24 máj 19, 13:55:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #6030 Dátum: 15 szep 09, 19:27:42 »

Tessék itt van, innentől lapozzatok: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/692/8
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6031 Dátum: 15 szep 09, 19:48:12 »

Sajnos linket nem tudok, de ha valaki megteszi helyettem megköszönném. Mosolyog
Itt van :http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/676/13 kacsint
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6032 Dátum: 15 szep 10, 08:00:31 »

Srácok még egy hét.Alig bírom kivárni.
Szerintem a 800.fejezet-ben koccintani fognak az új szövetségre és kihajóznak,mutatni fogja mind az 55-60 hajót és fölhúzzák a szalmakalapos zászlót az összesre.Ezután pedig az új körözési plakátokat kinek mennyit nőtt a vérdíja.
Legalábbis én ezt szeretném,de biztos,hogy nem így lesz,hanem Oda kitalál valami 100-szor jobbat.Régen vártam ennyire manga fejezetet. Pattog Pattog Boxoló Pattog
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6033 Dátum: 15 szep 10, 08:19:32 »

Én is. Nagyon utálom ezeket az egy hét kihagyásokat  Szomorú De a vérdíjakat én is szeretném már látni. Habár szegény Choppernek nem fog nőni  Nevet
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #6034 Dátum: 15 szep 10, 09:03:58 »

Én is így vagyok, egyszerűen nem tudok hozzászokni ezekhez a csúszásokhoz, mert szerintem így is eléggé lassan 'haladunk', de érthető sajnos. :/

Azért az vicc kategória, hogy Choppert ha elfogná valaki, az árából vehetne kb egy kenyeret. Nevet

Én arra számítok, hogy nem sok szó lesz Luffyékról és visszatérünk inkább a 'B csapathoz', Sanjiékhoz. Luffyék úgy is oda tartanak. Vagy ha nem, és Luffyékat követjük akkor nagy baj van már a szigeten és mire odaérnek Sanjiék aprón hullottak lesznek. :/

Jinbeit várom már nagyon, igazán megérkezhetne... Doffyval mi lesz egyébként? Börtön?  Pojén
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
DenTeK
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #6035 Dátum: 15 szep 10, 14:08:39 »

Doffyval az lesz ,hogy nyilvánosan kivégzik ,de Kadio megpróbálja menteni pont mint fehér bajusz és ő is meghal aztán még 1 kalóz korszak lezárul Nevet
Viccet Félre téve Szerintem Luffy azt fogja nekik mondani ,hogy csináljanak azt  amit akarnak őt nem érdekli.
Sanjitól is jó lenne már látni 1 komolyabb harcot ,szerintem Sanji még a fegyverzet színét sem tudja használni vagy csak nem figyeltem elég jól.
Mondjuk az elég vicces lenne ha nem tudna ,mivel bellamy nem edzett gondolom 2 évig még is használ.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 14:13:32 írta DenTeK » Naplózva

Dobj a farkasok közé, és zárd be az ajtót én csak attól félek,hogy a farkasoknak bajuk esik, és Amikor eszedbe jut az, hogy aligátorverembe dobsz, jusson eszedbe az is, hogy kivagyok éhezve.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6036 Dátum: 15 szep 10, 14:49:33 »

Luffy említette, hogy ő Zoro és Sanji a haki használók a csapatban.Azt nem mondta milyen haki és egyikkel már rendelkezik Usopp is de ha csak 2 ember rendelkezne a 9ből a fegyverzet színével az azért lehet kevés erre a tengerre még akkor is ha az a 2 kib@szottul erős.Még a 3 is karcsú, de Sanji biztos, hogy tudja a fegyverzet színét.
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #6037 Dátum: 15 szep 10, 15:11:56 »

Sanjinál kíváncsi leszek, hogyan fogják ábrázolni a fekete ruháján Mosolyog de szerintem az ő harcára még várhatunk egy ideig...
Naplózva

Mr. Prince
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #6038 Dátum: 15 szep 10, 15:26:42 »

Sanji tuti, hogy tudja használni a fegyverzet színét. Amikor Law megkérdezte, hogy hányan vannak a csapatban, akik tudnak hakit használni, akkor Luffy Zorot és Sanjit mondta (ahogy Asasino is írta), és itt a lényeg Caesar megütése volt, tehát a fegyverzet színéről beszéltek.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6039 Dátum: 15 szep 10, 16:03:28 »

Az ábrázolás nem lényeg, könnyen megoldja.Zoro kardja is fekete nagyrészt.Kihangsúlyozza külön panelekkel Oda és írásjelekkel is.Az már más kérdés, hogy animében a zseniális készítők le tudják-e festeni a feketét feketére  ikszdé
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #6040 Dátum: 15 szep 10, 17:03:09 »

Animében szintén megoldható: rátesznek egy fényes/tükrös felületet, de erre kb nincs is szükség, mert most kék öltönye van.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6041 Dátum: 15 szep 10, 22:38:01 »

Animében szintén megoldható: rátesznek egy fényes/tükrös felületet, de erre kb nincs is szükség, mert most kék öltönye van.

Persze könnyen megoldható, ebben nem kételkedem.. de a Toei-ben igen ikszdé

800-ra ha tippelnem kéne akkor a madarak repülnek az újonnan kiadott újsággal és benne az új plakátokkal majd az eddigi állomásokról szereplőkről kapunk egy panelt ahogy olvassák.

Ja ez nem is a tippem, ez az amit látni szeretnék  >.<# Hmm? Technikai KO ikszdé

De ha tippelnem kéne akkor vagy teljesen Sanjiékhoz megyünk vagy Luffyék elmenekülnek és a fejezet végén valami eddigi helyszínről vagy még meg nem mutatottról kapunk egy kibontakozó cselekményt.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6042 Dátum: 15 szep 11, 06:24:17 »

Kaidou elveri Kidéket, mint a lovat. Vagy Dressrosára kitűzik a szalmakalaposok zászlóját. Hogy az ő védelmük alatt állnak és közlik a tengerészettel, hogy nem kérnek belőlük. Más csattanót nem igen tudok elképzelni jelenleg. Ha csak nem lép valami váratlan helyszínre Oda.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 11, 06:25:02 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #6043 Dátum: 15 szep 11, 09:34:14 »

 Én ha a csattanót kéne találgatni arra tippelnék, hogy a tengerészet nagy femyegetésként kezelné a szalmakalaposokat olyannyira, hogy bemutatásra kerül az új shichibukai pl:sokan írták h rob lucci és ráuszítják Luffyékra. Bár valahol olyat is olvastam h Marco a főnix lesz az új shichibukai bár az kissé fura lenne hisz pont oda nemkéne elmennie főleg azután ami a tengerészeti főhadiszálláson történt. Bár örülnék ha még látnánk nekm egyik kedvenc démongyümölcshasználóm Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 11, 11:04:20 írta csizi-kun » Naplózva
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6044 Dátum: 15 szep 11, 12:27:55 »

Nem hiszem hogy Marco lesz az. Ő nem állna össze a tengerészettel. Lucci meg nem hiszem hogy nagy fenyegetés lenne. Nem hiszem hogy olyan sokat fejlődött volna. Vagy ha mégis Luffy is rengeteget fejlődött azóta.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 11, 12:28:33 írta felixgotrek » Naplózva
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!