24 máj 19, 17:36:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011566 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5460 Dátum: 15 jún 13, 10:06:37 »

Hát én rohadtul csalódott lennék ha Zoro vérdíja annyi lenne mint Kid első tisztjének  smirksweat (200m).

Luffynak szerintem 550m lesz. Lassan egyébként oda jutunk (de lehet már ott vagyunk), hogy semmi jelentősége nincs a vérdíjnak.Mondjuk eddig is csak annyi szerepe volt, hogy viszonyítási alapként szolgált mert nem igazán mentek utánuk komolyabb emberek a vérdíjért.De lassan már olyan magaslatokban érnek, hogy csak a Yonkou lesz náluk nagyobb oda meg már teljesen fölösleges a vérdíj. Ezzel már befejeztem ezt a témát én is  Pojén
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5461 Dátum: 15 jún 13, 11:47:47 »

Mivel kerestem a témáját de nincs, hozzászólok én is.
550 volt Ace-nek, aki nem is bírt rendesen hakizni...Luffy sokkal erősebb már mint ő volt.

Mondjuk olyan szempontból nincs jelentősége hogy senki sem fogja őket bekóstolni, de ha elérik mondjuk az 1 milliárdot, (bár szerintem inkább a kétszerese lenne reális) akkor majd nem egy admirálist kapnak az arcukba, hanem egy marineford_2-t.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5462 Dátum: 15 jún 13, 18:58:19 »

Akkor leírom én is.
Luffynak jelenleg 400millió van, ezt a timeskip előtti cselekedeteiért kapta. Az, hogy legyőz (márpedig lefog) egy Tenryuobito Shichibukait, aki egy egész országot a terrorban tartott és a legerősebb Shichibukai-ok közé tartozik, szerintem lazán ér +100milliót. Bár ha kitudódik, hogy Don Chinjaot is könnyedén legyőzte ráadásul Caesart is leverték, akkor a legreálisabb ár az 600millió beli lenne.

Zoro: Jelenleg 120 millión van, de bitang erős lett és már-már egy Admirálissal is képes felvenni a harcot. Én MINIMUM megdupláznám a vérdíját, de megérne egy 300milliót is, hisz Luffy jobbkezéről van szó, aki az első tiszt a hajón.
Persze a vérdíjat nem csak az erő határozza meg, de a Tengerészetnek ideje komolyan vennie, mert ez a Kalózvadász igazi fenyegetés lett számukra. Képes az erősítő hakira és szinte lazán kiütötte Doffy hatalmas sziklaemberét. Ezt a tengerészek egyszerűen nem hagyhatták figyelmen kívül, annyira látványos volt. Ráadásul nem hiszem, hogy a Dressrosán történeteket is el fogják tusolni a nyilvánosság elől. Erre ott volt nemrég a Gyojin sziget ív, de talán még Punk Hazard is. Ráadásul amilyen bitang hosszú ez az ív, tuti komoly következményei lesznek.

Sanji: Jelenleg 77millió, de az eddig látott alapján, neki MAXIMUM dupláznám csak a vérdíját. Persze ha ott van még az über okama kempo technikája és legyőzte Big Mom embereit, akkor megközelíthetné, esetleg le is hagyhatná Zoro vérdíját, hogy most ő cukkolja Zorot Nevet

Usopp: Legalábbis eddig Sogeking néven ismert, bár lehet nem jön rá a kormány, hogy Usopp és ő egyazon ember, de kb. ő a felelős Dressrosa megmentésért, legalábbis ő kezdte el az egészet és részben miatta is fog történni Nevet Meg hát Istennek emlegetik. Az eddigi 30 millióját én felvinném 200millióra, csak hogy szegényt a szívroham fenyegesse, amiért ilyen nagy lesz a fejpénz rajta, ráadásul az arcát is látni fogják a plakáton. Rengeteg remek poén születne ebből Nevet

Nami: Ő az, aki eddig a legkevesebbet mutatta, ezért szerintem neki kéne adni a legkisebb vérdíj emelést. Az eddigi 16millióját felvinném 30millióra.

Chopper: Az az 50 beli kész vicc. Mióta képes irányítani a Monster Pointot, ami nemes egyszerűséggel győzte le a CP9 egyik tagját, én legalább adnék neki 50millió vérdíjat. 100 felé tényleg nem kéne vinni.

Robin: Ha az ereje nem is nőtt sokat (legalábbis nem láttunk eddig még igazi harcot tőle a timeskip után), ha a kormány megtudja (tudja amúgy?), hogy Ohara túlélője Dragonnál volt, ezért a birtokában lévő információk miatt nagyon fontos célpont lehet. Ezért az eddigi 80millióját most így jobban belegondolva felvinném 150millióra is.

Franky: Magához képest egyértelműen ő fejlődött a legtöbbet, főleg a Vegapunk feljegyzéseiből szerzett tudásnak hála. Mondjuk a gyár behatolásán kívül sajnos nem tett semmi olyat, amiről a tengerészet tudna (hiába győzte le 1v2-ben Baby5-ot és a pörgőfejűt). Ezért a 44 millióját csak 80millióra vinném fel. Persze tudjuk, hogy ha a vérdíj harcierő lenne, akkor nem maradna le sokkal Sanjitól kacsint

Brook: Hát ő eddig nem sok vizet zavart. Mint halottnak a csók, teljes kudarc ikszdé Viccet félretéve, szerintem Brook nem sokat fejlődött és nem lehet túl nagy fenyegetés a kormánynak, tengerészetnek és ezt nem csak az ereje miatt mondom, hanem azért is, mert nem csinált semmi komoly dolgot eddig.  Ezért a 33millióját csak 60ra vinném fel.

És akkor nagyjából adjuk össze a számokat: 600m+300m+150m+200m+30m+50m+150m+80m+60m=1milliárd 620millió fejpénz az EGÉSZ mugiwara csapatra. Persze ehhez még nem számoltam hozzá azt, ha esetleg Sanjiék agyonverik Big Momékat, mert akkor 2milliárd felé is mehet ez az összeg. És még Jinbei is befuthat vagy Barto csatlakozhat Mosolyog Akárhogy is nézzük, Dressrosa után hatalmas hájpot fog kapni a Mugiwara team. Egyre jobban érdekel már a vége Mosolyog
Ezek a számok csak az én véleményeim az eddig látottak alapján. Szerintetek mennyire reálisak?
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 13, 19:05:55 írta Csabi28 » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5463 Dátum: 15 jún 13, 19:20:59 »

Szerintem az egész csapatnak kéne egy fegyverzet Haki és akkor minden oké. És akin a legjobb lenne a fegyverzet Haki a másik 3-on kívül az Usopp.

Elég elfogadhatóak azok a bounty-k amiket leírt csabi, de én Zoro-ét csak akkor dobnám fel meg Sanji-ét ha mindent láttunk.

Volt egy Sanji képesség teória valahol videóban, hogy a Diable Jambe-ből még a láthatatlanságot és még egyéb dolgokat, ami szükséges lenne Tamago elleni csatájában, ugyanis ő ellene tették össze ha Big mom ellen mennek.
https://www.youtube.com/watch?v=DpK-Ghg0tTU

Tamago képessége meg valami tojás akármi lehet és ő is a tűzzel/forrósággal játszhatna. Na kinek forróbbak a támadásai? Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5464 Dátum: 15 jún 13, 20:03:24 »

Egyetértek veled Csabi.

Bár én azt akarnám, hogy Oda komolyabban kimutassa a különbséget azok között akik 2 évet rákészültek az újvilágra és 2 évet abban végig szenvedők között.

Ergo számomra a lehető legjobb végkimenetel valami olyasmi lenne, hogy Luffy nem küzd egyik supernovával sem, de a rajta kívüli top 3 megy mondjuk Kidék szövetségének 1-1 kapitánya ellen.Tehát Zoro-Sanji-Franky.Esetleg Franky 2v1-be is tolhatja valakivel.Számomra a legrosszabb pedig az, hogy Luffyt rakja 1v1-be a kapitányokkal a többieket meg azoknak a csapatával szintén 1v1-be a szokásos sablon szerint.Én még mindig Kid első tisztjétől félek a legjobban, hogy Zoro rá lesz ellőve.

Ennek a dolognak csupán annyi köze van a vérdíjakhoz, hogy ha ezen emberek vérdíja a növekedés utána is nagyságrendekkel az adott supernovák mögött lesznek, akkor nem túl valószínű, hogy össze kerülnek.
Naplózva
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #5465 Dátum: 15 jún 13, 21:13:09 »

Nekem miért van olyan érzésem, hogy Sanjiék nem fognak nyerni Big Mom csatlósai ellen..? Vagy legalábbis lenne valami csavar.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5466 Dátum: 15 jún 14, 10:34:29 »

Nekem miért van olyan érzésem, hogy Sanjiék nem fognak nyerni Big Mom csatlósai ellen..? Vagy legalábbis lenne valami csavar.

Nem volt túl fényes a helyzetük, szóval a csavar az lenne ha levernék őket. Mosolyog
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5467 Dátum: 15 jún 14, 14:25:43 »

Nekem miért van olyan érzésem, hogy Sanjiék nem fognak nyerni Big Mom csatlósai ellen..? Vagy legalábbis lenne valami csavar.

Ha Sanji nem fog most nyerni, vagyis így, hogy Luffy és Zoro most reflektorfényben van, Sanji meg megint kikap, azzal el is temette Oda a karakterét...
Naplózva

Mr. Prince
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5468 Dátum: 15 jún 14, 21:40:46 »

Mivel kerestem a témáját de nincs, hozzászólok én is.
550 volt Ace-nek, aki nem is bírt rendesen hakizni...Luffy sokkal erősebb már mint ő volt.

Mondjuk olyan szempontból nincs jelentősége hogy senki sem fogja őket bekóstolni, de ha elérik mondjuk az 1 milliárdot, (bár szerintem inkább a kétszerese lenne reális) akkor majd nem egy admirálist kapnak az arcukba, hanem egy marineford_2-t.

Sztem Ace magas vérdíjának annak is tudható, hogy egy yonkou egyik magas rangú tisztje volt.
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #5469 Dátum: 15 jún 16, 10:59:23 »

Kisegítene valaki, hogy Zoro-nak mikor lett oda az egyik szeme?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5470 Dátum: 15 jún 16, 11:47:52 »

A 2 éves edzésük alatt. De még nem fix, hogy mi van a szemével.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5471 Dátum: 15 jún 16, 13:30:18 »

Dani, olyasmire gondolsz, ami Kenpachinál is van? Akkora lenne az érzékelő Hakija, hogy inkább visszatartja? Vagy ez még mindig az edzés része?

Szerintem annak a szemnek már annyi, úgy ahogy Franky szemének is...elég furcsán rajzolja meg oda mostanában az egyik szemét.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5472 Dátum: 15 jún 16, 13:50:42 »

Dani, olyasmire gondolsz, ami Kenpachinál is van? Akkora lenne az érzékelő Hakija, hogy inkább visszatartja? Vagy ez még mindig az edzés része?

Szerintem annak a szemnek már annyi, úgy ahogy Franky szemének is...elég furcsán rajzolja meg oda mostanában az egyik szemét.

Én erre nem vennék mérget, Oda eléggé kiszámíthatatlan, simán kinézem belőle h Zoro epicbadassként kinyitja a másik szemét is és szétvág mindenkit a g*cibe.... Nevet Nyilván azért nem használja mert ahogy Luffy 4-es formjának, az övéjének is van/lesz hátránya....
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5473 Dátum: 15 jún 16, 14:57:26 »

Áh, Zoronak tuti Sharinganja van. Nevet
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5474 Dátum: 15 jún 17, 12:17:17 »

Mihawk amikor Luffyval harcolt azt latatta vele hogy levágja a kezet, vagy ilyen szeme van zoronak is vagy csak Luffy gondolt bele hogy ez történne a kezével ha támadott volna akkor Mosolyog

En most mar nagyon ra vagyok porogve hogy ki fog csatlakozni hozzájuk engem ez érdekel most csak *_*
Naplózva
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!