24 máj 19, 17:18:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011556 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5940 Dátum: 15 aug 29, 13:40:34 »

Kizaru képesség rohadt menő de en is szívesen megnézném ahogy betörik a koponyáját  Ördögi

MonkeyKing nézd vissza ahogy Whitebeard elpicsázza Akainut kacsint öröm nézni Nyelvesít
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5941 Dátum: 15 aug 29, 13:44:13 »

Ha Zoro, Law és Luffy hárman együtt támadnának Fujitorára, akkor esélye sem lenne az öregnek. Sőt, hárman szerintem még egy Yonkout is megizzasztanának. Hm, mondjuk ez kérdéses, de na. Pláne, ha csatlakozik még Bartolomeo, meg Cavendish.
Én annak örülnék, ha Fujitora kénytelen lenne elengedni őket. Ahogy mondtam, így még sokkal jobban megnőne a respectjük, és Fujitora is megmarad kérdőjelnek. De az is valószínű, amit mondtatok, hogy Law átvisz mindenkit a hajóra. Viszont így az jön le a világnak, hogy a Szalmakalaposoknak menekülniük kellett megint, még akkor is, ha Luffy kihívta maga ellen Fujitorat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #5942 Dátum: 15 aug 29, 20:18:55 »

Egyébként szerintetek Doflamingo-val mi lessz?Börtönbe kerül? Ha igen szerintem az égi sárkányok úgyis kihozzák,mert
sakkba tartja őket valamivel.Én nem szeretném,hogy kiírják a történetből,mert szerintem eddigi legjobb főellenfél volt.
Kicsit Dermesztőre emlékeztetett,ahogy terorizálta a népet.Úgy lenne a legjobb,ha újra egyszerű kalóz lenne aki a tengereket járja és fölfeszi a harcot a négy császárral.Nem pedig otthon üldögél a trónon.
Mindeggy a lényeg,hogy én még látok lehetőséget,a karakterében. Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5943 Dátum: 15 aug 29, 20:37:18 »

Egyébként szerintetek Doflamingo-val mi lessz?Börtönbe kerül? Ha igen szerintem az égi sárkányok úgyis kihozzák,mert
sakkba tartja őket valamivel.Én nem szeretném,hogy kiírják a történetből,mert szerintem eddigi legjobb főellenfél volt.
Kicsit Dermesztőre emlékeztetett,ahogy terorizálta a népet.Úgy lenne a legjobb,ha újra egyszerű kalóz lenne aki a tengereket járja és fölfeszi a harcot a négy császárral.Nem pedig otthon üldögél a trónon.
Mindeggy a lényeg,hogy én még látok lehetőséget,a karakterében. Gondolkozik Gondolkozik

Nem fogja lecsukatni a tengerészet, mivel - ahogy említetted - egy égi sárkány, valszeg újra rendes kalózként áll tovább, én is úgy érzem h még lesz némi szerepe az OP-ban.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #5944 Dátum: 15 aug 29, 23:58:13 »

Egyébként szerintetek Doflamingo-val mi lessz?Börtönbe kerül? Ha igen szerintem az égi sárkányok úgyis kihozzák,mert
sakkba tartja őket valamivel.Én nem szeretném,hogy kiírják a történetből,mert szerintem eddigi legjobb főellenfél volt.
Kicsit Dermesztőre emlékeztetett,ahogy terorizálta a népet.Úgy lenne a legjobb,ha újra egyszerű kalóz lenne aki a tengereket járja és fölfeszi a harcot a négy császárral.Nem pedig otthon üldögél a trónon.
Mindeggy a lényeg,hogy én még látok lehetőséget,a karakterében. Gondolkozik Gondolkozik
Nem fogja lecsukatni a tengerészet, mivel - ahogy említetted - egy égi sárkány, valszeg újra rendes kalózként áll tovább, én is úgy érzem h még lesz némi szerepe az OP-ban.
Érdekes fordulat lenne,ha Fujitora megölné Doflamingot az árulásért. Mert itt http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/735/17 ,amikor összecsaptak egy kicsit,azóta várok egy hasonló fordulatra. Akainu se nagyon akarja Doflamingo  újra látni,max holtan. ikszdé
Te sem vagy tisztában az erőviszonyokkal, ha egy helyen említed a Yonkou-kat és az admirálisokat Nevet

Fujitora senkivel sem harcolt komolyan, Doffy meg kurva nagy tank.A legyőzésébe beleizzad volna bármelyik admirális.Őláne ha előtte végig futotta meg küzdötte volna a napot.Ha még mindig csak közelít az admirális szinthez Zoro és Luffy akkor a one piece még 20 évig fog tartani.
2évvel ezelőtt Oda azt mondta,hogy a One piece még csak a félénél tart.Így akkor talán nem sokat tévedek az erőviszonyok kapcsán. Másik pedig röhejesnek találnám,hogy egy edzés alapján  a jelenlegi erejükkel képesek lennének egy admirális vagy Yonkot legyőzni 1vs1.Doflamingonak és csak azért volt nagy szája Fujitora szemben,mert ott az égisárkány védelme. Mert amikor Law üzletet,akkor annak se örült,hogy egy admirális megtámadja.http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/697/20(Persze itt még senki tudta,hogy doflamingo egy égisárkány)
Harmadjára pedig Fujitora tökéletes Smoker vadász helyettes lesz a szalmakalaposoknak.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 30, 00:41:14 írta Dungeon Lord » Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #5945 Dátum: 15 aug 30, 02:15:33 »

Csak,hogy tisztázzuk. Szerintetek Joker nincs Admirális szinten?Mert szerintem simán van olyan erős,oké lehet,hogy nincs olyan gyümölcs képessége,hogy éghajlatot változtasson egy szigeten,de az ő fonál képessége is iszonyú erős, attól hogy
nem logia,hanem paramecia.Ráadásul ott van neki a király akarata,plussz még az ébredés is.És Jokert ketten verték el Luffy és Law.Arra akarok kilyukadni,hogy szerintem partiba lenne Fujitorával.Ha nem is győzné le, döntetlen lenne.Szerintem ti alá becsülitek jokert,{amilyen verést az kibírt.}
Luffy pedig,ha hozzá szokik a G4-hez,Fujitora nem lessz ellenfél neki.
És ti,hogy látjátok?Fujitora az isten senki nem tudja legyőzni?
Ja és szerintetek Luffy-nak ez a max ereje jelenleg?Vagy rejteget még valamit.
Ez csak találgatás de jó lenne,ha G4-be lenne másik formája is,nem csak a pattogó ember.
Bocs a helyes írásért.{siettem}
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5946 Dátum: 15 aug 30, 02:30:31 »

Csak,hogy tisztázzuk. Szerintetek Joker nincs Admirális szinten?Mert szerintem simán van olyan erős,oké lehet,hogy nincs olyan gyümölcs képessége,hogy éghajlatot változtasson egy szigeten,de az ő fonál képessége is iszonyú erős, attól hogy
nem logia,hanem paramecia.Ráadásul ott van neki a király akarata,plussz még az ébredés is.És Jokert ketten verték el Luffy és Law.Arra akarok kilyukadni,hogy szerintem partiba lenne Fujitorával.Ha nem is győzné le, döntetlen lenne.Szerintem ti alá becsülitek jokert,{amilyen verést az kibírt.}
Luffy pedig,ha hozzá szokik a G4-hez,Fujitora nem lessz ellenfél neki.
És ti,hogy látjátok?Fujitora az isten senki nem tudja legyőzni?
Ja és szerintetek Luffy-nak ez a max ereje jelenleg?Vagy rejteget még valamit.
Ez csak találgatás de jó lenne,ha G4-be lenne másik formája is,nem csak a pattogó ember.
Bocs a helyes írásért.{siettem}

Fujitora-ról épp beszélünk az admirális témánál, fontos h az adott fórum témánál maradj, mert a moderátorok nem szeretik ha kavarodnak a témák.

Az biztos, h nem Fujitora lesz Luffy főellenfele a tengerészetnél, inkább Akainuval lesz némi elszámolnivalója, Fujitora inkább Zoronak való.
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #5947 Dátum: 15 aug 30, 03:12:45 »

jasek89
Köszi,hogy szóltál.Nem is tudtam,hogy külön témák is vannak. bow bow
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5948 Dátum: 15 aug 30, 08:15:57 »

Dungeon Lord, megint leírom, ne említsd úgy a Yonkokat mintha az admirálisokkal lennének egy szinten Nevet Egy Yonko eltapos egy admirálist.Ez 100%.WB megöregedve tele sérüléssel szétnyomta szinte magában a tengerészetet és Akainu meg sem mert mozdulni Shanks láttán.

Továbbra is tartom, hogy ha Luffy vagy Zoro admirálissal harcolnának ebben a pillanatban veszítenének, de csak annyival amennyivel Aokiji vesztett Akainu ellen, ergo ha túl leszünk a következő arcon már ott lehetnek erőben, hogy leverjék őket.Zororól még mindig nem lehet mondani mert megint nem kapott neki való ellenfelet, ezáltal nem tudjuk mennyire lehet erős mert csak kettévágott egy várost meg megmutatta, hogy jól használja a hakiját.Viszont azt tudjuk, hogy Luffy mennyire erős mert láttuk a maxot így Zoronak is ez a tetőpont mivel nem lehet erősebb Luffynál.Szóval tartam magam ahhoz, hogy veszítenének egy admirális ellen de utána az az admirális a harc után nem jönne ki a kórházból egyhamar.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5949 Dátum: 15 aug 30, 12:34:48 »

Bizony teljesen igazad van Mosolyog Luffy sztem most max Aokijit le tudna győzni de a többi admiralist nem ...

Gondolom majd az utolsó arcban lesz egy Luffy vs Akainu, Sanji vs Kizaru, Zoro vs Fujitora Mosolyog  még össze is "illenek" harcstilusban

Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5950 Dátum: 15 aug 30, 12:59:45 »

Szerintem az utolsó arcban nem lesz szerepe a tengerészetnek.Sőt, lehet őket már jóval előtte lerendezik.Ez ki is derül a következő 15 évben Nevet ez már ennek rossz téma de Aokijit mondjuk én erősebbnek tartom mindnél, Akainu ellen kikapott úgyhogy ezt nem állíthatom de rajta kívül tartom.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5951 Dátum: 15 aug 30, 13:10:30 »

Bizony teljesen igazad van Mosolyog Luffy sztem most max Aokijit le tudna győzni de a többi admiralist nem ...

Gondolom majd az utolsó arcban lesz egy Luffy vs Akainu, Sanji vs Kizaru, Zoro vs Fujitora Mosolyog  még össze is "illenek" harcstilusban



Utolsó arcban már a tengerészet nem lesz kihívás szalmakalaposoknak de még csak nem is Teach lesz, én inkább Gorosei-re tippelnék, ők a főfőfőgonoszok....
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5952 Dátum: 15 aug 30, 14:21:03 »

Egy elég hiteles elmélet szerint az utolsó arc-ban Luffyek a 3 fegyverrel el fogjak pusztitani a red linet es létrehozzák az All Bluet Mosolyog

Mar nem tudom hol olvastam ezt, de nekem tetszik az ötlet Nyelvesít ( az oldalon sokkal részletesebben ki van fejtve ez, ha valaki megtalálja olvassa el mindenkepp kacsint )
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5953 Dátum: 15 aug 30, 15:41:08 »

Sanji

Igen ezt az elméletet én is olvastam. Kb az eddig megismert rejtélyekre mind elég logikus magyarázatot ad azaz elmélet. De nagyon remélem, hogy nem ez lesz. Egyszerű miért. Mert akkor már most tudjuk a végét a mangának. ikszdé
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5954 Dátum: 15 aug 30, 16:26:43 »

Haha Nevet en csak azert örülnék neki mert azert ez egy elég hosszú befejező ívet adna a történetnek Nyelvesít

De természetesen ez még nagyon messze van halistennek Nevet főleg az anime tempójával...Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!