24 máj 19, 14:35:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011439 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5895 Dátum: 15 aug 21, 12:59:36 »

Én úgy emlékszek, mintha láttuk volna a Barto-Club hajóját.

Kétségtelenül a tengerészek kiütése volt a legfontosabb momentum a fejezetben (kivéve ha a szerencsétlen törpék voltak), ha ez egy új erő, nagyon kíváncsi vagyok.

Ui.: én se féltem Rebecca csatlakozásától Nevet
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5896 Dátum: 15 aug 21, 13:07:39 »

Igen láttuk már Bartolomeo hajóját, de azt nem tartom hitelesnek, mert nem mangában láttuk, hanem animében egy filler jelenetben, amikor mutatták, hogy kihajózott.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 21, 13:08:50 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #5897 Dátum: 15 aug 21, 17:17:31 »

Szerintem Bartolomeo nem csatlakozik, már csak azért sem mert csak Robinnal tudott volna beszélni (ha nem ég ki a szeme mindig) Luffynak meg nagyjából cavintonnal több élménye volt, nem sok oka lenne pont őt meghívni, de ha meg is tenné már a felkérésnél szívrohamot kapna. Mosolyog
Naplózva
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #5898 Dátum: 15 aug 21, 20:20:59 »

Én jobban örülnék neki ha Bellamy nem Luffyékhoz hanem Law-hoz csatlakozna a későbbiekben.

A tengerészek kifekvését hát azon gondolkodom, hogy végül Burgessel mi lett?
Vajon még itt van?
Ha igen akkor a feketeszakáll legénység többi tagja is?  Gondolkozik
Bár kevés rá az esély hogy onnan művelte ezt valaki de nem lehetetlen.

Én csak attól félek hogy mire elindulnak végre a szalmakalaposok addig még 2-3 fejezet  Szomorú Most jön egy fejezet Law és Sengoku, egy kis menekülés Fuji elől, lesz még valami dráma a szövetségesek között búcsú és ígéret, hogy bármi gebasz van csak füttyentsenek és mennek segíteni Kaido flotta ellen  Pojén(adnám ha 2 flottaméretű csata lenne majd kettejük között nememlékszem, hogy eddig lett volna igazi vizicsata hajókkal).

De ne így legyen eddig is nagyon ellett húzva.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5899 Dátum: 15 aug 21, 20:55:35 »

Hát...a fejezetről annyit, hogy jobb, mint a semmi. Lényegében annyi történt, hogy Luffy elvitte Rebeccát Kyroshoz, és az utolsó képkockán jön Fujitora. Ez meg nem mondható soknak.
Ja igen, a katonák kidőltek, de engem ez most nem tudott felcsigázni, sehova, senkihez nem tudom kötni...
Viszont hiába voltam meggyőződve arról már a fejezet előtt, hogy Rebecát csak az apjához akarja vinni, azért amikor azt mondta Luffy, hogy "Come with me!" jócskán felment a pulzusom Nevet A folyamatos Lucy-zás is nagyon zavart, ahogy Rebecca egész karaktere is, a folyamatos sírógörcseivel. Úgy megnéztem volna ezúttal egy herceget az arcban, de ez csak most jut eszembe, már mindegy. Lezártuk.
Az mondjuk érdekel, hogy Law mit csinál. Szóval várom a jövő hetit, hátha abban több izgalom lesz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5900 Dátum: 15 aug 23, 12:01:49 »

Egyébként eszembe jutott egy érdekes dolog, ami most teljesen elüt az eddigiektől. Még a Halemberek szigetén mikor Luffy kiüti az 50 ezer halembert a Király Akaratával, akkor Zoro megjegyzi, hogy enélkül nem is lehetne a kapitányuk. Ezzel arra is utalhat, hogy a jövőbeli Kalózkirálynak ez a minimum, hogy ezt tudja. De arra is gondolhatott Zoro, hogy ő is rendelkezik a Király Akaratával ezért, ha Luffy nem rendelkezne vele nem is tudná elfogadni kapitánynak. Ez igazából ott nyerhet jelentőséget, hogy, ha egyszer eljutnak Wano országba (ami remélem nemsokára megtörténik) akkor lehet ott Zoroé lesz a főszerep. És elég epic lenne, ha kiderülne, hogy ő is Király Akarata használó. Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5901 Dátum: 15 aug 23, 13:25:48 »

Zoronak nincs szüksége a király akaratára, elég neki egy vigyor egy monológ és a háttérrzenéje Nevet sokkal effektívebb mint a király akarata mert ettől úgy összefossák magukat, hogy még az is lefagy akinek elmesélik Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5902 Dátum: 15 aug 23, 16:02:59 »

Nem látok sok esélyt arra, hogy egy arc főbossát ne Luffy győzze le. Tapionnal is beszélgettük, hogy jót tenne a mangának, ha Elbaf, égi sziget, Wano, Vegapunk szigeteken egy-egy szalmakalapos lenne a középpontban. Viszont ez sajnos nem jellemző rá:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5903 Dátum: 15 aug 23, 17:54:55 »

Egyetértek, erre kicsi az esély. Most se nagyon hajlik rá Oda, főleg, hogy most szét van választva a csapat. Big Mom embereitől elmenekültek, és Kaidou emberei közül is gyengékbe botlottak bele, akik már le is léceltek. Nem hiszem, hogy Kaidou embereitől jön erősítés és azt sem gondolom, hogy Pekomsék rátalálnak Sanjiékra. Maximum csak akkor győzhet le a közeljövőben egy főbosst valaki Luffyn kívül, ha a Sanjiékba belebotlik Capone Bege. Ezt meg azért tartom kizártnak mert az első Supernovát Luffynak "kell" legyőznie.  Mosolyog Nevet

Bár igaz még bármi megtörténhet, de ahogy a többiek is leírták erre tényleg kicsi az esély.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5904 Dátum: 15 aug 23, 20:29:02 »

Pedig EPIC lenne, ha a szalmakalaposok egy "sima" (tehát nem a 2 supernova, Luffy és Zoro) tagja verné a földbe az egyik supernovát. És erre Capone pont tökéletes lenne Nevet Big Mom-nak is adnának egy jó kis jelzést, de legfőképpen a többi supernovával szemben lenne jó kis erődemonstráció.
Csalódott voltam amikor megláttam, hogy Sanjiék végül menekültek...ennek jelenleg nem sok értelmét látom, hacsak nem most ütköznek majd valakibe, akivel harcolniuk kell. Egyszerűen muszály nekik is mutatniuk valamit.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #5905 Dátum: 15 aug 23, 22:37:25 »

Azért volt értelme spájzolni Sanjiékat mert ebben az arcban túl sok plusz szereplő volt. Így is azon volt a vita, hogy sok op ember volt Doffy ellen. De ez így volt jó (ha itt lett volna a csapat többi része ennyire se tudta kidolgozni a kolesszumi harcosokat ami később biztos fontos lesz). Wano miatt meg nem aggódok, mert azt se felejtsétek el, hogy van egy olyan "szabály" is, hogy az kardforgató ellen mindig Zoro küzd.
A másik dolog, ami miatt pár enyhe kritikát látok azok a "töltelékfejezetek".  Mondjuk az én szememben nem fejezetenként kell nézni hanem egyben, ezek adnak egy kerek történetet ettől nyújt többet az one piece. Ha megfigyeltek a képkockákat mindegyik háttere aprólékosan ki van dolgozva és hasonló színvonalat várok már a történettől is.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5906 Dátum: 15 aug 24, 20:59:08 »

http://www.onepiecegold.com/crocodile-printed-on-the-paper-cora-san-was-reading/2/


Kis infó Crocodile múltjáról.  Azért ehhez kellett szem, hogy ezt észre vegye bárki is. Nevet



Szerk:  Véletlen anime témába írtam ezt le, de nem tudok törölni. Kicsit Spoileres lenne oda.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5907 Dátum: 15 aug 24, 22:47:06 »

Ez nagyon durva. De komolyan...nem normális ez az Oda. Mondjuk az sem, aki az ilyeneket észreveszi.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5908 Dátum: 15 aug 24, 23:25:31 »

Odától ez nem szokatlan, de elképesztő, hogy mennyire részletesen rajzol. Nevet Az, aki ezt észrevette...nos neki valószínűleg nincs élete. Úgy, hogy tudtam, hogy mit kell nézni, se tudtam rendesen kivenni Crokit  smirksweat
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #5909 Dátum: 15 aug 25, 14:02:36 »

Oda zseniálisan rajzol, és ennek ellenére rengeteg helyen olvasom hogy a One Piece rajzolása borzalmas meg ilyenek. Pl. ma egy youtube video alatt is azt olvastam egy komment alatt ahol valaki az anime minőségét kritizálták nem joggtalanul, hogy a one piece animével nincs semmi baj, hanem csak jól átvetíti Oda csúnya rajzolását... Szerintem az ilyenek nem is olvassák a mangát, vagy nem tudom...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!