24 máj 19, 16:53:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011540 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4335 Dátum: 14 nov 13, 23:39:25 »

Heureka: Marmint Roci? Valósznűleg halott. Ő maga mondta h ha meghal akkor hallani fogják Law hangjat, aki már üvöltött.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4336 Dátum: 14 nov 14, 08:22:01 »

Nem vagyok a one piecekben a flashback-ek rajongója, többek között azért mert a nagyját animében láttam és ott még tovább húzzák mint Oda, de ez a "Még egy kicsit életben kell maradnom, hogy a pecsét ne tűnjön el Law-ról" nagyon átjött, pláne a végén amikor már lehetett hallani az üvöltést.Franky-é után eddig ez a kedvenc flashbackem
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4337 Dátum: 14 nov 14, 18:17:39 »

Mondom én Oda berúgott és véletlen Law lett D. pedig Cora-sannak kellett volna annak lennie. Egyébként a visszaemlékezés vége azért kicsit szebbé tette az egészet. Így végig gondolva elég gyorsan és jól oldotta meg. Viszont a múlt fényében Law hozzáállása és elszántsága elégséges szinten van... én biztos nem társultam volna senkivel, hogy megöljem Mingot és ha társulok is tuti nem az a célom, hogy Kaidouval ölessem meg végül, mert nem lennék elégedett a bosszú beteljesedésével. No mindegy a végére Luffy meghozta a kedvét és már ő akar végezni vele. Ezért jár az elégséges. Viszont akkor se értem, hogy csinálhatott egy ilyen emberből D.-t:(.
Jah a rész egyébként adta nagyon. Remélem halott Cora-san és nem olyan a képessége mint Sugarnak. Elvesztené az értékét a karakter.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 14, 18:19:05 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4338 Dátum: 14 nov 14, 18:49:06 »

Corason Doffy testvére..vagyis ő is tenryuubito. Elég ellentmondásos lenne, ha D. lenne.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4339 Dátum: 14 nov 14, 19:36:05 »

Az nem ellentmondásos, hogy Teach D.? Akkor Cora is simán lehet Tenryubito-ként D.

Hiei-vel egyet értek nem nagyon illik Law-ra de meglátjuk mi lesz Nevet

Amúgy meg én ezzel a D-vel is úgy voltam az elején mint a démongyümölcsökkel Nevet
Azt hittem, hogy ez ilyen rohadt ritka ha valakinek ilyen van (és ritka is ha a teljes népesség létszámát nézzük).Ezért is voltam meglepődve amikor Buggy után jöttek az újabb és újabb gyümölcs használók.Eleinte nem tetszett, hogy még a grillsütésnek is van gyümije de utána rájöttem, hogy félreértelmeztem a OP univerzumot és megbékültem ezzel.

Na hasonló a helyzet a D-vel is Nevet mondjuk abból így sincs túl sok de akkor is több a kelleténél szerintem Nevet
Van annyi D. mint Narutoban a rinnegan használó Nevet
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4340 Dátum: 14 nov 14, 19:46:49 »

http://www.mangatown.com/manga/one_piece/v69/c767/7.html

A kölyöknek érdekes sebhelye van az állán. Asszem valahol már láttam  Pojén
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4341 Dátum: 14 nov 14, 20:24:12 »

Az nem ellentmondásos, hogy Teach D.? Akkor Cora is simán lehet Tenryubito-ként D.


Már kiderült, hogy a D.-k a Tenryuubitok természetes ősellenségei... De itt valószínűleg a Tenryuubitok életfelfogására gondolnak.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4342 Dátum: 14 nov 14, 21:20:24 »

http://www.mangatown.com/manga/one_piece/v69/c767/7.html

A kölyöknek érdekes sebhelye van az állán. Asszem valahol már láttam  Pojén

Hát nekem senkire nem emlékeztet. Bár van egy olyan érzésem velem van a baj félek ezt beismernixD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4343 Dátum: 14 nov 14, 21:33:52 »

Egyébként tényleg..kiaz? Nekem sem rémlik  Gondolkozik
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4344 Dátum: 14 nov 14, 21:50:08 »


Hát nekem senkire nem emlékeztet. Bár van egy olyan érzésem velem van a baj félek ezt beismernixD

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20110511045100/onepiece/images/a/a4/Drake%27s_Face.png
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20131106103656/onepiece/images/4/45/X_Drake_Post_Timeskip_Color_Scheme.png

Drake-re gondoltam Nevet Most, ha végeztünk Lawval, valószínűleg őt fogja előhúzni Oda a Szupernovák közül, Kaidou által is, mert most szövetkeztek? Vagy alatta szolgál? Kid és Bonney szerintem a végére fognak maradni, bár őket se bánnám... Bár a lázadókat sem...

Amúgy felesleges azt találgatni, hogy Cora most meghalt vagy sem. Szép halált kapott, kerek történettel, nem kell tovább nyúzni ezt a szálat. Jön a harc Dofla ellen, majd Big Mommal elintézik a dolgokat, de legalább jó lenne valami támpontot kapni, hogy most mi a fene folyik ott. :/
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4345 Dátum: 14 nov 14, 22:19:36 »

Az a durva, hogy 2 hete egy haverom előadott egy teóriát, hogy az a Dory nevű fazon biztos Drake. Mert japánul ejtve a neve Dorékü, ami becézve simán lehet Dory. Plusz Sabaodyn régi ismerősökként kezelték egymást Trafival.

Be is akartam írni ide, de végül nem tettem, mert hülyeségnek ítéltem. Erre...  ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4346 Dátum: 14 nov 14, 22:28:44 »

A Dory-Drake japános kiejtésének hasonlatát én is észrevettem, de nem vagyok otthon annyira a japánba, így nem akartam okoskodni Nevet Tumblrön később láttam is egy olyan postot, amiben írták, hogy inkább Dooorrynak kell ejteni, nem úgy, mint Dorry és Bogynál.

A haverodnak meg jár a keksz, mert ebben a fejezetben vettem észre, hogy van egy Dory nevű ember ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4347 Dátum: 14 nov 14, 22:32:32 »

Én számtalanszor újra néztem és olvastam az animet/mangát és Drake létezését is totál elfelejtettemxD. Ilyen az a böhöm égiszigetekről szakasztott vasgyúró isxD
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 14, 22:33:12 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4348 Dátum: 14 nov 14, 22:38:34 »

Pedig az egyik legmenőbb Szupernova Nevet Várom már, hogy alkosson a dinó formájában ^^ Az a böhöm égiszigetes tag nekem nem rémlik... Bár abból az arcból a flashback, meg Enel füle maradt meg leginkább smirksweat
Naplózva

klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4349 Dátum: 14 nov 17, 14:50:55 »

Ha jobban megnézitek a 6. oldal 3. képkockájat akkor látni lehet Drake/Dorry állán az 'x' heget.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!