24 máj 19, 15:49:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011514 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4935 Dátum: 15 feb 12, 20:24:44 »

Hát nem ez volt a legjobb fejezet, amit olvastam.  Neeem Kicsit furcsálltam, hogy Oda-sensei gyakorlatilag fél fejezetnyi harc alatt likvidálja Diamantét, de úgy tűnik, hogy ő is unja már egy kicsit ezt az arc-ot, azért fejezi be ilyen gyorsan a harcokat. A sok szöveggel nekem nem volt bajom, inkább a kevés harccal, inkább sok legyen a szöveg, mint semennyi (lásd: Bleach).

A zászlóember elképesztően szánalmas volt. Nem tudom, hogy mit játszadozik, amikor krízishelyzet van éppen Dressrosaban, továbbá a Donquixote család is sorra gyengül. Már az első adandó alkalommal ki kellett volna ütnie Kyrost, és nem szerencsétlenkedni. Szerintem még Nami is leverné ilyen körülmények között, pedig ő Doffy főtisztje (nem Nami)... smirksweat Félreértés ne essék, örülök, hogy Kyros nyert, de lehetett volna árnyaltabban kezelni a harcot.

10/6-ot adok rá, de csak mert így is eggyel közelebb vagyunk a végéhez.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 12, 20:25:57 írta zsandris1 » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4936 Dátum: 15 feb 12, 20:55:13 »

Nem hiszem hogy vége, mert nem volt hogy winner / looser  Pojén

Bíztam abban hogy egy fejezetbe vége, de lehet a lelkem mélyén csalódott volnék ha doffi tisztje ilyen kutyaütők...(bár a szörny trióhoz képest elvárom!)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4937 Dátum: 15 feb 13, 08:53:14 »

Csak azt tudom mondani amit előbb írtak,

ez a harc valami szánalmas volt mindkettőre nézve, pedig elvileg egyik se "kutyaütő", Kyros bénázása, Diamante pofázása idegesítőek voltak, aztán egy vágással eldőlt a harc? Oda ez most komoly?
Egy fullsérült Kyros ellen nehogymár egyetlen mozdulattal kapjon ki Doffy egyik legerősebb embere, mikor az alsóbb tiszteket sokkal nehezebben verték le, azért Kyros nem egy Zoro szint..... Gondolkozik

Nagyon remélem lesz még ennek a harcnak folytatása és Robin megteszi a szükséges döfést, mert ez így eléggé gyatra.....
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 13, 08:54:09 írta jasek89 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4938 Dátum: 15 feb 13, 09:46:51 »

Robin nem fog tenni semmit. Ez nem az ő harca. Ettőlvfüggetlenül remélem, hogy még nincs vége a harcnak.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4939 Dátum: 15 feb 13, 11:38:52 »

Robin nem fog tenni semmit. Ez nem az ő harca. Ettőlvfüggetlenül remélem, hogy még nincs vége a harcnak.


De ha Diamante feláll, míg Kyros már elfogyott, akkor muszáj lesz közbeavatkoznia, Rebecca meg nem tud segíteni túl gyenge ahhoz....
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 13, 11:39:23 írta jasek89 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4940 Dátum: 15 feb 13, 15:25:30 »

Ez nem az ő harca, ezt Kyrosnak kell elintéznie. Ez a napnál is világosabb. De ott van pl. Trébolt...persze, irtó menő lesz, amikor Luffy két ütésből kiüti majd, de jó lenne látni valamit Robintól is, mert az ő erejét Oda TÉNYLEG csak sejteti, szinte sosem mutatta meg. Persze, neki ennél fontosabb szerepe lesz, de akkor is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4941 Dátum: 15 feb 13, 18:28:52 »

Én is egyetértek az előttem szólóakkal. Ha ennyi volt a nagy harc, akkor full csalódás a részemről is. Kyros kitett magáért, őt hagyjuk, de Diamante... Eddig is furcsáltam, hogy ahhoz képest nincs olyan erős gyümije, mint a másik 2 főtisztnek és a fizikumra se túl izmos. Ha tényleg ennyiben kimerült a tudása, akkor nem több, mint egy sima tiszt. Dofy lehet csak azért rangozta fel, mert régi barátja. Az viszont biztos, hogy a jó védelemmel rendelkező gyümölcshasználókra bevitt fizikai csapások nagyon fájnak nekik, hisz nincsenek hozzászokva az adok-kapokhoz.
Egyébként visszakanyarodva a fejezet elejéhez, nem hittem volna, hogy nem Franky fogja elpusztítani a gyárat, de úgy látszik sajnos az ő ereje és energiája sem határtalan Szomorú
Szóval ez egy 3/5, az elmegy kategóriába sorolnám. Viszont remélem még nincs vége, mert ha ennyi volt a harcuk akkor csalódás. Nehogy már egy főtiszt is 1 fejezetet kapjon. Jó oké, ők is verekedtek már kicsit itt-ott korábban, de Senior Pink és a többiek is, szóval ha mégis ennyivel lerendezi Oda, akkor valóban nem több Diamante, mint egy sima tiszt.
Amúgy nem hittem volna, hogy máris főtiszt harc jön, de azt meg pláne nem, hogy Kyros vs Diamante. Úgy látszik Oda is érzi már, hogy túl hosszúra nyúlt az íve és a Zoro vs Pica fightot tartja fontosabbnak... Persze ott mindkét tag erősebb, de hogy fontosabb is-e a küzdelmük az ívben, hát... Úgy látszik igen Nevet Ez alapján még mindig tartom magam ahhoz, hogy Zoro Picával együtt a Kalitkát is szét akarja vágni, máskülönben ez a harc nagyon unalmas lesz...
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4942 Dátum: 15 feb 13, 19:22:14 »

Egyetértek veled Csabi.Remélem valami nagy dolog lesz Zoronál mert én még eddig húzódni eldőlt harcot még nem láttam...

Viszont Franky kidőlése mennyivel menőbb lett volna ha egy Beam után dől ki a gyár romjai közt?Amikor írnak róla az újságban azért dobott volna rajta ez a rész és gondolom az összegen is amit kapni fog.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4943 Dátum: 15 feb 13, 19:58:58 »

Szerintem teljesen egyértelmű volt, hogy Kyrosék harca jön. Miért, te mire számítottál Csabi?
Zoro harca akkor dőlt el, amikor elkezdték, nem abban a badass jelenetben. Ott csak annyi volt, hogy Zoro villantott, Pica meg meglepődött, és valszeg elhitte, hogy ez a gyerek tényleg tud valamit, ennyi. Viszont teljesen nyilvánvaló, hogy Zoro nem kaphat ki, ahogy a többiek sem, szóval ja, a harc tényleg el van dőlve, már az elejétől fogva. Ezzel az erővel az összes harc eldőlt volt, mielőtt még elkezdték volna (kivétel a boxoló és Dellinger harca, na az meglepett, hogy Dellinger olyan lazán nyomta le a csávót).
A Doffy-Luffy harc az egyedüli, ami nem egyértelmű, de mivel Luffyról beszélünk, így az is az Nevet És szerintem ezzel nincs baj. Majd később kell jönniük az igazán véres, élet-halál harcoknak, esetleg vereségeknek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4944 Dátum: 15 feb 14, 17:47:10 »

Attól, hogy egyértelmű, hogy ki fog nyerni még nem dőlt el a harc.
Egyértelmű volt, hogy Zoro fog nyerni, de amikor kiosztotta Picát, hogy a közelébe nem ér akkor el is dőlt a harc.A többi esetben még nem dőlt el.Tudjuk, hogy Luffy le fogja verni Doffyt, de még nincs eldőlve a harcuk.Azért ha egy főszereplő jelenti ki, hogy nincsenek egy súly csoportban, akkor a másik fél már el van temetve.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #4945 Dátum: 15 feb 16, 16:49:24 »

Szerintem azon, hogy (Luffyék) sorra nyomják le az ellenfeleket, nincs semmi meglepő. Nem véletlenül edzettek 2 évig Ugyan ez volt a halemberek szigetén és ez is lesz mindaddig amíg újra egy komolyabb ellenféllel pl.: a négy császár egyikével nem találják szembe magukat. És Kyroson sem lepődtem meg elvégre mondták, hogy ő a kolosszeum legerősebb harcosa. Nemsokára elintézik a többi töltelék ellenséget is aztán jöhet a Lufy vs Doflamingo.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4946 Dátum: 15 feb 16, 18:08:23 »

Gyojinek. Nem mindegyik hal így helytelen halembernek hívni őket.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4947 Dátum: 15 feb 16, 18:39:59 »

Ma reggel twitteren láttam egy aprócska hírt, hogy a 777. (!!) fejezet tartalmaz valami "speciális" cuccot.
Gondoltam várok egy kicsit hátha lesz valami nagyobb leírás erről, de semmi.
Egy kép, hogy hiteles legyen a dolog: http://livedoor.blogimg.jp/mangaman09/imgs/9/3/9398f26a.jpg

(Csak, hogy felcsigázzuk "egy kicsit" a népet)

Naplózva
Vertrato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #4948 Dátum: 15 feb 18, 17:08:38 »

Meddig fog Oda Dressrosa még késleltetni



http://www.primehentai.com/category/one-piece-hentai/
http://www.primehentai.com/one-piece-change-round/
hentai 666
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 13:49:32 írta Vertrato » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4949 Dátum: 15 feb 18, 18:15:31 »

Használjunk mondat végi írásjeleket... és az sem árt, ha van értelme a mondatnak.

A választ pedig ne tőlünk várd. Kérdezd meg Odát.

http://www.mangapanda.com/one-piece/777

Még egy részel kevesebb. Zoro, ha ezek után simán levágja, akkor ritka nagy szánalmat fogok érezni az eddigi szerencsétlenkedése iránt.
Diamante igazán high skilles volt. Doffi körbe vette magát egy rakás idiótával. Ennél még Croki embereit is többre tartom.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 19, 10:04:14 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!