24 máj 19, 16:29:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011535 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #4050 Dátum: 14 máj 23, 07:54:07 »

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140401181000/onepiece/ro/images/7/71/Oda.Eiichirou.full.1214137.jpg

Nézd meg a térképet, a piros vonal mentén haladtak, a Grand Linera csak egy helyen, és csak az egyik oldalra(konkrétan a legelejére) lehet bejutni. A többi út mind a csendes övezeten kívülre visz. Vegyük hozzá még azt is, hogy Luffy sosem az egyszerűbb utat választja, ha van olyan, inkább mindig kalandozik  Mosolyog
Naplózva

Mr. Prince
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4051 Dátum: 14 máj 23, 10:30:57 »

Szerintem meg maradjunk annyiban, hogy két eset lehetséges. Az első szerintem a legvalószínűbb. Ha arra indultak volna akkor a manga nem tartana semeddig mert hamar elérték volna.  ikszdé Éppen ezért a másik irányba indulnak el mert így van lehetőség megírni a kalandokat. És mivel tudjuk a Kalóz király óta, hogy körbe lehet hajózni a földet, így csak ez lehet az egyik ok. A másik ok lehet, hogy csak egy irányba lehet ezt megtenni valami okból. Ez viszont ellenmondhatna annak, hogy a tengereken a hajók nem csak egy irányba tudnak hajózni a történetben. Persze azt még nem tudjuk, hogy esetleg Raftel környékén milyenek a környezeti viszonyok és ez lehet gátló tényező annak a másik irányból való megközelítéséhez. Viszont akkor ez azt is feltételezi, hogy ónnét csak továbbhaladva lehet elmenni, visszafelé nem lehetséges ott közlekedni.
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #4052 Dátum: 14 máj 23, 12:23:41 »

Luffy előbb halna meg, mintsem hogy kihagyja a kalandokat. De ez ugyanolyan minthogy: Sanji miért nem ugrál el a Raftelig, vagy Jinbei miért nem úszik oda? Vagy a Coup de Burst-ot 100x egymás után megcsinálják. Vagy Doffi odahúzza magát. Nevet
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4053 Dátum: 14 máj 23, 12:46:52 »

Luffy előbb halna meg, mintsem hogy kihagyja a kalandokat. De ez ugyanolyan minthogy: Sanji miért nem ugrál el a Raftelig, vagy Jinbei miért nem úszik oda? Vagy a Coup de Burst-ot 100x egymás után megcsinálják. Vagy Doffi odahúzza magát. Nevet
Egyébként ha a másik út biztonságos lenne, akkor már lenne kalózkirály... Nevet  Pontosan

Vagy Bartolomeo miért nem röpítje oda magát. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 12:49:01 írta EEsmiley » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4054 Dátum: 14 máj 23, 13:34:33 »

eleve ha azzal az erővel amivel a grand line-nak indultak a végével kezdték volna ott a leggyengébb csikóhal is legyőzte volna mindet.

Meg a log szerintem csak sorban áll be ahogy haladnak visszafelé nem.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4055 Dátum: 14 máj 23, 14:20:53 »

A Log a hozzá legközelebb lévő sziget mágneses mezejét fogja be. East Blue-n nem hinném h tudták volna használni mert csak Grand Line-on és az Új Világban vannak a szigeteknek mágneses mezejük. Szóval muszáj végig járni Raftelhez az utat.
Amúgy ez a "Sanji miért nem megy el a Sky Walk-al Raftelig vagy Jimbe miért nem úszik el oda, Coup de Burst használás stb" dolog egyszer már téma volt.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4056 Dátum: 14 máj 23, 14:27:09 »

lehetne náluk egy log de visszafele akkor se találnának oda se úszva se repülve mert a log az ellenkező irányba mutatna.

Meg még a rendes utat bejárva is tuti lesz benne valami csavar Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4057 Dátum: 14 máj 23, 14:27:58 »

Itt most ne Luffyékat vedd alapul. Léteznek náluk erősebb emberkék is. Ők is mehetnének a másik irányból ennyi erővel. A lényeg szerintem továbbra is, hogy ebbe az irányba lehetett felépíteni a kalandokat, fejlődéseket, társakat találni, stb. Szóval ez itt a lényeg. Ha ezekbe belekötünk azok már tényleg csak olyan dolgok, hogy Enel elvitorlázhatott volna Raftelre vagy Namiék az Égi szigettel odarepülhettek volna. A logra sem lehet feltétlenül hivatkozni, hiszen a többi tengeren nincs rájuk szükség csak a Grand Line-on. Majd talán ha közelednek hozzá akkor kapunk igazi magyarázatot a mangakától. Mondjuk én nem várom ezt a magyarázatot mert szerintem felesleges. Egyébként nem gondolnám, hogy csak nálunk merült volna fel ez a kérdés. Ezért gondolom, hogy biztosan lesz rá válasz is idővel. A másik lehetőséges választ pedig továbbra is az ottani törvényszerűségek adhatják meg, hogy miért csak erről lehet eljutni oda.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4058 Dátum: 14 máj 23, 15:22:54 »

Bírom, amikor időnként mindig felhozza valaki, hogy Sanji miért nem rugdos el Raftelig.
Nah vajon miért.
Nekem van 2 szép lábam, tudok sétálni. Nem tudom, miért nem sétálom körbe a világot.
Nah vajon miért. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4059 Dátum: 14 máj 23, 15:41:24 »

Persze nem Luffyék az alap csak említettétek, hogy Luffy a kalandos úton megy és ezért írtam, hogy ha ők ...
Emlékezzünk a jelenetre amikor a gyojin szigeten az új log működési elvét magyarázták Naminak ikszdé

Erre én sem várok magyarázatot mert fölösleges.Vannak ennél sokkal inkább magyarázatra szoruló dolgok.

Meg aki nem "térképezi" fel teljesen a grand line 1. és 2. felét az nem is hívhatja magát Kalózkirálynak Nevet
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4060 Dátum: 14 máj 23, 16:14:28 »

Bírom, amikor időnként mindig felhozza valaki, hogy Sanji miért nem rugdos el Raftelig.
Nah vajon miért.
Nekem van 2 szép lábam, tudok sétálni. Nem tudom, miért nem sétálom körbe a világot.
Nah vajon miért. Pojén

Talán szigetenként. Nevet Talán úgy menne neki. Avagy átrepül a Red Line hegycsúcsa felett.
Persze a szigeteken pihenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 16:16:35 írta EEsmiley » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4061 Dátum: 14 máj 23, 16:18:27 »

Dani, több oka is van.
1.One piecben kisebb a világ,
2. az ott lakók szuper emberek: aki meg tud emelni 40+ tonnát, 30 napig éhezik, és gyorsabb mint egy lézersugár (ez pl Zoro); simán lefutná a 40.000 kilométert.

Majd kiderül hogy oldja meg Oda ezt, addig meg nyugodtan bárki találgathat Nevet
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4062 Dátum: 14 máj 23, 17:27:51 »

Amúgy, ha már lefordítottam és beszerkesztettem magyarul is belinkelhetted volna azt a térképet:P Igen most megsértődtem:U
http://www.onepiecefan.hu/images/news_cats/Grand_Line_maphun_logo-val.jpg
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4063 Dátum: 14 máj 27, 20:24:05 »

Nah mit találtam Nevet tiszta google maps xD
http://goingmerry.livehost.fr/
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4064 Dátum: 14 máj 28, 10:11:36 »

Ahelyett, hogy kifejteném ezt a mait anyit mondok, hogy király fejezet! Nevet
GRIZZLY MAGNUM és Zoro átmegy baddass-ba  Ördögi mi kell még?  Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!