24 máj 19, 15:37:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011484 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5250 Dátum: 15 máj 01, 11:57:41 »

Én leginkább Bellamy vagy Bartot tartom legnagyobb esélyesnek!! De szerintem Bellamy lesz csapattag Barto meg szövetséges mivel Bellamynak nincs csapata oda veszet Skypiea-felé, Bartonak meg van, szerintem ez így elég nyilvánvaló. (Na tuti megkapom a magamért, amiért Bellamy-t gondolom a legnagyobb esélyesnek, de én így gondolom és szeretném is hogy megtörténjen Mosolyog )
Cavendish, Viola, Rebecca szerintem esélytelenek csapatagnak, de e 3 közül kéne választanom akkor Cavendish lenne a legjobb opció.

De kitudja Oda bá hirtelen gondol egyet és senki nem lesz új tag. Ez is benne van a pakliba.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 01, 11:58:54 írta chaoslord3 » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5251 Dátum: 15 máj 01, 18:15:32 »

Barto megy, Robin megmondta amikor Barto fel akarta áldozni magát, hogy "mi szalmakalaposok is így érzünk Luffy-val kapcsolatban "    és akire még látok esélyt az Cavendish, mondta hogy jó nagy vihart kavartatok, ez volt a célotok, plusz ő akar a rivaldafénybe lenni Nevet  ezért akár ő is megy Luffyékhoz.   

Bellamy akkor ment volna ha Luffynak nem mondja azt, hogy tudja hogy Doffy átvágja de őt nem érdekli inkább meghal.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5252 Dátum: 15 máj 02, 01:41:54 »

Igen-igen-igen, de fölösleges ezt tizedszerre is átbeszélni. Majd meglátjuk, hogy mi lesz.
(Az előző kommentekre reagálva: Cavendish pont azért nem fog csatlakozni, mert rivaldafényre vágyik, és nem te vagy az egyedüli chaoslord, nekem is Bellamy a favoritom, és asszem, hogy vagyunk még ezzel páran Mosolyog Ettől függetlenül Bartolomeora látom a legnagyobb esélyt.)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5253 Dátum: 15 máj 02, 21:00:23 »

Jon, nagyon adom, már engem is eléggé untat az új tagok megbeszélése téma.  Pojén Nincs erre külön topic?
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #5254 Dátum: 15 máj 04, 23:02:22 »

http://33.media.tumblr.com/6d5d835d210cd7c7c15b2b5f1eab7dd8/tumblr_nnb2b5LEr81u07ldqo1_500.gif

Ezt meg kellet osztanom veletek is xD
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5255 Dátum: 15 máj 07, 07:46:37 »

Egy ilyen információban, érzelemben és epicségben gazdag fejezet után már csak egy kérdésem van. Doffy odavarrta a saját fejéhez azt a napszemüveget, hogy ennyi tockos után sem esett még le róla?

Amúgy tetszik ez a démongyümölcs bankai, csak gondolom hirtelen mindenki képes lesz rá ezután.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #5256 Dátum: 15 máj 07, 08:14:36 »

Doffy vajon meg mindig azt hiszi hogy minden rendben van? Nevet
Ugy tunik arra szamit hogy kihuzza amig Luffy kifarad, aztan majd visszatamad vagy valami, a `csaladtagjait` meg kozben ugy is megyogyitottak stb. Tevedesben van.

Luffy a G4 utan meg tuti hogy kidol, de ugy latszik megint o lesz a megmento, NAGYON jo vegjatek volt ez a fejezet. Mosolyog
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5257 Dátum: 15 máj 07, 10:45:46 »

Jó fejezet volt, tartalomdús és érdekes. Eddig nem gondoltam volna, hogy Burgess újra feltűnik majd, úgy tűnik ebből is ki akar hozni valamit Oda, kíváncsian várom. Hatásos szöveget nyomott le Rikuu király is, de sajnos ez már nekem kicsit időhúzás jellegű volt, ha előbb történik, akkor tökéletes lett volna, szóval nem magának a jelenetnek a hibája, csak már túl hosszú ez az ív.

A lezárás is hagyott némi kívánnivalót maga után, egyszerűen túl könnyen ment a sok szenvedés után, ha nem írják oda, hogy ezzel vége (vagy mi), akkor simán azt gondolnám, hogy megy ez még egy fejezeten keresztül, sőt még most is látok rá némi esélyt...

Szóval, na, ha vége, akkor végre lezártuk ezt is, lesz egy kis lazítás jövőhéten, és indulhat az új kaland. Már nagyon várom! Nevet

Nekem a fejezet 4/5, de valószínűleg közrejátszik az is, hogy így rohadt fáradt vagyok érettségi után...majd gépen, második olvasásra biztos jobb lesz Nevet
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5258 Dátum: 15 máj 07, 12:08:36 »

Eszméletlen erős Luffy G4-Ben kiváncsi vagyok milyen lesz a saját démon gyümölcs felebredese (igy magyarosan Nyelvesít)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5259 Dátum: 15 máj 07, 13:52:44 »

Burgess démongyümiket cipel a zsákjában? Tök olyan a textil mintája. Pojén

Szóval, na, ha vége, akkor végre lezártuk ezt is, lesz egy kis lazítás jövőhéten, és indulhat az új kaland. Már nagyon várom! Nevet

100%-ig biztos lehetsz benne, hogy Doffy még nem lett lenyomva.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #5260 Dátum: 15 máj 07, 14:52:55 »

Mivel Doffy elo huzta az utolso trukjet siman el tudom kebzelni hogy amit Luffy most kiutott csak egy masik klon volt vagy ha o az akkor is osze rakja magat. Fujitorat nem tudom hova tegyem. Sot felesleges karakternek tartom egyenlore. Csinalt valamit ebben az arc-ban egyatalan? Az egesz tengereszet nem tudom minek volt ott. Vagyis valamit Oda tervez veluk de remelem nem megint a szalmakalaposokat fogjak uldozni a vegen mint idaig is majdnem az oszes iv vegen.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5261 Dátum: 15 máj 07, 14:58:45 »

Fujitora csak elintezte félig Lawot, Zorot plusz elindult hogy elkapja Luffyt de Sabo lefoglalta Nevet szerintetek lesz Choppernek Robinnak awakeningje?

Es azert milyen durva hogy mar a legelején Crocodil beszélt az ördög gyümölcs szintjeirol!! Nagyszerű tényleg ez a one piece a sokak által sztarolt Fairy Tail elbujhat mellette... ( es szeretem az FT-t de nincs one piece közelében kacsint )
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5262 Dátum: 15 máj 07, 15:56:56 »

Dani jól mondja, akkor lesz vége Dofflamingonak, mikor Zoro átvágja a kalitkát vagy Luffy zúzza szét Mingoval. Amíg a kalitka áll nem lesz vége.
Egyszerre hozza össze egy fejezetbe, mert úgy badassebb.
Még csak annyit, hogy Crocodile nem utalt rá ennyire egyértelműen. Inkább csak belemagyarázás. Ő utalást tett rá, hogy a démongyümölcsnek számtalan lehetősége van csak tudni kell használni, de utána olvasok majd a régi fejezetekben.

http://www.mangapanda.com/103-2285-5/one-piece/chapter-178.html

http://www.mangapanda.com/103-2307-10/one-piece/chapter-200.html

Ha ezekre gondoltatok, akkor szó sem esik erről. Croci nem beszél semmiféle awakiningről. Pusztán a gyümölcs használatának sokoldalúságáról beszél.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 16:11:56 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5263 Dátum: 15 máj 07, 17:02:36 »

Hihetetlenül tetszett ez a fejezet. Őszintén, jó régen sikerült már ennyire beleélnem magam. Az elején a lakosok reménytelensége ezúttal számomra teljesen átjött, nem hatott időhúzóan, célt éreztem benne, ami Riku király beszédénél ki is jött. Emberek...kirázott a hideg Nevet Régen volt már ilyen. Nagyon örülök, hogy már az egész ország tudja a helyzet állását, és tudja, hogy Luffy harcol értük, ill. Doffy ellen.
Ezen kívül ez az awakening is baromira bejön, számomra teljesen logikusnak hat, Luffy egy állat lett, még inkább, mint volt, és a töltelék jelenetek (Lawék, Zoroék és Burgessék) is fontosnak tűnnek, és egyáltalán nem untam őket, szóval...áh, mit ragozzam, baromira bejött, na.  bow
A következő fejezetben azt várom, hogy Luffynak elmúlik a G4, Doffy ellentámadást indít (kizárt, hogy ennyi lett volna), de Luffy még valahogy bírni fogja ellene, és vagy a következőben, vagy max. két hét múlva végleg lerendezi Doflamingot.
Az érdekel még, hogy Doffyval vajon mi lesz ezután. Elvileg nem csukhatják le, mert tud valami baromi fontosat, de Dressrosában sem maradhat. Újra kalóznak áll, és kihajózik?
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 07, 17:06:35 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5264 Dátum: 15 máj 07, 17:12:03 »

Érdekes fejezet volt. Kicsit azért én is időhúzásnak éreztem Rikuut és számítani lehetett rá, hogy elmegy sok oldal arra, hogy mindenki el van ájulva Luffytól.  Mosolyog

Azért lehet érezni a harcon, hogy már tényleg nem sok van hátra, Doflamingo már tényleg nem tud mit tenni Luffy ellen, de ez így is van rendjén és remélem, hogy Oda nem fog beadni még egy fordulatot. Ez és az előző fejezet igazolja, hogy ez a csata már messze el van döntve és remélem, hogy már a következő fejezetben le is lesz zárva.

Egyértelmű volt, hogy Burgesst még látjuk, bár én arra számítottam, hogy csak a történetszál legvégén, amikor távozva Dressrosáról jelent Feketeszakállnak, hogy nem sikerült megszerezni a lánggyümölcsöt, de sebaj így még érdekesebb lesz. Szerintem Sabo meg fog küzdeni Burgessel, hogy megvédje Luffyt ameddig lenyomja Doflamingot vagy miután Doffy legyőzése után kidől.
Amúgy szerintem is démongyümölcsöket gyűjtögetett, de minek neki ennyi? Szerintem a Feketeszakáll banda nagy részének már van gyümije, mert Jinbei is mondta, hogy már régóta vadásznak a démongyümölcs használókra. Most a kisembereknek is osztogatni akarják vagy mi?  Gondolkozik ikszdé

Már régebben megmondtam, hogy Fujitora ilyen "nesze semmi fogd meg jól" karakter lesz. Azért azt viszont elvártam volna, hogy legyen benne annyi, hogy a kalitkát megszünteti, sokáig azt is hittem, hogy majd elege lesz és megvédi a lakosokat de csalódnom kell úgy néz ki. Ha meg majd mikor Luffyék elmennének és ott fog arcoskodni és megpróbál az útjukba állni akkor tényleg messze ő lesz a legszánalmasabb számomra. Inkább olyat várnék el tőle, mint anno Aokijitől az Eines Lobby győzelem után.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 349 350 [351] 352 353 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!