24 máj 19, 17:07:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011550 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
R. J. Misko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #5145 Dátum: 15 ápr 09, 23:14:31 »

  Luffy a végén tiszta "Fantasztikus 4 -es " lessz!! Mosolyog Gumi (a gyümölcs).... Láng másnéven "Fákja" (Ace tiszteletére a fire Hawk vagy mi amit elöször Hoodi ellen használt.. Mosolyog ) U.i.: bár ebben van potenciál.. aztán  ott van a kő ember (haki Vergo módra...) már csak a nő képességét kéne bevarázsolni.... és kész az egyszemélyes Fantasztikus négyes Mosolyog Mosolyog

  Na de a viccet félretéve...  a Gear egyike se támaszkodott idáig a Hakira... miért pont most kezdené el... ahogy irták előttem.... szerintem se.., bár ez 50% - 50% esélyes... kitudja miféle (és menyire haki's) Gear4 lesz ez...

  Én annak örülnék, hogy ha Luffy testi erejét, a védelmét és egyben a sebeségét is növelné.. pl. olyan gyors, hogy már teleportál... valamint olyan erőset üt, mint a King Putch.. és a védelme olyan "Fákja" (Marvel super hős) lenne.. szóval a hakija tűzformában egy védőburkot alkotna mint Sanji lábánál...
  Én személy szerint ennek a 3-mas kombónak örülnék... (amúgy kivitelezhető lenne...) és így arányosan erősödne minden.. mert hát valjuk be gear2 = speed , gear3 = részben erősíti az erejét és területre hat (bár az utó hatás miatt nem tökéletes... ) a gear4 = ezeket összefoglalhatná és kiküszöbölhetné.. valamint adhatna újat!!
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5146 Dátum: 15 ápr 10, 08:28:48 »

Nem értem miért kell még mindig felvezetnie ezt a Luffy vs Mingó harcot Odának, már annyiszor megtette... Ez a fejezet is erősen időhúzás szagú volt számomra.
Az tetszett, amikor Doffy visszagondolt Crocodile bukására, csak kár ugye, hogy még néhány Luffy által legyőzött Bossra nem Szomorú Mondjuk Enelről meg Hodiról nem tud, Luccit meg Moriát (is) eltitkolta a tengerészet, nem? Bár amilyen rég néztem már ezeket a részeket, lehet hülyeséget mondok. Bár érdekes, hogy Caesart meg sem említette, pedig ő erősebb, mint Croco-boy volt.
Az utolsó oldalon kívül igazából semmi sem hatott meg. A Gear 4th érdekes, annyian írták már évekkel ezelőtt, nem hittem volna biztosan, hogy tényleg behozza Oda ikszdé Ha itt is annyi szint lesz, mint a példakép DBZ-ben, akkor ne lepődjünk meg egy Gear God-on sem valóban...
Mondjuk én is elsőnek a G2 és G3 kombójára gondoltam, hogy majd megnő egy hatalmas óriásra (teljes testes G3) viszont G2 sebességgel fog operálni ikszdé De az izmos dolog tényleg reálisabb, hisz mondta Dofi, hogy kicsit üt (mondjuk mihez képest...) A hakit még én is kizárnám, túl korai lenne egy Vergo szint. Na meg tényleg nem feltétlenül erősebb egy teljes testes haki, egy részlegesnél, ha el kell osztania a védelmét és erejét az egész testre.
Viszont Dani szépen megfogalmazta, látszik hogy már ő is sok shounent látott Nevet A G4 jelentős kárt fog tenni Dofiban, de nem hiszem hogy azzal győzné le. Egy sima Gatling vagy Red Hawk jobb lenne, bár az utóbbi eddig senkit nem győzött le, sajnálatosan Szomorú

valamint olyan erőset üt, mint a King Putch..

Azért azt ne ikszdé Meggyaláznák Elizabello karakterét és még túl korai lenne az ütésekkel való teljes környezetátrendezés a főhős számára. Majd a manga legeslegvégén jöhet.
Ez egy 3/5. Ráadásul most megint nem lesz 2 hétig, ejj de piszok sokáig tart ez a Dressrosa, pedig még az elejét nem is követtem a mangában (mondjuk animében meg igen).
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5147 Dátum: 15 ápr 10, 10:16:41 »

Egy sima Gatling vagy Red Hawk jobb lenne, bár az utóbbi eddig senkit nem győzött le, sajnálatosan Szomorú

Ezt most viccnek szántad? Nevet Majd pont egy sima Gatling vagy RH legyőzi Mingot. Év vicce komolyan. Akkor már rég vége lenne a harcnak. ikszdé Egyébként ez a fejezet pont hogy levezető volt és nem felvezető. Itt most nem a Luffy vs Mingo volt a lényeg. ha nem tűnt fel olvasd át újra.

Doffival vagy nélkül zúzza szét a kalitkát Luffy? Milyen vicces lenne, ha a kalitka ölné meg Mingot:D Szerintem Luffy azt fogja célozni. Szóval Mingonak lesz még esélye. A képességre pedig elképzelésem sincs. A hakit azért zárom ki, mert inkább a gyümölcsére vonatkozott a Gear így ez a démon gyümijének lehet egy magasabb szintje. Én arra tudok gondolni talán, hogy a gumi sűrűségét fogja variálni és iszonyatosan keménnyé fog válni. Így a gyorsaság nem menne az erejének a kárára. Egyébként tényleg elképzelésem sincs.

Én is pont erre gondoltam. Dani ötlete se rossz de az már tényleg nagyon sablonos húzás lenne. Nevet
Remélem valami új lesz, de az tuti hogy Mingot ennyivel nem győzi le. Lehet pont azért nyomta be a G4-et mert Mingo azt mondta neki hogy a sebesség az erő rovására megy. Azért Luffy is csak egy shounen hős, ha harc van abban ő se hülye. Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5148 Dátum: 15 ápr 10, 11:08:10 »

Egy sima Gatling vagy Red Hawk jobb lenne, bár az utóbbi eddig senkit nem győzött le, sajnálatosan Szomorú

Ezt most viccnek szántad? Nevet Majd pont egy sima Gatling vagy RH legyőzi Mingot. Év vicce komolyan. Akkor már rég vége lenne a harcnak. ikszdé

Miután legyengült, simán legyőzheti egy mezei támadással is.

Anno a Shippuudenben is Pein már végül annyira legyengült, hogy Naruto egy sima Rasengannal le tudta győzni. Pedig korábban lazán ki lett volna röhögve egy ilyen próbálkozás miatt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5149 Dátum: 15 ápr 10, 12:47:39 »

Miután legyengült, simán legyőzheti egy mezei támadással is.

Igen, én is így értettem, köszi a védést, Dani Mosolyog
Szerintem még mindig felvezető volt amúgy, mert a fejezet nagy részét az tette ki, hogy elmenekítették a többieket a közelgő végső ütközet közeléből, hogy nehogy ők is megsérüljenek. Viszont a következő fejezet már remélhetőleg a tényleges harcról fog szólni, mindenféle Trébol vagy Law beleszólás nélkül. Bár a Rayleight edzős flashback sem hülye gondolat.
Amúgy szokatlan, hogy téged is látni ebben a topikban Kuro25  Hmm?
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5150 Dátum: 15 ápr 10, 13:40:51 »

Na a visszaemlékezés az tökre tetszett. Nevet Azért Doffy is fölfigyelt már egy ideje Luffyékra és neki volt annyi esze, hogy figyelemmel kísérte. Pont emiatt lehetett az, hogy eddig elég fölkészült volt Luffyék meg Law szövetsége ellen. Ahogy Doffy is mondta ... Ő nem becsüli alá Szalmakalapost. Inkább biztosra megy.

Nagyon tetszik, ahogy Luffy és Doffy összecsapásainál hagy nem használják a Király Akaratát is. Annyira menőn néz ki, hogy nem igaz. Nevet Másfelől azért nem semmi kis rombolást művelnek. Elég szépen bontják a hegyoldalt.

Law engem már nem zavar. Mostmár tuti nem fog beleavatkozni. ikszdé Amúgy azt a javára kell írni, hogy nem meglepő, hogy eddig húzta. A világ egyik legerősebb démongyömölcs képesség birtokosa, amivel örök életet is lehet adni, de harcban is tökéletes. Elég csak azt megnézni, hogy egy ujjának megmozdításával mire képes a Room-on belül. Mosolyog

Na és a fejezet fénypontja. Gear 4!!!! Jeeeee!!! De rég vártam már ezt. Nevet Hát én nem tudom elképzelni mi lesz, de az logikusnak hangzik, hogy az izmaival lesz valami.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5151 Dátum: 15 ápr 10, 14:29:34 »

Nekem a legjobban a fejezetből (a G4-et leszámítva, ott kirázott a hideg) Cavinton tetszett:D Amikor kifejtette, hogy Luffy egy rajongója..hát ott besírtam  ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5152 Dátum: 15 ápr 10, 17:23:17 »



Miután legyengült, simán legyőzheti egy mezei támadással is.

Anno a Shippuudenben is Pein már végül annyira legyengült, hogy Naruto egy sima Rasengannal le tudta győzni. Pedig korábban lazán ki lett volna röhögve egy ilyen próbálkozás miatt.
Lehet velem van a baj, de tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy Doffit küldi  a kalitkának és ő szünteti meg vagy Luffy fogja szétcsapni a Gear 4-el.
Az biztos, hogy a G4 azzal fog befejeződni, hogy a kalitka megszűnik és a harc megy tovább az általatok leírt módon. Ha Oda-senseinek van esze, akkor Doffi úgy végzi majd mint Croco-boy. Repülni fog a végén csak ő nem a 8km vastag követ szakítja át, hanem a kalitkát és úgy terül ki mindenki előtt.
https://www.youtube.com/watch?v=FUmn_ZFHlV4
Ettől független az általatok leírt sablonra nagyobb a sansz:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5153 Dátum: 15 ápr 11, 09:52:32 »

Arra gondoltatok, hogy Luffy egyszerűen a G4-el csak "kikapcsolja" a gumi erejét?  Így nem nyúlnak meg az izmai, lehet erősebbet üt sokkal ( ha hakit is használ akkor főleg) plusz Blackbeard ellen szinte csak ezzel tudna nyerni mert így nem tudja magához húzni mivel ha kikapcsolja gyakorlatilag nincs ördög gyümi ere  Gondolkozik ?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5154 Dátum: 15 ápr 11, 13:19:22 »

De Luffy pont a gumi képessége miatt üt nagyot...nem a sima ereje miatt, hanem a gumi nyúlása/rugózása miatt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #5155 Dátum: 15 ápr 11, 14:43:59 »

a Gear egyike se támaszkodott idáig a Hakira... miért pont most kezdené el... ahogy irták előttem.... szerintem se.., bár ez 50% -
Mert talán az Újvilágban vannak, és mostanában a Haki nagyon fel lett hype-olva? Szerintem teljesen logikus lenne, ha ehhez kapcsolódna  a dolog, elvégre a 2 év alatt a Hakit tanulta - ha minden igaz - miért ne hakival kapcsolatos?
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 11, 14:47:15 írta Rain » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5156 Dátum: 15 ápr 11, 15:06:44 »

Amúgy mekkora troll lenne Oda, ha szünet után áttérne Sanji szálhoz és jó 1-2 hónapig az menne.... Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5157 Dátum: 15 ápr 11, 15:28:59 »

Nem lenne az troll, engem még mindig jobban érdekel az ő száluk Nevet
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5158 Dátum: 15 ápr 11, 15:55:55 »

Ne haragudj de hülyeség amit írtál mert Luffy nem a gumi ereje miatt erős csak...   Bellamyt puszta erőből ütötte ki, water 7-ben pedig szintén a gumi ereje nélkül kidöntött 2 ÉPÜLETET  Nevet

én továbbra is azt gondolom, hogy a gumi erejét fogja ki kapcsolni plusz hakit  aktivál Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5159 Dátum: 15 ápr 11, 16:41:02 »

Persze, hogy nem csak az miatt. De az az ő ereje, nélküle csak egy erős ember. Miért kapcsolná ki? Semmi értelme sincs, de majd meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!