24 máj 29, 00:43:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018274 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5685 Dátum: 15 júl 15, 08:43:12 »

Brook képes lehet manipulálni a hanghullámokat. Tökéletes ellenfél neki Apoo. Úgyse láttuk még igazi kemény harcban.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #5686 Dátum: 15 júl 15, 11:23:20 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/794

A színen Sabo. Mosolyog
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5687 Dátum: 15 júl 15, 12:45:51 »

Kellett egy ilyen rész. Közepes lett, várjuk a folytatást. Kíváncsi vagyok meddig akarnak a szigeten tengeni. Gondolom jön egy buli egy beszéd Fujitorával, akinek Burgess még mindig egyébként jó vigaszdíj lehetne Akainu is elégedett lehetne az ő fejével...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 15, 14:14:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #5688 Dátum: 15 júl 15, 13:49:14 »

Ismét egy rövid fejezet, bár nem lett rossz. Ami zavar, hogy elmúlt hetekben rendre ilyen rövid fejezetek jönnek, és nem értem miért kell így is szünet? Lehetnének ilyen rövidek a fejezetek, ha nincs szünet, vagy legyen szünet, de hosszabb fejezetek. Elméletileg ugyanannyi meló, amennyi oldallal kevesebb jön ki 3 hét alatt, abból kijönne a 4. heti is. Persze ez erősen sarkítva igaz csak, de bosszantó. Az anime így is rém lassú, és a manga se nagyon pörög. Bár ezt a fejezetet meg lehet tölteni majd fillérrel, sőt több részt is belőle. Ördögi
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5689 Dátum: 15 júl 15, 14:52:10 »

Megorulok ha Bellamy csatlakozik.... Francnak van ott velük... Nem hiszem el hogy ezt túlélte Nevet
És hogy hogy szerdán jott ki a manga :O?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 15, 16:04:43 írta Sanji » Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5690 Dátum: 15 júl 15, 19:05:22 »

Amikor kicsi Sabo a vízben fuldokolt, az azért szerintem elég hatásos lett, jó rész volt ez most nagyon.

Franky viszont úgy pakolta magát össze mint a terminátor, jót nevettem rajta Nevet
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5691 Dátum: 15 júl 15, 22:04:50 »

Már megint csak 14 oldal és ha ez nem lenne elég jövőhéten nem lesz fejezet.

Nem akarok kötözködni, de csak nekem kicsit fura és kacifántos a történetvezetés? Már éjszaka van és még Sanjiékat nem hogy nem mutatta, de még meg sem lettek említve. A szálukat Doflamingo legyőzése után közvetlenül el kellet volna kezdeni és csak azután kellett volna beiktatni az Újvilág reakcióját a hírre, mert ez nekem így eléggé össze-visszaság. Ezenkívül Sanjiék már a történetszál harmada előtt eltűntek, szóval bárhogy is nézem ennyi idő alatt az a harc is a végéhez érhetett. Úgy néz ki, hogy a harcukat már csak visszaemlékezésből fogjuk látni és az alapján, hogy még Capone Bege is feltűnt ott elég hosszú lesz (főleg 14 oldalas fejezetekkel).

Akkor egy dolog már biztos, nem Sabo és a forradalmárok fogják elvinni Luffyékat Dressrosáról. Nekem eleve az is furcsa, hogy itt éjszakáznak. Tisztában vagyok vele, hogy Luffy és Law ki van ütve, de nekem akkor is logikusabb lett volna, ha elindulnak. Reggelre már biztos Dressrosán lesz a CP0 és szerintem tengerészek is megszállják majd a szigetet szóval nem célszerű időzni. Mire még felébrednek, köszönetet mondanak Rikuuék plusz még nyáladzanak a harcosok, tisztázódik Bellamy és Bartolomeo helyzete és végül mire még végre elindulnak.. Így nem olyan elképzelhetetlen, hogy elhúzza a 800. fejezetig. Bár ne legyen most igazam.  smirksweat

Sabo visszaemlékezése rendben volt. Oda viszont most nagyon kegyetlen volt de tényleg. Nagyon durva, hogy elvesztette az emlékeit és akkor nyeri vissza, amikor meglátja az újságban, hogy Ace meghalt. Így viszont már érthető, hogy miért nem ment segíteni.  Szomorú Szomorú

Bíztam benne, hogy kapunk egy kis információt a forradalmárokról, sajnos nem így lett.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5692 Dátum: 15 júl 15, 23:26:14 »

Nagyon jó fejezet volt, eléggé meglepődtem, amikor fórum-olvasás közben megláttam a linket! Nevet Bellamy most már 100%, hogy csatlakozik, és úgy néz ki, hogy a Barto-Káposzta páros marad szövetségesnek, bár nem teszek le róluk még. Franky nagyon atom volt a szemével, egyre jobban érdekel a testszerkezete, remélem kap egy jó flashbacket majd.

Így, hogy tudjuk, hogy elvesztette az emlékeit Sabo, már teljesen érthető az egész. Kellettek a flashback oldalak is, még azok is, amiket már láttunk, nagyon meghatóra sikerült. A végén a vivre kártya nagyon meglepett, ezek szerint nem lehet túl macerás csinálni egyet.

Szerintem nem olyan gáz, hogy a házban pihennek, ott nem nagyon kereshetik őket. Így, hogy volt egy teljes fejezet erre, kezdem elhinni, hogy tényleg 100 részes lesz ez a történetív.  No comment
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5693 Dátum: 15 júl 16, 11:07:24 »

Egyetértek Hiei-el. Nem volt túl érdekes és jó fejezet, de abszolút kellett. Így már tényleg érthető minden, hogy miért csak most tűnt fel Sabo Nevet Ez az emlékezet kiesés egyszerű, de nagyszerű válasz volt Oda-tól Mosolyog Bár az valóban elég kegyetlen volt, hogy Ace halálakor jutott eszébe minden Sabo-nak :S
Luffy reakciója is nagyon aranyos volt a Kolosszeumban Mosolyog Bár tudom, hogy Sabo a Forradalmárok 2. embere, de számomra akkor is fájó pont, hogy mégis elhagyja Luffy-t. Igen-igen kötelesség és feladatok, de pölö nekem ezért tetszik még mindig jobban a Fairy Tail, mert ott mindig a barátság az első Nevet Jó lenne Sabot is Luffy-ék hajóján látni, anno még ő is kalóz akart lenni Mosolyog Persze rivalizáltak, mert mindenki egy kapitány akart lenni egy külön hajón. Na mindegy. Biztos látjuk még és éreztem, hogy el fog menni... De hogy egy madár rajon??? ikszdé Az egyik beszélt (akin ült) szóval biztos ördöggyümölcs van a képben. A többi (sima) madarat meg csak odahívta (de miért?). Egy kérdésem lenne még: ki ette meg a madár gyümölcsöt?? Koala?

Franky is szépen javítgatta magát ikszdé Viszont elég bizarr, hogy már 90%-ban robot kb.
Bellamy meg ott feküdt köztük!! Én nem láttam hullazsákot és nem a föld alatt hevert, szóval tuti, hogy él (bár ezt ezek nélkül is ki lehet találni, a One Piece-ben kb. mindenki halhatatlan). Érdekel, hogy mi lesz a sorsa Nevet
4/5-öt adok erre a fejezetre.

@kristofkristof: Én már a 760. fejezetek körül megmondtam, hogy ez bizony kitart a 800. fejezetig. Akarva akaratlanul is igazunk lesz Nevet
Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5694 Dátum: 15 júl 16, 11:31:01 »

Megorulok ha Bellamy csatlakozik.... Francnak van ott velük... Nem hiszem el hogy ezt túlélte Nevet
És hogy hogy szerdán jott ki a manga :O?


Nyugi ott van a kakas is  Nevet
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5695 Dátum: 15 júl 16, 12:04:05 »

Az engem is érdekelne, hogy ki irányítja a madarakat, de nem lehet Koala, mer ő ott áll Hack mellett az utolsó oldalon.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5696 Dátum: 15 júl 16, 15:10:38 »

Jasek89 hol látod ?Nevet megnéztem a fekvő emberkeket is de nem találtam Nevet

Amugy Usopp ugy néz ki a képen amikor alszik mint Lucci Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5697 Dátum: 15 júl 16, 17:59:15 »

Gondolom, úgy értette, hogy ő is potenciális jelölt. Mosolyog

Egyébként amikor először elkezdtem olvasni ezt a fejezetet, azt hittem, hogy valami különkiadást kaptunk, Sabo főszereplésével. Olyan hirtelen jött ez a nagy jelenetváltás/időugrás.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #5698 Dátum: 15 júl 16, 18:44:54 »

http://i995.mangacdn.com/one-piece/794/one-piece-5801247.jpg

Gyerekek csak én látom úgy mintha Kyrosnak 2 lába lenne? (jobb alsó sarok) Nevet
Naplózva
1234567
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5699 Dátum: 15 júl 20, 17:06:20 »

Sziasztok.
Én arra gondoltam, hogy Law szalmakalapos tag lesz elképzelhető, hogy amire a csapatához érnek addigra már kaidou megölte őket így nem lesz más választása csak, hogy csatlakozzon luffyékhoz bár ha nem is lesz, szövi és nem is lesz, tag tuti meghal Dressrosa miatt egyedül semmi esélye Kaidou ellen.
Sabo brutálisan erős karakter lett főleg a mera mera no mi-vel . De tetszik az a megoldás is hogy emlékezet kiesése volt Nevet
Fujitora valószínűleg a forradalmiakhoz fog csatlakozni bár szalmakalaposként is megnézném: D
Az új SH tag meg remélem rebecca lesz, mondjuk bartolomeo védelmi gyümölcse is nagyon állat képzeljétek el a sunnyt körbe tudná védeni ezzel a pajzsal: D milyen durva lenne már: D
Van egy olyan érzésem, hogy luffy nem csak a gear4 et tanulta meg, hanem valami újjabat is rayleight visszaemlékezésből gondolom…
Naplózva
Oldalak: 1 ... 378 379 [380] 381 382 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!