24 máj 19, 15:12:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011476 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4575 Dátum: 14 dec 18, 13:53:31 »

Ettől féltem, Oda nem figyel az erősorrendre, sőt néha variálja is....

Don Chinjao úgy lett felvezetve még a Colosseumban, hogy nem lehet megverni, az ereje egy admirálissal vetekszik és úgy is lett   ahogy harcolt Luffy-val, aztán hirtelen ilyen senkik mint Lao G meg lerendezi.... hát ez EPIC FAIL

Attól h legyőzte Luffy, még nem gyengült le az öreg istenem, sőt erősebbnek kéne lennie hisz visszakata a fúróját is....
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 13:54:51 írta jasek89 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4576 Dátum: 14 dec 18, 14:08:26 »

Ha minden eddigi dologtól elkülönítem a fejezetet akkor nagyon jó fejezetet kaptunk!

Ha hozzáveszem az előzményeket, akkor már annyira nem.Sok irreális dolog jelentkezett.  smirksweat ikszdé

Furcsa, hogy máskor utáltam volna ezt a fejezetet most mégis tetszett minden ellentmondás ellenére.Ma elért a krisztmösz szpirit és nagyon toleráns lettem Nevet

Egyébként el kell, hogy mondjam, Baby 5 jeleneteinél éreztem, hogy jönni fog egy kis flashback.Ezt volt is időm érezni mivel pont ma fogyott el a mobilnetem és hazafelé a buszon próbáltam elolvasni elsőre ikszdé Sőt még azt is pontosan tudtam, hogy mi lesz a flashbackben mielőtt elolvastam volna, semmibe nézték kiskorában, csak azt hajtogatták neki, hogy useless meg még el is hagyták emiatt.Kicsit durva ha x éves kis gyerek vagy és édesanyád otthagy egy hegyen, hogy hát shit vagy.

Baby 5 múltját (azt a 3 képkockát) jobbnak tartom mint a szereplőgárda 80%-ának múltját.Jobban érezhető számomra rajta a fájdalom amit el kellett szenvednie, és egyáltalán nem volt túlerőltetve mint szinte az összes.Koalának volt hasonló sorsa rabszolgaként, utána láthattuk Tiger hajóján, hogy mennyire benne maradtak a dolgok.

A Sai Chinjaos többi dologhoz már nem szólnék hozzá mert sok dolog nonszensz de élveztem az olvasást.

Különösen tetszett amikor Lao G meg akarta menteni baby 5-t és amikor Sai válaszolt rá.

Baby 5 karakterével nekem semmi bajom, azt leszámítva, hogy a gyümölcse 1 forintot nem ér.
Valahogy elviseltem minden retardált karaktert a OP-ben és valamennyire őt is annak kezeltem amikor "hasznos" akart lenni mivel poénosra volt véve de, hogy most Sai ellen nem volt túl poénos az öngyilkosság része így nem nézett ki hülyén a flashback sem.

Úgyhogy 4/5-t mond a mai toleráns énem Nevet

Zoro vs Picából meg már fogalmam sincs mit akar kihozni Oda azon kívül, hogy Zoro nyer mert már tuti akar valamit...
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4577 Dátum: 14 dec 18, 14:26:45 »

Nekem nagyon tetszett a fejezet! Az öreget azért tudta kiütni Lao, mert a unokája megsebezte. Sai pedig felül múlta elődjét és ezáltal előrébb lépett. Egyébként nem ütötték volna ki az öreget. Kicsit Narutos érzésem volt, hogy a fiatal generáció felül múlja a régit. Korszak váltás készülődik és ezt nem sokára Doffi is megfogja látni. A kérdés, hogy Luffy vagy Law lesz a trónfosztó.
Zoro bohóckodása továbbra is irritál.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4578 Dátum: 14 dec 18, 14:41:40 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/771/15
erről ez jutott először eszembe:
NEVER MISS LEG DAY  ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4579 Dátum: 14 dec 18, 15:59:30 »

A fejezet elején lévő népszerűség skálára senki sem reagál?
Kemény, hogy Traffi a 2. helyen áll. Az egyértelmű, hogy népszerű, na de hogy még Zoronál is jobban? Nevet
Bartolomeonak örülök a top 10-en belül. És még a színes dupla oldalon is rajta van.
JÓ! Most már én is úgy érzem, ő Mugiwaras lesz. Istenem, mekkora lenne.:""D
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4580 Dátum: 14 dec 18, 16:13:49 »

Mikor én olvastam még nem volt az elején ez a lista.
De igen szerény az én ízlésemnek!
Ilyen kid meg hasonló trógerek megelőzik Fejérbajszost mi folyhat a szavazók fejébe?? És chopper a 7. ugyan kérlek  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4581 Dátum: 14 dec 18, 16:19:06 »

Én se láttam semmiféle listát. Hamokk csak a 10. szomorúsággal tölti el a szívemet. Numero unoxD
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 16:24:08 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4582 Dátum: 14 dec 18, 16:22:43 »

http://www.mangareader.net/one-piece/771

Ez, meg a kövi oldal.
Elég hülyén van szétosztva.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4583 Dátum: 14 dec 18, 16:33:29 »

A fejezet elején lévő népszerűség skálára senki sem reagál?
Kemény, hogy Traffi a 2. helyen áll. Az egyértelmű, hogy népszerű, na de hogy még Zoronál is jobban? Nevet
Bartolomeonak örülök a top 10-en belül. És még a színes dupla oldalon is rajta van.
JÓ! Most már én is úgy érzem, ő Mugiwaras lesz. Istenem, mekkora lenne.:""D
Garp nagyon hátúl van pedig az egyik legjobb arc...   Coby meg top 40 és még nem is OP....  Sabo meg hogy előretört..

Amúgy az erősorrend,hát ezt már megszokhattuk... Az One Piece-ről beszélünk végül is... Amúgy ez kb olyan ,mint hogy a Ywach a Bleach-be ,most  hirtelen nagy OP lett ,mert hogy "A" a betűje,mert hogy a mindenttudó legyőzhetetlen f.szom pff...... Ne is idegeld fel magad inkább jasek...

Mondjuk az is igaz ,hogy a Don már öreg és nem is tudta kiheverni a kolosszeumi harcot meg leverte Sai..
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 16:53:11 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4584 Dátum: 14 dec 18, 16:53:30 »

Én nem láttam a listán hálistennek bellamyt bartolomeo pedig igen elől van Nyelvesít   plusz a borítón is rajta van úgy hogy nagyon remélem tényleg ő lesz mugiwara tag Nyelvesít   a fejezet meg csak azért nem tetszett mert előre látom hogy animében ezt végig nézni szenvedés lesz
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4585 Dátum: 14 dec 18, 17:26:39 »

Pedig ott van Bellamy. Baby 5-val osztoznak az 55. helyen.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4586 Dátum: 14 dec 18, 17:44:20 »

 hirtelen nagy OP lett ,mert hogy "A" a betűje,mert hogy a mindenttudó legyőzhetetlen f.szom pff......
nem akarok kötekedni de ha ennyi maradt meg olvasd picit részletesebben a mangákat.


Ez a lista érdekes eddig én se láttam.Mondjuk Law-t meg Sabot én a top 10be se raknám.Nami meg hát ööö, boobs...Chopper meg bug.


Bartolomeo tényleg oké lenne, csak ismételten az vele a bajom, hogy TJ utáni és valamennyire el kéne hagynia a nyáladzását a senpai után ha tag lenne.Végülis Zoro 0-24ben badass és az, hogy nézne már ki ha az egyik csapattagnak állandóan nyálgazmusa lenne? bár ha jól megcsinálja Oda felőlem oké Nevet csak Bellamyt ne erőltesse.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4587 Dátum: 14 dec 18, 17:54:46 »

Ott van Sanji. Ő is a mai napig nyáladzik, elég ha Nami vagy Robin kimondják a nevét. Emellett Bartolomeo szerintem abszolút slusszpoén lenne. Színesítené a csapat hangulatot. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4588 Dátum: 14 dec 18, 18:27:05 »

Ott van Sanji. Ő is a mai napig nyáladzik, elég ha Nami vagy Robin kimondják a nevét. Emellett Bartolomeo szerintem abszolút slusszpoén lenne. Színesítené a csapat hangulatot. Nevet

igazad van újra is fogalmaznám amit írtam. Ezt még anno vallottam, hogy emiatt nem illene a csapatban amikor a jelenlétüktől is elájult.Azóta nem telt el sok idő és eléggé jól alkalmazkodik.

De ami a legfontosabb erős és még így a csapaton kívül is kész lenne a senpaiért adni az életét Nevet

plusz sokszor röhögnék még a DOROTENPAI-on ikszdé ikszdé
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4589 Dátum: 14 dec 18, 18:35:57 »

Tényleg ott van de az 55. hely hála messze van Nevet:P  kitudja lehet Oda ezért csinálta ezt a szavazást az új tag miatt  Gondolkozik 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!