24 máj 29, 00:43:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018273 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4395 Dátum: 14 nov 25, 03:14:54 »

Ha a csapatban még valakinek hakit akarnánk adni, azt Chopperrel tudnám max elképzelni. Robin, Franky, Nami esetében ez annyira nem fontos, mert egyedi dolgokat használnak.  Brook jégvilága is hasonló.  Viszont egy Zoan típusnál a haki nagyon nagyot dob az erőn, mert általában közelharcosok.   Ha jól emlékszem, akkor egyedül  Sengoku mytikus Zoanja az ami távolsági támadással rendelkezik(lökéshullámok).  Pl a Kung-fu pointnál igen előnyös Nevet  Nem is beszélve arról, amikor átalakul bazi naggyá.  Ezek esetében a fegyverkezés színe.  Az érzékelés színe ha nincs is kimondva de félig meddig megvan neki, a szaglásának köszönhetően. Igen nagy távolságokból tudja, hogy van e a közelben valaki.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4396 Dátum: 14 nov 25, 13:36:29 »

Tényleg, amúgy logia emberkét tud gyógyítani Chopper?
El tudom képzelni, hogy egy ehhez hasonló éles helyzetben hip-hop felébred benne a fegyverkezés haki.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4397 Dátum: 14 nov 25, 14:40:27 »

Persze, hogy tud gyógyítani:D A logiák gondolom úgy működnek, hogy ki-be kapcsolják az erejüket. Szóval, ha ráakar tenni valami kötést, vagy szikével akar benne túrkálni, akkor tud, ha hagyja neki magát.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4398 Dátum: 14 nov 25, 17:10:30 »

Igazából én ezt a ki-be kapcsolást sosem értettem. Mert például Luffy sosem kapcsolja ki a gumi erejét. Amikor kairousekihez ér, akkor sem múlik el a testének a gumi hatása, csak elalél.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4399 Dátum: 14 nov 25, 21:28:53 »

Már az előző fejezet elején sem tetszett Trébol jobban mondva sose tetszett, de a mostani anime részt megnézve, észrevettem a bilincseket a lábán. Lehet, hogy ő is rabszolga volt a világi nemeseknél? Szerintem elképzelhető, hogy Doflát kihasználva akar bosszút állni, mert kilenc évvel idősebb és http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/767/4 itt az "az erőt, amivel bosszút állhatsz... átadjam neked?" számomra úgy jött le, hogy Trébol tanította Doflát, Vergót azokban az időkben. Mert végül is egy 18-19 éves gyerek mit akarhatna egy 10-11 éves kölyöktől? ikszdé
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4400 Dátum: 14 nov 25, 21:40:16 »

Szten azt Diamante mondja, neki van kerek napszemüvege. Persze nem biztos, de úgy logikus, hogy bemutatják a három corazont, nemcsak kettőt. Tényleg, hol van Pica?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4401 Dátum: 14 nov 25, 21:46:47 »

Mivel folyik az orra, biztosan Trebol az, és nem Diamante.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4402 Dátum: 14 nov 25, 22:15:06 »

Mostanában azt kezdtem észrevenni a mangában hogy a főszereplők igencsak a háttérbe szorultak mostanába, de szerintem ez még jó is elmondom miért: A Mugiwara csapatból a értelmes karakter fejlődést mutatott az Zoro, a többiek ugyanúgy maradtak a béka segge alatt, sőt még tovább süllyedtek, najó még Usopp talán akinek megmaradt a zsenialitása, őt nem igen szeretném ha változna valamilyen irányba, jó így ahogy van (mellékesen én midíg is ő rá tekintettem mint a manga főhősére Luffy mellet, a legtöbb arc halott lett volna nélküle). Viszont SAnji ugyanakkora ha nem nagyobb idióta mint volt, már iszonyat fárasztó, Nami a csöcs, és szétverek minden perverz köcsögöt, de jómagam a csapat leggyengébbje vagyok, Chopper még eleiinte szerethető volt manapság már nagyon idegesítő, Frankynek megvolt az eredeti Szuper karaktere, megjelenése, manapság már szimplán csak egy robot akinek iszonyt irritáló frizurái vannak, Brook meg csak thriller barkig volt érdekes azóta csak egy szimpla idióta. Nico Robin aki a legnagyobb áldozat, egy nagyon mély és érdekes karakterből átment egy kirakati bábúba, mindig csak ott van de soha nincs fontos tette, nem harcol úgy ahogy a többiek, nem szól bele semmibe, egyszerűen mint egy szellem... Luffy meg iszonyat fárasztó, szerintem sokan vannak vele így. Tehát a One Piece főszereplői a lehető legsablonosabb karakterekből áll, akik a fejlődés minimális formáját se mutatják...

Viszont a mellékszereplők kidolgozottsága az valami zseniális, eleinte utáltam Lawot meg Doflamingot viszoont Oda annyira kiépítette a karatereiket hogy mára a kedvenceimnek számítanak. Az ő múltjuk és jelenük ami az utóbbi években viszi a mangát, amit egyáltalán nem bánok.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #4403 Dátum: 14 nov 26, 13:12:00 »

Idézet
Mostanában azt kezdtem észrevenni a mangában hogy a főszereplők igencsak a háttérbe szorultak mostanába, de szerintem ez még jó is elmondom miért: A Mugiwara csapatból a értelmes karakter fejlődést mutatott az Zoro, a többiek ugyanúgy maradtak a béka segge alatt, sőt még tovább süllyedtek, najó még Usopp talán akinek megmaradt a zsenialitása, őt nem igen szeretném ha változna valamilyen irányba, jó így ahogy van (mellékesen én midíg is ő rá tekintettem mint a manga főhősére Luffy mellet, a legtöbb arc halott lett volna nélküle). Viszont SAnji ugyanakkora ha nem nagyobb idióta mint volt, már iszonyat fárasztó, Nami a csöcs, és szétverek minden perverz köcsögöt, de jómagam a csapat leggyengébbje vagyok, Chopper még eleiinte szerethető volt manapság már nagyon idegesítő, Frankynek megvolt az eredeti Szuper karaktere, megjelenése, manapság már szimplán csak egy robot akinek iszonyt irritáló frizurái vannak, Brook meg csak thriller barkig volt érdekes azóta csak egy szimpla idióta. Nico Robin aki a legnagyobb áldozat, egy nagyon mély és érdekes karakterből átment egy kirakati bábúba, mindig csak ott van de soha nincs fontos tette, nem harcol úgy ahogy a többiek, nem szól bele semmibe, egyszerűen mint egy szellem... Luffy meg iszonyat fárasztó, szerintem sokan vannak vele így. Tehát a One Piece főszereplői a lehető legsablonosabb karakterekből áll, akik a fejlődés minimális formáját se mutatják...

Viszont a mellékszereplők kidolgozottsága az valami zseniális, eleinte utáltam Lawot meg Doflamingot viszoont Oda annyira kiépítette a karatereiket hogy mára a kedvenceimnek számítanak. Az ő múltjuk és jelenük ami az utóbbi években viszi a mangát, amit egyáltalán nem bánok.

Gyakorlatilag a számból vettél ki minden szót, mindennel egyetértek veled.  Hát igen, az utóbbi időben engemet is jobban érdekelt a mellékszereplők története. Főleg Law, holott Law karaktere engemet eddig nem is érdekelt, nem utáltam meg ilyesmi, de amolyan közömbös volt velem.  Most viszont nagy kedvenceim között van, Dofit pedig mindig is csíptem. És azt vettem észre, hogy kajakra meg vagyok feledkezve Luffyékról, mint ha nem is lennének, de komolyan, annyira mellékesek mostanában a főszereplők (ez most hülyén hangzik  ikszdé ), hogy az hihetetlen.
Egyébként pedig Oda kezdjen már valamit Luffy jellemével, mert már szánalmasan unalmas. Már nem olyan poénosak a hülyeségei, inkább már fárasztóak, ha már kalózkirály lesz akkor azért némi komolyságot mutasson már, mert komolyan olyan mint egy befüvezett elmebeteg. Igazából nem is ért semmit a kalózkodáshoz, sőt semmi köze hozzá, ő csak egy hajóval közlekedő ostoba harcos tulajdonképpen. Legalább egy kicsit legyen érettebb vagy valami. Jó tudom, mindjárt jön a szöveg, hogy Luffy így az igazi....stb. Jó de egy ekkora fogyatékos a köbön ne legyen már kalózkirály. Mert azért na, a többi erős kalóznak (Fehérbajusz, Shanks ...stb.), azért volt eszük is, nem csak erejük.

Robin pedig.... hát elvileg ő (lenne) a csapat esze, de semmit sem csinál, de legalább mondana valami javaslatot/ötletet, de nem....  mindent a hülyékre hagy.  Kezd már piszkosul elcsépelt lenni a Mugiwara csapat.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4404 Dátum: 14 nov 26, 14:19:41 »

Ti egyébként olvassátok a témát? Oldalakat veszekedtünk azon, hogy még mindig nem láttuk mennyit fejlődtek vagy egyáltalán hol tartanak. Erre jössz és azt mondod Nami a leggyengébb. Miért? Honnan tudod? Láttad harcolni?
Egy dologban igazad van két éve, ha nem több ideje minden jött ment szereplő több időt kap a mangában mint a főszereplők. Ez iszonyat irritálom, mert nem érdekelnek. Teljesen lényegtelen karakterek túl nagy fényben. Egyébként fogalmunk sincs az erejükről. Amúgy semmi bajom a karakterekkel Gyojin szigeten Sanji orrvérzése már engem is idegesített, de egyébként teljesen korrekt. Punk Hazardon Violával kifejezetten jó poénokat alkotott Oda.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4405 Dátum: 14 nov 26, 17:56:37 »

Krisz7199

Azt még megértem, hogy Zoron kívül lehúzol mindenkit, sőt én is, mert sokkal többet vártam tőlük, értem én h fejezetként erősödnek, de ha megnézzük pl Law-ot mennyit fejlődött edzés nélkül a time jump alatt, akkor kb semmi értelme nem volt az edzésüknek.....

Azzal viszont nem értek egyet, hogy Usopp nélkül az egész banda halott lenne, ez így nem igaz.... Usopp a legszánalmasabb csapattag a bandában, nem értem minek tart velük, ha mindig fosik attól h harcolnia kell, azt gondolja h a kalózkirály útig megússza harc nélkül? Oda legalább ezt az oldalát eltörölhette volna a TJ után, mert az újvilágban ez a hozzáállás már már idegesítő..... azt a kiscsajt is rég elintézhette volna már (pl amíg Tontatták balfaszkodtak vele, azalatt az idő alatt már rég fejbelőhette volna vagy bármit, de nem inkább ott rejtőzködött... szánalmas.....

Nagyon remélem lesz még egy fejezet, amikor duplaerősek lesznek, mert ez így nagyon kevés lesz egy Yonkou ellen, talán Zoro-ban látok potenciált, de a többiekben (beleértve Luffy-t is) inkább nem is kommentelném...
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 26, 17:57:53 írta jasek89 » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4406 Dátum: 14 nov 26, 18:42:35 »

Az az érekes amikor Usopp először megjelent a TS után akkor annyira keménynek állította be magát nem félt azoktól az áll mugiwaráéltól sem és komolyan mondom úgy megörültem, hogy ilyen marad nagyon menő lett volna...  és alapból miért félnek mindig mindenkitől? Nagyon nagyon idegesítő hát akkor minek edzettek?  És én se szeretem azt, hogy Luffy nem gondolkodik szinte soha... Oké maradjon ilyen csak néha beszélgessenek már. hogy mondjuk most megyünk kiütni Big Momot vagy valammi...   

Én nem féltem őket a Yonkou tagok ellen..   egyedül Namit meg Robint mert hogy ők mit fognak csinálni mondjuk Shanks emberei ellen azt el nem tudom képzelni..   És oké nem láttuk még az új erejüket de azt nem hiszem el, hogy hű de nagyon erősebbek lettek..   És könyörgöm nehogy Bellamy csatlakozzon mert a One Piece a kedvenc mangám( animét már nem írok sajnos Szomorú  )    de így nagyon le fog csúszni nálam..  Gyenge, szinte mindenki kiütné a csapatból, megint Namit meg Robint mondom, hogy talán ők nem..  egyértelműen Bartolomeo menjen!
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4407 Dátum: 14 nov 26, 19:38:47 »

Az a helyzet ,hogy igazából túl sok új dolgot mint technikát nem is igazán kell mutatniuk szerintem.Legalábbis engem azt tett még kíváncsibbá, hogy Zoro egy vágással bekussoltatta Picát, lényegében semmit sem mutatot de mégis megmutatta, hogy mekkora nagyot fejlődött mivel elküldte Doffy top1 emberét az anyjába (ezért is háborodtam fel amikor ezt a harcot még húzta Oda).De ez nem feltétlen baj mert ebből már tudom, hogy az elmúlt 2 évben ő 0-24ben tolta az edzést, persze akár ő is mutathatott volna többet.Ezek részben Luffyra is igazak.

De amikor kapunk egy 2 éves tréning utáni Robint, aki ráadásul magával az atya úristennel edzett 2 évig és spectator módba tolja a ts óta az már felháborító.Meg amikor Sanji oltogatja Zorot ami egyébként rohadtul vicces szokott lenni, mármint a köztük lévő rivalizálás de ezt a rivalizálást egyáltalán nem lehet komolyan venni amikor Zoro kettévág egy szigetet félkézzel Sanji meg TS óta elfolyatott néhány hektoliter vért betört egy térdet meg tolt 1-2 Geppot.

Ez a fosós dolog meg nálam eléggé furán jön le...  Gondolkozik

Én mielőtt láttam volna a ts utáni részeket reméltem, hogy ez a dolog ki lesz küszöbölve de akkor mondjuk Usopp elvesztette volna a teljes karakterét.Valahogy úgy voltam vele, hogy a vőgést része essen ki de az ilyen rinyálás, hogy "nem mehetek erre a szigetre betegségem van" rohadtul tetszett.Nami meg Chopper más tészta őket már 1000x kívántam a pallóra.Tehát én reméltem, hogy maga Usopp marad olyan amilyen csak egy kicsit felnő az újvilághoz, ami jól is haladt de az SOP akció alatt Oda rohadtul elvetette a sulykot, legnagyobb szégyenfoltja az arc-nak, hogy azt be merte játszani.Nami nálam (mint ahogy már írtam párszor) akkor bizonyított amikor megjelent Big Mom.A rinyálás (amíg nincs túlzásba víve) elfér amikor "megengedett" de amikor rájött, hogy ezzel nem megy semmire megkomolyodott és elkezdett gondolkodni és javaslatokat vetett fel, itt nagyot nőtt a szememben pedig mindig is utáltam az erejét meg majd meglátjuk.

Meg amúgy sem kell mindenkinek elképesztően OP-nak lennie.Az anime op-ja nagyon jól mutatja, hogy nem kell mindenkinek a nagy kutyákkal küzdeni néhánynak elég az aprólékot esetleg egy-egy nagyobb rangú ellent leütni.A 200v1-ből is lehet epic harc akkor is ha gyengék egyenként.Az néhány helyen már idegesített a one piece-ben, hogy minden egyes tagnak kell egy ellen.

Meg még az, hogy sokszor Luffy mellett le voltak húzva az emberek.Ez Enelnél látszott rohadtul igaz akkor csak Luffynak volt esélye a képessége miatt mivel ütötte Enelét de az animében az nagyon úgy érződött, hogy Luffy mellett mindenki trash karakter.

Többi karaktert nem részletezném Brookot bírom Franky meg a legnagyobb tag az egész mangában ikszdé
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4408 Dátum: 14 nov 26, 19:46:01 »

Brook mégha nem is erős, de ő legalább kiáll bárki is legyen az ellenfél, emlékezzünk vissza Moria résznél, amikor a szamuráj fickóval küzdött meg, ő maga is tudta h esélytelen vele szemben, de akkor is harcol vele, az ilyeneket jobban becsülöm, mint az ilyen Usopp karaktereket.....
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 26, 19:53:01 írta jasek89 » Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4409 Dátum: 14 nov 26, 20:24:02 »

Usopp karakterének a lényege nem a gyávasága volt, hanem, hogy felül tudott kerekedni a félelmein és legyőzte önmagát, és a hazugságai keltett hullámait. Szerk.: mert hiába elrohant, mindig visszatért, lásd amikor ki is lépett a csapatból. (bocs lemaradt)

Ti egyébként olvassátok a témát? Oldalakat veszekedtünk azon, hogy még mindig nem láttuk mennyit fejlődtek vagy egyáltalán hol tartanak. Erre jössz és azt mondod Nami a leggyengébb. Miért? Honnan tudod? Láttad harcolni?

Ajánlom, hogy a téma mellett olvassátok rendesen a mangát is, vagyis gondolkodjatok el rajta, hogy ki mit miért tesz.Mosolyog Bár nem értem miért vártok ekkora pálfordulásokat, ha valaki már 15 éve ilyen, nem fog hipp-hopp megváltozni, Újvilág ide vagy oda. Mert, ha Oda tényleg azt tervezte volna, hogy láthatóbb, komolyabb jellemfejlődése legyen a karaktereknek, akkor már a Grand Line elején elkezdte volna.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 26, 20:28:41 írta Adri » Naplózva

Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!