24 máj 19, 14:00:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011390 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5610 Dátum: 15 jún 29, 21:44:18 »

Akik nem hisznek ebbe nézzék meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=-zEVzLsXwVU
Nem 100%-os de én hiszek ennek.

Pell pedig azért nem halt meg mert ő Zoan és a Zoan awakeningje is meg lett ismertetve velünk régebben még Impel Down-ban Crocodile által. Azt mondta egy Zoan awakening az a feltámadással egyenlő. Tehát egy megölhetetlen masina leszel.

És Oda azt is mondta Monet-nak szomorú múltja van egy interjúban azt hiszem. Most nem tudom fejből melyik. Viszont nem mondaná ok nélkül ha nem akarná velünk megismertetni.

Ja és ha ténylegesen él akkor a kifogás Doffy. Meg tudja Oda csinálni azt hogy Doffy-t játékká változtatja. Így nem fog tudni mit csinálni csak a szalmakalaposok után menni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 21:48:22 írta Szabika » Naplózva
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #5611 Dátum: 15 jún 29, 22:48:48 »

Egészen el gondolkodtató a videó Szabika, de véleményem szerint így sincs rá sok esély, hogy szalmakalapossá váljon Monet. Nem is nagyon tudom el képzelni mint tagot. Bár az animékben sok minde megtörténhet. Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5612 Dátum: 15 jún 30, 09:01:21 »

Egészen el gondolkodtató a videó Szabika, de véleményem szerint így sincs rá sok esély, hogy szalmakalapossá váljon Monet. Nem is nagyon tudom el képzelni mint tagot. Bár az animékben sok minde megtörténhet. Nevet

Mondjuk Oda nagyon szereti a Dragon ball animet is, és annak idején se gondolhatta senki h Goku legnagyobb ellenfeléből lesz a legjobb barátja is: Vegita. Mosolyog Aztán ott van még C18 is aki szintén rossz volt.

Lehet Oda is berak ilyen szálat az op-ba.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 09:04:44 írta jasek89 » Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5613 Dátum: 15 jún 30, 09:33:34 »

Az oké hogy Vegita lett a legjobb barátja, viszont Akira nem szerette Vegitát, ki is akarta írni, de a rajongók nem engedték, bár ebből a szempontból ez teljesen irreleváns.
Szerintem Rebecca fog csatlakozni.
Naplózva

Mr. Prince
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5614 Dátum: 15 jún 30, 10:10:39 »

Hányszor kell meg leírni vagy nekem vagy másnak, hogy aki Bartot szinkronizalta mondta  hogy alig varja a közös munkát a szalmakalaposokkal...

Meg nem is Barto viselkedett végig ugy mint bármelyik tag Mosolyog külön harcot kapott, Robin beszéde es stb...

Ezt a Monet meg más tag csatlakozásának a hülyeséget sztem elfelejthetnetek mar Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 10:11:45 írta Sanji » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5615 Dátum: 15 jún 30, 11:14:07 »

Az oké hogy Vegita lett a legjobb barátja, viszont Akira nem szerette Vegitát, ki is akarta írni, de a rajongók nem engedték, bár ebből a szempontból ez teljesen irreleváns.
Szerintem Rebecca fog csatlakozni.

Rebecca? Mégis minek? Csak hátrány lenne a csapatnak.

Sanji
Remélem igazad lesz, én nagyon megkedveltem Bartot és sztem iszonyat erős is, simán felérhet a szörnytrióhoz.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 11:21:12 írta jasek89 » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5616 Dátum: 15 jún 30, 11:24:56 »

Igen az ereje miatt is szükség van ra mert BB és legénysége ellen erős tagokra lesz szükség, ott nem lesz külső segítség csak 1vs1 harcok Mosolyog igyis kétséges hogy nami meg robin mit fognak kezdeni bármelyikük ellen de ha jön meg jinbei/ Cavendish akkor oke nagyjából a felállás Mosolyog

( cavendisht csak azert írtam mert Bartoval egy Zoro/Sanji párost alkotnanak ami nem lenne rossz Nevet )
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5617 Dátum: 15 jún 30, 11:58:12 »

Igen az ereje miatt is szükség van ra mert BB és legénysége ellen erős tagokra lesz szükség, ott nem lesz külső segítség csak 1vs1 harcok Mosolyog igyis kétséges hogy nami meg robin mit fognak kezdeni bármelyikük ellen de ha jön meg jinbei/ Cavendish akkor oke nagyjából a felállás Mosolyog

( cavendisht csak azert írtam mert Bartoval egy Zoro/Sanji párost alkotnanak ami nem lenne rossz Nevet )

Robinnal sztem nincs gond, most is ő volt az egyedüli aki megtudta állítani Hakubát, Usopp, Brook és Chopper is igyekszik, de Nami helyzete tényleg aggasztó, eddig kb semmit se mutatott és nem is akart.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 11:59:03 írta jasek89 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5618 Dátum: 15 jún 30, 14:17:09 »

Bartalomeo, ha csatlakozik is a csapat egyik leggyengébb tagja lenne. Nem tudom mit képzeltek Namiékról, de nem hiszem, hogy bármelyik olyan könnyen veszítene ellene már, ha veszítene. Bartalomeo képessége korlátolt és ez nagy hátrány. ellenben a többséggel én pont a gyengébb részlegtől számítok nagyobb fejlődésre. Nami képessége egyébként is durva.
Bartalomeo csatlakozása ettől függetlenül sanszos számomra csak akkor lesz emészthető, ha megy vele Cavington is, mert irritál Kakas-kun stílusa nem picit.

Sanji ezeknek a nyilatkozatoknak meg riportoknak a nagy része urban legend. Soha nem is létezett. Szóval erre kár építeni.


Amúgy csak nekem nonszensz, hogy a Raftel a holdon van? Oda szigetnek rajzolta víz veszi körül a holdon pedig nincs víz. Ráadásul Enel ott van a holdon és láttuk mi van ott.

Nem hiszem, hogy csillagász vagy űrhajósra lenne szüksége a csapatnak emiatt. Nami a navigátor, aki valszeg vagy a villámló szigettel lesz kapcsolatban vagy valamelyik égi szigettel. Túl sok utalás volt a megérzéseire az időjárással kapcsolatban. Nem ismerjük a származását csak azt, aki felnevelte.
Jah igen és az is elég vicces érv, hogy van egy teleszkóp a Sunny go-n. Régen is a csillagok alapján tájékozódtak a tengeren. Bárt ehhez eelég lenne egy kézi is Franky szereti megadni a dolgoknak a módját.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 14:20:45 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5619 Dátum: 15 jún 30, 14:29:33 »

Gladiust ugy győzte le Barto hogy bekapott tőle egy nagy robbanást, hogy védje Robint. Nami mar itt elvérzett volna szerintem de persze ettől függetlenül nyert volna Mosolyog

Plusz ne feledd hogy egy King punchot kivedett amitől szerintem A csapat fele meghalt volna Mosolyog
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5620 Dátum: 15 jún 30, 14:34:32 »

Gladiust ugy győzte le Barto hogy bekapott tőle egy nagy robbanást, hogy védje Robint. Nami mar itt elvérzett volna szerintem de persze ettől függetlenül nyert volna Mosolyog

Plusz ne feledd hogy egy King punchot kivedett amitől szerintem A csapat fele meghalt volna Mosolyog

Igazából két robbanást nyelt be, mert Gladius elsőre Luffyt vette célba amit Barto puszta testével védett ki, szal én sem értem miből szűrte le Hiei az erejét, de ő tudja... Mosolyog

Sztem ha be is kerül a csapatba bátran kilehet jelenteni h a szörnytrió után ő lesz a 4-ik az erősorrendben, hacsak Oda nem fogja oly mértékben lebutítani.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5621 Dátum: 15 jún 30, 14:38:38 »

Amíg nem láttuk az erejüket kár ezen vitatkozni. Az a king punch látványos elismerem, de el kell találni a célpontot. Már pedig egy délibábra pazarolni az aduászt pazarlás volna. Nami is ki tudta volna "védeni" és még sok energiájába se kerülne. Szóval ez nem jelent semmit.
Miből? Nem tudta használni a képességét egy csomó ideig. Ez elég nagy hátrány. Ilyen kaliberű kalózokkal valszeg gyakran találkoznak majd. Azért valljuk be szánalmasak voltak Doffi emberei.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 14:40:13 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5622 Dátum: 15 jún 30, 14:38:44 »

Hányszor kell meg leírni vagy nekem vagy másnak, hogy aki Bartot szinkronizalta mondta  hogy alig varja a közös munkát a szalmakalaposokkal...

Meg nem is Barto viselkedett végig ugy mint bármelyik tag Mosolyog külön harcot kapott, Robin beszéde es stb...

Ezt a Monet meg más tag csatlakozásának a hülyeséget sztem elfelejthetnetek mar Mosolyog

Szerintem meg nincs igazad! Nekem annyira nem egyértelmű lehet hogy velük tart a kövi ívben és azért mondta ezt vagy szövetséges lesz. Szerintem azt sem tudja ki a csóka (Barto) sose figyelt rá/nem vette számba. Én még mindig azon vagyok hogy Bellamy lesz a csapattag mert már barátjának nevezte (és azt tudjuk hogy ez Luffynál egyenes út a felkérésre hogy szalmakalapos legyen vki)
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5623 Dátum: 15 jún 30, 15:49:02 »

Hányszor kell meg leírni vagy nekem vagy másnak, hogy aki Bartot szinkronizalta mondta  hogy alig varja a közös munkát a szalmakalaposokkal...

Meg nem is Barto viselkedett végig ugy mint bármelyik tag Mosolyog külön harcot kapott, Robin beszéde es stb...

Ezt a Monet meg más tag csatlakozásának a hülyeséget sztem elfelejthetnetek mar Mosolyog

Szerintem meg nincs igazad! Nekem annyira nem egyértelmű lehet hogy velük tart a kövi ívben és azért mondta ezt vagy szövetséges lesz. Szerintem azt sem tudja ki a csóka (Barto) sose figyelt rá/nem vette számba. Én még mindig azon vagyok hogy Bellamy lesz a csapattag mert már barátjának nevezte (és azt tudjuk hogy ez Luffynál egyenes út a felkérésre hogy szalmakalapos legyen vki)


EPIC FAIL kategória lenne, ha Bellamy csatlakozna hozzájuk, az a karakter felér egy boxzsákkal. Csak az nem veri el, aki nem akarja.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 30, 15:49:41 írta jasek89 » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5624 Dátum: 15 jún 30, 15:52:13 »

Bellamyt nem mutatta Oda az unneplesnel bízzunk benne h halott Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 373 374 [375] 376 377 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!