24 máj 19, 15:09:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 301 302 [303] 304 305 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011468 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4530 Dátum: 14 dec 15, 08:00:40 »

Úgy érzem most jött el az a pillanat amikor kijelenthetem, hogy a Time Skippnek semmi, de az égegyadta világon semmi értelme nem volt.

Sajnos egyetértek veled Crowley, talán Zoro használta ki a 2 év edzést, de a többiek....
Még mindig azt mondom, hogy Feketeszakáll is ott kezdte ahol Luffy, és edzés nélkül ő már Yonkou, Luffyék meg még mindig ott tartanak ahol....

Én TimeJump után azt gondoltam h Yonkou-ig tarolni fognak, erre már Gyojin szigeten majdnem elvérzett Luffy, aztán "Z"-től is majdnem kikapott, meg az egyik emberétől, majd Ceaser, Chinjao.... ezek mind kemény ellenfelek voltak Luffy számára, ami szerintem fail.... mert ezek "senkik" az újvilágban, na jó talán Chinjao, de baszki Ceaser pl nem is harcos hanem tudós.... xDD

hát Bellamy hakis ütése után kiakadtam, konkrétan Bellamy többet erősödött mint Luffy, mert ha emlékeztek amikor Luffy kiütötte Bellamyt még az anime elején, akkor is ugyanez a séma volt, de akkor Luffy könnyedén kiütötte, most meg Bellamy tudott odab*szni egyet neki....

Ahogy haladunk a fejezetekkel egyre inkább úgy tűnik, hogy semmi értelme nem volt az edzésnek, mert ha haladtak volna tovább, igaz kicsit nehézkesebben, de ugyanúgy eljutottak volna idáig szvsz.....
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4531 Dátum: 14 dec 15, 11:28:36 »

Ki tudta volna ütni most is, csak nem akarta megölni ilyne egyszerű, amiket írsz ott mindegyiket megölhette volna egy grizzly magnummal csak szórakozott.

Feketeszakáll meg talán a legerősebb gyümölcsöt birtokolta, ezért tudott nagy karriert befutni, meg mert sokkal előrébb tervezett mint bárki más.
(ace->fehérbajuszék harca->impel down csőcselék kiszabadítása+rengés rengés nomi)


Nekem se tetszik annyira hogy mindenki erősödött, meg helyet szakított magának az új világba, ennyi erővel ők is mehettek volna.   Viszont ha nem erősíti a többieket akkor mint  kés a vajon úgy hatolnának raftelig.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4532 Dátum: 14 dec 15, 14:47:45 »

Szerintem túl becsülitek Bellamyt.. Egy ütés még nem jelent semmit. Csak nézzük kicsit logikusan: Doffynak nagy az arca meg minden, de úgymond szóba áll Luffyval és nem becsüli le. Lásd: a Colosseum harc kifejezetten érte volt, hogy terelje el a figyelmét (mondjuk nem értem hogy tudta elbaltázni, hogy Sabohoz került a gyümi). Tehát Doffy szemébe Luffy nem akárki, sőt elismeri mint potenciális erős ellenfél, ezzel szemben Bellamyt egy senkiházinak tartja, és úgy mozgatja mint egy bábot (szószerint és metaforikusan is). Tehát már csak a puszta logika szerint is Bellamy egy senki Luffyhoz képest erőben is. Plusz látszik, hogy a többi Szalmkalapos sem akárki, hisz felveszik a versenyt Doffy embereivel nagyon lazán. Franky és egyedül a világ ellent játszott, Zoro is nagyot alakít és a többi is ott van azért. Én úgy érzem, hogy Luffyék még nem kezdték el komolyan venni a dolgokat, pont azért mert még nem nagyon mutattak semmi különlegeset és újat. De majd elválik.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4533 Dátum: 14 dec 15, 16:10:00 »

 Viszont ha nem erősíti a többieket akkor mint  kés a vajon úgy hatolnának raftelig.

Ezzel nem értek egyet.
Akikkel itt kell szembenézniük, Admirálisok,Yonkok,Mihawk,Doffy és ilyen szintű kalózokat már nem kellett a TJ előtti állapotukból erősíteni sehova.

Ezt meg már sokszor leírtam de leírom újra.Hatalmas FAIL lesz ha Kid vagy bárki ellen Luffynak 1v1-t kell majd mennie.Hogy miért? Egy egész anime epizód volt arra, hogy bemutassák, hogy a supernovák mennyit szopnak az újvilágban amivel önmagában még nem is lenne baj de azt hiszem Law-nak volt ugyanitt egy olyan szövege, hogy fölösleges rohanni felkészületlenül az újvilágba, ezzel előrevetítve, hogy Luffyék a nagy királyok mivel ők ráedzenek 2 évet így majd várhatjuk a nagy dolgot.Nyilván azoknak is erősödnie kellett akik rá rusholtak az újvilágra mert ha nem így lenne akkor meghaltak volna vagy ha szerencsések visszamentek volna de akkoris rohadt nagy FAIL lesz ha ők is annyit erősödtek, hogy 1v1ben lépést tudnak tartani velük.Régen amikor írtam, hogy nem is Luffynak, de még Zoronak is le kell tudni verni a Kid féle kalózszövetség 3 kapitányát egyszerre, ez kicsit sem volna irreális ha azt nézzük, hogy 2 évig 0-24ben edzettek.Pláne ha azt nézzük, hogy a TJ előtt az erősebb supernovak (köztük Zoro is) körülbelül egy szinten voltak.

Az Usopp vs Trébol ötlet tetszik.
Már csak azért is mert Usopp legkidolgozottabb harca Luffy ellen volt...
Valamint talán megbocsátok neki azért a szerencsétlenkedéséért amikor elkapta Trébol.

Ez a Big Mom jófej dolog szerintem is hülyeség csupán arra vagyok kíváncsi, hogy ha Lola tényleg a lánya és még a kapcsolat is jó köztük (Lola szavaiból kiderült hogy jóba van az anyjával) akkor mi lesz a folytatás.Bár a 2 ember személyisége ég és föld.Big Mom pedig egy pöcs azt hiszem kapott is egy kis hype-t a telefonbeszélgetésük előtt amikor pont felégetett egy szigetet. De ezt írták előttem Nevet és szerintem Kaido sem lehet kedvesebb ennél.Mondjuk Odából kinézem, hogy a sok vérfagyasztó infót bekapjuk róla, hogy levadássza Doffyt ha nem küldi neki az anyagot meg ilyen bestia olyan bestia legerősebb biszem baszom stb. és közben meg bejátssza, hogy valami retardált lesz, akikből egyébként is kevés van a mangában. ikszdé
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4534 Dátum: 14 dec 15, 17:23:32 »

Akkor fogd előre a fejed emrt biztos hogy 1v1et kell majd menni ellen ha összekülönböznek.

A régi szint nem nagy amit mutattak marinefordba nálam. Luffy hakival simán partiba lett volna az admirálisokkal pl. 1v1be reális esély indult volna még akainu ellen is ha megtudja ütni.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4535 Dátum: 14 dec 15, 18:11:54 »

Mindenki olyan gyengének képzeli Caesart, hogy rossz olvasni... A VILÁG LEGOKOSABB TUDÓS, DR VEGAPUNK KÖZVETLEN SEGÉDJE VOLT! Ráadásul egy roppant veszélyes Logia gyümölccsel rendelkezik. Lehet, hogy Luffy az első összecsapásuknál nem vette 100%-osra a figurát, de ha meg is teszi, akkor is veszített volna Shurororo ellen, hisz akkor még nem tudott az oxigén elvonó képességéről. Ha Luffy egyből mindent belead, akkor Caesar is gyorsabban beveti az ütőkártyáját és ugyanúgy a földön feküdne Mugiwara. Ezért is tetszett nagyon Zoro komoly szövege, hogy szedjék össze magukat, mert ez már az Új Világ.
Hodi ellen meg valóban nevetségesen sokáig harcolt és inkább a timeskip előtt kellett volna így megizzasztania. Oké, tudom, hogy a vízben sokkal rosszabb a helyzet, de akkor is... Hodi összes tisztjét könnyedén kiütik a Szalmakalaposok, Luffy, a főszereplő meg ott vergődik Jones ellen... Ne értsetek félre, nekem iszonyat bejött a Gyojin sziget és Ph végső nagy bossfight-ja, de én is azzal a táborral vagyok, akik szerint nem volt túl hasznos ez a 2 év "edzés".... Kétségtelenül erősebbek lettek, de egy Shichibukai kaliber tagokkal, tehát Doflamingo, de én még Caesart is idesorolnám, már nem kéne ennyit vergődniük, hisz a time skip előtt is legyőzték Crocodilet, Moriát és Enel is lazán volt ezen a szinten. Szóval én nem érzem azt, hogy tényleg erősebbek lettek. Ha nem lett volna a Pacifistás erőbemutató az elején, akkor csak kinézetre könyvelhetnénk el a változás valamiféle jelét, meg 1-2 újabb technika és csókolom.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4536 Dátum: 14 dec 15, 18:45:47 »

Akkor fogd előre a fejed emrt biztos hogy 1v1et kell majd menni ellen ha összekülönböznek.

A régi szint nem nagy amit mutattak marinefordba nálam. Luffy hakival simán partiba lett volna az admirálisokkal pl. 1v1be reális esély indult volna még akainu ellen is ha megtudja ütni.

az az 1v1 csak abban az esetben elfogadott ha jön Kid 1v1, kettévágva.Majd jön 1v1 megint Apoo, feldarabolva majd jön hawkins is aki a képessége miatt addig lesz darabolva amíg el nem fogynak az emberei.Ha pedig Luffynak kell majd küzdeni a kapitányokkal ugyanez a helyzet csak vágás helyett ütés.Máskülönben bekövetkezik az a FAIL a 2 éves training campel kapcsolatban amit már feljebb leírtam.

Ezzel egyébként nem is Luffyék, akik már admirálisok ellen tudnák tartani magukat 1v1-ben, lennének lejáratva hanem Kid-ék lennének nevetséges módon admirális szintre felhúzva a semmiből.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4537 Dátum: 14 dec 15, 20:01:52 »

Egyetértek Asasino-val, ráadásul ez a Law gyerek is h lett ilyen baromi erős? Majdnem erősebb mint Luffy, úgy h nem is edzett külön mint szalmakalaposok, ez nekem eléggé FAIL.....

Ha Oda nem talál ki erre valamit (pl Luffy most kapcsol gear 4-ik fokozatba), akkor kilehet jelenteni h ezt az egész Time Jump dolgot elbaszta, mert ennek pont az lett volna a lényege, hogy kb Yonkou szintig felerősödjenek.....

Kicsit aránytalanul erősödtek meg, mert míg Zoro ereje egy admiráliséval vetekszik, addig Robin vagy Nami kb alig alig erősödtek....
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 15, 20:04:25 írta jasek89 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4538 Dátum: 14 dec 15, 20:50:12 »

Zoro meg Luffy mindig is fényévekkel erősebbek voltak a többieknél és ez most sincs máshogy.

Nami és Robin pedig semmit nem mutatott.Robin a TJ előtt se.
Robin OP volt amíg ellenség volt.Senki nem tudott mit csinálni az erejével.Talán Enel egyik embere volt az a dagadt aki ellen valamilyen szintű harcra volt?Bár ott szánalmasan le lett gyengítve.Namitól nem is vártam sokat mint ahogy azt már sokszor leírtam a mostani kritikus helyzetben (big mom hajó) a helytállását elismerem ő fejlődött, igaz, hogy erő terén is kellene mutatni valamit.

Meg nem is kell olyan bivaly erősnek lenni sőt közel sem kell olyan erősnek lenni mint Luffy vagy Zoro mivel anélkül is lehet egy karakter akár még hasznosabb is náluk.Lásd Franky.Mondjuk ez egy rossz példa mert ő eléggé bika erő szempontból is Nevet de amint visszaért a Sunnyhoz megbütykölte.Neki harcolnia sem lenne muszáj elég lenne ha csak építgetne és amiket épít segítenék a csapatot erre ezek felett már nem egyszer volt TJ óta a csapat húzó embere.

TJ óta körülbelül 3 max 4 embert tudok pozitívan értékelni a 9 tag közül.

Arra vagyok még kíváncsi, hogy ha Jinbei beáll a csapatba ő mennyire lesz lebutítva...

Szerk.:
Robinnak nem csak azért kéne villantani valamit mert anno milyen erősnek "látszott" az ellennél és mert a pályafutása alatt még semmit nem csinált, hanem 2 ÉVET DRAGONNÁL edzett.Aki az egyik leghatalmasabb karakter a OP világában.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 15, 20:51:43 írta Asasino » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4539 Dátum: 14 dec 15, 21:09:50 »

Szerintem csak az anime miatt gondoljátok úgy, hogy Luffy szenvedett a harcok közben..  Én mindig is Lucci-t fogom felhozni példának mert ellen teljes erejéből harcolt!    De  Ceaser vagy Chinjao ellen egyáltalán nem volt semmi gondja oké nem egyből ütötte ki őket de hát szinte semmi karcolás nem volt rajtaa... ez az én véleményem de Doffy ellen majd lesz rendes harc kacsint    és Shanks igen is szétverte volna egész Dressrosát, azt viszont elismerem ha Fujitora is ellen lett volna akkor már egyedül tényleg nem, de Doffyt meg a többit simán..
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4540 Dátum: 14 dec 15, 21:15:17 »

Sose értettem, hogy miért gondolják Dragont ekkora erősnek. A vérdíj sem az erőtől függ, hanem a tengerészetre, a világkormányra gyakorolt veszélytől függ. Dragon ereje inkább az elnyomott tömegben rejlik, mert ha a világkormánynak nem lesz kiken uralkodni, akkor lesznek bajba.

Mielőtt még megkapnám, hogy "há', de D., meg Luffy apja, Garp fia és erős", meg az ehhez hasonló kommenteket, nem mondtam, hogy gyenge, csak máshogyan is meg kéne közelíteni a karaktert, meg amit tudunk róla.

Robin meg nem biztos, hogy erőben erősödött, sokkal inkább megismerhette a politikai helyzeteket, hogy hogyan áll a legtöbb ország ésatöbbi.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4541 Dátum: 14 dec 15, 21:42:21 »

Egyetértek azzal, hogy a time jump eddig teljesen feleslegesnek tűnik, de azért ne szálljunk már el. Yonkou szinten? Azoknak éves tapasztalata van olyan harcokból amiket mi csak elképzelni tudunk. Azért egy szigeten edzeni magad vagy évtizedekig a legerősebb tengeren védeni a területed nem egyenlő. Én se értem, hogy pl ennek a nyomingernek minek adott hakit, ahogy azt se Dofflamingonak mire fel van király akarata. Viszont joggal várjuk el, hogy azért egy Luffy, Zoro, Sanji elért egy admirális szintet vagy legalább is megszorongatja őket. Ez főleg igaz Zoro-ra és Luffyra, akik két igen nagy ágyúval edzhettek. Naponta harcolni és tanulni a legerősebb kardforgatótól és a Sötét királytól nem kis dolog. Biztos sokkal többet tudsz így fejlődni, mint küzdeni párat két év alatt az új világban, mert ott egész biztos nem harcoltak mindennap az életükért. Sanji ilyen szempontból kicsit kilóg a sorból, mert Iva-san nem mutatott túl sokat a háborúban. Ennek lehet az az oka, mert nem volt érintett benne nem tudom. Viszont Magellán ellen se mutatott túl sokat még egy hakit se láttunk tőle, ha jól emlékszem. Ennek ellenére feltételezem rendelkezik vele.
Szóval nem értem mit szerencsétlenkednek ilyen csőcselékkel még mindig. Pica-Tréból-Diamante trión kellett volna erődemonstrációt tartani és one shotolni őket Zoroéknak vagy győzze le őket a gyengébbik fél egy egyenlő küzdelemben.
Az aki Mihawkal edzett két évig ne szerencsétlenkedjen ennyit Picával. Tiszta időhúzás.

Kurohige pedig két éve mást se csinál csak a jobbnál jobb gyümölcsöket "szüreteli" lefelé. Milyen iszonyatos csapata lehet annak? Arról nem is beszélve, hogy Yonkouként emlegetik tehát még nem hiszem, hogy hivatalosan az lett.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 15, 21:44:02 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4542 Dátum: 14 dec 15, 22:34:54 »

Adri ne értsd félre, nem feltétlen arra gondoltam, hogy kitudja milyen erős, de nyilván az.

Hanem ha meghallja valaki a OP-ben azt a nevet, hogy Dragon, már leizzad.Lehet harmat gyenge is akit legyőzne a legelső fejezetből Koby (így hívták? ikszdé ) de a tudása akkor is óriási mert egy hatalmas "szervezetet" működtet, tehát értenie kell valamihez, és ahhoz, hogy egy ilyen szervezet ilyen erős lehessen kellenek rohadtul erős emberek (pl. Sabo) és ha nem is vele eddz Robin de az edzéseit ő irányítja az már rohadtul nagy szó, az már teljesen mindegy, hogy a revolutionary army Dragonjával vagy Sabojával vagy akárkijével folytat edzést mert az biztos, hogy nem piti.Úgyhogy Dragon az erejétől függetlenül is egy hatalmas személy, és még Dragon képzése nélkül is sokat várunk a régen badass de most semmit se mutató nakamánktól, nem hogy még egy 2 éves Monkey D. Dragon training camp után.

A Shanksos dologhoz hozzászólva pedig egyértelmű, hogy át tudna gyalogolni Dressrosán.
eleve Dressrosán ha a valahova sorolható embereket nézzük akkor a 90%-a megfeküdne a hakijától.Nem véletlenül fosik Doffy Kaidotól.A Schichibukai-ok sem túl erősek, csupán 1-2 (Mihawk,Doffy) tudná felvenni a versenyt az admirálisokkal és mint láthattuk egy Yonko ellen nem egy admirális kellett, hanem az egész tengerészet.Az más kérdés, hogy Mihawk erősebb Doffynál meg, hogy párbajozgat Shanksal de kardforgatáson kívül biztosra veszem, hogy Mihawk sem érhet fel semmiben Shankshoz.

Az mennyire badass már, hogy valaki nem is használja a hakiját és akik nem voltak eléggé összeszedettek még így is összeesnek a hakijától? Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4543 Dátum: 14 dec 15, 23:16:48 »

Úgy érzem most jött el az a pillanat amikor kijelenthetem, hogy a Time Skippnek semmi, de az égegyadta világon semmi értelme nem volt. Bellamy hakija. Először csak felületesen olvastam el és átugrattam felette, de másodszorra már zokogásban törtem ki. Oda ezzel az egy lappal tulajdonképpen a 4 éves munkáját köpte szemen. Az alap elképzelés az volt hogy Luffyék azért nem mennek még az Újvilágba, hogy 2 évig edzhessenek és mindenkinél erősebbek legyenek. Ez nagyon szép is lenne, ha mások nem erősödtek volna meg. Mert amíg ők nyugodtan tanultak addig mások vért izzadtak azért, hogy ott lehessenek ahol most vannak. Biztos vagyok abban, hogy pl. Kid most 1000szer erősebb Luffynál. Law is, nem "vonult ki a közéletből": nőtt a vérdíjja, Shichibukai is lett, mégis tud hakit használni.

Sajnos egyetértek veled Crowley, talán Zoro használta ki a 2 év edzést, de a többiek....
Még mindig azt mondom, hogy Feketeszakáll is ott kezdte ahol Luffy, és edzés nélkül ő már Yonkou, Luffyék meg még mindig ott tartanak ahol....

Én TimeJump után azt gondoltam h Yonkou-ig tarolni fognak, erre már Gyojin szigeten majdnem elvérzett Luffy, aztán "Z"-től is majdnem kikapott, meg az egyik emberétől, majd Ceaser, Chinjao.... ezek mind kemény ellenfelek voltak Luffy számára, ami szerintem fail.... mert ezek "senkik" az újvilágban, na jó talán Chinjao, de baszki Ceaser pl nem is harcos hanem tudós.... xDD

hát Bellamy hakis ütése után kiakadtam, konkrétan Bellamy többet erősödött mint Luffy, mert ha emlékeztek amikor Luffy kiütötte Bellamyt még az anime elején, akkor is ugyanez a séma volt, de akkor Luffy könnyedén kiütötte, most meg Bellamy tudott odab*szni egyet neki....

Ahogy haladunk a fejezetekkel egyre inkább úgy tűnik, hogy semmi értelme nem volt az edzésnek, mert ha haladtak volna tovább, igaz kicsit nehézkesebben, de ugyanúgy eljutottak volna idáig szvsz.....

Na ne már...na ne már...de most komolyan, Luffy még csak meg sem izzadt. De komolyan, meg sem izzadt. Se Zoro, se Franky, se a többiek eddig a szálig. Oké, Sanji igen, Vergo ellen (akit megvert volna, sztem), úgy látszik, hogy ő egy rohadt erős aladmirális szintre jutott el. Mekkora szégyen már, nem? Kid ezerszer erősebb, mint Luffy? Nevet Oké, figyelj, nincs rá bizonyítékom, hogy tévedsz, szóval annyit mondok, hogy majd meglátjuk... hidd el, hogy Luffy messze a legerősebb supernova. Szinte tuti, hogy nem ver le egyszerre hármat, mint Asasino akarja, de 1v1-ben nincs rá esély, hogy kikapjon. Itt van Law, aki valami elképesztő nagyot fejlődött, de jelenleg Doffy kénye-kedvén múlik az élete. És ne legyenek kétségeitek, ezt a Doffyt Luffy lefogja verni, nem másodszorra, úgy, hogy utánna élet-halál között lesz, hanem elsőre, megszenvedve bár, de nem egy Lucci-féle harchoz hasonlóan. Sokat mondó, hogy Doffy nem Lawtól, hanem Luffytól tartott elsősorban.
Valaki írta, hogy azelőtt is shichibukaiokat vert le Luffy. Ja, Crocodilet, harmadszorra, Moriat, aki az egyik leggyengébb feltuningolva, Enelt, aki simán van azon a szinten, de csak azért, mert gumiból van. És most, Doffyt, aki messze erősebb az előzőeknél, fogja leverni, nem azért, mert szerencsés eleme van, nem harmadik próbálkozásra, nem ideiglenes power uppal, hanem elsőre, erőből.
Itt van Franky, aki rengeteget fejlődött. Zoro, aki most bohóckodik Picaval. Nem harcol, bohóckodik. Persze, lehet mondani, hogy fölösleges időhúzás, ja, de majd akkor mondjátok, hogy megizzad, ha legalább egy támadást bekapott. Mert még az újvilágban senki (oké, akkor mégegyszer, SENKI) nem sebezte meg. Tudjátok mit csináltak volna Luffyék, ha nem mennek el edzeni? Punk Hazardon meghaltak volna. Simán. Mert a gyojin szigetet még csak-csak túlélték volna (bár már ez is necces), de azt esélyük sem lett volna. Kidék meg gondolom nem a legveszélyesebb útvonalon mentek volna.
Figyeljetek: Luffy felért egy admirális szintjére, ezt már az eddigiekből kijelenthetjük. Összehasonlításképpen, Marinefordon még tehetetlen volt nemhogy az aladmirálisok ellen, de még Smokerrel sem tudott mit kezdeni. Zoro is lehet, hogy felért erre a szintre, legalábbis Fujitora veszélyesnek minősítette, Sanji aladmirális, Franky is eggyel alatta (mármint egy nem Vergo szintű aladmirálist simán elintézne ő is), a többiek meg ki tudja. Nem mutattak még semmit emberek...várjuk már ki ezt a rohadt 15, max. 20 fejezetet...majd utána beszéljük meg.
Merthogy én abban is biztos vagyok (de legalábbis majdnem biztos), hogy Sanjiék legyőzték azt a hajót.
Egyáltalán, én az elmúlt 700 fejezet alapján megelőlegezem a bizalmam Odanak. Tudja mit csinál, és azt hiszem, hogy nem kell bizonygatni azt, hogy ő eléggé előre tervez. Túlbonyolít, elhúz néha sok mindent, de előre tervez. Ostobaságnak tartom azt mondani, hogy felesleges volt egy akkora dolog, mint a 2 év edzés.
Annak ellenére mondom azt, hogy nekem sem kifejezetten tetszik, hogy Don Chinjao elbeszélése szerint az újvilág hemzseg a király akarata használóktól, meg hogy mindenkinek hakija van (amúgy annyira nem sok mindenkinek. És ha Bellamy csatlakozik-én örülnék neki-, akkor villantania kéne valamit, mert az eddigiek alapján még Usopp is elverné. Hakival mondjuk Frankyvel van egy szinten, ami sztem reális.)
Szóval várjuk ki a dolgokat, és bízzunk már egy kicsit Odaban. Szerintem megérdemli...
Aki meg azt várta, hogy az edzés után yonkout fognak verni izzadtság nélkül, annak nemtom hol van a logikája,vagy nem tudom, hogy mit olvasott eddig, merthogy a történet nem így, ilyen vonalon, és ilyen jelleggel haladt, és halad előre, az egyértelmű. Két év edzés alatt nem lehet behozni egy élet harcait. Ugyan már.
Nem tudom, hogy miért támadt most ez a népharag. Gondolom mindenki várja a nagy durranást. De emberek, várjátok ki, és élvezzétek, ne azon morogjatok, hogy mikor jön már a Yonkou. Majd jön amikor jön. És higgyétek el, jönni fog hamar Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 15, 23:31:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4544 Dátum: 14 dec 15, 23:38:56 »

Bellamy Frankyval egy szinten? Nem akarlak megsérteni de ez a legrosszabb vicc.Épp a két éves edzésük miatt egy Bellamyt Choppernek ki kéne ütni alap formában.

Igazad van azzal, hogy rohadtul erősek lettek mert még meg sem izzadtak DE! Nem minden olvasó éri be azzal, hogy "hát igen ezeket simán kettéfinganák csak hát nem teljes erőből mennek meg meg sem izzadtak"...Van aki azt akarja látni, hogy itt van teszem azt Doffy legerősebb embere és 1 másodperc alatt szarrá kaszabolja Zoro, mert megtehetné.

És most mondhatod, hogy várjuk ki ezt a 15-20 fejezetet és igazad van, hogy Oda megérdemli a bizalmat de X éve megvolt a mugiwara reunion, Gyojin szigeten megmutatják majd! Ja nem. Punk Hazardon majd tényleg megmutatják.Ja nem.Dressrosa végén odab*sznak.Lehet, hogy itt se?Morzsákat szórt nekünk Oda néhány szereplő erejéről amikről elképzelésünk még mindig nincs (Franky egyszerre hugyozta körbe a tengerészeket meg Senior Pink-t,Zoro úgy szivatja Dofla legerősebb tisztjét ahogy akarja, meg Luffynak sem okozott túl nagy gondot leverni az egész kolosszeumot.
Ezek jó dolgok mert epic meg stb. de ez olyan összeállítás mintha a legelső részben Luffy küzdene Helmeppoval, csak itt TJ óta számtalan Helmeppo volt. ikszdé

Zoro harcának húzása egy pontig lett volna jó, addig ameddig tudott volna nekünk új technikákat mutatni meg ilyenek, Pica kő testén jól tudta volna demonstrálni Oda úgy, hogy Picának nem lesz túl nagy baja, de amikor Zoro kijelenti, hogy Pica a bokájáig nem ér fel akkor utána már mi a jó égnek húzni azt a szerencsétlen harcot.

Vergo meg akármilyen táp volt ez akkor sem védi meg Sanjit.Meg volt a nagy hype a TJ után és teljesen mindegy, hogy Sanjinak ott punk hazardon magával Gol D. Rogerrel kellett megküzdenie vagy Buggyval, bármelyik ellen marad alul szarul néz ki a már említett hype után egy olyan karakter akinek amúgy is rohadt nagy a pofája.Lehet védeni azzal, hogy Vergo milyen brutál és tényleg az, de ettől függetlenül nagyon szarul vette ki magát az a térd törés.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 301 302 [303] 304 305 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!