert, aki érintkezett vele vagy segített neki valamilyen módon azt kivégezték. Sőt a terhes anyákat is kb több, mint egy évig vizsgálták nem e valaki az ő gyerekét szüli meg.

Persze ehhez hasonló felsorolást Luffynál is lehetne csinálni, DE ez szerintem felesleges. Mert fölemelhetik 1 milliárdra is a vérdíját ki az, aki be fogja azt gyűjteni? Eddig nem tudunk senki olyan fejvadászról, aki olyan erős lenne, hogy a több százmilliós emberkék be tudná gyűjteni. Amikor ilyen nagy a vérdíja valakinek az igazából már csak egyfajta jelzésnek való, hogy az egyszerű emberek tisztába legyenek mennyire veszélyes az adott személy. Úgyhogy szerintem innentől mindegy, hogy 500-600-700 millió vagy még több, mert már az egész világ tisztában van vele milyen nagy kalóz is Monkey D Luffy. Nevet
Szóval lezárásként még - és akkor én a részemről lezártnak tekintem a témát -, hogy annyit szeretnék még, hogy a csapat többi tagja is kapja meg a neki járó vérdíjat.

Egyébként ez a Bellamy-s dolog nekem sem tűnt fel eddig. Nevet De valószínűnek tartom, hogy csak a háttérben van meghúzódva.
Naplózva
totalwarrior
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #6086 Dátum: 15 szep 17, 08:15:04 »

,,Hát ha belegondolunk Rayleigh "csak" egy tiszt volt Roger mellett, és Roger volt olyan erős mint egy Yonkou"

Ez elég erős kijelentés, Roger Fehérbajusznál is erősebb volt, amikor ő is csúcsformában volt, nem hogy az öreg lerobbantnál. Valószínüleg olyan erős volt mint a Yonkou, úgy értve mint a 4 császár egyszerre  Nevet
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #6087 Dátum: 15 szep 17, 09:50:59 »

Ja. Szerintem is ütötte a Younku szintet Rayleigh. Gol D Roger messze erősebb volt minden, akkor természetes hogy az első tisztje van olyan erős. Amúgyis, amennyire én tudom a Négy Császár csak a kalózkirály utána jelent meg. Tehát...
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6088 Dátum: 15 szep 17, 10:56:41 »

,,Hát ha belegondolunk Rayleigh "csak" egy tiszt volt Roger mellett, és Roger volt olyan erős mint egy Yonkou"

Ez elég erős kijelentés, Roger Fehérbajusznál is erősebb volt, amikor ő is csúcsformában volt, nem hogy az öreg lerobbantnál. Valószínüleg olyan erős volt mint a Yonkou, úgy értve mint a 4 császár egyszerre  Nevet


Azért ne durvuljunk, nyilván Gold Roger erősebb volt mint egy yonkou. de sztem csak pici különbség volt a "fiatalkori" Fehérbajusz és Gold Roger között persze Roger javára. Rayleigh meg picivel volt gyengébb mint egy yonkou, ezért is tettem őt admirális és yonkou közé...
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #6089 Dátum: 15 szep 17, 12:07:17 »

...Eddig nem tudunk senki olyan fejvadászról, aki olyan erős lenne, hogy a több százmilliós emberkék be tudná gyűjteni.

Az milyen poén lenne már, ha az egyik táposabb ellenfél legyőzése után zorronak eszébe jutna, hogy ezen vérdíj van, majd csak úgy lazán beállítana a tengerészet egyik kirendeltségére leadni a zsákmányt és felvenni a pénzt. Ebben az arcban nem is lett volna rossz, felkaparja a KO-zott picat majd beállít vele a Bastille elé...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!