24 máj 19, 16:03:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011520 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #5190 Dátum: 15 ápr 23, 12:14:06 »

Ekkora csalódást...ahogyan elővezette itt a G4-et, azt hittem hogy valami tényleg jól kinéző cucc lesz, erre pedig kapunk egy Csúnya nagyon csúnya alakot...most komolyan, ha mondjuk így harcolna egy Yonkou ellen, harc előtt kétszer körberöhögné.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5191 Dátum: 15 ápr 23, 12:18:17 »

Én örülök, hogy nem valami sablonos csillogó daliás power up lett. Ez a Hulk-szerű szörnyeteg tökéletesen alkalmas arra, amire való, tehát hogy fejeket lehessen szétverni vele. Minek legyen szép?
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 23, 12:18:59 írta gman » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5192 Dátum: 15 ápr 23, 12:20:30 »

Hm. Ez jó ötlet, hogy a 4-es felszerelés valami hakival vegyített dolog lesz. Végül is már van akkora szerepe a hakinak, hogy ennyire létfontosságú vegyelem legyen.
...és akkor a Gíáá Fóószü az erejét fogja piszkosul megnövelni, például a fentebb említett teljes testes haki+gumi kombóval.


Végül csak úgy lett, ahogy többen is megtippeltük.
És én elégedett vagyok. Ismét nagyon kreatív támadásokat kapott Luffy.
Pont egyik nap futottam bele a Nightmare Luffy formába, és szomorúan konstatáltam, hogy az csak egyszeri alkalom volt. Hááát... Nevet

Plusz valaki anno azt is megtippelte, hogy Zoro fogja szétvágni a kalitkát. Eltalálta. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5193 Dátum: 15 ápr 23, 12:40:44 »

Nekem nagyon tetszik a G4. Nevet

Sokkal jobban bejön, mint amire egyesek számítottak, hogy epic módon egy támadással megfekteti Doffy-t. Ez volt Enies Lobby-ban is a G3 után. Bár nem azzal ütötte ki Lucci-t de megsebesítette vele nagyon. Viszont a mellékhatása borzalmas volt. Ha itt olyan technikát alkalmazna, hogy egyet üt de utána percekig nem tudna harcolni többet ártana vele, mint használna. Az Újvilágban, ha egy ilyet ellőne azonnal megölnék, amint bekövetkezik a mellékhatás. Viszont ez láthatóan egy olyan harcmodor, amivel tud egy darabig harcolni. Lehet ennek is lesz mellékhatása, de az eredmény magáért beszél. Az előbb Doffy körberöhögte Luffy-t, most meg nem tudta, hogy került le a városba olyan sebességgel lett megütve. Az pedig, hogy Doffy nem nagyon érezte meg enyhe túlzás. Elég megnézni az arcát az ütések után, amit bekap. Ráadásul ez a legjobb az egészben. Az a mérges arca, mert Luffy megint meg tudta lepni. Nevet

Azt meg, hogy ki fogja elintézni a kalitkát Zoro vagy Luffy jó kérdés. Szerintem Luffy nem úgy érette, hogy eltüntei a kalitkát, hogy szétüti azt. Hanem szétüti Doffy-t és ezáltal tűnik el. Nyelvesít Bár most lenne a lehetőség, hogy Zoro is bemutassa a teljes erejét. Bár azt inkább Wano országban kéne. De valószínűleg ő vágja majd szét.

Luffy kinézete meg elég durva amúgy. Tényleg Nightmare Luffy lett. De az ereje akkor is kárpótol emiatt. Ha ez a form úgy lesz, hogy egész testes haki-val párosul akkor közelharcban nem lesz ellenfele Luffy-nak. Durván nézett ki, amikor az ökle visszahúzódott és mint valami ágyú lövellt ki. Nevet
http://www.mangareader.net/one-piece/784/11  "Sky Walk" Luffy style.  ikszdé

Amúgy újfent tetszik Oda kreativitása. Nem arról szólt megint a fejlődés, hogy üssünk nagyobbat és cső, hanem kreatívan kihasználta a rugalmasság erejét. Ezt egy átlag ember is tudja, hogy a felszabaduló nagy rugalmas energia nem semmi pusztításra képes.

Szerk.:
http://www.mangareader.net/one-piece/784/12 Doffy arca, ahogy letalpalja Luffy.  ikszdé

Ja és akárki akármit mond. Luffytól 20 évesen elképesztő az, hogy egy olyan emberrel felveszi a versenyt, aki már 10 évesen Király Akaratát használt.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 23, 12:48:35 írta hagabi » Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #5194 Dátum: 15 ápr 23, 12:43:15 »

Én örülök, hogy nem valami sablonos csillogó daliás power up lett. Ez a Hulk-szerű szörnyeteg tökéletesen alkalmas arra, amire való, tehát hogy fejeket lehessen szétverni vele. Minek legyen szép?

Luffyval ellentétben, hulknál arányosan megnőnek a lábai és mégis megoldották, hogy rajta marad a gatya. Mázli, hogy luffy ebben a formában is képes használni a G2 sebességet mert qurva röhejes lenne, ahogyan a pici lábaival poroszkálna Nyelvesít  Amúgy az ábrázolással nincsen bajom csak a testrészei arányaival, egyszerűen nem veszi be a gyomrom Neeem

Viszont kíváncsi leszek milyen "büntetést" fog maga után vonni ez az alak (ha egyáltalán lesz) mivel G3 után luffy leereszt egy időre (hehe)
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5195 Dátum: 15 ápr 23, 12:54:02 »

Nem kell feltétlenül büntinek lenni, hiszen mint mondta. 2 éven keresztül gyakorolta a szigeten, tehát hozzászokhatott már. Egyébként ebből kifolyólag a történet végére lesz ebből Gear5 is.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #5196 Dátum: 15 ápr 23, 13:20:55 »

Először is, ezt muszáj bemásolnom.

「“猿王銃”!!!」- KONGUGAN
「“猿”」 : Saru : MONKEY
「"王"」: Ou : KING
「“銃”」: Jyu : PISTOL

Nekem is kellet idő, hogy feldolgozzam, de nem azért mert netán egy kicsit másra számítottam,hanem, hogy végre láthattam.
Na de, nem értelek titeket. A lábak mindig is ilyenek voltak:D 

Lu mellkasán, az a mintázat ahogyan befejeződik a haki, hasonlít egy kicsit Law tetoválásra. Egy nagyon kicsit.
Doffy arca a 11. oldalon.

Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5197 Dátum: 15 ápr 23, 13:24:40 »

Plusz valaki anno azt is megtippelte, hogy Zoro fogja szétvágni a kalitkát. Eltalálta. Nevet

Szerintem ezt többen is leírtuk anno Nevet azt tudom, hogy én igen Nevet bár én úgy képzeltem, hogy a végső csapását amikor beviszi Pica-nak az messzebb megy és egy kalitkából 2 lesz Nevet bár így sokkal drámaibb, hogy még mindig meg van a kalitka.

Nagyon örülnék neki ha Zoro vágná szét a kalitkát.Illene is ahhoz amit mindig mond "Nincs olyan dolog amit nem tudok átvágni".

Gear Fourth működésének komplett megértéséhez még el kell olvasnom 1-2x de annyit elmondhatok (és most lehet sokan megköveznek) de én a kinézettől Luffy tekintetéig át, minden részét imádtam  Ohh My God Ördögi
Naplózva
R. J. Misko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #5198 Dátum: 15 ápr 23, 14:07:15 »

Hát luffy kinézete... szerintem faxa lett... én pl. arra nem gondoltam 2 hét alatt egyszer se.. hogy hullk stilusban fogja megoldani... Nevet Egyébként igen irreális a pici lább nagy test.. ezt elöszőr én is furcsáltam... de, hát alap esetben luffy egész teste furcsa... hisz gumi ember... lehet inkább az lett volna furcsa, ha normális emberi teste lett volna végre....
  Amúgy igen Oda megoldotta, hogy a 4-es fokozatból akár 5 ös is lehet majd... IDŐVEL!! hisz ez tényleg olyan mint Narutóban a senin mód és a nightcor Luffy Mix-e.. Nevet csak itt éppen Jiraya Senin módjára hajaz inkább...
                 A tökéletlen senin mód!!!! Nevet   ...és majd a gearl5 lessz a tökéletes...
 Bár az is lehet, hogy nem lesz... de szerintem ezekután ez kizárt... hisz Law is megmondta.... dolffy is csak gyengítette volna a császárt.... pedig azért Mingo elég brutális így is... és mivel nem együtés lett Dolffy a 4-es fokozattal.... ezért van még hova fejlödni majd.. és luffy olyan mint egy Sajajin!! minden küzdelemmel egyre inkább fejlődik... Szóval lessz itt még érdekesség! Nevet
  Egyébbként érdekes, hogy a semiből tetoválások lettek luffy válán és lapockáján.... Biztos van jelentősége! (szerintem)

Kimondottan tetszett ahogy repűlt luffy dolffy felé... mint egy vadász gép! Nevet ....de ahogy olvastam ez nem csak nekem jött át! Nevet ..és kíváncsi lesszek, majd a többiek fejére amikor meglátják Luffy új formáját! Nevet
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5199 Dátum: 15 ápr 23, 14:26:31 »

Rohadt meno volt *_* nem lesz itt mar gear 5 hanem egy tökéletesebb gear 4 ahol a test arányai nem változnak csak az ereje marad meg vagy meg no is Nyelvesít szerintem csak azert ilyen az alakja mert meg nem tökéletes Nevet Doffy fele hogy repült vagy geppozott?

Bárki bármit mond Luffy bitang erős lett mert kb idáig bárki bekapott egy jet pistolt az repült.. Es most meg allatabb lett Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5200 Dátum: 15 ápr 23, 14:34:36 »

Valóban furcsa h ilyen a lába, de nem értem egyesek miért fújják fel ennyire, mintha nem láttak volna már ilyen alkatot.... Burgess-nek is ilyen alkata van, és senkinek nem tűnt fel.... Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5201 Dátum: 15 ápr 23, 15:21:32 »

Megmondom őszintén, hogy a véleményem a Gear 4-ről teljesen megegyezik Doffyéval:
-először nem tetszett, valami badassabbat vártam volna,
-aztán még néztem, hogy mi a fene van. Annyira tetszik, hogy Oda nem próbálja valami badass félistennek ábrázolni Luffyt, másodjára elolvasva annyira bírtam már ezt a formát Nevet Ahogy az emberek néznek, hogy úgy néz ki, mint egy labda, hogy Doffy konkrétan kiröhögte Nevet Hogy Oda direkt nem próbál valami kemény formát adni neki, ezáltal is növeli a Luffyban rejlő meglepetés faktort a többi karakternek. Magyarul eddig is mindenki hülyének, meg esetleg furának nézte, hát még most Nevet Nagyon-nagyon megtetszett. De hogy tudott repülni?

Erő szempontjából előzetesen valami még OP-bat vártam volna, de nem bánom, azt mondja Doffy, hogy megháromszorozta a pusztító erejét, végülis ez nem gyenge, bár egy Yonkou ellen még biztos, hogy kevés.
Doffy a végén gondolkodik, hogy Luffy miért nem zsugorodik össze, mint szokott. Ezek szerint ennek nem lessz mellékhatása? Vagy valami más mellékhatása lesz? Amúgy milyen idiótán erős szörnyek élhetnek azon a szigeten? Nevet Most már értem, hogy miért nem jutott még el senki az utolsó szigetig, a kalózkirályon kívül. Ha egyes szigeteken admirális erősségű (mert ez már biztos, hogy az a szint) szörnyek élnek...jó ég.
Ja, és azt nagyon várom, hogy Zoro szétvágja a kalitkát.
Amúgy figyeljétek meg, Doffy még bekap jópár csapást, ám Luffy biztos, hogy nem használhatja a végtelenségig ezt a formát sem, Doffy fölülkerekedik az utolsó erejét összeszedve, nyom majd neki egy szöveget arról, hogy itt a vége, Luffy visszakontrázik valami badass nakama-szöveget, és ekkor Zoro szétvágja a kalitkát, Doffy néz, mint a moziban, Luffy pedig utolsó erejével kicsinálja Nevet Áá, előre várom.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 23, 15:27:50 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5202 Dátum: 15 ápr 23, 15:40:35 »

Ugye, például amikor a kezével ütött, előtte behúzta, és úgy pattintotta ki, így cseszett nagy erőt kifejtve.
Ugyanezt csinálta a lábával. És mivel a levegőben tette, ahol nem tudott érintkezni szilárd elemmel, folyamatosan előrébb lökte magát.
Így tudott repülni. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #5203 Dátum: 15 ápr 23, 15:57:49 »

Hát ez nagyon nagyon OP volt minden értelemben Nevet Szerintem Oda nagyon oda tette magát Luffy nak eddig se voltak ilyen nagyon Badass kinézetei ezel meg végkép nem egy Brutális Hulk lett . De szerintem hihetetlen jó volt , kíváncsian várom azt hogy meddig képes Mingo talpon maradni és Luffy meddig képes fenntartani ezt az alakot .
http://www.mangareader.net/one-piece/784/11 Mingo arca nah paszameg ez bukó lesz  ikszdé
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5204 Dátum: 15 ápr 23, 17:07:13 »

Én nem értek egyet azzal, hogy a haki része lenne a G4-nak. A G2-t, illetve a G3-t is bevonta már korábban hakival. Ezek a technikák a gyümölcs erejéből fakadnak, az, hogy bevonja hakival, csak erősebbé teszi, nem pedig mássá. Ergo maga a G4 nem tartalmazza a hakit, csak hülye lenne, ha nem használná nélküle, mert akkor gyengébb lenne. Ráadásul a gumi gyümölcs ereje, illetve a haki két, teljesen különböző technika, a fejlődési szakaszai is külön vannak megoldva, így pl az egész testes hakit nem fogja elnevezni G5-nek, mert nem lesz az.

A fejezetről:
Nagyon meglepődtem ezen az alakon, de végeredményben pozitívra sikeredett az összkép. Hihetetlenül kreatív, amikor visszahúzza a kezét meg a lábát, bíztam benne, hogy megoldja jóra Oda, és tényleg jó lett! Most már ő is tud használni Geppout (ugye a G2-el elsajátította a Sorut, a haki meg funkcionálhat Tekkaiként is, a Kami-e gyakorlatilag a megfigyelő haki, tehát már csak a Shigan és a Rankyaku van vissza Nevet). Ezt a repülős dolgot egy kicsit soknak tartom, de majd csak megszokom idővel... Így egészben ez a forma tényleg olyan mint Nightmare Luffy, első olvasásra nem vettem észre a hasonlóságot, mert már elfelejtettem, hogy volt ilyen, de egy haverom mondta, és tényleg. Nevet

Zoro elindult elpusztítani a kalitkát, innen most elég egyértelműnek tűnik, hogy ez a feladat csak rá várhat.

Lawnak újra van keze, már amikor levágták, biztos voltam benne, hogy az csak egy ideiglenes állapot, szóval nem volt túl meglepő, az viszont igen, hogy elkezdett beszélni Cavendishnek a terveikről. Lehet tényleg társul a Szőke herceg a Szalmakalaposokhoz, vagy a kalózszövetséghez, különben fölösleges, sőt mi több nem lenne jó megtudnia, most inkább úgy érzem, hogy az utóbbi lesz ebből.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 23, 17:07:44 írta zsandris1 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!