24 máj 19, 14:07:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011393 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4875 Dátum: 15 jan 23, 17:20:28 »

MEgkapja Doffi szőrös lábátXDD Úgyis miatta vesztette Kyros. Erotikus volna:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4876 Dátum: 15 jan 23, 17:45:42 »

Dani az állatokat sose féltette Oda megölni Mosolyog Gondolj csak a sok kis nagyszemű tengeri halra, vagy PH-nál a nagy sárkányra (bár az félig meddig mesterséges volt), de a lényeg ugyanaz Nevet
Szóval Kyros lazán kaphatna egy állati lábat, de egy emberi sem kizárt. Law benyögi, hogy Dressrosa nagy háborújában volt sok elesett ember is (nem kell mutatni Odának a halálukat, így lazán beleteheti) és azoknak a hullájából vágott le egyet. Legalábbis szerintem nem kell feltétlen élőtől származnia a végtagnak.

Oké, ÖNVÉDELEMBŐL rengeteg állatot megöltek már.
De azt akkor is abszurd elképzelni, hogy Traffi (aki totál jófiú rangot képvisel) csak úgy lemészárol több száz állatot, hogy büdös kalózoknak lábakat adjon. Hümm-hümm

Tényleg valószínűbb, hogy a Tontatta kisőfelsége növeszti vissza Kyros lábát.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4877 Dátum: 15 jan 23, 17:59:58 »

MEgkapja Doffi szőrös lábátXDD Úgyis miatta vesztette Kyros. Erotikus volna:D

Én Diamante lábára gondoltam ikszdé De inkább meghalna Kyros, mintsem az ő lábukat viselje  smirksweat

Tényleg valószínűbb, hogy a Tontatta kisőfelsége növeszti vissza Kyros lábát.

Továbbra is hülyeségnek tartom, hogy Manshelly végtagokat is visszanövesszen a képességével, de nem kizárt, hisz minden feltétel adott: Doflamingo számára nagyon fontos volt és Kyrosnak kell egy láb, szóval minden egybevág Mosolyog
Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4878 Dátum: 15 jan 23, 19:43:20 »

Kicsit megkönnyebbültem, hogy 1 fejezet (14 oldal!) alatt letudtuk a Tontattákat. Sajnos a Franky vs Senor Pink is annyira púp a hátamon mint a Tontatták. Kicsit csalódtam Franky-ben a történetszál alatt.

Lehet, hogy meglepő, de én ezt a fejezetet egyáltalán nem éreztem időhúzásnak. Jorát nem ütötték még ki, számomra teljesen egyértelmű volt, hogy még látjuk és próbál segíteni. Nekem akkor lett volna hiányérzetem, ha nem lett volna benne.

A fejezet oldalszáma mellett azért még volt egy negatívum. Engem személy szerint zavar, hogy egy ilyen erős, vagy inkább úgy mondom hasznos és értékes gyümölcsöt egy Tontattának adott. Ezt még emésztenem kell.

Akkor elméletileg még 5 ellenség van a történetszálban, gyakorlatilag még kiderül, bár nem hinném, hogy Fujitora fog még harcolni. Senior Pink egy fejezet alatt tuti le lesz rendezve. A három főtiszt biztos több fejezetet kap és még ott van Doflamingo. Már kezdem látni a fényt az alagút végén..
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 23, 19:43:55 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4879 Dátum: 15 jan 24, 01:23:41 »

Kicsit megkönnyebbültem, hogy 1 fejezet (14 oldal!) alatt letudtuk a Tontattákat. Sajnos a Franky vs Senor Pink is annyira púp a hátamon mint a Tontatták. Kicsit csalódtam Franky-ben a történetszál alatt.

A fejezet oldalszáma mellett azért még volt egy negatívum. Engem személy szerint zavar, hogy egy ilyen erős, vagy inkább úgy mondom hasznos és értékes gyümölcsöt egy Tontattának adott. Ezt még emésztenem kell.

A Franky vs Pink harcban egyetértek. Viszont nem értem a másik mondatot, hogy mivel is nem értesz egyet, vagyis hogy ki is adta azt annak a Tontattának. Mert azt nem tudhatjuk, hogy honnan szerezte azt a gyümölcsöt, azt viszont igen, hogy a történetszál elején még láthatatlan tolvajként ismertük meg őket, akik még Zoro kardját is képesek voltak ellopni, talán az a gyümölcs is úgy került hozzájuk.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4880 Dátum: 15 jan 24, 02:41:22 »

Kicsit megkönnyebbültem, hogy 1 fejezet (14 oldal!) alatt letudtuk a Tontattákat. Sajnos a Franky vs Senor Pink is annyira púp a hátamon mint a Tontatták. Kicsit csalódtam Franky-ben a történetszál alatt.

A fejezet oldalszáma mellett azért még volt egy negatívum. Engem személy szerint zavar, hogy egy ilyen erős, vagy inkább úgy mondom hasznos és értékes gyümölcsöt egy Tontattának adott. Ezt még emésztenem kell.

A Franky vs Pink harcban egyetértek. Viszont nem értem a másik mondatot, hogy mivel is nem értesz egyet, vagyis hogy ki is adta azt annak a Tontattának. Mert azt nem tudhatjuk, hogy honnan szerezte azt a gyümölcsöt, azt viszont igen, hogy a történetszál elején még láthatatlan tolvajként ismertük meg őket, akik még Zoro kardját is képesek voltak ellopni, talán az a gyümölcs is úgy került hozzájuk.

Szerintem arra gondolt, hogy Oda egy ilyen hasznos gyümölcsöt, egy igazán jelentéktelen karakternek adott..és szerintem igaza van. Már egy ideje vártam/tuk, hogy egy ilyen fsza kis gyümölcs feltűnjön, de, hogy pont neki adni..kissé kiábrándító :S
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #4881 Dátum: 15 jan 29, 11:22:53 »

http://www.mangareader.net/one-piece/775 méég friss Mosolyog
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4882 Dátum: 15 jan 29, 11:36:21 »

Rohadt jó és egyben szomorú fejezet volt. Utoljára akkor sajnáltam meg valakit ennyire, amikor Ashuraman-nak végig kellett szenvednie, ahogyan a fiűból pszichopata lesz. Most már valamiért nem nagyon tudom se fikázni, sem pedig nevetni Senior Pink-en.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4883 Dátum: 15 jan 29, 12:03:56 »

Elsőre megijedtem, hogy a tontattákról fog szólni ez a fejezet is, de nem. Ez...nagyon jó fejezet volt. Franky és Senor Pink... bow
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4884 Dátum: 15 jan 29, 12:35:36 »

Ahogy a nagy könyvbe meg volt írva Senor Pink vs Franky. Ahogy várható volt egy fejezet alatt lement. Örülök, hogy végül meglett magyarázva, hogy miért néz ki így Pink. Jól megoldotta a harcot, de Franky-ből kinéztem volna, hogy hamarabb és kevesebb sérüléssel lever egy ilyen szintű ellenfelet. A flashback szokásosan szomorú, érzelmes és már megint nagyon eltalálta a hangulatot. Oda ért a flashback-ekhez a Gyojin-szigetes kivételével a többire nem nagyon tudok rosszat mondani. Mosolyog

Következő héten szünet.. nehéz lesz kibírni. Következő fejezet egy része még úgyis elmegy azzal, hogy Franky kiszabadítja a Tontattákat és elpusztítja a gyárat. Szerintem még utána a Luffy vs Bellamy szál le lesz zárva, majd előkészíti Luffy és Doflamingo harcát, és szerintem már csak azután jönnek a főtisztek.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4885 Dátum: 15 jan 29, 12:37:30 »

Franky mondta, hogy direkt nem kerüli el a támadásokat és a sérüléseket. Egyébként tényleg igényes fejezet volt. One Piecere nem jellemző módon tömör és velős.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4886 Dátum: 15 jan 29, 13:21:25 »

Azta! Indokolatlanul rohadt jó fejezet volt!
Én nem szoktam szeretni a flashbackeket, mert mindig piszkosul el vannak húzva, és előbb kezdem el unni, mint megsajálni az aktuális karaktert.
Ez viszont valóban tömör, lényegretörő volt. Ilyennek kellene lennie mindnek!

És ez a kis puzzle Senior Pink karakteréhez... Zseniális! Fene sem gondolta volna, hogy nem csak random ilyen a designja.

Már csak Lao G-ről kellett volna egy flashback, hogy miért viselt nyuszifüleket annak idején.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4887 Dátum: 15 jan 29, 16:15:05 »

Ahogy a nagy könyvbe meg volt írva Senor Pink vs Franky. Ahogy várható volt egy fejezet alatt lement. Örülök, hogy végül meglett magyarázva, hogy miért néz ki így Pink. Jól megoldotta a harcot, de Franky-ből kinéztem volna, hogy hamarabb és kevesebb sérüléssel lever egy ilyen szintű ellenfelet. A flashback szokásosan szomorú, érzelmes és már megint nagyon eltalálta a hangulatot. Oda ért a flashback-ekhez a Gyojin-szigetes kivételével a többire nem nagyon tudok rosszat mondani. Mosolyog

Következő héten szünet.. nehéz lesz kibírni. Következő fejezet egy része még úgyis elmegy azzal, hogy Franky kiszabadítja a Tontattákat és elpusztítja a gyárat. Szerintem még utána a Luffy vs Bellamy szál le lesz zárva, majd előkészíti Luffy és Doflamingo harcát, és szerintem már csak azután jönnek a főtisztek.

Valszeg hamarabb lerendezte volna, ha nem jöttek volna közben a tengerészek, meg Doffy néhány tisztje (Dellinger & Machvise) akik így együtt rendesen elverték így veszített erőt.....

A fejezet tetszett, hát igen valszeg mindenkinek lesz egy szomorú múltja, és megértettük Senior Pink külsejét is. Szokatlan fejezet volt, tömör de lényegretörő, jó volt.....
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 29, 16:17:08 írta jasek89 » Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4888 Dátum: 15 jan 29, 18:37:22 »

Nekem ez a fejezet kivételesen nem tetszett, túlságosan is tömör volt és hát számomra nem épp Pink a legszimpatikusabb karakter, de legalább letudtuk. Sajnálom a múltja miatt, de hát a OP világában kinek nincs szomorú múltja? (költői kérdés volt, tudom, hogy tudtok olyat mondani) Mostanában Oda nagyon gyorsan lerendezi a harcokat, eddig tetszett a dolog, mivel már elég hosszú ideje megy már ez az ív, de mostanra valahogy túl gyorsnak találom. Ma is csak pár képkocka volt maga a harc, pedig Franky a csapat tagja, jó lett volna neki egy kidolgozottabb dolog, nyilván ebben az összecsapásban nem ez volt a lényeg, hanem az értékrendek, de akkor is. Hiányolom a badass, hosszabb harcokat - Bartoén kívül, mert az jó volt.
Ez a fejezet nálam csak 3/5
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4889 Dátum: 15 jan 29, 18:42:41 »

Nekem ez a fejezet kivételesen nem tetszett, túlságosan is tömör volt és hát számomra nem épp Pink a legszimpatikusabb karakter, de legalább letudtuk. Sajnálom a múltja miatt, de hát a OP világában kinek nincs szomorú múltja? (költői kérdés volt, tudom, hogy tudtok olyat mondani) Mostanában Oda nagyon gyorsan lerendezi a harcokat, eddig tetszett a dolog, mivel már elég hosszú ideje megy már ez az ív, de mostanra valahogy túl gyorsnak találom. Ma is csak pár képkocka volt maga a harc, pedig Franky a csapat tagja, jó lett volna neki egy kidolgozottabb dolog, nyilván ebben az összecsapásban nem ez volt a lényeg, hanem az értékrendek, de akkor is. Hiányolom a badass, hosszabb harcokat - Bartoén kívül, mert az jó volt.
Ez a fejezet nálam csak 3/5

Nem értelek, eddig ez volt a leghosszabb harc a Franky vs Senior Pink, már akkor elkezdődött amikor Sanjiék hadat üzentek....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!