24 máj 19, 17:10:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011553 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5565 Dátum: 15 jún 25, 19:18:13 »

Szerintem Luffy ereje teljesen reális. Azt nézve, hogy miket ki nem bírt eddig Doffy az is csoda, hogy ki tudta ütni az utolsó pillanatban. Doffy kegyetlen kemény és ezt már bizonyította is szerintem elégszer. Én még mindig csak arra tudok gondolni, amikor A Nagy Háborúban Doffy Jozut simán lefogta és valószínűleg irányítani is tudja ha akarja. Sőt ott volt Fehérbajusz flottájának egy másik parancsnoka az a nagy darab a karddal akit meg simán irányított és levágatta vele az embereit. Plusz Punk Hazardon a Doffy vs Aokiji. Persze simán lefagyasztotta Doffy-t aki aztán simán kitört.
Szóval igen is nagy szó, hogy Luffy leverte Doffy-t és biztos vagyok benne, hogy sokkal erősebb, mint a többi Supernova. Lehet, hogy Law végig ott volt supportnak Doffy ellen, de az elején 1v1-be csúnyán elpicsázta őt. Pedig ő még a képességét is ismerte. (Ezért is lettem volna kíváncsi, hogy, ha Sanji is ismeri a képességét vajon olyan könnyen elkapja e, mint anno mikor megmentette a Sunny-t Doffy-tól.)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5566 Dátum: 15 jún 25, 22:47:28 »

Szép kiütés volt Luffy-tól. Végre végetért ez a történetszál. Remélem rátérünk most már Sanji-ékra mert érdekel mi lett velük.

Én a csapatba Monet-et szeretném, mert úgy hiszem él. Nem láttuk Caesar-t megölni őt. Tehát a szívét lehet Chopper vette fel hátha utánuk megy megköszönni. Ha jól tudom asztrológus, ami kellene a csapatba hogy eljussanak Raftelig meg kimenjenek az űrbe.

Emlékeztek Capone Bege hajójával mi történt? Felszívta valami fekete valami. Mondták több repülő sziget is létezik és mi van ha ez egy olyan sziget volt és Monet meg minden asztrológus otthona? Laputa-hoz is lehetne hasonlítani.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5567 Dátum: 15 jún 26, 09:46:45 »

Monet a szigettel egyutt felrobbant Mosolyog plusz túl "félelmetes" mugiwara tagnak
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #5568 Dátum: 15 jún 26, 10:46:10 »

Monetnek vége. Meghalt mielőtt megnyomhatta volna a gombot, így nem robbant fel a sziget. - én így emlékszek
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/694/14
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 26, 10:49:39 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5569 Dátum: 15 jún 26, 11:11:34 »

Szép kiütés volt Luffy-tól. Végre végetért ez a történetszál. Remélem rátérünk most már Sanji-ékra mert érdekel mi lett velük.

Én a csapatba Monet-et szeretném, mert úgy hiszem él. Nem láttuk Caesar-t megölni őt. Tehát a szívét lehet Chopper vette fel hátha utánuk megy megköszönni. Ha jól tudom asztrológus, ami kellene a csapatba hogy eljussanak Raftelig meg kimenjenek az űrbe.

Emlékeztek Capone Bege hajójával mi történt? Felszívta valami fekete valami. Mondták több repülő sziget is létezik és mi van ha ez egy olyan sziget volt és Monet meg minden asztrológus otthona? Laputa-hoz is lehetne hasonlítani.

Még ha életben is lenne Monet, mi köze a szalmakalaposokhoz? Doffy egyik hű embere, aki minden esélyt megragadva végezne Luffy-val. Nem értem h jön ide h Monet csatlakozna hozzá, ez olyan mintha Brugess jönne a csapatba.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 26, 11:12:19 írta jasek89 » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #5570 Dátum: 15 jún 26, 11:26:43 »

Mindenki sír hogy jajj de jó stb, de most Luffy megölte vagy csak kiütötte? Ha utóbbi, akkor meg megy a börtönbe és az lesz hogy az admirális meg a tengerészet megoldotta a szitut..? De az is necc mert hogy nemes, meg egy shichibukai is.
A halál viszont olyan fura a one piece-ben. Kíváncsi vagyok.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5571 Dátum: 15 jún 26, 18:26:38 »

Az volna a helyes ha meghalna most Doffy, még jelenleg a OP-ben sem hatna furcsán.De sajnos nem fog.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5572 Dátum: 15 jún 26, 19:05:25 »

Ma elkalandoztam kicsit és gondolkoztam, hogy mit lehet még esetleg egy Yonkou előtt kihozni és arra jutottam, hogy mi lenne, ha Burgesst át adnák a tengerészetnek és Kurohige pedig elkapná Aokijit. Azt szőrt szőrén kiakarná váltani Burgesst, de Akainu visszautasítaná az ajánlatot. Smoker ugye spanol vele, szóval ezt zokon venné és megkeresné Luffyékat, hogy segítsenek megmenteni Kuzant. Így ki lehetne hozni a végén akár egy Smoker csatlakozást vagy egy Aokijit. Luffy tuti nem utasítaná vissza, ha meg mégis Robin rábeszélné. Érdekes lenne így le tudni azt a dagit. Sajnos Oda őt fogja kihozni főbossnak így ez nem valószínű:( Azé jó lenne:D
Úgyis Odára jellemző a mentsünk meg egy társat vagy egy királyságot cucc:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5573 Dátum: 15 jún 26, 20:42:03 »

Ma elkalandoztam kicsit és gondolkoztam, hogy mit lehet még esetleg egy Yonkou előtt kihozni és arra jutottam, hogy mi lenne, ha Burgesst át adnák a tengerészetnek és Kurohige pedig elkapná Aokijit. Azt szőrt szőrén kiakarná váltani Burgesst, de Akainu visszautasítaná az ajánlatot. Smoker ugye spanol vele, szóval ezt zokon venné és megkeresné Luffyékat, hogy segítsenek megmenteni Kuzant. Így ki lehetne hozni a végén akár egy Smoker csatlakozást vagy egy Aokijit. Luffy tuti nem utasítaná vissza, ha meg mégis Robin rábeszélné. Érdekes lenne így le tudni azt a dagit. Sajnos Oda őt fogja kihozni főbossnak így ez nem valószínű:( Azé jó lenne:D
Úgyis Odára jellemző a mentsünk meg egy társat vagy egy királyságot cucc:D

Kurohige hasonló szál lesz mint Doffyé, azzal h leütik max az erőviszonyok változnak meg.
Sztem Gorosei lesz a végállomás, ők a főkavarók az egész kormánnyal együtt, ha őket kiütik megváltozik az egész rendszer.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 26, 20:42:36 írta jasek89 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5574 Dátum: 15 jún 26, 23:02:17 »

Régebben írtam, hogy a főboss Kurohige lesz és a Gorosei utána lép be mint végső szál, akivel a kalózkirály cím után harcolnak. Viszont Luffy kalózkirály akar lenni így a főboss e téren Feketeszakáll lesz. Amúgy egyetértek veled Gorosei lesz a végső arc enemy.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5575 Dátum: 15 jún 26, 23:37:38 »

Ezzel 100%-ban egyet értek én is így gondoltam, hogy a "főboss" a kalózkirály címért Kurohige lesz, de az igazi főboss a Gorosei, akit a kalózkirály fog leverni ezzel megváltoztatni az egész világot mert az mennyivel jobban hangzik alapon Nevet Bár kérdéses, hogy ha Luffy megkapja az eddig megállás nélkül hangoztatott kalózkirály címet akkor megmarad-e a lendület az olvasókban azon a 10%-on kívül aki jobban belelát a történetbe?
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5576 Dátum: 15 jún 27, 10:33:48 »

Ezzel 100%-ban egyet értek én is így gondoltam, hogy a "főboss" a kalózkirály címért Kurohige lesz, de az igazi főboss a Gorosei, akit a kalózkirály fog leverni ezzel megváltoztatni az egész világot mert az mennyivel jobban hangzik alapon Nevet Bár kérdéses, hogy ha Luffy megkapja az eddig megállás nélkül hangoztatott kalózkirály címet akkor megmarad-e a lendület az olvasókban azon a 10%-on kívül aki jobban belelát a történetbe?

Oda megoldja sztem, pl kormány megöli shankst, sabot, apját és már elég ahhoz h Luffy dühbe guruljon és leveri a Goroseit bosszúból.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5577 Dátum: 15 jún 27, 11:07:57 »

Ezzel 100%-ban egyet értek én is így gondoltam, hogy a "főboss" a kalózkirály címért Kurohige lesz, de az igazi főboss a Gorosei, akit a kalózkirály fog leverni ezzel megváltoztatni az egész világot mert az mennyivel jobban hangzik alapon Nevet Bár kérdéses, hogy ha Luffy megkapja az eddig megállás nélkül hangoztatott kalózkirály címet akkor megmarad-e a lendület az olvasókban azon a 10%-on kívül aki jobban belelát a történetbe?

Oda megoldja sztem, pl kormány megöli shankst, sabot, apját és már elég ahhoz h Luffy dühbe guruljon és leveri a Goroseit bosszúból.

itt most nem a leverés kérdéséről vagy annak okáról van szó hanem, hogy vinné-e előre még valami a történetet ha meglenne ez a cím?Legjobban egy hosszú videójátékhoz tudnám hasonlítani ahol ha kiviszed a főszálat, akkor a mellékküldetések olyan monotonná válnak de aki belelát jobban és értékelni tudja az adott világot annak ez is legalább annyira izgalmas mivel annál részletesebben ismeri meg az adott univerzumot.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5578 Dátum: 15 jún 27, 11:31:10 »

Ezzel 100%-ban egyet értek én is így gondoltam, hogy a "főboss" a kalózkirály címért Kurohige lesz, de az igazi főboss a Gorosei, akit a kalózkirály fog leverni ezzel megváltoztatni az egész világot mert az mennyivel jobban hangzik alapon Nevet Bár kérdéses, hogy ha Luffy megkapja az eddig megállás nélkül hangoztatott kalózkirály címet akkor megmarad-e a lendület az olvasókban azon a 10%-on kívül aki jobban belelát a történetbe?

Oda megoldja sztem, pl kormány megöli shankst, sabot, apját és már elég ahhoz h Luffy dühbe guruljon és leveri a Goroseit bosszúból.

itt most nem a leverés kérdéséről vagy annak okáról van szó hanem, hogy vinné-e előre még valami a történetet ha meglenne ez a cím?Legjobban egy hosszú videójátékhoz tudnám hasonlítani ahol ha kiviszed a főszálat, akkor a mellékküldetések olyan monotonná válnak de aki belelát jobban és értékelni tudja az adott világot annak ez is legalább annyira izgalmas mivel annál részletesebben ismeri meg az adott univerzumot.

Ezért is gondolom én azt, hogy attól h leveri Kurohige-t, attól még nem ismerik el mint kalózkirályt, max az egyik Yonkou lesz. Sztem kalózkirályként akkor fogják elismerni, amikor leverik a Goroseit is, mert azzal az egész világot megváltoztatják és valszeg akkor lesz vége is az OP-nak.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5579 Dátum: 15 jún 27, 11:35:31 »

Meg nem ártana elmenni Raftelig se Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!