24 máj 19, 16:16:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011527 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Shi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #4410 Dátum: 14 nov 26, 21:08:11 »

Asasino tökéletesen rávilágított a dologra, nekem nem az a bajom h Usopp minden sz*rtól beijed, hanem az zavar, hogy még a TJ után a szigeten Usopp bátrabb volt és Oda vitte is ezt a formát egészen a SOP akcióig, onnantól Usopp megint az a "gyáva" mint TJ előtt volt, mintha Oda elfelejtette volna h Usopp már bátrabb, vagyis annak kéne lennie....

Az meg mi már, hogy amikor szarba kerültek Trebol & Sugar duóval szemben, akkor meg elakart futni? Cserben akarta hagyni a csapatát? Értem én, hogy visszafordult, de ha nem jött volna közbe ez a Tontatta sajnálat, akkor már rég nem lenne a szigeten sem.... Jó lenne ha valamit csinálna ezzel az Usopp karakterrel Oda, mert ez így elég ciki..... sokkal keményebb ellenfelek is lesznek, akiket Usopp-nak kéne legyőznie (gondolok itt a lövész karakterekre)....

Elfelejtetted, hogy miért futott el. Usopp erejét nem kis részben a Sogeking énjének is köszönheti, mint azt már a Perona elleni harcban is láttuk. Akkor mutatott bátorságot, amikor felvette a maszkot. Lehet hogy azóta már nincs szüksége a maszkra. Node Sugar ugyebár játékká változtatta Robint mielőtt Usopp elfutott. Honnan is ered Usopp rejtett Sogeking-ereje? Az egész Robin kiszabadításakor erősödött meg benne. Azzal, hogy Robin játék lett, Usopp erről teljesen elfeledkezett, attól a pillanattól mintha Sogeking és a bátorság sosem létezett volna. Hát ezért futott el.
Aztán persze a Tontatták miatt megint előtört belőle, hogy ha másért nem is, de őértük kiáll Sugar és Trebol ellen.
Igaz a harcot nem láttuk, de gyanítom, hogy komolyan vette. Mármint Usopposan komolyan. (Miss Merry Christmas és Mr 4. ellen Chopperral) Ugyanis az egyik panelen még látszott is az 100 tonnás kalapács, ahogy össze van nyomódva. Le merem fogadni, hogy bevetette az összes trükkjét, csakhogy Trebol ellen nem ment vele sokra.
A feladatát pedig, ha szerencsével is, de elvégezte végül. Aztán ezután később újra, amikor  mesterlövész képességével megint kiütötte a lányt, mielőtt hozzáérhetett volna Lawhoz és Luffyhoz.
Az meg az egész ívben nagyon tetszett, hogy a többieknek mennyire jól esett az, amikor elkezdték Usoppot dícsérni a felszabadítottak.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4411 Dátum: 14 nov 26, 22:29:35 »

Ebből a szempontból még tényleg nem gondoltam bele.

De ez még nem mentség arra, hogy amikor már Luffyék is tudtak az SOP-ról meg mindenki le akarta szedni Doffyt Usopp még akkor is azt mondogatta, hogy ha lehet elhúzok és Robin ide vagy oda azt a bőgést amit Usopp leművelt akkor sem lehet azzal össze hozni, hogy TS meg power upp.Tudom, hogy Oda nagyon tud bömbölő karaktereket rajzolni de rossz helyen kamatoztatja.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4412 Dátum: 14 nov 27, 10:21:07 »

Azért nagyon nagy túlzásba estek. Szinte mind. Először is, mi az, hogy Zoron kívül nem fejlődtek semmit! Vagy csak keveset?  ikszdé
Ugyan már...de komolyan. Pont az ellenkezője, rohadt erősek lettek. Zoro simán veri Doffy akármelyik tisztjét. Akármelyiket. Sanji kb. egyszinten van Vergoval, egy nagyon erős aladmirálissal. Nem lenne reális, ha a szörny trió mindegyik tagja admirális szinten lenne. Vagy ti ezt vártátok? Mert ez nonszensz.
De komolyan. Ez az Arc a Crocodile ellenire emlékeztet. A manga elején lazán átmentek mindenkin, az volt az első igazi erőfelmérő. Ugyanígy van most az újvilágban. Luffy most fogja leverni azt a Doffyt (merthogy le fogja, ez nem kérdés...), aki sztem a legerősebb olyan ember, aki nem Yonkou, vagy admirális. Partiban volt Fujitorával, ergo, Luffy felért egy admirálishoz két év alatt. A háborúban meg esélye se volt, mégcsak hozzájuk sem tudott érni. A jellemfejlődés nála sztem tárgytalan, mivel úgy van beállítva, mint követendő példa. A hülyeség meg nem gyógyítható  Nevet
Franky most fogja leverni az egyik legerősebb tisztet, ráadásul kapitányként lazán vert két (igaz gyengébb) másikat. És még mindig halál laza.
Usoppban most ébredt fel a haki, és én nem vártam el tőle, hogy megverjen egy nagyon erős logiát. A jelleme véleményes, ez igaz. Nekem sem jött be, hogy gyáva nyúlként futott. Talán ő volt az, akitől többet vártam volna. Mindenestre lövészként rohadt erős, a baj csak annyi, hogy lövészi feladatot kb. még nem is kapott, csak most, Sugar ellen, ahol kb. megmentette az egész csapatot.
Nami is sokkal erősebb lett, arról nem tehet, hogy nem volt még normális harca.
Chopper, Brook úgyszintén.
Robin. Na ő érdekes. Valahogy én sohasem azt vártam tőle, hogy erős legyen. Nem is vagyok benne biztos, hogy csak edzett Dragonnal, sőt. Neki sokkal nagyobb szerepe lesz, mint hogy leverjen valakit.

Igaz, hogy a timeskip óta még senki nem kapott igazi harcot, de emberek, erre van a mostani szál. Igazi ellenfelekkel szemben, igazi tét mellett harcolni. Gondoljunk bele, két év alatt erősebbek lettek, mint a Doflamingo csapat. Akik sztem egyel vannak a Yonkou alatt. Mármint nem ismerünk olyan kalózcsapatot, akik erősebbek lennének náluk, kivéve a Yonkoukat. Persze lehet, hogy vannak, de még nem ismerjük őket.
Ezért is várom a mostani harcukat. Remélem ma már lesz vmi.
Amúgy milyen érdekes, hogy ha valaki elkezd kritizálni (amivel semmi baj sincs), rögtön mennyien csatlakoznak hozzá. Nyájszellem megvan itt is.

Mindezek ellenére, nem állítom, hogy Law, vagy Doffy, sőt, még Kyros karaktere is érdekesebb jelenleg, mint a mugiwaráké. Hogyne lennének, mikor újak, frissek. A mugiwarák maradtak ugyanazok. Es mégegyszer, várjuk ki legalább az arc végét. Ha ott is eltudjátok mondani ugyanezeket a dolgokat, akkor oké. De sztem nem fogjátok tudni.

Ui. Es Luffyék sosem fognak harcolni Shanksék ellen. Ebben szinte biztos vagyok. Mire odajutnának, történni fog velük vmi, ami akár motiváció is lehet Luffynak majd. Persze ez nem biztos, de egyszerűen nem lenne szerepe, értelme ennek a harcnak.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #4413 Dátum: 14 nov 27, 12:03:25 »

Kint van az új fejezet:
http://www.mangareader.net/one-piece/769
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4414 Dátum: 14 nov 27, 13:52:20 »

Nem fog meghalni Bellamy. És nem fog kar nélkül maradni Traffi. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4415 Dátum: 14 nov 27, 13:54:33 »

Az a jobb karja volt? Nem lesz itt fap-fap ikszdé
Naplózva

EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4416 Dátum: 14 nov 27, 14:20:54 »

Nem fog meghalni Bellamy. És nem fog kar nélkül maradni Traffi. Nevet

Nem fog Bellamy meghalni, de Traffi elfogja veszíteni a kezét. Az teszi hangulatosabbá a sztorit. Shanks is elvesztette, s úgy maradt! Nyelvesít
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #4417 Dátum: 14 nov 27, 14:28:53 »

Szerintem Law esetében sansztalan, hogy végleg elveszítette volna a karját. Hiszen mégis csak az Ope-Ope Gyümölcs használójáról beszélünk. Ha nem is az eredetit, de egy kölcsönvettet bármikor oda tudna pattintani Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4418 Dátum: 14 nov 27, 14:48:48 »

Jon, azt senki nem mondta , hogy nem fejlődtek csak azt, hogy ebből semmit sem mutattak.
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #4419 Dátum: 14 nov 27, 15:00:35 »

Huh már egy jó ideje követem a fórumot, de most éreztem késztetést hozzászólni valamihez.

Szóval nekem a problémám Usoppal, hogy voltaképp most kapott power uppot nem a TJ után. Addig meg csak vizuális tuningot kapott meg egy új csúzlit pár speckó lövedékkel, amivel nem lenne probléma csak az, hogy gadget-elős karakternek ott van Franky. A mostani vernyákolására meg azért volt szükség, hogy előtörjön belőle a hakia. SZVSZ szerencsésebb lett volna úgy alakítani a történetet, hogyha már a halemberes rész közepe vége fele elszólja magát Usopp hogy a TJ alatt próbálkozott a haki használatával, de qurva béna még benne és nem meri élesben bevetni... a Sugaros rész konfliktust meg megoldhatták volna úgy, hogy megpróbálja használni de balul sül el és átmenetileg megvakul... A Luffíy-s "megmentős" tetőpont meg értelemszerűen az adta volna, hogy túllendül a vaksága okozta traumán és végül lenne egy gyenge de használható hakia.

Namit meg addig tömném ördög gyümölccsel amíg ki nem forog valami olyan ami használható a navigáláshoz és ha már harcra nem is de legalább supportra hasznosíthatja a többiek számára.

Franky-vel én teljesen megvagyok elégedve. Nem feltétlen kell mindenkinek 1vs1-et tolni, valakinek muszáj foglalkozni az aprólékkal is, Mivel cyborg így erősebb mint egy mezei tengerész gyalogos így tolhatja akár 100vs1-ben és ha nagyon muszáj akkor vihet egy jelentéktelenebb 1vs1-et.

Zorro abszolút badass.

Amit eddig Robin prezentált abból csak arra tudok következtetni, hogy a TJ alatt ő edzés helyett inkább Dragon ágyasa volt...

Sanji szánalmasabb mint volt, elvesztegették azt a 2 évet azzal, hogy megtanuljon futni... a levegőben. Talán ő az egyetlen akire azt mondanám ne kapjon se hakit se ördög gyümölcsöt, neki jól áll ez a rugdosós harcmodor, parádés a Diable Jambe is, de egy TJ után én minimum 5-6 db Diable Jambe szerű technikát vártam tőle...

Chopper is vissza vehetne a vernyákolásból, főleg hogy tudja kezelni a böszme nagy monsta állapotát.

Brook igaz már egy ideje távol van és ha újra képbe kerül remélem mutatni fog valami jó kis harcot vagy valami skilleset, mert ha nem akkor nem fogok érte elmorzsolni egy könnycseppet sem ha Luffy úgy döntene lecseréli Kinemon-ra...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4420 Dátum: 14 nov 27, 15:34:18 »

100% biztos vagyok benne h Law az ördöggyümi képességének köszönhetően lazán visszatudja varrni a karját....

Viszont sztem Bellamy megfog halni és emiatt Luffy rage fokozatba kapcsol és nekiesik Dolffynak.....
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4421 Dátum: 14 nov 27, 16:56:42 »

Sokan annyira hangoztatják ezt a "szörnytriót" és annyira oda vannak hogy Luffynak Zoronak meg Sanjinak kell lennie a 3 legerősebbnek, szerintem ez egy baromi nagy marhaság. Egyrészt miért ne lehetne erősebb valaki az egyiküknél? Miért imádja mindenki a sablonokat meg kliséket... Ez nem a Naruto meg Fairy Tail amiben sajnos kivan mondva hogy ennek meg annak kell ilyen erősnek lennie meg minden a főszereplőkre van kkihegyezve. Más részt szerintem Sanji már közle nincs Zoro szintjén, sőt megkockáztatom hogy Zoro manapság erősebb Luffynál is.

Hú már nem tudom mikor olvastam ilyen jó fejezetet mint a mai Nevet Pont tegnap említettem de ez a Dofi vs Law valami zseniális. Az erős múlt és indítékok mellet még a harc és a képességek felhasználása is vmi nagyon kreatív és jó. Viszont Bellamy annyira felesleges, legalábbis én így gondolom, sose volt nagyszám és nem is lesz... Haljon valami dühítő halált hogy Luffy agya elboruljon, bár én nem szeretném hogy ő verné le Dofit.
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #4422 Dátum: 14 nov 27, 17:12:15 »

Ebben a mangában csak úgy elvesztik a karakterek a karjukat Nevet Shanks, Eustass Kid most meg Law. Ideje volt már, hogy egy jobb kart szedjenek le valakiről Nevet
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4423 Dátum: 14 nov 27, 17:18:23 »

Hát végül is annak fixnek kéne lennie, hogy a csapatban a kapitány a legerősebb a második legerősebb pedig az első tiszt.

Én még a one piece elején úgy voltam vele, hogy nem feltétlen az dönt, hogy ki mennyire erős hanem, hogy kinek mi a képessége.

Ott volt Enel aki mindenkit hülyére vett csak ugye Luffy ellen volt tehetetlen.De Luffy gumi teste kardok ellen sosem védett így én mindig úgy voltam vele, hogy Zoro bármikor letudná győzni, ezért is tartottam anno nevetségesnek amikor Zoro meg Luffy egymásnak ugrott, hogy Luffy elkapta Zoro csuklóját.

bár ez a szörny hármas nagyon meg dőlt Sanjival.Anno még valamennyire hatott is még a Zoro-Sanji rivalizálás is amikor Enies lobbiba Zoro harcolt Kaku-val Sanji meg a farkassal (nem ugrik be a neve).De itt már tényleg hatalmas szakadék keletkezett Sanji és a másik 2 között.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4424 Dátum: 14 nov 27, 17:24:16 »

Bár igaz, hogy nem láttuk még Zoro teljes erejét (és sztem még egy ideig nem is fogjuk...), de azért ne mondja senki, hogy erősebb Luffynál. Elhiszem (de nem értem meg), hogy van aki nem szereti Luffyt, meg már elege van belőle, de nem értem, hogy miért becsülitek le ennyire. Azt a Doflamingot fogja leverni mindjárt, aki ellen Law már másodjára fog kikapni. Jó, még nem biztos, hogy kikap, de nagyon meg lennék lepve, ha nem Luffy verne le Doffyt.
Ja, és még valami, megint: Sanji sem kapott még rendes harcot a timeskip után. Nem tudom, hogy miről beszélünk akkor. Hogyan bizonyíthatott volna? Ja, hogy nyomott egy szoros döntetlent egy rohadt erős aladmirálissal, meg hogy nem tudott mit kezdeni a legerősebb sichibukaijal (oké, talán Mihawk az, de ki tudja). Tényleg, Sanji húzz a francba, rohadt gyenge vagy.
Azért lássuk reálisabban a dolgokat, mert igen, Usopp tényleg szánalmas néha (bár én még mindig röhögök rajta, de jellemfejlődése nem sok volt, az igaz), na de Sanjira rámondani, hogy nem mutatott semmit...nem hát, még is mikor tette volna?
Biztos, hogy gyengébb, mint Zoro, meg Luffy, de mindig is az volt. Még az is lehet, hogy kicsit talán nőtt a különbség. Na de azért ne túlozzunk.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 27, 17:39:14 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!