24 máj 19, 17:31:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011563 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4905 Dátum: 15 feb 01, 14:34:20 »

Mikor lehúzza a "bőrét", akkor iron boxinak hívta nem? Azt lehet én emlékszem rosszul.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #4906 Dátum: 15 feb 01, 18:23:29 »

Az csak sima "FRANKY BOXING" volt.

Nem ez csak szimpla Star Platinum copy volt xD
https://31.media.tumblr.com/824dac67ecd4386f63aeaa696cf62268/tumblr_n3wjqmw1wi1qj5jqso2_500.gif
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4907 Dátum: 15 feb 06, 09:57:43 »

No örülök, hogy lassan lezáródnak a harcok.  Ha jól számolom még 3 csata van hátra a szigeten, és lehet bulizni.  Bár.. Gondolkozik (CP0)
Persze van még a Sunny vonal is. Luffyék lemerem fogadni, hogy Barto hajójával mennek a sunny után Nevet

Iszonyúan hosszú ez a Dresrosa ív. Nekem nagyon rég lendületét vesztette, és várom már a buli utáni világba kitekintést, ami eddig minden sziget után megvolt. Úgy vagyok vele, hogy legyen már vége, és ugorhatunk Kaido irányába.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4908 Dátum: 15 feb 06, 16:34:33 »

Pedig szerintem most vannak és most jönnek a legjobb fejezetei, a jó sokáig várt bossok legyőzése Nevet
Egyébként nekem csak a közepe nem tetszett, tehát a D blokk harca és a tontatták kínlódása.
Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4909 Dátum: 15 feb 07, 13:30:28 »

No örülök, hogy lassan lezáródnak a harcok.  Ha jól számolom még 3 csata van hátra a szigeten, és lehet bulizni.  Bár.. Gondolkozik (CP0)
Persze van még a Sunny vonal is. Luffyék lemerem fogadni, hogy Barto hajójával mennek a sunny után Nevet

Iszonyúan hosszú ez a Dresrosa ív. Nekem nagyon rég lendületét vesztette, és várom már a buli utáni világba kitekintést, ami eddig minden sziget után megvolt. Úgy vagyok vele, hogy legyen már vége, és ugorhatunk Kaido irányába.

Azért Dolffy ha nem is az egyik legerősebb, de még így is az egyik főboss az One piece történetében, megérdemel ilyen részletes és hosszú szálat.... Mosolyog Kb most tartunk a közepénél, az a gyanúm hogy egy hosszú-hosszú Luffy vs Dolflamingo harcot fogunk látni (hasonló lesz mint a dragon ball-ban a dermesztő vs goku harchoz sztem) sok badass mozdulatokkal... Mosolyog én majd arra leszek kíváncsi h a kormány, a sajtó h fog majd reagálni amint kitudódik h Luffyék még Doffyt is kiütötték, vajon megemelik e brutálisan a vérdíjukat? vagy esetleg már az egyik yonkou-nak fogják tartani Luffyt? Kivi leszek....
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4910 Dátum: 15 feb 07, 14:11:35 »

Kb most tartunk a közepénél...

Barátom, kérlek ne fesd az ördögöt a falra! Jézusom, belegondolni is rossz, hogy a felénél tarthat az ív cselekménye.xD
Az azért már nagyon durva lenne.
Érezhetően már a finálé előcsarnokában járunk.

Egyébként az (is) a baj ezzel a Dressrosa ívvel, hogy nem az utolsó ív. Ergo az ezutániak MÉG grandiózusabbak, és MÉG hosszabbak lesznek a nagy könyv szabályai szerint.^^"
Oda folyamatosan magasabbra akarja tenni a lécet. Ugye nekünk anno volt egy Marinefordunk. Azt meg lehetett volna hagyni egy nagy tetőpontnak. De valóban érződik, hogy ahogy haladunk, Oda folyton tetézni akarja a dolgokat. És átesik a ló túloldalára.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4911 Dátum: 15 feb 07, 14:43:48 »

Kb most tartunk a közepénél...

Barátom, kérlek ne fesd az ördögöt a falra! Jézusom, belegondolni is rossz, hogy a felénél tarthat az ív cselekménye.xD
Az azért már nagyon durva lenne.
Érezhetően már a finálé előcsarnokában járunk.

Egyébként az (is) a baj ezzel a Dressrosa ívvel, hogy nem az utolsó ív. Ergo az ezutániak MÉG grandiózusabbak, és MÉG hosszabbak lesznek a nagy könyv szabályai szerint.^^"
Oda folyamatosan magasabbra akarja tenni a lécet. Ugye nekünk anno volt egy Marinefordunk. Azt meg lehetett volna hagyni egy nagy tetőpontnak. De valóban érződik, hogy ahogy haladunk, Oda folyton tetézni akarja a dolgokat. És átesik a ló túloldalára.

De ha belegondolsz az ellenfelek száma is drasztikusan csökken, legalábbis azoké akik egy szinten vagy erősebbek a szalmakalaposoknál, nyilván így akarja Oda kompenzálni, hogy akkor meghosszabbítja a szálakat.... ez engem egyáltalán nem zavar, sőt az zavarna ha ilyen embereket mint Doffyt, 5-10 fejezettel lerendezné...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4912 Dátum: 15 feb 07, 15:57:55 »

800. fejezetig fog tartani a Dressrosa ív, nem tovább Nevet Egyébként is szép kerek 700. fejezetnél kezdte, szóval erre nagy az esély. Nincs már sok hátra higgyétek el nekem. A maradék 3 főtisztet elintézik max 10 fejezet alatt, aztán Doffyt is max 10 fejezet alatt, de szerintem már ennyi sem lesz, hisz harcoltak már vele többször is. Lesz még itt 5 fejezetes átvezetők (gyárpusztítás, tengerészet, forradalmárok lépése, egy kis kinemon-kanjuro) aztán a maradék fejezetekben a nagy győzelem utáni bulizás, egy új tag csatlakozása Luffy-ékhoz és még talán annak a múltja, kitekintés a világra és esetleg egy kis Sanjiék vs Big Mom legénysége (vagy ami utánna történt, közel sem biztos, hogy Oda mutatni fogja a harcot, max flashbackben később).
Én egyébként a 790. fejezetig tudnám még elképzelni Dressrosát, de Oda úgyis behoz még néhány csavart, meg inkább elviszi 800ig, hogy jobban nézzen ki a 700-800ig tartó ív Nevet
Az biztos, hogy ha legyőzik a Donquixote családot, akkor nagy eséllyel megnő a mugiwarak vérdíja, hisz ez egy erős, bukott tenryuobito shichibukai vereségét jelenti, akit Jokerként is ismertek az alvilágban, ráadásul Kaidou fontos embere. Az ilyet nem veheti félvállról a tengerészet és nem tusolhatják el az ügyet úgy, mint anno Arabastánál.
Ezután persze nem ártana 1-2 rövidebb, max Sabaody hosszúságú 15-25 fejezetes ív. Erre jó hely lehet Zou. Kicsit megállnak itt taktikai megbeszélést folytatnak Kaidou ellen és eközben mutathatnák a többi szupernovát, yonkout és tengerészt. Lesz még itt egy Wano ország is, ahol, ha nem Zoro győzi le a főellenséget akkor nagyon durci leszek... Ja és persze Elbaf, ahol Usoppnak kéne pózolnia Mosolyog
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4913 Dátum: 15 feb 07, 16:08:34 »

Arabastánál nem tussoltak el semmit, az Moira után volt.
A 775.-nél járunk, szerintem 780.-ig elintézik a főtiszteket, és akkor jöhet a Doffy vs Luffy.
Amúgy ez a 20-25 fejezetes átvezetőszál Zoun nagyon bejön. Jó ötlet.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4914 Dátum: 15 feb 07, 16:32:16 »

Sanjiék harcát remélem offscreen zavarja le Oda és ha egyáltalán látjuk akkor az később lesz.Igaz ez nem az ő stílusa de abban a csapatban eddig sokan csak csalódtunk TS óta, úgyhogy ha Luffyék a nagy győzelem után kapcsolatba akarnának lépni velük és a kövi oldalon csak egy kép lenne Sanjiékról meg Big Mom szétszedett hajójáról az mekkora lenne már?Így akár a mindig esedékes buli sem maradna el mivel a jelenlegi állás szerint ha itt végeztek egyből rohanni kell Sanjiék után.

Én is valami kisebb hajózgatást/átvezetőt képzelek el ami nagyon jól jönne.Ahogy írtátok Zou tökéletes lenne de amit én a legjobban várok az az amikor az újság körbemegy világszerte a történtekről Nevet És nem akarom, hogy ebből megint az legyen, hogy lehúzom a szupernovákat de Luffyék vérdíjának sokkal de sokkal magasabbnak kell lenni mint az övéknek.
Naplózva
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #4915 Dátum: 15 feb 07, 18:59:03 »

És az mekkora lenne már ha Sanjiék veszítenének és Big Mom foglyul ejti őket és ez határozná meg a következő arcot ?
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4916 Dátum: 15 feb 07, 20:27:54 »

Hát igen, tényleg SUPER~ hosszú Arc ez a Dressrosa...
Donquixote Doflamingo már azóta írhatja a végrendeletét, amióta Law kapott azokból a Franky SUPER~ khm. frankó ólom M&Ms-ekből. A legnagyobb kérdés, hogy Luffy meddig szórakozik Bélamyval, mert ideje lenne egy gyors K.O.-val letudnia és Doffyt levernie. Sőt szerintem Doffyt félgőzzel fogja leverni, mert anno Marinefordban megjegyezték, hogy kezdő és nem tudja beosztani az erejét, ami igaz is mert Iva nélkül nem izgulhattunk volna annyit... Most viszont eltelt 2 év és feltételezem megtanult spórolni az erejével az ilyen helyzetek kedvéért, amikor több erős ellenféllel állnak szemben.
Mondjuk ez csak egy egyszerű gondolatmenet, hisz azért a hajón lévők sem csak a lapátnyelet görbítették, na meg Sunny sem egy faszekér(nem félreérteni!), az elején az a faszobor(^^") fel is hívja magára a figyelmet, hogy nem egy faszamár smirksweat hanem egy oroszlán lakozik a hajóban Mosolyog

Az, hogy Big Mom elejti őket? Érdekes feltételezés, mert akkor olyan, mint ha a semmiért edzettek volna a két évben.
Kétlem, hogy most még ilyen helyzet alakulhatna ki, inkább ahogyan többen írták még régebben,m hogy most képbe jön Legénykérő Lola és a Mugiwarakra nem jellemző módon, diplomáciával oldanák meg. Egyszer már bejött a Gyojin szigeten és talán újra befog jönni.

Na igen, sziget utáni vérdíj emelés... Ahogy már számtalanszor említettem, Chopper lesz az, aki a legnagyobb növekedést fogja elérni %-ban kifejezve. Viszont amit a legjobban várok az Sanji plakátja lesz, jó lenne látni azt az önelégült képet, ahogy egy normális képet készítettek róla.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #4917 Dátum: 15 feb 07, 20:51:01 »

Idézet
És az mekkora lenne már ha Sanjiék veszítenének és Big Mom foglyul ejti őket és ez határozná meg a következő arcot ?

Pontosan ugyan erre gondoltam..Nevet de akkor lehet már túl sokat szerepelne a csapat egyik fele mint a másik, bár ez nem tudom hogy mekkora probléma lenne
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4918 Dátum: 15 feb 07, 20:57:04 »

Big Mom hajója vérben fog úszni, figyeljétek meg, Sanji olyan badass lesz, hogy el sem lehet majd képzelni Nevet
Már előre várom.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4919 Dátum: 15 feb 08, 18:06:25 »

Nem értem mi ez a nagy bulizós Happy End Dressrosa dolog... korántsem biztos hogy Doflamingo bukásával vége lesz a bajoknak, sőt szerintem valami nagyobb van készülődőben mint a mostani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!